Keresés

Részletes keresés

Tcguru Creative Commons License 2020.06.10 0 0 56

https://invite.viber.com/?g=cKmzoMsFpEug17nJKo2CGqfl0sIzh9qT

Megnyílik TCG-s viber csoportunk aki akar jöjjön.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.06 0 0 55
Hát sajnos ahogy látom ez a téma sajnos kihalt pedig örültem volna nagyon ha a mai napig is aktív játék marad a LOTR TCG és még ma is játszanák. Ha Valaki mostanában itt járna és érdekelt az írjon ide vagy ha megtalálja a mail-emet akkor oda
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.31 0 0 54
Van olasz és német is, amiben benne van a kártya (olasz és német nyelvű).

Én amazonról rendelte, olyan 16-ba fájt szállítással együtt. Azóta viszont sokat esett a dollár, a mostanit 13,5eből meg lehet úszni

Előzmény: KingInk (53)
KingInk Creative Commons License 2003.10.30 0 0 53

a kártyás+NG dvd-s 4lemezes FE film csak amerikában van? te onnan rendelted trufa? mennyi pénz az?

fhjk

Előzmény: KingInk (52)
KingInk Creative Commons License 2003.10.29 0 0 52

most keltem ki, indulok bécsba. szombaton meccsemvan, de előtteutána lehet h beérek még a menedékbe is.

(oversized akció érdekelt volna, 20euro levásárlása utáni ingyen oversized gollumstinker vagy ami volt, de vettem aragorn FE startert, indul a visszaszámlálás, sztem elszámolok kettőig, háromig)

i got a better way
i found a new star
i got a better way
a new killer star

Előzmény: Holdwine The Real (51)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.28 0 0 51
Visszatértem. Sajnos az előző postodat csak most olvastam, így nem készültem rá, de van néhány felesleges oversized lapom, ha érdekel. Szombaton megyek a Menedékbe versenyre. Gyere.
Előzmény: KingInk (50)
KingInk Creative Commons License 2003.10.20 0 0 50

ajaj.. akkor csak azalehetőség marad h ha látsz jó boosterakciót akkor1 20euros beruházást az oversizedért megelőlegezhetnél nekem, én meg itthon szintén euroban visszafizetem. ha nem gond. jó utat/mulatozást!
Előzmény: Holdwine The Real (49)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.20 0 0 49
Szerintem már nem nagyon tudunk találkozni addig ... holnap 4-kor indulok ...
Előzmény: KingInk (48)
KingInk Creative Commons License 2003.10.19 0 0 48

ha vmikor találkozunk indulásod előtt és adok némi eurot, tudnál hozni nekem ezt-azt h legyen miből paklit építeni? gondolom a te esetedben ilymódon a starterszerzés nem működik, de remélhetőleg be lehet szerezni kedvezményes boostereket meg a denevér tudja miket még. nem?
Előzmény: Holdwine The Real (47)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.19 0 0 47
1. Olyan mint a normál, csak strapabíróbb anyagból és 4x akkora.

2. Szerzek is egy pár dolgot, de alapvetően judge leszek.

Előzmény: KingInk (45)
Steve the Great Creative Commons License 2003.10.19 0 0 46
Tudom, én is délután installtam és próbálkozom a dologgal... ;)
Előzmény: Holdwine The Real (44)
KingInk Creative Commons License 2003.10.19 0 0 45

kérdés: milyen1 oversized lap?

+ elindulsz ott vmi tornán v startert szerzel csak v boosterakció v semmitsem csinálsz ott egyáltalán?

szeretek ide sok kérdést beirogatni.

Előzmény: Holdwine The Real (43)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.19 0 0 44
A kétszemélyes starterhez adnak egy CD-t, amin van egy tutorial. Az olyasmi. Maga az online még bétában van, ha igaz.
Előzmény: Steve the Great (42)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.19 0 0 43
Kocsival :-)
Előzmény: KingInk (41)
Steve the Great Creative Commons License 2003.10.19 0 0 42
Próbálta már valaki a Decipher Online LOTR TCG-jét?
KingInk Creative Commons License 2003.10.17 0 0 41

jó! odanéztem az esseni balhéra. nagyonjódolgokvannak/lesznek ott. a kedvencem a tanulj meg játszani és adunk egy startert akció. az oversized lap egyébként az h nagyobb mint a rendes lapformátum, ezért csak a gyűjteményben szép?

szinte semmi közöm a játékhoz de annál jobban irigyellek. még szerencse h 29-én david bowie bécsben kárpótol. repülővel mész?

Előzmény: Holdwine The Real (40)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.17 0 0 40
Az ellenfél onnan tudja, hogy nem angol lapokat csak akkor lehet használni, ha van ott egy angol nyelvű ugyanabból a lapból ( a collector infó ugyanaz kell legyen ugye)
Előzmény: KingInk (39)
KingInk Creative Commons License 2003.10.17 0 0 39

a hobbitjaimat az első LotR cserém, old bilbo's heir frodo+samu apukája irányítja, több hobbitom nincs csak egy uc samu. majd azért kell fellowship h legyenek. az elf ally rész galadriel, a könnyed lédi (lady of light) és arwen kiccsillag (undomiel) és alap legoland. őket védi a HD-s common gimli ami jobb mint a rare sztem.

a tengwarról tudtam h tünde-írás természetesen, csak azt nem értettem h ha a ügyes aragorn az új mindennéljobb képességekkel odaáll és tündeírással van az info h mit tud akkor az ellenfél aki se nem tünde se nem beszél/olvas tündéül honnan tudja h nem csapod be nagyon és mondod azt pl h "márpedig ez az ún. szörnydobó aragorn, és most mindenki meghal." ??

most megy böngészni. majd játsszunkmá.

Előzmény: Holdwine The Real (38)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.17 0 0 38
Az Antológia 12e Ft.
Mondom, nekem is a fellowshipes starterek jöttek be leginkább.

Mit értesz hobbit+elfally paklin? Hobbit mi? Twilight denial? Hobbit discard? Bújócska? :-)

A DVD promó lapok a FotR díszdobozos kiadásában voltak, mondjuk a Magyarországon forgalmazottban nem ...

A tengwarok tünde rúnák. Gyakorlatilag a lap eredeti szövegel, csak nem latin betűkkel, hanem rúnákkal.

X-list: az a lista, amelyen azok a lapok vannak, amelyek nem használhatóak standard formátumú versenyen.

Essen=enni, valamint egy német város, ahol jövő csütörtöktől vasárnapig az egyik legnagyobb játékkiállítás és vásár lesz (a Spiel). Mivel a Decipher is ott lesz, megyek segíteni :-)

Ha átböngészed a www.decipher.com -ot, van róla info szépen.

Előzmény: KingInk (37)
KingInk Creative Commons License 2003.10.17 0 0 37

najó de egy efféle formátumú antológia jó marhadrága, a TT startert még lehet h kedvem támad beszerezni, de a fellowship sztem a legösszetettebb, még kívülállóként annak ragadott meg a játékmenete, kevésbé kívülállóként pedig hobbitpaklit+elf ally paklit kezdtem építeni.

a dvd promo az melyik dvd-ben van? vmi négylemezesváltozat FotR? ésmiaza tengwaros aragorn? miaza x-list? miaza?

essen=enni, ez biztos.

Előzmény: Holdwine The Real (36)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.16 0 0 36
Én vennék egy antológiát, azért elméletileg kapsz 3 lapot, van benne egy starter, 6 booster (2-2-2 az első 3 setből) és két draft pack. Abból már lehet pakolgatni. És állítólag jó lapokat lehet húzni belőle.

Talán érdemes két tornyos startert is venni, mert abban legalább van egy fullos Tower block adventure path, és versenyeken még november 12-ig tower blockos helyszíneket lehet csak használni (legalábbis open és standard formátumban).

Igazából pedig nekem eddig a legjobban a FotR Gandalfos starter jött be, de ez nem jelent semmit :-)

Aragorn cserét megbeszéljük, amint visszajöttem Essenből, ráérek. Mondjuk én már láttam jobb Aragornt, pl. a DVD promo foilos és a tengwaros is király (mondjuk azt hiszem, más szempontból tekintjük ...) Sokmindent tud csinálni, de ez egy dolog. Az X-listen levő levonós Aragorn sem rossz, az eredeti meg alap def+1-es

Előzmény: KingInk (35)
KingInk Creative Commons License 2003.10.16 0 0 35

jó itt látni téged ezen a reggeli órán! az aragorn-cserét még átbeszéljük akkor, mert ennél jobb aragornt én még nem láttam, bár az meg nem jelent semmit. ha mégis fejest ugranék a promoba, mit érdemes venni szted? hallottam pl h a fellowship a legerősebb starteranyag, de énmár vettem egy helm's deepes alappaklit, ami kissé kiábrándítólag hatott. játszani kéne vele, hátha..
Előzmény: Holdwine The Real (34)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.16 0 0 34
Ez sajnos egy ilyen promó ... És szerintem e Menedékben nem fut.

Ha meg Aragorn csak a képességéért kell, nekem van egy cserém.

Ha viszont Gimlit játszol, akkor a fejszéje és a sisakja nem rossz választás.

Szvsz érdemes a Rohant is kipróbálni, kis Gondorral keverve.

Előzmény: KingInk (33)
KingInk Creative Commons License 2003.10.15 0 0 33

ejj.. nemtudom a menedékben hogy megy de a camelot nem akar adni lapokat csak ha összegyűjtöttem a balrogtól kezdve mindet. nagyon bosszantó. ha nekem csak aragorn kell gyűjtsem le mind a 18 lapot rengetegpénzért?? a menedék hasonló taktikát alkalmaz?

rohant nem szívesen játszom. nálam az íjászok gimlivel a fő csapásirány ha lehet ilyenről beszélni egyáltalán..

Előzmény: Holdwine The Real (32)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.15 0 0 32
Jól gondolod, nekem mindegyik lap egyforma értékkel bír. :-)

Aragorn nem rossz választás, és nem az az íja sem. A három rohani lap (Firefoot, Eowyn, Eomer) is jó. Gandalf botja? Hát, nagyot tud vele ütni, ha minden jól megy.

Előzmény: KingInk (31)
KingInk Creative Commons License 2003.10.15 0 0 31

ühm. ésszerinted mit érdemes begyűjteni a countdown collectionböl? gonnolom neked a balrog ostora is ugyanolyanértékes, én aragornra várok mert sztem az ott egy jó aragorn, most gandalf botja van. gandalf botja=?

(a witch king már van)

Előzmény: Holdwine The Real (30)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.13 0 0 30
Camelot: Ferenc krt. 27.
Menedék: Batthyányi u. 67.

Nagy versenyre nem árt, ha van némi versenytapasztalat, tényleg elég más, mint otthon rakosgatni a kártyákat.

A spotnak az a lényege, hogy van olyan ami játékban van és aktív. Amikor te vagy az FP játékos, akkor csak a te FP lapjaid aktívak, ezért csak azokat tudod spotolni, az ellenfélét nem.

Nem feltételnül butaság. Vannak olyan paklik, amik arra épülnek, hogy több kultúra van bennük, illetve van benne pl: Gandalf, Legolas, Gimli, Aragorn és minimum Frodo (ez már öt). Bár mióta Gríma színrelépett, azóta ezek talán egy kicsit kevésbé népszerűek.

Előzmény: KingInk (29)
KingInk Creative Commons License 2003.10.13 0 0 29

ez hol van? kellene edzenem tekintve h semennyi igazi LotR meccset sem játszottam csak rakosgatom a kártyáimat otthon az ágyon. az gonnolom egy nagy versenyen nem elég. vagy de?

a spot 5 free people cultures az csak rám csak az ellenfélre v mindenkire vonatkozik? pl ha vmelyik southron sebezni akar mindenkit.. gondolom csak az ellenfélre. akkor ugye biztosan ott a megye+1 v 2 más. hogy jön ki az öt? ha az ellenfél buta??

menedék cím=?

Előzmény: Holdwine The Real (25)
Steve the Great Creative Commons License 2003.10.11 0 0 28
Köszi, ezt fogom tenni...
Előzmény: Holdwine The Real (27)
Holdwine The Real Creative Commons License 2003.10.10 0 0 27
Persze hogy beszerezhetőek :)

Meg kellene nézni a magyar disztribútor honlapján, vagy elmenni a Camelotba.

Előzmény: Steve the Great (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!