Keresés

Részletes keresés

Balázs Lakatos Creative Commons License 2024.01.06 0 0 54

Szia!

Látom régi már a poszt, de ha figyeled még a fórumot és válaszolnál pár kérdésemre azért nagyon hálás lennék.

Előzmény: -comadyman- (48)
Czelea Creative Commons License 2018.02.25 0 0 53

Szia! Esetleg tudnek Toled privatban kerdezni? Email cimem: czeleamy@hotmail.com. kerlek tudnal irni egy "szia"-t? koszonom szepen:)

Előzmény: Foto-foto (43)
örök3 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 51

Mire vagy kivancsi?

Előzmény: Rosedibor (50)
Rosedibor Creative Commons License 2014.08.26 0 0 50

Sziasztok!

Folyami hajón dolgozik valaki? Légyszi írjon!

Előre is köszönöm szépen!

Szép hetet mindenkinek! :)

Előzmény: örök3 (49)
örök3 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 49

Miert nem vagytok tobben?:)

Nalunk a szezonban,a harmadik gepeszt esszuk...

Mostmar johetne olyan is,aki ert hozza:)

Előzmény: -comadyman- (48)
-comadyman- Creative Commons License 2014.07.23 0 0 48

Üdv.Hajógépész vagyok.Most személyszállítón régebben voltam teherszállítón is.Ha bárkinek valami kérdése van magáról a hajós életről,vagy bármiről ami hajóval kapcsolatos  az írjon nekem nyugodtan. 

Adam Kovacs89 Creative Commons License 2013.10.09 0 0 47

Szia Bridget111,

 

 

Én nagyon kacsintgatok az óceánjáró munka felé. Jelenleg csak böngészek és nézegetem a blogokat, felmérem a terepet.
Ha van kedved mesélhetsz hogy te mit tudtál meg eddig.

Előzmény: bridget111 (45)
*Norc* Creative Commons License 2013.09.03 0 0 46
Szia én mar kint vagyok folyami hajón 7 hete..
Nagyon kemény gondold át..amúgy nem rossz..
Előzmény: bridget111 (45)
bridget111 Creative Commons License 2013.08.15 0 0 45

*Norc* hasonló,vagyis inkább ugyanebben a cipőben járok mint te.

szeretnék beszélni egy olyan emberrel,aki épp hajóra készül mint én, megadnád az email címed? 

vagy írj nekem: v.brigitta@hotmail.com

köszi előre is:)

*Norc* Creative Commons License 2013.06.07 0 0 44

Én egyszer már neki futottam,akkor óceán járóra akartam menni,de az nagy falat lenne.. szerencsére nem vagyok az a honvágyas fajta,így szívesen bele vágok :)

Most folyami hajóban gondolkodom,csak utána kell járni.. megyek interjúra tényleg csak a nyelv és az akarat számít szerintem.

Ha valakinek van még tapasztalata azt is szívesen olvasom,a folyami hajókról.

Foto-foto Creative Commons License 2012.04.26 0 1 43

Sziasztok,

 

Lehet sok jot es rosszat olvasni hajos temaban sokfele. Eloszor is hogy ki hogy eli meg, az a szemelyisegtol is fugg...lattam olyanokat akik egy het utan leszalltak, mert nem birtak tovabb. De vannak akik ott oregednek meg...oket azert sajnalom.

Es persze nem mindegy melyik tarsasag, milyen munkakor, stb.

En fotos voltam. Teny, a barosok tobet kerestek mint en. Viszont joval tobbet is dolgoztak. En napkozben szabad voltam tobbnyire, amikor a hajo a kikotoben van. Vagy kirandulasra mentem, ami masnak penzbe kerulne. Tehat esetenkent joval tobbet is lattam, mint masok. Eleg szabadon mozoghattam a hajon, max vettem a kezembe egy kamertat, ha menni akartam valahova, es maris ugy tunt, mintha dolgoznek:)

Es ha a bert osszehasonlitjuk valami meno nyugatival, azert azt se felejtsuk el, hogy a szerzodes vegen jar a szabadnapok penze. Ami adott esetben plusz ket honapnyi fizu is lehet.

De a legofontosabb, hogy olyan helyekre jutottam el, ahova egyebkent sosem. Egy fel ev alatt annyit lehet ltni, mint az itthoni tobbseg egy elet alatt sem.

Persze hogy an mindennek negativ es pozitiv oldala. Es aki dolgozni megy, ne a menyorszagot keresse:)

De meg sokkal inkabb ez, mint a kodos, nyirkos angliaban mosogatni vagy takaritani...

csivimix Creative Commons License 2011.09.03 0 0 42

Sziasztok!

Most bukkantam erre az oldalra...szeretnénk külföldön dolgozni a párommal,szakmánk és nylvteudásunk kicsi!De mindenképp szeretnénk innen elmenni!Ha esetleg valaki tudna nekünk is sgítséget nyújtani ebben pl.:takarítás..azt nagyon megköszönném!!!

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.15 0 0 41
olvasgasd ezt a fórumot.
http://lapforum.lap.hu/topic.php?id=14613561&PHPSESSID=69b3daa08326169a51e46b2d21786daa&page=1
Előzmény: Babzi (40)
Babzi Creative Commons License 2010.03.13 0 0 40
Latom hogy regen irtad a hozzaszolast de en is szeretnek hajora menni dolgozni. Erdekelnenek a reszletek, hogy hogyan kezdjek hozza a kereseshez. Melyik tarsasag, milyen munkakor, hova. Elore is koszonom a valaszodat!! Szep napot...
Előzmény: Futuresex (26)
agi011 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 39
Sziasztok!
Szakdolgozatomat hajós munkával kapcsolatban írom. A kulturális különbségek, illetve az ebből adódó problémák kezelése érdekel. Aki már dolgozott hajón és rászánna néhány percet, kérem, töltse ki a kérdőívemet.
Előre is köszönöm szépen!
Kovács Ági

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/207318949/
ZAK Creative Commons License 2009.05.19 0 0 38
volt esetleg valaki fotós már hajón?

Én ilyen munkára szeretnék menni és érdekelnének a vélemények, tapasztalatok ezzel kapcsolatban.
orni747 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 37

orni747 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 36


felment a kép?
orni747 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 35
-= Munkalehetőség Sűrgős!=-

Európa belvizein közlekedő szállodahajóra keresnek mosodást 600 euró +borravaló! Szerződés, biztosítás természetessen van!
Már jó lenne, ha 2008.05.24-én menni tudna valaki, de pár nappal késöbb is jó. További info: ornike60@hotmail.com
Gianluca Vialli Creative Commons License 2008.05.14 0 0 34
Sziasztok!

Most bukkantam erre a fórumra. Én is mint oly sokan hajóra szeretnék menni dolgozni. Fiatal vagyok és kiszeretném próbálni ezt az életet is. 22 évesen egy szakmával (szállímányozó lennék) nagyon nehéz érvényesülni. Tehát bárki aki le tudná írni a tapasztalatait, tanácsait, ill. bármilyen segítséget tudna adni az elhelyezkedéssel kapcsoltban azt köszönettel fogadnám. istvan.soltesz05@freemail.hu
Előre is köszönöm!

Sziasztok.
nagyangi Creative Commons License 2008.03.04 0 0 33

Sziasztok!

Szeretnék én is hajón dolgozni,legszívesebben óceánjáróra mennék.

Tudtok vmi tuti címet adni?Köszi!

Labanc77 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 32
Sziasztok!

Ha esetleg valaki március hetedikén indulna munkára Amsterdami beszállással az kérem írjon nekem.
Az email címem: timea77@mail.datanet.hu
Köszönöm előre is.
Labanc77 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 31
Szia! Folyami hajóra márciustól már munka van ha érdekel küldök telefonszámot.
Előzmény: Timtschee (15)
Labanc77 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 30
Szia én most kezdek március hetedikén, egy ismerősöm segített ő már egy szezon lehúzott folyami hajón leszek. Tudok adni telefonszámot ha érdekel.
Előzmény: miimoo (29)
miimoo Creative Commons License 2008.01.24 0 0 29

Sziasztok!

 

Én is szeretnék hajón dolgozni, és jöl jönne valmi ötlet hogy hol érdemes elkezdeni a keresgélést. Ha valaki hasonló cipőben jár kérem írjon!:)Előre is köszi minden infót.

 

 

Dorci85 Creative Commons License 2007.09.25 0 0 28
Hm, sehol senki... Ez szomorú. :( Senki nem akar hajóra menni, vagy már mindenki ott van? :))
Dorci85 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 27

Szia Futuresex!

 

Érdekelnének a tapasztalataid. Milyen hajón vagy, mit csinálsz? Milyen az élet? :) Lehet, én is megyek vissza...

 

Dorci

Előzmény: Futuresex (26)
Futuresex Creative Commons License 2007.09.07 0 0 26

helló mindenki

5 hónapot húztam le eddig, most jelenleg szabadságon vagyok, de 20.án megyek is vissza. Én azt mondom, érdemes kipróbálni!! Ha van vmi kérdése vkinek, nyugodtan írjon:)

Előzmény: Kety 3 (25)
Kety 3 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 25
Szia Dorci85! Tudnál nekem segiteni? Szeretnék hajon dolgozni minden info érdekel! Hová mennyek jelentkezni,feltételek stb.... Elöre is köszi Kety 3 Erre az e-mail cimre várom kathrynnagy@gmail.com
Előzmény: Dorci85 (23)
Kety 3 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 24
Sziasztok! Infont és segitséget szeretnék kérni olyan emberektöl akik profi hajosok.Szeretnék dolgozni hajon!Mi a teendő? Találtam egy céget a neve:INTERNATIONAL CREW SHIP TRAINING CENTER ismerei valaki?Valaki tudna nekem abban segiteni,hogy induljak el milyen cégekhez kell mennem!Angol tudásom van,de még nem dolgoztam sehol mind pincér.Ez akadály? Minden segitséget, infot erre a cimre kérném:kathrynnagy@gmail.com Segitséget elöre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!