Keresés

Részletes keresés

ID Creative Commons License 2001.10.10 0 0 7
köszke, de mit értesz az alatt, hogy hekkelt?
Előzmény: netizen (6)
netizen Creative Commons License 2001.10.09 0 0 6
A te problemád az, szerintem hogy az msvcrt.dll-ből az f-secure saját hekkelt verzióval rendelkezik, ami a saját könyvtárávan van. A problem csak az, hogy a rencer a C:\windows vagy a C:\windows\system32 alatti msvcrt.dll-t találja meg előbb.
Előzmény: ID (4)
ID Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5
plíííííííz:

van a win98 hibaüzeneteinek valami referenciája?

ID Creative Commons License 2001.10.09 0 0 4
először is köszönet, másodszor még megtűzdelném a kérdést azzal, hogy a hiba eccer előfordult, akkor nem futott az f-secure (aminek a része a valami.dll=fsma32.dll) és két perc alatt be is fagyott a gép, magától újraindult. azóta ugyanez nem volt. a másik a msvcrt.dll volt, ami van a windóznak is meg a f-secure-nak is, nem tudom melyikre vonatkozott a hiba.

egyébként ez a "hiányzó exporthoz van csatolva" akkor kezdődött, amikor benyeltem egy hófehérkét, ami azzal kezdte, hogy tönkretette a norton tűzfalamat (a norton egyik dll-je volt hiányzó exporthoz csatolva winsock32.dll:9). azóta a volt egy formaccéújratelepítés, a winsock azóta nem rendetlenkedik, csak aggasztott a dolog.

az eredeti kérdésem viszont továbbra is fennáll:
van-e a win98 hibaüzeneteinek valami referenciája?

delphijos Creative Commons License 2001.10.09 0 0 3
Még annyit tennék hozzá, ha több futó programnak kell ugyanaz a dll, akkor is csak 1x töltödik be. És ha minden program ami használta leállt, akkor (elvileg) ö is kitakarodik a memoriából.
Előzmény: NemTudom (1)
netizen Creative Commons License 2001.10.08 0 0 2
Azt jelenet, hogy az alkalmazásod aminek a része a valami2.dll a működéséhez megfelelő valami.dll-t kíván. a Ta rendszereden az alkalmazás számára nem megfelelő valami.dll van telelítve
Előzmény: ID (-)
NemTudom Creative Commons License 2001.10.08 0 0 1
Hello

A dll..az egy program rész..
Ha jól mondom akkor nem irnak egy nagy exe-t amiben minden funkció benne van.
Ha nem föl osztják sok kicsire.
És az egyik hivogatja a másikat ha kell.
Tehát csak akkor töltödik be ha szükség is van rá.
(meg ha valami parancs betölti ha kell ha nem)

Előzmény: ID (0)
ID Creative Commons License 2001.10.08 0 0 0
lécci má. na.
ID Creative Commons License 2001.10.08 0 0 topiknyitó
nem tudjátok hogyan lehet utánajárni, hogy egy-egy win98-as hibaüzenet tulajdonképpen mit jelent?
konkrét esetből indul ki a kérdés, de hosszabb távon is érdekelne. a konkrét kérdés:

" valami.dll hiányzó exporthoz van csatolva valami2.dll:(itt vagy egy szám vagy szöveg szokott lenni) " ilyenkor az a progi, aminek az első dll a része, nem indul el rendesen.

ez igazából mit jelent? nagyon nem értek a dologhoz, nem tudom pontosan hogy mi az a dll stb.

a wines tudásbázisban csak olyanokat találtam hogy megsérült az egyik dll, tessék kicserélni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!