Keresés

Részletes keresés

bandikaa Creative Commons License 2022.03.16 0 0 9579

itunes kell neki.

Előzmény: toi v8 (9578)
toi v8 Creative Commons License 2022.03.03 0 0 9578

A kép lemaradt

Előzmény: toi v8 (9577)
toi v8 Creative Commons License 2022.03.03 0 0 9577

 

Sziasztok

 

Most vettem, PC felismeri. Bekapcsolom, pár másodperc bedobja a nyelv kiválasztási lehetőséget, rögtön utána a következő kép ugrik be :   

kristof1986 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 9576

eladó:

 

iPod Nano - 4th generation - 8gigás - kékeslila szín - gyári műanyag dobozban - kábellel

 

szép állapotban, napi használatból adódó minimális kopás

ez a típus/szín:

 

irányár: 15000 huf

kristof.meszaros@gmail.com

markosdo Creative Commons License 2013.02.13 0 0 9575
x20fan Creative Commons License 2013.01.22 0 0 9573

Kicsit kevertem a dolgokat, a leírtak a fotókra érvényesek. A zenéket drag&droppal húzom be a listába a készülék alatti Musicba.

Előzmény: x20fan (9572)
x20fan Creative Commons License 2013.01.22 0 0 9572

Fél éve még én is új voltam.

Van pár lehetőség. Az egyik legegyszerűbb és kényelmes, de csak pár (tucat) zenére jó az ftp vagy usb disk programok. Ez úgy működik, hogy elindítod, tkp. egy ftp serverként vagy http serverként működik és a pc-ről wifin át el lehet érni egy routeren belül. Tipikusan az otthoni routeren van a pc is, meg oda kapcsolódik wifivel a Touch is. Rátöltöd a file-okat, és amikor ratappolsz, akkor lejátssza. Itt viszont csak file-okként szerepelnek, nincs olyan struktúrába szervezés, mint az eredetileg zenékre szánt módszernél. Habár directorykat létre lehet hozni és szétpakolni.

A másik, amit én is használok, az a libraryba szervezés és szinkronizálás. Az itunesban az eszköz alatt Music, ezt hozzárendeltem egy tetszőleges directoryhoz a pc-n, és oda teszem az áttölteni kívánt mp3-akat. A szinkronizálás előtt bepipálom azokat a directorykat, amiket szeretnék szinkrozálni, és kész. Ekkor persze a file-ok a zenelejátszóban látszanak szerző, kategória stb. szerint szűrhető, smartlist készíthető stb.

Előzmény: Kis Ember55 (9571)
Kis Ember55 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 9571

Hello

 Lenne pár kérdésem mert teljesen új vagyok!!

1 Hogyan tudok bejelentkezni az storeba??

(Probáltam de nem sikerült )

2 Hogyan tudok zenét tölteni a Apple Touchra??

Előre is köszönöm a válszt!!!!

Szacsibacsi Creative Commons License 2012.12.19 0 0 9570

Ipod nano 4-hez keresek magyar nyelvű leírást. Tudna valaki nekem segíteni? Előre is köszönöm!

 

marcelpres Creative Commons License 2012.10.24 0 0 9569

Sziasztok!

 

Ipod touch 1G-t szeretnek downgradelni, 3.1.3-rol 2.xx-re, 4-5 fajta leirast kiprobalgattam, de egyik komolytalanabb volt mint a masik es egyiksem mukodott, kicsit beleuntam mar a folytonos visszaallitgatasba. Tudtok esetleg olyan leirast vagy olyan szemelyt aki/ami segiteni elerni a celomat?

Koszonettel, 

Marci

x20fan Creative Commons License 2012.08.31 0 0 9568

Hogy tudom menteni az alkalmazásokat? Ipod touchra vonatkozik a kérdés.

Úgy csinálja az iTunes, hogy csak fölírja, hogy melyik alkalmazások vannak az Ipodon, és visszatöltéskor lehúzza az appstoreból? A konfig és egyéb adatokat menti.

Hogyan lehet az egész Ipodot úgy menteni és visszatölteni, hogy minden ugyanúgy legyen, mint mentéskor, adatok, alkalmazások, firmware, zenék, fotók és minden az utolsó bitig?

x20fan Creative Commons License 2012.08.30 0 0 9567

Elérkezett a nap, hogy úton van az Ipod Touch 3-as. Annyit tudok róla, hogy jailbreakelt 4.3.1-es oprendszer van rajta.

A kérdésem az lenne, hogy a mentést hogy kellene csinálni?

El tudja-e menteni és visszatölteni az itunes a jailbreakelt flasht?

Lehet-e rátölteni eredetit, ha igen akkor honnan lehet letölteni olyat?

Lehet-e újabbat le és rátölteni?

robosztus1 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 9566

Ha valakit érdekel, eladó egy Griffin márkájú iTrip transzmitter iPod mini-hez.

2990Ft-ot kérnék érte.

Érdeklődni emailben lehet.


vorson88 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 9565

Üdv!

 

Van egy régi ipodom ami csak firewire-rel működik, nem rég vettem egy beépíthető multi panelt amin minden van, persze fw nincs... próbálta már vki esetleg vmi adapterrel, ami fw-ból usb-t csinál? Ha igen mennyibe lett és működött-e vele normálisan az ipod? Nem akarok másik panelt venni mert olyat nemigen találok amin van usb 3.0 és fw is... legalább is itthon...

 

thx

Sanvean Creative Commons License 2012.07.25 0 0 9564

Oké, előre is köszönöm. Budapest valamelyik frekventált pontján személyesen is átvehető a cuccos.

 

Előzmény: vzstrial (9563)
vzstrial Creative Commons License 2012.07.25 0 0 9563

Ha negyedik generációs akkor ugye olcsóbban kéne menjen, hiába használat nélküli. Kár, hogy nem használod jó kis cuccos:) Majd megkérdek 1-2 ismerőst hátha kell nekik.

Előzmény: Sanvean (9562)
Sanvean Creative Commons License 2012.07.25 0 0 9562

Az 'A1285' -öt alapul véve -ha jól gondolom, az enyém is negyedik generációs. :-)

Előzmény: vzstrial (9560)
Sanvean Creative Commons License 2012.07.25 0 0 9561

Köszönöm. Ha a címke alapján is meg tudjátok határozni, hogy hanyadik generációs, akkor egyrészt megspóroltatok nekem egy fényképsorozatot, másrészt meg sokat segítettetek.

Szóval ez van a címkén:

 

MB754LL/A  iPod nano 8GB Black

Model: A1285

Előzmény: vzstrial (9560)
vzstrial Creative Commons License 2012.07.24 0 0 9560

Alapvető különbség ha nem csomagoltad ki, hogy ha mattabb a szín akkor 4gen ha fényesebb akkor 5gen.

 

Egy ilyen címkét keressél, mint itt alól:

 

 

Ott kell legyen egy azonosító: pl MC031LL vagy a model number A1320 (EMC 2317) ez pl egy 5gen nano a 4gen nano meg MB598LL/A model number meg A1285 (EMC 2287)

én most itt gyors kereséssel ezt találtam, remélem tudtam segíteni.

Előzmény: Sanvean (9559)
Sanvean Creative Commons License 2012.07.24 0 0 9559

Köszönöm a választ. Megvallom őszintén, sík hülye vagyok ezekhez a kütyükhöz, így azt sem mondanám meg, hanyadik generációs és hogy tud -e videót rögzíteni. Az segít, ha berakok róla pár fényképet?

Nem feltétlenül a pénz miatt adnám el (bár az most éppen jól jönne). Pusztán azért, mert én úgysem használnám és vétek parlagon heverni hagyni. Csak itthon szoktam zenét hallgatni CD -ről meg szalagról. Útközben nem vágyom rá, mert a zenehallgatás nem háttértevékenység.

Előzmény: vzstrial (9558)
vzstrial Creative Commons License 2012.07.24 0 0 9558

Azt kéne megtudni, hogy ez videó rögzítésére alkalmas (akkor 5ik generációs) ha nem akkor 4ik generációs.

Az túl sok jót nem tesz az aksinak, hogy nem használtad... mint ahogy semminek se hogy egy helyben áll sokat.

Azt tudom javasolni, hogy a beszeljukmac-en nézz szét, ott találsz árakat. Most én is megnéztem, nos egy iPod Nano 4gen 8 gigás van 15ért, 5gen 8gb 17ezer és egy 6gen 8gb 22ért. Ezen árak alapján én lehet megtartanám és használnám mert nagyon leestek az árak, talán 5-6ezerrel többet tudsz kapni érte mert vadzsi új..

Előzmény: Sanvean (9557)
Sanvean Creative Commons License 2012.07.19 0 0 9557

Szervusztok!

 

Remélem, hogy jó helyre írok.

Nem egész 2 éve kaptam egy 8 gigás iPod nano -t, amit azóta nem bontottam ki. Amikor kaptam, nézegettem az ebay -n, mennyibe kerülhet. Akkor volt 150 dollár az új ára. Azóta persze elavult, jöttek újabbak, nagyobb tudásúak.

Kérdésem az lenne, hogy ha eladnám, mennyit kérhetek érte, ami még reális?

Bontatlan!

 

Köszönöm. Üdv.

morfolgus59 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 9556

Az idoki is jó valóban, sok jót lehet felőlük hallani, viszont ha sok melójuk van akkor kicsit lassabbak mint a StarKing, ezt tapasztalatból tudom. De te döntésed melyikükkel vagy megelégedve, de tippnek itt van ez is.

Előzmény: Törölt nick (9555)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.06 0 0 9555

en nem viszem sehova, mert nagyon messze vagyok onnan, de anyumnak mondtam hogy vigye...majd megirom ha eljut oda.

amugy az i-doki is jo szerintem, nekem tavaly ott csereltek iphoneban akksit, es kivaloan mukodik! gyorsan megcsinaltak, helyben megvartam. uhogy oket csak ajanlani tudom. :)

Előzmény: Zetorforever (9554)
Zetorforever Creative Commons License 2012.07.05 0 0 9554

Hogyha elvitted és megcsinálták akkor majd írd le mi volt a baja, kíváncsi vagyok.

Előzmény: Törölt nick (9553)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.04 0 0 9553

Koszonom a valaszokat elkuldom akkor az Alle-ba kozelebb van mint az i-doki. :)

vzstrial Creative Commons License 2012.07.04 0 0 9552

Ami téged érdekel az a készenléti idő és nem a 40 óra folyamatos lejátszás, ezrt az adott iOS beállításai határozzák meg. Gondolok itt arra, hogy wifi megy-e. Ezen belül van csak értelme a push, fetch dolgok tárgyalásának. Nem tudom touch-on mi van még mert csak iPhone-om van azon viszont ezek erőteljesen meghatározó szempontok. Én speciel az alkalmazásokat mindig bezárom a multitask barban, tudom tudom optimalizált és kétszer jobb így:D

 

Rövid ideig nyomsz egy érintés kapcsolót? Nyomnod pl 1 vagy 2 tizedmásodpercig? Gondolod +5 percet nyomkodásonként nyersz? Ezt kérlek fejtsd ki:)

 

Standby-ból használható állapotba elég gyorsan kerül az iPhone, iPod. Nem kell elmenj kávézni közbe mint egy rendes jól összerakott asztali gép esetén;) Az a lassú ha kikapcsolod és bekapcsolod, vagy 'restart' értsd a bootolása nem túl gyors erre is vannak táblazatos kimért értékek ez kb számodra nem kell jóformán csak akkor esedékes ha nullára merül, de ezt azért célszerű elkerülni.

Előzmény: x20fan (9545)
morfolgus59 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 9551

Valószinüsíthető, hogy az aksival vannak a problémák leginkább! Annyit tanácsolok, hogy szervízben csináltasd a cserét meg a vásárlást és már hallottam olyanról, hogy rosszat kaptak... Szóval márkaszervíz, Foreveryoung88 amit mondott az jó, nekem is jók voltak velük a tapasztalatok! De be kell menni hozzájuk és megmondják melyik a jobb, egy csere vagy egy újnak a vétele, nagyon közvetlenek szoktak lenni!

Előzmény: Törölt nick (9549)
Foreveryoung88 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 9550


Szerintem ha bemész pl. egy StarKing-be akkor ott is meg tudják nézni és ezért még talán pénzt sem kérnek el. Az új aksiért már persze igen, de próbáld meg. Sok helyen van üzletük. Azért mondom őket, mert velem az Allee-ban eddig mindig nagyon rendesek voltak...!

 

Off: Láttátok azt a csókát aki magára erősített mágneses piercing-ekkel egy ipod shuffle-t?

Előzmény: Törölt nick (9549)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 9549

2008 februarjaban vettem anyukamnak 3.generacios nanot, nagyon szereti szinte napi szinten hasznalja. mostansag parszor ujraindult, es ugy tunik az aksi toltottseg is hamar lemegy szoval ugy sejtem aksit kene benne cserelni lassan. i-doki-n kivul tudtok meg valakit ajanlani? aki meg hasznal esetleg ilyet meg tudja erositeni hogy ez aksi gond lesz? gondolkozunk hogy csereljuk-e az aksit, vagy esetleg vegyek neki egy ujat? (az a baj az ujjal hogy touchscreenes es anyukam mar nem fiatal, a telefonjaval is szenved, a clickwheel jobban bejon neki.)

az en nanom egyenlore meg jol van, egyszerre vettem a kettot, de en kozel se hasznalom annyit mint o. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!