Keresés

Részletes keresés

Castalia Creative Commons License 2003.04.03 0 0 20
A TR2 trailerét a trchronicles-ről töltheted le. 6 mega körül van.
Előzmény: Harryke (19)
Harryke Creative Commons License 2003.02.15 0 0 19
Valaki el tudja küldeni a Tomb Raider 2 ,?????
biocica Creative Commons License 2001.08.29 0 0 18
nos, oke. a jatek tenyezonek szamito elemeit zseniálisan hozták, nyogesekre, grimaszokra figyelve.
sztori és hát -kikkérem magamnak!!- forditas (Speier David - azert voltak jobb napjai (Beavis&ButtHead magyarul)) renyhedt nulla!!

viszont!! zsenialis kepeket lathattunk, elkepeszto valos helyszineken, gyonyoru volt. eskuszom gondolkodtam film alatt h. megveszem videon a kambodzsai templom tizpercei miatt!

feladat, nekem is!
ki tudja melyik Blake versbol volt az idezet?
(tudjuk mirol beszelek, ugye?)

tenkju

RogerWilco Creative Commons License 2001.07.17 0 0 17
Ritka gyenge film, pénzkidobás volt a mozijegy. Sztori gyenge, szerplök - klisé, effektek - 2001-ben jobbat vár az ember (csúcs -Angkor Vat átmorfolása Velencébe, bahh), Ms Croft keblei -kellemesek, de egy filmhez nem elég.
_paha_ Creative Commons License 2001.07.07 0 0 16
Amúgy nagyon kellemes szórakozás volt, nem bántam meg.
én is pontosan így látom a dolgot. nem úgy mentem be a moziba, hogy hű, megkeresem a film összes gyengéjét, hanem azért, hogy szórakozzak.
Bár nem jáccottam vele, tetszik maga a játék, szeretem az ilyen misztikus történeteket, nameg a Színésznőt is! (-; kell ennél több?

Előzmény: Tamás (15)
Tamás Creative Commons License 2001.07.06 0 0 15
Engem kurvára idegelt, hogy jó öreg Jeeves-t lecserélték egy semmilyen bájgúnárra. Meg az a "kompjuterzseni" dzsardzsarutánzatot is ki kellett volna hagyni a fenébe, tök felesleges volt.

Amúgy nagyon kellemes szórakozás volt, nem bántam meg.

bacity69 Creative Commons License 2001.07.05 0 0 14
Szerintem hibátlan a film. Ez 1 nagy, mai mese. Aki meg már nem tud hinni a mesékben, az meg is érdemli...
netizen Creative Commons License 2001.06.28 0 0 13
A csigatvn hétfőn esténként megy a Relic Hunter (elveszett ereklyék fosztogatói). Stílusában kb ilyen a dolog, a sorozat budgetjébe kevesebb látványelem fér ugyan bele, mindazon által szerintem jobb minta a Tomb Raider ;>
Mondjuk azon L lehet vitatkozni, hogy Tia Carrere a job nő vagy Angelina Jolie, de ez már izlés kérdése. Ja És az csak a hab a tortán hogy Lord Croft (Jon Voight) a valoságban is apja Angelinanak. Szal totál belterjes cucc a dolog ;>
Előzmény: Sedyl (8)
gbern Creative Commons License 2001.06.28 0 0 12
Ugy latom a velemenyunk ugyanaz! Anelkul, hogy olvastam volna a hozzaszolasodat :-)
Előzmény: netizen (9)
netizen Creative Commons License 2001.06.28 0 0 11
pontosítanék. A karakter külcsinre nőies, viselkedésében nem az ;>>
Előzmény: netizen (9)
gbern Creative Commons License 2001.06.28 0 0 10
A Spawn-t nem lattam, igy nincs osszehasonlitasi alapom. Ebben a filmben azert eleg surun hasznaljak a fegyvereket, de egyik jelenet sem tocsog a vertol. Nem izgultam halalra magam, az is biztos. Kb. annyi izgalomra lehet szamitani, mint a PS jatekban.
netizen Creative Commons License 2001.06.28 0 0 9
Nagyon gyenge a szinészi játék. A Főhősnő hozza játékból ismert kunsztokat. Ebben van némi teljesítmény, tekintve hogy a karakter vajmi kevésbé emberi (értsd alatta nőies). Angelina Jolie qrva jól eljácca azokat a gesztusokat amik a játékban Lara "szenmélyiségét" adják. Ha nem játszottál a játékkal, szerintem totál lesújtó lesz a számodra az egész... Egyetlen erénye a filmnek hogy angol nyelvgyakorlásra ideális ;> Keveset beszének benne, érthetően lassan, Oxford English tájszólásban ;>
A magyar feliratozást felejtsük el. Téves (félre) fordítáősokkal van tele. Aki csinálta igazán olvashatott volna námi csillagászati és vallástörténeti szakirodalmat angol nyelven...
Hogy gyerekfilm-e hát nem tudom mi számít manaoság gyerekfilmnek. Ölnek benne embert kilóra pesrsze nem véresen. Hogy mennyi benne az izgalom? Számomra nem sok. Én inkább látványról beszélnék. Az a 3 scene jól meg van csinálva, látványos.

Ami Joile-t illeti láthattuk a Girl Interrupted-ben (oscart kapott érte) Az Istent Játszva-ban (Playing God)

Előzmény: Sedyl (8)
Sedyl Creative Commons License 2001.06.28 0 0 8
Nekem csak egy kérdésem volna:Gyerekfilm ez is?
(vér ohne,akció ohne,igazi izgalom ohne?)
Nem vagyok pszichopata vagy ilyesmi, de utálom, hogy mindent filmet (főleg a játékátiratokat) a kis puffadt fejű amerikai kölyköknek csinálnak, ahol mint tudjuk bizonyos szabályokat szigorúan be kell tartani.Egyik példa erre a Spawn.Aki ismeri, az tudja, hogy mi a téma.Nos ehhez képest egy olyan hót halálos gyenge filmet sikerült csinálni(kb. 3 pisztolylövéssel együtt), hogy annál még a "Futrinka utca" is durvább volt.

Még nem láttam de, már előre félek ez is csak egy limonádé lesz.

OFF
A Final Fantasy-t (movie) sokkal jobban várom.

gbern Creative Commons License 2001.06.28 0 0 7
Lehet, hogy a kritikusok lehuzzak, de az ures feju amerikaiaknak mindegy, hogy mit neznek! Meg a rajzfilmeket is megtapsoljak, szoval tok mindegy, mit vetitenek a moziban, tomegek akarjak latni. Kritika ide vagy oda.

Kivancsi vagyok, hogy a Jurassic III-ra mit fognak mondani.

Előzmény: Gai-luron (6)
Gai-luron Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6
Az amerikai kritikák keményen lehúzzák.
Előzmény: gbern (5)
gbern Creative Commons License 2001.06.28 0 0 5
En is az USA-rol beszelek. Mivel itt lattam a filmet. Itt minden heten hetfon van osszehasonlitas az elozo hetvegi kezdo filmekrol, es nem a Tomb Raider lett az elso. Bar lehet, hogy hetek mulva behozza magat.
Előzmény: netizen (4)
netizen Creative Commons License 2001.06.28 0 0 4
Ezzel nem értenék egyet. AZ USA-ban hisztéria, kasszasiker övezte. Sokadik bőr ugyanarról, de Spielber jól jáccott a misztériummal, a vallással a meglepetésszerűséggel és a ködösítéssel. Szal bár közepes film volt, de mégsm voltak benne ennyire súlyos dramaturgiai hibák.

Vagy vegyük James Cameron Titanic-ját. Van 1 hajó, jéghegy azt annyi, 10 percig süllyed. Ráadásul láttuk a roncsokat már elötte 1 évvel a discovery-n. Ami nagyon Cool volt szintén az a hajó élethű rekonsturkciója, és elhitted hogy télleg a Titanic. Rengeteg Ticanic addikt ismerősöm, akik ismerik szinte csavarra az egész hajó szerkezetét, is azt mondták hogy Igen! Cameron elhíresült az Alien sorozatával meg a Terminatoraival. Szal a süllyedés télleg cool-ra meg lett csinálva. Cameron-ból nem néztem volna ki, de elérte dramaturgiával, miegymással hogy a film süllyedést megelőző másfél orája is jó, és ezt sokkal nehezebb volt megcsinálni, mint a Tomb Raider esteében.
A Tomb Raider témaválasztása annyira jó szerintem, hogy akár 3 órában is ki lehetett volna fejteni, ha tehetséges ember csinálja és nem valami suttyó aki csak elcseszi az egészet.

Előzmény: dudusssss (2)
gbern Creative Commons License 2001.06.28 0 0 3
Szerintem sem volt egy nagy durranas, de azert tetszett. Poen tenyleg nem sok volt benne, de nem is erre ment ki az egesz. Azert az a beszolas jo volt, miutan tropara ment a kastely :-)

Es bar azt josoltak, hogy ez lesz a legjovedelmezobb film mostanaban, csalodniuk kellett. A Fast and the Furious mar az elso ket nap joval tobbet hozott, mint a Tomb Raider.

dudusssss Creative Commons License 2001.06.28 0 0 2
Ez mind szép és jó de az Episode 1 nem durrant semekkorát....
szerintem laposvolt mint atom...
A Tomb Raidert még nem láttam...
Megnézem majd persze... csak nem úgy kell bemenni hogy húdekirálylesz.. és akkor ne mesel pofára a csalódottságtól...

Mostanában én úgy járok moziba.. az említett Episode 1 óta hogy nem várok túl sokat és akkor még lehet hogy tetszik is majd a film meg minden..

Üdv Dudu

netizen Creative Commons License 2001.06.28 0 0 1
sajnos :-(
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (0)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 0
Az egyszerűség híve volnék: 0.
Előzmény: netizen (-)
netizen Creative Commons License 2001.06.28 0 0 topiknyitó
Vegyes érzelmeim vannak. technikailag a dolog nagyon cool, láthattuk hogy hogyan nézhetne ki a játék mondjuk 2003-ban, _csak_ez_egy_film.
A főszereplő nagyon jól megcsinálja azt a karaktert amit a játékból megismerhettünk, látvány megvan... csak ez egy mozi szeretne lenni.
1 jó mozihoz cselekmény, dramaturgia, story-telling kell, ami itt nagyon nem sikerült. vagy mondjam inkább úgy hogy hiányzott innen, mondjuk Steven Spielberg.
Az alapötlet nagyon jó, metafizikus, asztrológia (bolygók együtt állása), az ekkor bekövetkező csoda, és azt ezt megszerezni kívánó Illuminátusok Titkos társasága (Igen az az Illuminátus rend amit Weishaupt dezertált jezsuita pap alapított.) Tanaikban van miszikum, Sátániság és keményen rajta hagyták kezük nyomát az uccso 3 évszázadon. Zavaros kapcsolataik, összefonódásaik voltak a nagykelet szabadkőműves páhollyal.
Ebből a mixből akár nagyobb botrányfilm is keveredhetett volna mint mondjuk pl a Baise Moi.
Ehelyett kapunk 3 scene-t azokban meg kell vallani látványos, de gyakorlatiolag funkció nélküli action-öket. Ezek között bénán vegetáló bridge-k, na jó 1-2 poénnal.
Kár érte. Durranhatott volna akkorát mint az Episode One vagy a Mátrix. Nem sikerült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!