Keresés

Részletes keresés

Oker Creative Commons License 2005.09.23 0 0 714

meséljétek el légyszi, ha emlékeztek még rá, hogy hogyan-s-mint volt a vámpíros történet sandeonban!

előre is köszi

o.

Oker Creative Commons License 2005.09.08 0 0 713

ja, igen: nálunk a jelentősebb szereplők, a teljesség és a fontossági lista igényétől eltekintve:

-a jó dr. stain, éjszakai praktikáiról elhíresült orvos. megölték a vörös kard lovagjai.

-prof. widermayer, a másik ludas. szintén

-ii. siberius, hh királya, aki továbbvitte a nemesi vért. elvándorolt, mikor belerokkant az uralkodás súlyába.

-symachus, az őrző (fura egybeesés, nem?) a fejedelem földjének egyik legerősebb varázslója. elvándorolt a tüzes estén.

-lord grimnar, a törött kard lovagjainak vezetője, a torremori láncos szellem "abmobmota" végzett vele.

-lord fürge, a vörös kard lovagjainak mestere, aki miatt kirobbant a lovagendek közötti belháború

-az iavrom klán tagjai, mestertolvajok

-frenna, a dalad siratóasszony, az örző állandó vetélytársa, elvándorolt kazandor megalapulásakor.

-zagazil, a látó, megölték a torremori varázslók.

-i. taron con alyr, hh királya, dicső uralkodó nappal, öntudatlan vérfarkas éjszaka.

-ob malak és chimora, a nyomozók. stainék végeztek velük, mikor túl közel kerültek a vérfarkas-rejtély megoldásához.

-baljic mctoby, hh polgármestere. az örök tisztaság és rend fanatikusan monomán zászlóhordozója.

Oker Creative Commons License 2005.09.08 0 0 712

hali

na ja, ő az én kis mitsu-macim. :)  klassznak hangzik a story, örülök, h jól éreztétek magatokat.

nálunk: marzell, bibi, zsófi, thomas (az öreg hal) mctoby (a  sáska) és jómagam (a mammut), továbbá avattunk idén két új kisszeniort, üzsu (jó-) és rebi (rossz-szenior)személyében.

az elején úgy indult, h az öröklődő királyunk nem jön idén, a trónörököse meg késik pár napot. ergó az első 3 nap 100% arra volt kihegyezve, hogy "várjuk a királyt" "mire a felség megérkezik, itt mindennek csillognia-villognia kell" "a király ilyen silány munkával nem lesz megelégedve, jujjujjujj" aztán a 3. nap megérkezett a srác, de nem a király, hanem a saját követe személyében, és bejelentette, h a felség éjfélre érkezik az országba. tűznél fáklyás kisérettel meg is jött, de bevonult azonnal a kert közepén lévő sátorba, ahova bemenni tilos, csak a szóvívőivel kommunikál. ő lett az arctalan király. pár napig ment a para, aztán egy nagy rebellió során leverték a sátorról a lakatot, és kiderült, h igazából nem a király nem akar kijönni, hanem h be van zárva (a törvényes) és a "szóvívők" akartak csak helyette uralkodni.

hozzá kell fűzni a storyhoz, hogy amíg nem volt itt, tűzött a nap. amint megérkezett, másnap reggelre elkezdett esni. 3 napig esett. és a törvényes, kiszabadított király koronázásán kisütött a nap. kicsit se volt flash...

ezután káosz és felfordulás, ország borzalmas helyzetben, torremor zsarol, stb stb. ment az intrikázás és időhúzás, mígnem átvettük a pórázt, és 11-1-es fegyverfölénybe, meg +2 területbe nem értünk ;)

volt para vérfarkas storynk, nagyon erős dr. monroe szigete beütéssel kb. egy hétig, csata-parák és hódítások, horda-para, aztán a végére jött egy ütős darab, kazandor, a mágikus birodalom címszó alatt.

két varázsló kiszabadította a lúdvércet a koronákból, ahova az egy éve be lett zárva. irtózatos hatalomra tettek szert, megölték a királyokat, és erőszakkal egyesítették a két országot egyé, amit a varázsló-tanács kormányoz, közös országlás, kincstárnyitás stb.

telihold éjszakáján elhatározták, h megsemmisítik hh-t és torremort, kitörlik a történelmet, és minden emléket elpuszítanak. meg is rakattak a két néppel egy sacc 3 m magas máglyát, h azon fog elégni minden, meg is gyulladt, mindenki ott ült körülötte, és az utolsó utáni pillanatban a varázslók megijedtek saját hatalmuktól, visszaléptek és elvándoroltak az összes tanítvánnyal együtt.

ha minden jól megy, erre meg fogunk emlékezni minden egyes teliholdkor, egy hatalmas, közös tábortűzzel, háborúban, békében egyaránt.

 

ezután már lassan vége lett, és jöttünk haza, de elég jól zártuk az évet mind játékélményekben, mind a játékban is gazdagon (fegyver, terület, arany ilyesmi...)

én alapjáraton kurvajól éreztem magam, szerintem sikerült egy sokkal jobb kapcsolatot kialakítanom a srácokkal (kicsik, akiknél szobaszenior vagyok) mint egy éve. voltak lehúzós, fárasztó periódisok, meg surlódások, de szerintem ez teljesen természetes.

 

éljen HH! ;)

 

ps: a mostani tábor előtti időszaknak ellentmondva, már most kezdenek a jövő évi ötletek körvanalazódni a fejemben..

kokashu Creative Commons License 2005.09.05 0 0 711

jaa, amúgy most jut eszembe, láttalak Kaposváron egy sárga háromajtós mitsu coltban, irtóztató hajszerkezettel. jó kis gép:)

lehet kihagytam vkit az elbeszélésekből, de ez csak egy rövid kis szösszenet, teljes krónikát talán később írok.

 

kokashu Creative Commons License 2005.09.05 0 0 710

Güehhehehe:)

hja, véget ért a tábor, szombaton gyerekekkel képeket nézegettünk budapesten, nagyon jó hangulatú összejövetel volt.

a tábor résztvevői:

gyerekek

szeniorok

az utóbbi képviselői:

fiúszeniorok:

Silver,Ati,Agardor-Grums-Fényestekintetű Vágyember(ők hárman időszakosan), és jómagam, Ivolpausz kisasszony:).

lányszeniorz:

Fruzsi(Silverné asszony),Sára(Agardor exneje),Fanni(kedves ismerős:))

Igen jó hangulatban telt a tábor, első héten lidércgyűrűt keresett a csapatokká klikkesedett nép (boszorkák, lovagok+király, vándor, őrzők), majd a boszik megszerezték, aztán elrabolta tőlük a király lovagja, akit a vándor irányított:)

a keresésbe a király végül belehalt,az egész nép tizedelődött rendesen, hogy aztán második héten egy régi-új király lépjen színre, aztán elvándoroljon, egy tanácsra bízva az uralkodást, amelyben sok árulás, gyilkosság végrehajtása után lelepleződik a gonosz maga és angolosan távozik őrei mellől.

végül a tábor finisében egy brutális quest keretében megpróbálják Kalador kesztyűjét megszerezni, ami segíthet megtörni a gonosz szörnyű átkát, ám az a bátortalan lovagok rossz hozzzáállása miatt orkok kezébe kerül akik utolsó előtti nap egy hatalmas rohanás után beveszik Sindeont.utolsó nap az ork királyt legyőzi egy vándor, a többi ork pedig a gonosz papokkal távozik, de bosszút ígér a fegyverekkel fenyegetőző népnek.

 

Érdekes karakterei voltak a tábornak:

Messire Pietro vándor+(Messire Anno titokban leszúrja)

Messire Anno vándor (gonosz)

Yaroslav (Baal pap) túléli az évet

Dimitrij (Baal pap)elvándorol

Santiago (alkímista) elvándorol

Meadantilus Gróf+(megmérgezik a Baal papok)

Kapshúl Aimenum varázsló (a nép gonosz tevékenykedései miatt meglincseli)

Roy harcos (a tanács testőreként haláláig védelmezi Kapshúl Aimenum varázslót)

Groomar ork király (megfojtja egy vándor)

Hugdush ork harcos (elvándorol)

Fate király (megöli a lidérc)

Alene (boszorkák vezetője)túlél

Oren király elvándorol

és még sokan mások....

aki nélkül nem sikerült volna:

Mari a NÉNI

Előzmény: Oker (709)
Oker Creative Commons License 2005.08.26 0 0 709

itt a hegyhoni móka 08-as. szarvasmarha jelentkezz. rugbyedző jelentkezz, vétel.

paramétereket és koordinátákat várok a '05 augusztus fedőnév alatt futó projektről. információgyűjtés folyamatban. vétel.

jelentést kérek a sandeon űrhajó parancsnoki hídjáról. a hajónaplót és a tisztnévsort az indx-4um-simnf kódolású hyperűr-rádiócsatornán továbbítani. vége.

 

krrrr.....

kokashu Creative Commons License 2005.07.28 0 0 708

jajj, b+, ma reggel indulok edzést tartani, szállnék be az autóba, erre látom kib++++++ták az egyik ablakomat és kitépték a 2hetes grundig mp3as cdlejátszómat a házunk előtt....

rohadt tetű ork állatok, pedig ez az egyik legjobb környék.

na megyek kiporszívózni az üvegszilánkokat, holnap új ablak, mozgásérzékelő riasztó meg egy cd lejátszó, most ez cirka 60 lesz megint. (2 hete fizettem szintén hatvanat az új cd-ért meg a riasztóért- megérte...)

amúgy három hónapja szintén feltörték az autót egy cd lejátszóért, akkor is kitolták az ablakot.

AHHHHH....

ma mentem volna pestre a cuccokért, de így csak zselickisfaludra dobom le a cuccok felét, aztán meglátjuk.

mindenkinek jobb napot.

üdv:

Kokas

 

Oker Creative Commons License 2005.07.28 0 0 707

magyar képzőművészeti egyetem, yess :)

én még ma este jelenek egyet egy kiállításmegnyitón, ahol nekem is kinn van pár cuccom, aztán holnap reggel puszi pestnek...

nem hiszem, hogy lenne még időm gépezni ma, szóval kedves kokasom, szerintem majd kölcsönösen jelentkezünk, amikor visszatérünk a civilizációba.

hali

 

Előzmény: kokashu (706)
kokashu Creative Commons License 2005.07.27 0 0 706

gratula!

hova felvételiztél?

én holnap tartom a gyerekeknek a szezon utolsó edzését, utána viszem az első tonna cuccot kisfaludra, majd fel pest, megint cuccok, pénteken vissza kisfaludra.

 

Oker Creative Commons License 2005.07.27 0 0 705
siker!
Oker Creative Commons License 2005.07.26 0 0 704

mi is terveztük, aztán ugyanamiatt, amiért neked se, nekünk se jött össze. de majd úgyis dumálunk egy jó nagyot, hogy mi volt náluk. ma ment le a "kamionunk" simonfára, vitte a cuccokat. jó volt látni a bepakolásnál a kardokat, meg mindenféle táboros kelléket ki-ki bukkanni a csomagok közül...

most igazából csak az időt ütöm agyon, várom, hogy a felvi.hu frissüljön végre, és megtudjam, mi van. kicsit izgulok. na mindegy.

gyakorlatilag minden megvan, amit el akartam intézni táborra, most már csak az időnek kell tellnie, hogy péntek reggel legyen, aztán kocsiba be, ablakot le, könyököt ki, kettesbe be. még azon tökölök, mi az, amit még le akarok vinni, de gyakorlatilag semmi nem jut már eszembe.

holtidő.

 

Előzmény: kokashu (703)
kokashu Creative Commons License 2005.07.25 0 0 703

hát bazz, úgy terveztem lemegyek matyesszékhez, de nincs sehogy időm rá (sajna).

már a saját táborunkat kell szervezni (szerencsére:))

teljes tábor hangulat van.

majd írok(szerencsére), csak most nagyon fáradt vagyok (sajnos)

jó éjszakát!

Oker Creative Commons License 2005.07.22 0 0 702

helló-helló

hazajöttem balcsiról, jó volt igen, köszi, ja. megnézem levelem, írnak a táboros arcok. megnézem az indexet, ott is. de jó :) telómon is érkeznek az smsek, pont mint tavaj ilyenkor: "már csak kurva xy idő van táborig!!!" és hasonlók...

én most pörgök körbe-körbe a városban mint a motorolla, csináltatok gyűrűt, aranyat, veszek szalagot, madzagot.

viszont fasza, mert idén minimalizálódik az "eldzsaszunk a hobbiboltba, és azon tökölünk, mit kézművezzenek idén a gyerkők" program - zsófi asszondja, kurvasok minden maradt, szal' zsír.

még a gyóccertár lesz egy pont, de ez se tuti. úgyis utálom a szagát :)

viszont azon kapom magam, hogy szinte semmi egyéni játéktervvel nem készülök táborra. durva nem? egy köpenyt varrattam egy ismerőssel, oszt' ennyi. ez lesz a második olyan évem, ahova nem faragok semmit. az első ilyen az első évem volt annó 1999. hmm. szerintem ez az igazi öregedés. tudom mi leszek (mint tavaj, mert megérdemlem :)) tudom h az miként vélekedik a dolgokról, aztán várom majd a szituációkat hogy lehessen rá reagálni. meglepődöm magamon.

egyébként ha igen, akkor augusztus vége felé fog felpörögni ez a fórum. but who knows?

okervoltam.szia

Előzmény: kokashu (701)
kokashu Creative Commons License 2005.07.14 0 0 701

sehol senki...

én meg egyedül sörözöm itthon a pizzám felett:D

azt hiszem tényleg öregszem.

már teljesen tábor fílingem van.

puszi

Ivolpah néni

 

kokashu Creative Commons License 2005.07.11 0 0 700

Oooh, hogy felpörgött a topik!

Lenara, te hegyhoni vagy torremori vagy?

mindenki megy idén is?

 

Axl, mesélj vmit mi van veled?

üdv:

Kokas a rögbiedző

Lenara00 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 699

hehe... hellosztok..:D

 

Jöttem zavarni..:D

Úristen..:D nem is emlékeztem h ez volt a nevem....

 

 

Oker Creative Commons License 2005.06.14 0 0 698

yamann! :)

van most egy szabad órám itthon, és valami számomra megmagyarázhatatlan okból felnéztem indexre, oszt látom h írt ez a szárnyas sandeoni jómadár ;) mi a helyzet kokas? rég hallottam felőled..

liba: sorry, h azóta se hívtalak, mióta összefutottunk metrón, de kuurvára el vagyok havazva a felvételik miatt, és ezt a mostani 1 órát leszámítva (ami 2-3 naponta esik meg) gyakorlatilag nincs szabadidőm... DE MAJD 3 HÉT MÚLVA, amikor vége lesz ennek az őrületnek, vagy virágzó pofával, vagy lelógó orral, de megejthetnénk már azt az ominózus sörözést! :)

képzeljétek, egyik nap kárpáti elvtársat láttam bejönni a műterembe, ahol nyomultam akkoriban. sajna úgy tűnik, kevésbé fogta meg a fantáziáját a hely, mert ezt az egy alkalmat leszámítva nem láttam többet. remélem nem tőlem ijedt meg :))

na csumidáá

itt a címem is, h nektek se legyen szar :)

okerman@ak47.hu

kokashu Creative Commons License 2005.05.29 0 0 697

fiúk, ha itt vagytok még, írjátok be az emilcímeteket!

köffi

üdv:

Ivola néni

jaa

az enyém:

swimtrainer@vipmail.hu

 

kokashu Creative Commons License 2005.05.29 0 0 696
na mi a stajsz?
Oker Creative Commons License 2004.12.23 0 0 695

mikrofonpróba egy-kettő...

mi a helyzet, emberek?

 

kokashu Creative Commons License 2004.08.22 0 0 694

Hi gorenyfaces!

svedbol irok nektek nehany sort, hogy ne legyetek szarul.

taborunk zselickisfaludon volt, 2 hetes, szinte teljesen uj teammel tortentek a dolgok, hogy-hogy nem a tavalyi gardabol kevesen jottek ujra, ezt most nem is kommentalnam.... :O

mivelhogy leszarom:)

szoval a tabor baromi jol sikerult, mindenki happy volt a vegen, mondjuk a ketto het az nagyon keves, szoval jovore valszeg 3 lesz megint.

szenior 4 volt,unokatesom Csilla, Silver,Attak meg Jomagam, neha persze jottek tovabbi vendegmunkasok mint Grumsch.

taborunk meghatarozo alakjai voltak:

a Vandor, Ar Adunakhor, Lord Cedrick, Man-Arien,Cerubian, Merija kiralyne,Rebeka, a liderc es sokan masok....

szoval kurva jo volt, na:)

jo lenne valamikor talalkozni a buzi topiktarsakkal mert reg lattam a ronda pofatokat.

csokol titeket:

don Kokas, a rogbiedzo

Oker Creative Commons License 2004.07.21 0 0 693

következő smst kaptam ma az egyik kisebb hegyhoni pajtástól:

"már csak 9 tetves, rohadt kib***ott nap van táborig!!!"

... pezseg a levegő, pögörnek a srácok mit ne mondjak :)

o.

Axl Creative Commons License 2004.06.08 0 0 692
na felélesztvén a topicot
némileg új infók: szándékosan akkor írom, amikor már midnen hely megtelt, nem célom magunkat itt reklámoztatni:
a táborunk júli 11-25-ig lesz terecsenypusztán (nem röhög! :)), egy királyságos téma.
seniorok: matyi, tanisz, gigi, julcsi, petra, rafa, frici, gergő, liba.
úgyhogy.
hallom, ti várgesztesen csináltok tábort. vagy rosszul tudom? liba.

...basszameg, holnapután érettségi :(

kokashu Creative Commons License 2004.02.08 0 0 691
torremori kutyákat is bevesztek?
pfúj, ez elég gerinctelen húzás.
mi még vívódunk, hogy egy vagy két tábor legyen.
biztosat csak augusztusban tudok mondani;)
ti hogy vagytok?
Oker!
nem zavaró, hogy a táborotok egyszerűen szar?
(persze a torremorival együtt)
üdv:
Kokasch
Előzmény: Axl (689)
Axl Creative Commons License 2004.02.08 0 0 690
mármint az 1. tábor ügyeiben
Előzmény: Axl (689)
Axl Creative Commons License 2004.02.08 0 0 689
hát, most úgy néz ki, ketté válunk, külön utakra lépünk.

egyik tábor: kokas, agardor, dínó, zsóka, szilver
vhol észak-magyarországon

másik tábor: matyi, rafa, merker dávid, pertu, tanisz, sz. petya, liba (ez 2 királyságos lesz)
terecsenypusztán, kaposvárhoz közel

ezek a legújabb infók, nemtom, mennyire vagyok uptodate

Oker Creative Commons License 2004.01.18 0 0 688
kokas, hegyhoni szakszóval te egy őőőg vagy, de mivel csak a puttó kis sardeonig futott a karrieredből, nem illethetlek ilyen jelzővel :))

na, viccet félretéve, mi a helyzet veletek? rég nem hallottam nomád táborozókispajtásaim felől...

Előzmény: kokashu (686)
Axl Creative Commons License 2004.01.18 0 0 687
:DDDDD
Előzmény: kokashu (686)
kokashu Creative Commons License 2004.01.18 0 0 686
nyühhehehe:)
idén egyébként Simonfán biztosan nem lesz Sandeon, úgyhogy talán nyertek 1 rögbimeccset.
üdv:
kokas
Előzmény: Oker (685)
Oker Creative Commons License 2004.01.17 0 0 685
miért halt be ez a 4um? mindjárt itt a nyár gyerekek! (ahogy ezt velem tudatta a kopasz egy levelében...) már alig több mint fél évet kell várni! gyertek ki a barlangokból medvebocsok, és töröljétek ki az álmot a szemetekből! szívjátok be a (mindjárt) nyíló rügyek és bimbók illatát, járja át tüdőtöket a (nemsokára) melegedő levegő édes illata! fakadjatok dalra, és zengjétek az (elkövetkező) újjászületés himnuszát!
és ne feledjétek a szlogent, amit nemrég láttam méteres betűkkel a hóba írva:

"LESSZ MÉG NYÁR"
(kétesszel)

okah

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!