Keresés

Részletes keresés

Norbibudapest75 Creative Commons License 2018.02.25 0 0 3943

Kismama és újszülött fotózás Budapesten

 

http://zseelphotography.com/

Joci Győző Creative Commons License 2018.01.31 0 0 3942

Sziasztok én egy lehendő apuka leszek és sajnos aggodom. Ugyanis ma kaptuk meg a 36-odik heti hüvely mintavétel eredményt és találtak benne streptococcus agalactiae-t holnap fekszik be a MÁV-ba ki tudják kezelni ezt szülésig?

TLali84 Creative Commons License 2013.05.06 0 0 3941

Gyermekfotózás Budapesten!

 

A galéria megtekintése illetve a részletek végett látogassanak el a blogomra.

 

Torzsa Lajos fotós

06-30/628-58-67

TOLLABF Creative Commons License 2013.04.14 0 0 3940

Fotós portfólióm bővítése céljából keresek újszülött, gyermek és kismama modelleket Budapesten.

Az elkészült képeket díjmentesen átadom, cserébe a blogomban való szabad felhasználásukat kérem.

A fotózás történhet a saját otthonukban, illetve szabadtéren.

 

Kismamáknak hetekkel-hónapokkal a szülés előtt is érdemes időpontot egyeztetni.

 

Elérhetőségek:

torzsalajos(kukac)gmail(pont)com 06-30/628-58-67

bambi73 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 3938

Szia Zita84!

 

Tavaly én jártam a Pajor dr. úrnál... Ha van tapasztalatod vele kapcsolatban,és van kedved egy kis eszmecseréhez,légyszi jelezd emailben.

Köszi: Erika

 

email: masodikerika@freemail.hu

 

 

Előzmény: Zita84 (3935)
femszazas Creative Commons License 2012.01.06 0 0 3936

Kedves Kismamák, Anyukák!
Aki szült már és a várandóssága alatt járt valamilyen tornára (lehet jóga, pilates stb), valamint van rá 5 perce, kérem, hogy töltse ki a kérdőívemet, ami a szakdolgozatomhoz kell.
Nagy segítség lenne, ha továbbítanátok minél több olyan embernek, aki szintén érintett a témában.
Hálásan köszönöm előre is a segítségetek!
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNaQU1sWV92Y3FRQW1kTVZlaDNCUnc6MQ

Zita84 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 3935

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy valakinek volt Dr Pajor Attila a nőgyógyásza, és járt hozzá magánrendelésre?

Ha igen, milyen költségekkel kalkulálhatunk?

 

Köszönettel:

Egy kismama

 

szatci Creative Commons License 2011.10.03 0 0 3934

baba ruhák 500 forint per darab áron

 

julianya Creative Commons License 2011.05.19 0 0 3933

Sziasztok, gyakorló kismamák és apukák véleményét keresem. Egy éves gyerkőcnek kerestem játékokat (fejlesztő, jó állapotban levő, de mégsem csicsás, és lehetőleg működő babajátékokat), de az új játékok megfizethetetlenül drágák. Így lyukadtam ki végül is a vaterán. Itt ( http://jatek.vatera.hu )  nagy örömömre  végre találtam rengeteg jónak tűnő cuccot (cuki plüssök, fejlesztő játékok,stb.), viszont nem tudom megállapítani képekről, jók-e ezek. Barátnőm bíztatott, hogy érdemes ott vásárolni, ő kipróbálta, neki működött. Ott talált rá tuti alvós plüssállatukra is.:-) Ti néztetek már ezeken az oldalakon játékot, ha igen, milyen szempontok alapján kerestetek, mit néztetek, hogyan választottatok?  Annyira jó lenne, ha megbízhatóan tudnék innen rendszeresen vásárolni, egyrészt, mert tényleg olcsónak is tűnik, másrészt, mert elég nagynak tűnik a választék. Ezért is veszek el benne. Akinek van tapasztalata, lééégyszi írjon! előre is köszi!

_Kojot_ Creative Commons License 2011.01.02 0 0 3932

Tyőha, nincs itt az a nagy forgalom. Aki szeret játszani onlájn kvizbiznisz.hu jó kis időtöltés.

Előzmény: mateadam (3931)
mateadam Creative Commons License 2010.11.22 0 0 3931

Tisztelt Kismamák! Remélem örömmel fogadnak egy kis segítséget a baba-mama fórumozáshoz, -börzézéshez, és pl. az orvosi rendelők könnyen megtalálásához www.angyalzug.imami.hu . :)

szőke anni Creative Commons License 2010.10.19 0 0 3930
Kedves Kismamák!

Harmadéves fotográfus szakos hallgató vagyok. Az egyik feladatmegoldásomat annyira jónak találta a tanárnő, hogy szeretné, ha megcsinálnám könyvben. Ehhez szeretném az Önök segítségét kérni. Ha szívesen venné, ha már meglévő, vagy születendő kisbabája szerepelne egy könyvben, és van a piciről a legújabb ultrahang eljárással készült kép, ahol a baba egész alakban látszódik, akkor kérem szépen írjon nekem a következő email címre: esztergulyas@index.hu. A képek természetesen névvel ellátva kerülnének a könyvbe, valamint nem az eredeti fotó, hanem scannelt változat. Jelentkezésüket előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Gulyás Eszter
andipsych Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3929
Kedves Kismamák!

Végzős pszichológus hallgató vagyok, szakdolgozatomat testüket és alakjukat terhesség alatt is formában tartó kismamákról szeretném írni. Kérlek, ha ismertek olyat, aki éppen várandós és rendszeresen sportol, említsétek meg neki ezt a dolgot :) Nagyon- nagyon nagy segítség lenne nekem, ha találnék ilyen belevaló kismamákat. Nekem úgy tűnik, hogy nem sok ilyen van, és kezdek bepánikolni.
Egy jó kis beszélgetésből állna a dolog, de senki ne ijedjen meg, nem "analizálásról" van szó és senkinek nem vájkálnék a magánügyeiben :)

Remélem, hogy tudtok nekem segíteni, tényleg nagyon hálás lennék érte

e-mail címem, itt bárki elér: ujlaki.andi@gmail.com

Köszönöm!


Andi
Sheila21 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 3927


Eladó! 2db kismamanadrág!
Fekete: (Méret: s-m) Rugalmas anyagú, kényelmes,jó állapotú! Eredeti ára: 6800ft. volt!
Fehér: (Méret: s-m) Lenvászon anyagú, kényelmes, (nyári) 2* viselt! Eredeti ára: 7500ft. volt



ÁR:4500ft/db.



Elérhetőség:
bendekne_barbara@gmail.com (Képet e-mail-ben tudok küldeni)
Zsófi gyógytornász Creative Commons License 2010.01.18 0 0 3925
Kedves Kismamák!



Szeretnélek megkérni titeket, a következő linkben csatolt kérdőívem kitöltésére. Végzős gyógytornász hallgató vagyok és a szakdolgozatomat arról írom, hogy a kismamák munkahelyi körülményei hogyan befolyásolják derékfájdalmukat.

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/214464358/

Köszönöm a segítségeteket.

Zsófi
ajánló280028 Creative Commons License 2009.12.05 0 0 3924
Találtam egy nagyon jó közösségi oldalt, ahol sok hasznos információ található egészséggel, fitnesszel és táplálkozással kapcsolatban. Mindig vannak játékok fantasztikus nyereményekkel. Itt lehet regisztrálni: www.webstar.biz/?id=INTE-2908-81B0
-Aprilia Creative Commons License 2009.08.23 0 0 3922
Eladó újszerű állapotban lévő baba-mama torna VHS videókazetta/DVD.

Posta megoldható!

Tel:06-20-618-2132
Micikecs Creative Commons License 2009.08.17 0 0 3921

Sziasztok!

 

Szeretném figyelmetekbe ajánlani a Wondroos bio gazdaságos pelenkát. Ez egy újfajta mosható pelenka. Használata nem bonyolultabb, mint az eldobhatóé. Nem kell főzni, áztatni, vasalni!

 

Feladása is egy mozdulat.

 

Nézzétek meg: http://wonderoos.e-bab.hu

Diamands Creative Commons License 2009.03.17 0 0 3920

sziasztok.én régrn fent voltam itt diamands néven, de nagy elkeseredetségemben nem irtam évek óta.viszont március 6.-án megtörtént a csoda.Megtudtam édesanya leszek,és már 8 hete a szivem alatt hordozom a babámat.lenne pár kérdésem.majd felteszem őket csak most melózni kell.mindenkinek szép napot kivánok.

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.29 0 0 3919

szia Barbi!köszönöm hogy írtál,ez most megnyugtatott!!:)Ha valami baj van akkor  a vérvétel eredményében benne lessz (remélem)

Én is kislányt akarok!!!!!!:) az első fiu lett de nagyon apás. :(

 

Rebarbara10 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 3918
Szia! Én is fogytam a babámmal öt kilót terhesség végére. Egészséges lett a gyerek, 3,5 kiló súllyal. Persze azért szerintem, meg gondolom az orvosok szerint is, terhesség alatt nem olyan jó, ha fogy az ember, főleg, ha alapból nem dundi az anyuka. Szerintem a dokidat is kérdezd meg, mi lehet az oka. (mellesleg lányom született :))))))))))
Előzmény: Törölt nick (3917)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.28 0 0 3917

aki segíteni tud az írjon,5 hónapos terhes vagyok és nem hogy híznék,fogyok!!!!

80 kg voltam mostmár csak 77kg. Ez jó vagy valami baj van velem!!??Rendesen eszem,az első babámmal ebben az időszakban már egy jó pár kilót felszedtem.vagy lehet hogy ez kislány lesz?? :-)

juud Creative Commons License 2007.11.08 0 0 3916

Sziasztok!

 

Figyelmetekbe ajánlanám a CLOE kismama ruházatot! Nekem nagyon bevált, nagyon kényelmesek a nadrágok. Nézzétek meg a honlapot, mert mostmár házhozszállítás is lehetséges!

www.cloe.hu

 

Jud

danielle Creative Commons License 2007.07.05 0 0 3914
Kedves kismamák, anyukák, apukák.

Találtam egy érdekes és jó oldalt, ahol elmondhatod a véleményed bármiről és mindemellett rengeteg hasznos információ található.
Érdemes megnézni.

http://kalkulus.hu
totyesz Creative Commons License 2006.02.01 0 0 3913

Kedves Kismamák Kispapák!

Pár év eltelik és már nagyon nehéz lesz elmagyarázni a kicsiknek, hogy mekkora is volt anya hasa amikor még ők bent voltak..itt a lehetőség, mi megörökítjük a pocakot..valós 3 dimenziós lenyomat a pocakról, festve dísztárgyként, vagy kezecske és lábacska kell? szoborként a polcra? megoldjuk, nézzetek be ide: www.reklam-dekoracio.hu...köszönöm
Orsika76 Creative Commons License 2005.07.18 0 0 3912

Szia!

 

Szerintem inkább nézz el a bakáts térre az ármánia nevű boltba, ott haszznált kismama rucik garmadáját találod.

 

www.armania.hu

 

Olcsó és jó ruhák.

 

szia

Előzmény: kismamaruha (3908)
Könyvtanácsadó Creative Commons License 2005.06.29 0 0 3911
A Legismertebb magyar könyvvállalkozás tanácsadókat keres!

Jövedelem kiegészítés könyv kedvelőknek!

Otthon is végezhető munkalehetőség!

Kedvező könyvvásárlás

Katalógus

Árengedmény

Ajándék utalvány

Ingyenes házhozszállítás

 

Érdeklődni lehet:

tanacsado@freemail.hu

887-0552

beszerzo Creative Commons License 2005.01.24 0 0 3910

Szia!

 

Engem is érdekelne ez az autósüléses topic, de nem találtam.

Tudnál címet adni?

Köszönöm,

Beszerző

Előzmény: levelibeka (3906)
frescho Creative Commons License 2004.12.28 0 0 3909
Szia,

Sajnos nem jon be semmi. Tudsz pontosabb cimet adni? Merre kell elindulni es melyik oldalon van? Koszi szepen. F.
Előzmény: kismamaruha (3908)
kismamaruha Creative Commons License 2004.06.03 0 0 3908
Sziasztok,

Szeretnék ajánlani kismamaruhát. A Bartók Béla úton (Móricz Zs. körtértől nem messze) egy nagyon jó bolt található.

Érdemes megnézni a linket

http://kismama.fw.hu

SZIASZTOK

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!