Keresés

Részletes keresés

AZ UTCA RÉME Creative Commons License 2003.05.10 0 0 47
kár ennyit görcsölni - durr egy vodafone
Előzmény: Csettegi (44)
Gázszerelő Creative Commons License 2003.05.08 0 0 46
Oszt ha esetleg nem tucc elmenni , akkormeg had dekojjanak adig mig rá nem jönnek , hogyte nemérsz rá. :)
Előzmény: Timna (41)
lovely timike Creative Commons License 2003.05.08 0 0 45
:-)))))

:-P

Előzmény: Timna (41)
Csettegi Creative Commons License 2003.05.05 0 0 44
Bizony egyre jobban a vodafonnal szimpatizálok a tapasztalatok alapján.
FOCUS Creative Commons License 2003.05.05 0 0 43
Ez az egész mobil választósdi annyira relatív, hogy szvsz teljesen fölösleges ezen pöcsörészni. Mindenki számoljon utána a tarifáknak saját beszélgetési szokásai alapján.
De hát ti tudjátok...
:)

Timna Creative Commons License 2003.05.05 0 0 42
Józsikám, valld be hogy csak irigykedsz, már-már kórosan bizonygatod hogy bizony a voda mindenben szarabb a többinél. Tessék eladni a sok gagyi pannonos telkót és jönni szépen át a vodához, tudom hogy ezt akarod :)
Előzmény: radio100jozsi (37)
Timna Creative Commons License 2003.05.05 0 0 41
Mert a vodánál drága mulatság annyit nyögni hogy "Mindjárt ottvagyok, sziasztok!"
Van erre egy nagyon jó megoldás, ami másoknak is öröm, nem csak neked: nem kell késni ;)
Előzmény: lovely timike (33)
Timna Creative Commons License 2003.05.05 0 0 40
Már az új Vodás reklámból is megtudhattuk, hogy Kiskunpitypangról nem lehet Vodával telefonálni :)
Előzmény: radio100jozsi (11)
Timna Creative Commons License 2003.05.05 0 0 39
mostmár nem lehet 3 mpzni, és amúgy is méretes csóró suttyó parasztnak tartottam aki 3mpzik, főleg ha nyilvános helyen teszi. Csssöööörr hellóhogyvagy... Csssöööörr múltkorelmentünka... Csssöööörr Zsoltivalabbazizébea... Csssöööörr és így tovább, ha ez neked jó :)
Előzmény: Csettegi (10)
Timna Creative Commons License 2003.05.05 0 0 38
igen, és mostmár a westelnél is :)
Előzmény: Csettegi (3)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.05.04 0 0 37
Várom a május 20.-a környékét,mert a HIF-nél kiderül,hogy tényleg van-e 1 milla Vodás,vagyis volt-e a reklám kezdeténél,(bár ma sincs még...),mert ezek szerint a Voda áprilisban jobban nőtt mint a nagy rumlis decemberben...
A tények eddig,hogy 03.31.-én volt 948.362 előfizető,és márciusban 37.451,februárban 38.543,januárban 39.914 előfizető csatlakozott,így a statisztikát követve,nem jön ki,az,hogy már 1 milla a Vodások száma,csak kb.:986 ezer lehet az előfizetői tábor,ami a május közepén éri el az 1 millát.Ha tényleg van ennyi Vodás,akkor Gratulálok!De ha nincs,akkor egy ismételt Voda hazugság áldozata mindenki,aki ezt elhiszi.Na majd kiderül a HIF-ből.
Előzmény: NTHAM (34)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.05.04 0 0 36
Úgylátom nállad a 99% az azonos a 97%-al,érdekes,újra járhatom az iskolát eme új tézis kapcsán.
Amúgy elmondom,hogy mindhárom cégnél van kártyám,és én ezt tapasztalom,amikor nézem a netmonitort,na meg van egy jó kis cellatérképem is,de ez nem nyílvános...
Előzmény: Strickland (35)
Strickland Creative Commons License 2003.05.04 0 0 35
Az a válasz nem arra a zöldségre volt, jóember...
Csak hadakozzál itt, mi meg telefonálunk onnan, ahol szerinted nincs térerő.
Előzmény: radio100jozsi (31)
NTHAM Creative Commons License 2003.05.04 0 0 34
Hát már mindenki Vodafone-os?

Mindenki azért még nem, de már 1 millióan választották a Vodafone-t!
És tudod miért?
Talán a kiváló lefedettség vagy a rendkívül kedvező árak, esetleg a jobbnál jobb ajánlatok miatt döntöttek mellettünk.
Mindenesetre köszönjük annak az 1 millió embernek, aki minket választott.
Őket 06 70-es számokon érheted el országszerte...

Milliós nyeremények a Vodafone rajongóknak!
Ha Vodafone-os vagy, vagy 2003.május 31-ig az leszel, a következő fantasztikus nyeremények várnak:
1x 1 000 000 Ft beszélgetési idő
10x 100 000 Ft beszélgetési idő
100x 10 000 Ft beszélgetési idő
10 000x 1 000 Ft beszélgetési idő

A nyereményjátékban a 2003. május 31-én meglévő Vodafone egyéni előfizet2ők automatikusan részt vesznek. A sorsolás 2003. június 10-én, 10 órakor a Vodafone székházában közjegyző jelenlétében történik. A nyerteseket SMS-ben értesítjük. További információ és részvételi feltételek az értékesítési pontokon, és itt. Vodafone Ügyfélszolgálat: 1270

lovely timike Creative Commons License 2003.05.04 0 0 33
Nekem most lett vodám a pandám mellé, és azt tudom mondani, hogy attól függ melyik a jobb, hogy hosszabb beszélgetésekre szánod, vagy rövidebbekre. Mert a vodánál drága mulatság annyit nyögni hogy "Mindjárt ottvagyok, sziasztok!", de a pannonnak drága a más hálózatokra irányuló dija. Nekem még nem volt bajom egyiknek a térerejével sem. Ez a legjobb - egy panda, egy voda. :-D
radio100jozsi Creative Commons License 2003.05.04 0 0 32
"Valszeg a régi pannonra emlékeznek, de ez az új pannon sokkal gyatrább!"
Ebben van valami,mert első mobilom Pannon volt 1998.01.27.-én...
Előzmény: kalambo (29)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.05.04 0 0 31
"Persze én sem állítom,hogy minden tökéletes,de azért azt elhihetitek,hogy a Vodánál tökéletesebb a másik 2 cég."
Válasz:"Elismerem, hogy elsőre jól hangzik, amiket összeirkálsz, csak az a baj vele, hogy nem igaz"

Na mi nem igaz?
Nézzél már szét,mikor valamit le is írsz!
Hol írtam,hogy minden 100%-os a Westelnél és Pannonnál?
Ha igaz lenne amit írtál,akkor miért nem úgy nyomja a Voda,mint a Pannon és a Westel,hogy 99%-os lefedettség és nem 97%-os.Akkor a Voda szándékosan kevesebbet mond mint ami a valóság lenne?Érdekes marketing...

Előzmény: Strickland (19)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003.05.03 0 0 30
attól függ, hogy olcsón akarod megúszni vagy mindenhol akarsz térerőt?

Én a pannont most hagytam ott, és nem a térerő miatt, hanem a cég viselkedése miatt amit egy 7 éve előfizetővel szemben megengedett magának. Lehet, hogy csak pechem volt, nem tudom. 7 év ott, most a vodához mentem, eddig minden oké. Majd 7 év múlva kiderül :))

mindenesetre mi nem tudjuk megmondani, hogy Neked mi lesz jó

Előzmény: buonaparte (27)
kalambo Creative Commons License 2003.05.03 0 0 29
A Voda nem a legjobb, de ha jót akarsz válaszd ezt!

Hálózatilag és tarifa szempontjából ez a legobb! Viszont sajna szolgáltatásokba és az ügyfélkapcsolat szintje jóval elmarad a Westel mögött!

A Westel profi és drága. Viszont szolgáltatásokban és az ügyfelekkel való bánásmódban első!

A pannont inkább nem minősíteném az erőszakos hozzáállása miatt. Több expannonos ismerősöm véleménye, hogy addig számított a Pannonnak, míg alá nem irta a szerződést. A Pannont sokan védik, de nem értem miért. Valszeg a régi pannonra emlékeznek, de ez az uj pannon sokkal gytrább!

Előzmény: Csettegi (26)
hemat Creative Commons License 2003.05.03 0 0 28
buonaparte: teljesen mindegy szvsz, hogy melyik multicég profitját növeled.
buonaparte Creative Commons License 2003.05.03 0 0 27
Becsületes ember elvből westelt nem választ, nehogy a a rothadék matávot támogassa.
Pannonnál nekem bejön a momentum, 45 percet minden megkötés nélkül, akárhova ingyen telózok.
Ok. ők sem egy becsületkassza.
Csettegi Creative Commons License 2003.05.03 0 0 26
Akkorhát a voda a legjobb?
VonBraun Creative Commons License 2003.05.03 0 0 25
Reklámok, arról jobb nem beszélni. Csatlakozom Strickland-hez egy észrevétellel:

Pannon-hirdetés:

Nálunk 31 másodpercért 31 másodpercet számláznak, nemúgy, mint a W és V hálózatának pre-paid kártyáinál (nem szó szerint írom)!

Hát igen, ez így van. Én tovább írnám azt a hirdetést, imigyen, az igazságnak megfelelően:

Nálunk 10 perc beszélgetésért (Pannon Praktikum Classic csúcsidőben hálózaton kívül) 950 forintot számláznak, nemúgy, mint a pl. a Vodafone hálózatának pre-paid kártyáinál-
-mert ott
Voda Vitamax City 10 perc hálózaton kívül csúcsidőben 540 forint.

Voda Vitamax City Plusz: ugyanez.

Majdnem pontosan a fele.
A hat-trick owngoal, dír P.

Előzmény: Csettegi (18)
Strickland Creative Commons License 2003.05.03 0 0 24
Vonalválasztás, ahogy te mondod:

R'N'R Fix tarifacsomag (megyegyezik az összes többi R'N'R-al)

Hálózaton belül csúcsidőben: 43,75
Hálózaton belül csúcsidőn kívül: 31,25

Más hálózat csúcs/csúcson kívül: 56,25/31,25

Vonalas hálózat mindig (választott körzet): 11,25
Vonalas hálózat mindig (más körzet): 22,50

SMS 31,25

Bruttó árak.

Nem vagyok Vodafone érdekeltségű, de sikerült megszabadulni az átlátható árakkal és tarifacsomagokkal rendelkező P.-tól és ez lett a vége. Valahogy más, egészen.

Előzmény: Ass (23)
Ass Creative Commons License 2003.05.03 0 0 23
Már elnézást hogy beleszólok , de vonalválasztásnál nem az az elsődleges szempont, hogy milyen körzetszámokat hivsz a legsürübben? Mindig arra kell törekedni hogy hálózaton belül maragyjon az ember.
Solt Creative Commons License 2003.05.03 0 0 22
"A lefedettség még azért kicsit gyenge a Vodánál,és ha letérsz fontosabb útról,na meg a hegyekben semmi Voda nincs még"

Megnéztem az általad favorizált gsmworld.com-ot. Teljesen megerősítette, amit írtam, a Bükkben A Vodafone-nál csak pici pontok maradtak fehéren, míg a Westel és Pannon térképén is óriási teljesn lefedetlen területek vannak.
A zemplénben a Westel már erősebb, de a Pannonnak az egész észak-Zemplén egy nagy egybefüggő fehér folt.
Ez pont egybevág a tapasztalatommal, amiről írtam, megemlítve, hogy elképzelhető, hogy csak szerencsém van.
Szóval hasznos volt, hogy a hozzászólásod legvégén bedobtad ezt a linket, a többit viszont lehet azonnal zárójelbe tenni, mint olyat, amikor valaki a tapasztalat-morzsái alapján általánosítva osztja az eszet.

Előzmény: radio100jozsi (11)
AZ UTCA RÉME Creative Commons License 2003.05.03 0 0 21
feltétlenül vegyél egy vodafont
nagyon jó
Előzmény: Csettegi (-)
Káposzta Creative Commons License 2003.05.02 0 0 20
Vegyel egy telefont (ha nincs, vagy nincs vlamelyik ismerosodnek folosleges), es vegyel kulon egy szerzodest vagy prepaid kartyat barmelyik szolgaltatonal. Ha nem tetszik, felmondod a szerzodest vagy eladod a kartyat es mehetsz egy masik szolgaltatohoz.
Strickland Creative Commons License 2003.05.02 0 0 19
"A lefedettség még azért kicsit gyenge a Vodánál,és ha letérsz fontosabb útról,na meg a hegyekben semmi Voda nincs még"

Jó, hogy van köztünk egy okos, aki ha kell, osztja az észt. T'od, pajtás, én a "hegyek"-ben lakom és jócskán le kell térni a fontosabb útról, hogy hozzánk elgyere, mégis a P nevűről váltottam a vodafonra. Mert jobb a térereje, jobbak a szolgáltatásai, stb, ezeket te úgysem értenéd meg.

Elismerem, hogy elsőre jól hangzik, amiket összeirkálsz, csak az a baj vele, hogy nem igaz.

Előzmény: radio100jozsi (11)
Csettegi Creative Commons License 2003.05.02 0 0 18
Hát nemkönnyü a választás, mert mindegyiket ugy reklámozzák, hogy az a legjobb.
Előzmény: Solt (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!