Keresés

Részletes keresés

tira Creative Commons License 2002.04.16 0 0 5
Még erre is van indok az emberi flexibilitás :))
tira Creative Commons License 2002.04.15 0 0 3
"...a földszinten van hátul balra. "
Te!!!- ez Nálad egy kész psichologia fiksering, hogy engem mindig oda zavargálsz, ujság papirral vagy annélkül, dobálva vagy nem dobálva.
:)
Előzmény: velorex0 (1)
tira Creative Commons License 2002.04.15 0 0 2
"..csak rendszerint kiszúrnak egyet, és azt alkalmazzák, ha jó nekik" eddig igaz a "ha nem.."
után kiszurnak egy másikat trendet :)

"Az emberek annyira nem szeretnek önállóan gondolkodni"
az emberek lehet,de ember szeret, mert a trend kiszurása az önálló gondolat volt!
És az emebrek csak ember- böl rakodnak össze, ezt tudják ezért tiltakoznak " ha valaki ezt mondja róluk..."

Konkluzió: az emebrek csoportosan elvesztik önállóságukat, de egyedül önállóak, de minek kinek?? - kell a csoport az önállónak is tanitványként, nézöként, de ha besoroltatik a csoportba elveszti az önálló ötleteit

auu!

Kusza dolog embernek lenni :))

Előzmény: Törölt nick (0)
velorex0 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1
A trendi egzisztencia filozófikus bölcsessége: jössz máj. 18.-án bulizni vagy nem?
Pszichológiai problémáidat mesterien alkoholba fojthatod, megkönnyebbülést is találhatsz, a földszinten van hátul balra. (nem kell fizetni)

:-)

..

Előzmény: tira (-)
tira Creative Commons License 2002.04.15 0 0 topiknyitó
Olvastam egy cikket, ami szerint egy új "trend", hogy az emberek eksitenciális, pszichologiai problémáit a filosifia nagy mestereinek bölcsességével probálják "orvosolni".

Ahelyet hogy a probléma mélyét bányászgatja az ember több könnyülést talál, ha a filosofia elvei szerint új fényben, különbözö szemszögben vizsgálja meg a problémát.

Szerintem érdekes!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!