Keresés

Részletes keresés

CWorm Creative Commons License 2004.06.15 0 0 16
Esetleg ez a cég nem foglalkozik ilyen szolgáltatás beindításával? Én nem nagyon tudom kivenni...
CWorm Creative Commons License 2004.06.15 0 0 15
Ez engem is érdekelne.
attila400 Creative Commons License 2004.01.24 0 0 14
Engem nem még, hanem most érdekelne a téma. Csak úgy általában, van-e valakinek empirikus tapasztalata EDSZ szám üzemeltetésében. Tökjó lenne infó ezzel kapcsolatban.
Előzmény: vamosb (13)
vamosb Creative Commons License 2003.03.13 0 0 13
Érdekel még a téma?

vamosb

Előzmény: aoe (-)
rézgálic Creative Commons License 2002.10.10 0 0 12
Ennek több módja lehet. Csinálhatod úgy, hogy van egy számod otthon és ezen Te leszel hívható akármilyen általad meghirdetett témában 0690xxxxxx számon. Azonban tudni kell, hogy innentől kezdve a számod a régi számon nem hívható, telefonálni azonban lehet róla. Lehet olyan is, hogy többvonalas rendszert rendelsz (ISDN2-ISDN30), egy számítógép fogadja a hívásokat egy kártyával és az beszél, nyög, sorsol, jósol, stb. a hívónak.
Hogy ilyen ketyerét hol lehet szerezni azt nem tudom, szerintem nem a szolgáltatók biztosítják.
Előzmény: Solt (11)
Solt Creative Commons License 2002.10.10 0 0 11
Ezt most úgy gondolod, hogy én hívjam fel pl. a Vodafone-t és kérdezzem meg őket? Mert az már nagyjából kiderült, hogy itt nem üzmeltet senki ilyet, vagy legalábbis ahhoz túl kevesen, hogy beleakadjon/janak a topicodba.
Ha valóban értelmes és hasznot hozó szolgáltatásod van, akkor szerintem egy telefonhívással még nem borítod fel véglegesen az üzleti tervedet...
Előzmény: aoe (10)
aoe Creative Commons License 2002.10.10 0 0 10
Solt,

de magát a 90-es számot, a technikai feltételeket nem a matáv adja?

Előzmény: Solt (9)
Solt Creative Commons License 2002.10.10 0 0 9
Tegnap tényleg nem működött, most megint jó.
A lényeg,a 90-es (emelt díjas) körzetben kiosztott számmezők:
18x-xxx: PanTel
2xx-xxx - 5xx-xxx: matáv
62x-xxx: Pannon GSM
63x-xxx: Westel
67x-xxx: Vodafone
81x-xxx, 92x-xxx, 93x-xxx, 95x-xxx, 97x-xxx: Hungarotel
82x-xxx: Vivendi
84x-xxx - 86x-xxx: Emitel
98x-xxx: Monor Tel
Szóval ezek a cégek nyújtanak ilyet, biztosan nem titok, milyen feltételekkel, és valszleg segítenek is.
Előzmény: aoe (6)
aoe Creative Commons License 2002.10.10 0 0 8
stewes,
esetleg van más (egyszerű) módszer, amellyel szolgáltatásért fizethetnek az emberek?
Előzmény: stewes (7)
stewes Creative Commons License 2002.10.09 0 0 7
"de én tényleg legális üzletet akarok,"
Hát én még tisztességes céggel ebben a műfajban még nem találkoztam, bár legálisak voltak. Örülök, hogy lesz egy rendes is!
aoe Creative Commons License 2002.10.09 0 0 6
Sajnos nem működött a fenti link, és nem is értem, hogy hogyan lehetne a matávot kihagyni ebből. én inkább technikai részteket kérdeznék azoktól, akik ténylegesen csinálják, szoftver, adatbázis stb..
Előzmény: Solt (5)
Solt Creative Commons License 2002.10.08 0 0 5
A HÍF oldalán lekérhető a 06-90-et igényelt távközlési cégek listája, és azok számtartományai. Bőven van lehetőség, hogy pl. a matávot kihagyd a boltból. Gondolom, mindnek mások a feltételei, érdemes őket végigkérdezni.
FOCUS Creative Commons License 2002.10.08 0 0 4
Szerintem ha komolyan érdekel az üzlet, akkor beszélj a matávosokkal, ők tutira felhomályosítanak :)
Előzmény: aoe (-)
aoe Creative Commons License 2002.10.08 0 0 3
ok, ez is jó trükk...de én tényleg legális üzletet akarok, ha ehhez van valakinek hozzászólása, akkor azt is szívesen venném.:)
Előzmény: rézgálic (2)
rézgálic Creative Commons License 2002.10.08 0 0 2
Nem az a bolt. Valamelyik tetű "szolgáltató" 0681-en indított valami játékot és ennek a számnak a díja hívásonként 2xx forint volt. Érdekessége a dolognak, hogy a hívásokat végződtette, tehát a hívott jelentkezett, a díj lekettyent, azonban a vonal végére egy foglaltsági hangot adó generátort rakott. A szerencsétlen hívó azt hitte sikertelen a hívása és még próbálkozott néhány tízszer-százszor, majd amikor megjött a számla pofára esett.
Előzmény: aoe (-)
sneci Creative Commons License 2002.10.08 0 0 1
0-t indítottam 0 matáv részesedéssel.
Előzmény: aoe (-)
johevi Creative Commons License 2002.10.08 0 0 0
Én 0-val indítom a tárcsázást mert céges a vonal. ugyhogy nem érdekelnek az összegek...
Előzmény: aoe (-)
aoe Creative Commons License 2002.10.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

érdeklődnék, hogy indított-e valaki, vagy tervezett-e indítani emeltdíjas szolgáltatást? Esetleg megoszthatnánk erről a tapasztalataink.
Főbb kérdések:
-mennyi a Matáv részedesése az összegből?
-összeköthető-e számítógéppel, lehet-e programozni a bejövő hívásokat (pld. jelszó adás dinamikusan stb) ?
-vannak-e jogi akadályok?

előre is köszi:

aoe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!