Keresés

Részletes keresés

Attika30 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 405

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni tőletek pár kérdésben. Az első, hogy tunéziába hova mely városokba (területekre) érdemes a leginkább utazni? Annyi lehetőség van, Sousse, Port El Kantaoui, Hammamet, Monastir, Mahdia, Djerba...... Ha pedig sikerült ajánlani várost akkor az adott területen ajánlanátok pár hotelt is? 4-5*-os szállodák érdekelnének, azt mondják 3 csillagosba nem szabad menni tunéziába (és egyiptomba sem), olyanok amik partmentiek vagy max. 100-200 méterre vannak a parttól. Előre is köszi minden segítséget!

kovani Creative Commons License 2014.04.22 0 0 404

Szia!
Gyere át a "Tunéziai élmények" topikba, ott választ kapsz a kérdéseidre.

 

Egyébként mi is a Menzahba megyünk júniusban. Sokan voltak már ott a fórumról is, mindenki dicsérte. Én is többször megnézegettem kívülről, szép, impozáns szálloda, de belül még nem voltam. Na majd most....

Én mindig tettem az útlevélbe 20 eurót, és mindig lett tengerre néző szoba, már amikor nem itthon fizettem be a tengerre néző felárat.

Ne izgulj, biztos jó lesz minden. 

Üdv.: Kovani

Előzmény: maya0419 (403)
maya0419 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 403

Sziasztok!

 

Infókat szeretnék kérni Hammamet El Mouradi El Menzah-ról.

Szobák, kaja milyenek AI megyünk, valahol olvastam, hogy pl ha az útlevelet úgy adom oda, mikor bejelentkezünk, hogy rakok bele egy kis Eurot, akkor jobb szobát kapok. Mennyit érdemes erre rászánni? Van esély, hogy így tengerre nézőt kapjunk? Wifi jól működik?

 

További szép estét!

Zeki_ Creative Commons License 2013.08.17 0 0 402
Előzmény: agnesa74 (400)
Zeki_ Creative Commons License 2013.08.17 0 0 401

Utazás előtt kell érdeklődni fórumokon, hogy melyik hotel a jó.

Nem szabad prospektusok alapján dönetni.

Előzmény: Kis Réka Pécs (399)
agnesa74 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 400

Sziasztok!

Érdeklődnék volt -e mostanában valaki Port el Mouradi Club Kantaoui 4

Kis Réka Pécs Creative Commons License 2013.08.02 0 0 399

Karawan beach & resort hotelt nagyon nem ajánlom senkinek sem!

 

Ma jöttek haza anyukámék és a kisfiam onnan. Elmondásuk szerint nagyon pocsék volt az étel, pl. nyálkás és büdös volt a szalámi, és szinte minden amit felszolgáltak ehetetlen volt. Mondják ezt anyukámék, akik pedig egyáltalán nem finnyásak. (Kisfiam válogatós, nála nem lepődnék meg ha túlozna ezügyben.)  A hoteltől pár méterre már nyomornegyed volt, rengeteg macskával és szegény emberrel, na meg persze szeméttel.

A tengerben csak 2 alkalommal fürödtek, mert nagyon koszos volt az is.  Nevelőapámnak a második napon hasmenése volt, mert ivott abból az alkoholos izéból amit kínálgattak a hotelben. Édesanyám pedig most van nagyon pocsékul, mert neki most megy a hasa....   Ez a hotel 3 csillagos volt. A prospektusban gyönyörűen festett..., gondolom száz éves felvétel, mert jelenleg kopott és koszos.  

Természetesen biztos vagyok benne hogy vannak gyönyörű szállodák is Tunéziában, és olyan partszakaszok is ahol tiszta a víz.

Azért osztottam ezt meg veletek hogy ha lehet még véletlenül se menjetek ebbe a szállodába. 

Sándor Zsolt Creative Commons License 2013.01.13 0 0 398

Sziasztok! Nyáron utazunk Tunéziába a Taurusszal az El Mouradi Mahdia szállodába( 2gyerek-2felnőtt) családi szobába. Kérlek írjátok le a szállodával kapcsolatos tapasztalataitokat. Jó választás vagy esetleg valaki ajánlana valami mást? Holnapig még dönthetek. Köszönöm.

klari50 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 397

NYARALÓK  VÉLEMÉNYE  A  SZÁLLODÁKRÓL 2012-ben ott eltöltött nyaralás után  

 

Nagyrészt elégedettek voltunk a szállodával, és egyebekkel  :-))

cs.gizi21     -    EL Mouradi Mahdia

SzAndi5      -    EL Mouradi Palace 5*-os  UALL ellátással -  Taurus Reisen

nancsa77   -    El Mouradi Palm Marina - Taurus Reisen

noncsilla     -    Nour Palace - Karthago Tours

Mariann76  -    El Mouradi El Menzah  -Taurus Reisen

ditke63       -    El Mouradi Club Selima - Taurus R.

kovani        -     El Mouradi Club Selima  - Taurus R.

Ritóka78     -    El Mouradi El Menzah - Taurus Reisen

beyke         -    Orient Palace - Best Reisen/Buy&Fly

apion         -     El Mehdi- Kartago Tours

ZsuKrisz     -    El Mouradi Hammamet - Taurus R.

Tibor21      -     El Mouradi Cap Mahdia  - Taurus R.

 

Vegyes érzések  :-I

 

 

Leginkább csalódás volt a szálloda, és egyebek  :-((

Kiara2005   -   El Mouradi Palm Marina - Taurus Reisen

seafan        -   El Mouradi El Menzah-Taurus Reisen

andi-v         -   Delphine El Habib- Sun & Fun

tataro         -   El Mouradi El Menzah-Taurus

Lizo2012     -   El Hana Beach -  Best Reisen - erősen felejthető

visandi       -    EL HANA BEACH  -   Sousse - Best, Medina

potniki Creative Commons License 2012.08.07 0 0 396

Sziasztok!

Most tervezzük, hogy 17. -én elutazunk Tunéziába, a kérdésem az lenne, hogy az El Mouradi El Skanes Beach -ben volt- e már valaki, vagy hallottatok-e róla jót vagy rosszat???

Válaszotokat köszönöm.

 

klari50 Creative Commons License 2012.08.02 0 0 395

encsim, és beyke is meg voltak vele elégedve!  A Tunéziai élményekben írtak beszámolót, hozzászólást.

Előzmény: 1etlen. (394)
1etlen. Creative Commons License 2012.08.02 0 0 394

Sziasztok!!!

 

Segítsetek!!!!

 

Most telefonáltak (milyen meglepő számítottam is rá), hogy a Dino Marhaba túltelített!!!

felajánlották helyette az Orient Palace-t szerintetek belemenjek??????

 

aug7-én indulnánk! 

 

Köszi a remélhetőleg gyors segítséget!!!

efvk Creative Commons License 2012.07.28 0 0 393

üdv)))) akkor ott folyt köv!)))

Előzmény: Tenicassie (392)
Tenicassie Creative Commons License 2012.07.28 0 0 392

Szia! :-) Én Hurghadara megyek, Sunrise holiday resort...pár fakultatív ötletet szívesen vennénk, köszi. Sokszor voltunk már, hátha tudsz valami jó új dolgot, de nem több napos kirándulásban gondolkodom :-) Nem tudom, hogy zavarja-e a többieket, hogy ez nem a Hurghada topic :-( Bocsi, ha igen, átpályázhatunk a másik topicba addig, bár csak 1 válasz lenne szerintem :-)

Előzmény: efvk (388)
klari50 Creative Commons License 2012.07.28 0 0 391

Egyáltalán nem probléma, hogy hol "beszélgettek",  ez is a szállodákról és egyebekről szól.  Csak azért kérdeztem, mert az pörgősebb fórum, többen írják meg a véleményüket, és ott hátha több információt találtok! :-)))

Előzmény: Beyke (389)
klari50 Creative Commons License 2012.07.28 0 0 390

Szállodák minősítése az ott eltöltött nyaralás után 2012-ben !

 

Nagyrészt elégedettek voltunk a szállodával, és egyebekkel  :-))

cs.gizi21     -    EL Mouradi Mahdia

SzAndi5      -    EL Mouradi Palace 5*-os  UALL ellátással -  Taurus Reisen

nancsa77   -    Palm Marina - Taurus Reisen

noncsilla     -    Nour Palace - Karthago Tours

Mariann76  -    El Mouradi El Menzah  -Taurus Reisen

ditke63       -    El Mouradi Club Selima - Taurus R.

kovani        -     El Mouradi Club Selima  - Taurus R.

Ritóka78     -    El Mouradi El Menzah - Taurus Reisen

beyke         -    Orient Palace - Best Reisen/Buy&Fly

apion         -     El Mehdi- Kartago Tours

 

Vegyes érzések  :-I

 

 

Leginkább csalódás volt a szálloda, és egyebek  :-((

Kiara2005   -   Palm Marina - Taurus Reisen

seafan        -   El Mouradi El Menzah-Taurus Reisen

andi-v         -   Delphine El Habib- Sun & Fun

tataro         -   El Mouradi El Menzah-Taurus

Lizo2012     -   El Hana Beach -  Best Reisen - erősen felejthető, nagy csalódás (all inclusiv ellátással is

visandi       -   EL HANA BEACH  -   Sousse (Best, Medina)

Beyke Creative Commons License 2012.07.27 0 0 389

Szia!

Orient palace. Reggeli 6-10.30-ig. Vacsora 18.30-21.00-ig volt. Van a közelben egy shopping Center, ami talán éjjel is nyitva van, mi vacsi után is kisétáltunk egy párszor. Oga gyalog kb 7  perc az út gyalog. Szállodától felsétálsz a 4 sávos útig, ott a járdán balra fordúlsz a város felé. Először lesz egy bolt 50m-re, ami egy pince szerű hely. Mész tovább még kb 200métert, és ott lesz a 2 szintes Palms shopping center. Ott kapsz a chipsektől, parfüm, üdítő, Converse cipő,ékszer, szóval mindenfélét. Ennivalót( felvágott, pékáru) nem tudom, hogy hol kaptok a közelben, mert mi all incl. voltunk, és azt nem kerestem. A helyi Thibarine datolyalikőrt alegjobb áron a repülőn tudjátok megvenni 8 Euró. A Medinába Taxival mentünk 4-5TND-ért. Mi mentünk délelőtt, és délután is, nyitva volt. Alkudni nagyon kell. Pl bőrtáskát anyunak EURÓBAN vettem. 120-ról indult, 30-ért  hoztam el. Converse cipő 38 TND helyett 18 TND.ért hoztam magamnak, és a gyerekeknek. Próbálni kell, a méret kisebb, mint a mienk! Nyugodtan kérdezz, ha valamiben segíthetek, ha ez másoknak problémát okoz, írhatunk innentől kezdve a TUNÉZIAI ÉLMÉNYEK fórumon.

 

Előzmény: bijuca (372)
efvk Creative Commons License 2012.07.27 0 0 388

Köszi szépen igy is segitettél sokat!!!! hova mentek egyiptomba??? ott  meg lehet én tudok segiteni fakultativokban ha érdekel!!!

Előzmény: Tenicassie (387)
Tenicassie Creative Commons License 2012.07.27 0 0 387

haha, nem, csak fáradt vagyok :-D Én épp egyiptomi hotelről nézem az infóakat, ahova megyek 1,5 múlva...csak már annyit olvastam, hogy nem látok :-))) Én voltam quadozni, mint fakultatív, hát az annyira szuper volt! :-) Voltunk állatkertben, az annyira izgi nem volt, kb. ugyanaz, mint itthon. Én delfin showt szerettem volna látni...hát elég vicces volt, volt két delfin és egy harmadik is, de az még akkor tanulta a dolgokat....szóval roppant uncsi volt és baromi sokat kellett utazni...hajózni régebben voltam, az is jó volt, de a quad volt a legnagyobb élmény! A bungee-s túra se lehet rossz ebből kiindulva. Sajnos többet nem tudok ajánlani, mert mi mindig csak egy hétre megyünk, aztán inkább tengerparton döglés, passzív nyaralás a mi műfajunk! :-D

Előzmény: efvk (386)
efvk Creative Commons License 2012.07.27 0 0 386

Piáltál???))))) Köszi a válaszokat!!! resortra szavaznék ha ugy alakul!! akkor kint intézzük a fakultativokat!! mit javasolsz hova érdemes elmenni??? 11éjszakára mennénk!!

Előzmény: Tenicassie (385)
Tenicassie Creative Commons License 2012.07.27 0 0 385

jaj, már félreolvastam, hogy azt is  kérdezted, hogy van-e fotója valakinnek...de az infója volt...vaksi vagyok...bocsi :-D

Előzmény: Tenicassie (384)
Tenicassie Creative Commons License 2012.07.27 0 0 384

Nekem van jó sok! :-D 

Előzmény: efvk (380)
Tenicassie Creative Commons License 2012.07.27 0 0 383

Pont itt olvasgattam és megláttam a kérdésed :-) A tenger hűvösebb volt persze, mint nyáron, de azért kellemes! Kicsit szeles idő volt. De nagyjából jó idő és napsütés :-) Programra mi most nem mentünk el, de medencénél volt egy stand helyiekkel programokajánlatokkal, ahol lehetett alkudozni, szerintem jobban megéri :-) Aztán port el kantaoui kikötőben is lehet  alkudozni szuper kis hajókirándulásra. Arra majdnem beneveztünk, mert este jártunk arra és volt egy nagyon szép hajó, amin el tudtunk volna tölteni egy egész napot simán :-D Le is alkuttunk egy csomót belőle, de végül nem mentünk, mire rávettük volna magunkat, már az utolsó napunk volt. Mindenesetre vidámparkozni menjetek, hatalmas a hangulat ott! :-) Mi, mint két felnőtt voltunk ott 7 estébő kb 4x. :-D

Amúgy nem tudom, hgy lehet-e választani, de ugye együtt van a két hotel a Jinene Resort és Royal Jinene, közös medence és tengerpart használattal. Egyszer átnéztünk a Royal Jinenebe és az kicsit jobban tetszett :-P  

Előzmény: efvk (382)
efvk Creative Commons License 2012.07.27 0 0 382

Ez villám volt!!))))) Köszi!!!! akkor volna még néhány kérdésem ha lehet!! mi is oktober elején mennénk, milyen akkor a tenger hömérséklete, lehet még fürödni?? ill a fakultativok ugy müködnek mint egyiptomba hogy kint helyi szervezökkel lehet bizniszelni joval olcsobban mintha utazási irodánál intéznénk?? köszi

Előzmény: Tenicassie (381)
Tenicassie Creative Commons License 2012.07.27 0 0 381

Szia. Én tavaly októberben voltam a Jenine Resortban,  elég üres volt ezidőtájt már. Mikor eljöttünk, akkor kezdtek felújításba, gondolom azóta készen vannak :-) Amúgy nagyon szép kertje és medencéje van. Tengerpart is érdekes, van egy része, ami elég szűk, és van egy ami beljebb nyúlik. Viszont volt ott egy tanya terület, ami mellett kellett lesétálni a partra. De nem zavaró, csak picit elrontja a kilátást...de reggel kakaskukorékolásra ébredtünk!:-) Kaja semmi exta igazából, nem túl változatos, de nem rossz. Délutáni pizza az fincsi volt a medence melletti bárban. Taxival nincs messze a város és a vidámpark. Mi minden este kijártunk oda, jókat szórakoztunk :-) Mindenesetre azért voltam már jobb hotelben is Tunéziában, de ez is jó volt :-)

Előzmény: efvk (380)
efvk Creative Commons License 2012.07.27 0 0 380

Sziasztok! Valakinek van infoja a Jenine resortrol??? köszi a választ.))

cs.gizi21 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 379

Szállodák minősítése az ott eltöltött nyaralás után 2012-ben !

 

Nagyrészt elégedettek voltunk a szállodával, és egyebekkel  :-))

cs.gizi21     -    EL Mouradi Mahdia

SzAndi5      -    EL Mouradi Palace 5*-os  UALL ellátással -  Taurus Reisen

nancsa77   -    Palm Marina - Taurus Reisen

noncsilla     -    Nour Palace - Karthago Tours

Mariann76  -    El Mouradi El Menzah  -Taurus Reisen

ditke63       -    El Mouradi Club Selima - Taurus R.

kovani        -     El Mouradi Club Selima  - Taurus R.

Ritóka78     -    El Mouradi El Menzah - Taurus Reisen

beyke         -    Orient Palace - Best Reisen/Buy&Fly

apion         -     El Mehdi- Kartago Tours

 

Vegyes érzések  :-I

 

 

Leginkább csalódás volt a szálloda, és egyebek  :-((

Kiara2005   -   Palm Marina - Taurus Reisen

seafan        -   El Mouradi El Menzah-Taurus Reisen

andi-v         -   Delphine El Habib- Sun & Fun

tataro         -   El Mouradi El Menzah-Taurus

 

apion Creative Commons License 2012.07.27 0 0 378

Szállodák minősítése az ott eltöltött nyaralás után 2012-ben !

 

Nagyrészt elégedettek voltunk a szállodával, és egyebekkel  :-))

SzAndi5      -    EL Mouradi Palace 5*-os  UALL ellátással -  Taurus Reisen

nancsa77   -    Palm Marina - Taurus Reisen

noncsilla     -    Nour Palace - Karthago Tours

Mariann76  -    El Mouradi El Menzah  -Taurus Reisen

ditke63       -    El Mouradi Club Selima - Taurus R.

kovani        -     El Mouradi Club Selima  - Taurus R.

Ritóka78     -    El Mouradi El Menzah - Taurus Reisen

beyke         -    Orient Palace - Best Reisen/Buy&Fly

apion         -     El Mehdi- Kartago Tours

  

Vegyes érzések  :-I

 

 

Leginkább csalódás volt a szálloda, és egyebek  :-((

Kiara2005   -   Palm Marina - Taurus Reisen

seafan        -   El Mouradi El Menzah-Taurus Reisen

andi-v         -   Delphine El Habib- Sun & Fun

tataro         -   El Mouradi El Menzah-Taurus

Előzmény: klari50 (367)
apion Creative Commons License 2012.07.27 0 0 377

Mahdián, nyugodt szívvel tudom ajánlani az El Mehdit (Primasol El Mehdi).

lizo2012 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 376

Sziasztok!

 

El Hana Beach Best Reisen - erősen felejthető, nagy csalódás (all inclusiv ellátással is).

 

Koszos ágynemű, koszos asztalterítő, gyufásdoboz nagyságú csótányok, hiányos étel és italválaszték, mosogatóban lábat mosó személyzet,...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!