Keresés

Részletes keresés

Vízivó Creative Commons License 2010.07.22 0 0 9
Nincs rászokás.
kohaku Creative Commons License 2004.05.28 0 0 6
Szia Doodoo!

Írtad:
"Léteznek azonban csoportok, akik - természetesen a törvényi feltételek miatt - a háttérben meghúzódva önfejlesztésre használják az LSD-t."
Ilyet ismersz is, vagy csak tudsz róluk, hogy léteznek?

Előzmény: doodoo (5)
doodoo Creative Commons License 2003.08.29 0 0 5
Szia gondolatritmus!

Mivel Magyarországon is tiltólistán van az LSD, ezért ilyen terápiát csak szigorú engedélyek mellett lehetne csinálni, amit valószínűleg nem adnának meg.
Amúgy meg illegális lenne, hivatalosan tehát nem fogsz olyan pszichológust/pszichiátert találni, aki "LSD-terápiával" foglalkozik.
Léteznek azonban csoportok, akik - természetesen a törvényi feltételek miatt - a háttérben meghúzódva önfejlesztésre használják az LSD-t.

Előzmény: gondolatritmus (3)
ultrasounderground Creative Commons License 2003.08.03 0 0 4
Cikket nem olvastam, csak a Tudatállapotok szivárványa c. könyvét, ill. voltam egy előadásán. Olyanról nem tudok, aki itthon ilyesmivel foglalkozik.
Előzmény: gondolatritmus (3)
gondolatritmus Creative Commons License 2003.08.02 0 0 3
Hello, olvastatok Feldmár András cikkeket? Amiket az LSD-terápiáról meg a megszületés-élményről írt?
Nem tudtok olyan valakit aki ért ehhez ill. foglalkozik ilyesmivel Magyarországon?

Köszi és üdv.

Előzmény: danima (2)
danima Creative Commons License 2003.03.03 0 0 2
Húúúúúúúúú, hát ez naggyon sok van, de már biztos sokan sok helyre leírták. pl. Régi szép idők topic. Még "lehet", hogy anno én is írtam ilyesmit. :-)))
Előzmény: Drake (-)
doodoo Creative Commons License 2003.03.03 0 0 1
Szia Drake!

Esetleg elkezdhetnéd :)

Előzmény: Drake (-)
ID Creative Commons License 2002.12.30 0 0 0
biciklitúrák szervezését vállalja Dr. H0ffmann

ask your local dealer for more information :)

Előzmény: Drake (-)
Drake Creative Commons License 2002.12.30 0 0 topiknyitó
Élmények, tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!