Keresés

Részletes keresés

Fizil András Creative Commons License 2013.06.02 0 0 16

Sziasztok!

 

 

  Tudom, sokan vannak, akik enyhe kifejezéssel élve rossz szemmel nézik a Zeptert, de az eszközeik (tapasztalat alapján) kifejezetten előnyös terápiás megoldásokkal járulnak hozzá a jobb életkörülményekhez. Ha esetleg érdekelne benneteket bármiféle segítség, akkor keressetek engem. Nem kell az előadásra beülnötök, ha nem szeretnétek. Közvetlen környezetben, jó hangulatban mesélnék szívesen a légterápiás kezelésről is többek között. Alkalmas az asztma, allergia teljes kezelésére, vagy arra is jó, ha kevesebbet akartok portalanítani a lakásban. ;) 

    Üzenjetek nyugodtan, ha felkeltettem az érdeklődéseteket.

 

    tel.:  0620 4983425

 

    e-mail: katzenjammer87@gmail.hu

 

 

      Tisztelettel: Fizil András

 

 

Martines90 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 15

Sziasztok

 

Itt a blogom http://noallergia.blogspot.hu/, amelyben leírom, hogyan szűnt meg teljesen az allergiám - asztmám. Remélem tudtam segíteni.

 

Üdv: Marci

Alimami Creative Commons License 2007.06.01 0 0 13
Nem tudom pontosan, milyen allergiád van. De azt nem tartod elképzelhetőnek egyáltalán, hogy meggyógyulj belőle?
Két hónapja kezdtem el foglalkozni az Új Biológiával - nem tudom, hallottál-e róla -, ami egy csodálatos rendezőelv mentén értelmezi a többi gyógyítással, gyógyulással kapcsolatos elméletet.
Az origóban azonban a szervezet sav-bázis egyensúlyának felborulása, azaz a savasság, az elsavasodottság áll, mint a betegségek kiváltó oka.
A különféle betegségek zöme tehát mind ennek az okozata.
S ha ez így igaz, akkor a helyreállítást, a gyógyítást az alapoknál kell kezdeni, vagyis a szervezet lúgosításával.
Dr. Young amerikai orvos, sejtbiológus, biofizikus találta mindezt ki.
Ha rákeresel a neten a nevére, biztosan számos érdekes oldalt találsz, ahol is a fentieknél sokkal korrektebb tájékoztatást kaphatsz.
Jómagam is rátértem közben a lúgosító életmódra, és elmondhatom, hogy szinte kirobbanó formában vagyok!

Viszont most már talán nyugovóra térek.
Reggel 6-kor kelek.

Sok sikert kívánok! :))


Előzmény: kkenese4 (10)
sikeresműtét Creative Commons License 2006.09.29 0 0 11
Ha valaki tud valamit mondani ilyen inyjekciós megoldást hol lehet melyik doki csinálja az írjon, mert én eddig úgy tudtam, hogy magyarországon nincs és kb 3 éve fejlesztették ki Amerikában álltólag. Előre is köszi.
kkenese4 Creative Commons License 2006.09.17 0 0 10
Hatha segit: ugy 10 eve eljutottam egy ciprusi gorog orvoshoz, aki Ceilonban tanult allergologiat.
, akopunkturat. Venasan vert vett, majd intramuscularisan beadta. utana egesz ebben jol voltam, sot masodik evben is. ...sajos visszakoltozott Ciprusra, azota ilyennel nem talalkoztam. Kerdezzetek utana, hatha csinalja, erti valki itthoni doki is! Ha van eredmeny, irjatok meg!!
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 7
Addig is amíg megérkezik a szuri, tehetsz pár dolgot ,hogy enyhítsd a tüneteket:

-mindennap hajmosás-> a por meg a pollennek stb. nagyon könnyen megtapadnak a hajban ,ezért kell
-takarítás minnél gyakrabban
-ágyneműcsere minnél gyakrabban
-járj el úszni, ez is segít, én pl régebben asztmás voltam , de mára már szinte teljesen elmúlt
- írták egy újságban ,hogy a coffein tartalmú dolgok enyhítik az allergiás tüneteket, mindenesetre erre hivatkozva iszok kólát minden nap :), és egyelőre még semmi tünet
-nyár elején én is kapok 1 szurit ,diprophost(asszem így írják), 1 injekció és egész nyáron meg ősszel jól vagyok

Még régebben nyílt egy topic, a címe ha jól rémlik: Allergia , aszthma ,parlagfű
Keress rá a topicra , van benne sok hasznos tanács.

Lord Iffy Creative Commons License 2001.04.18 0 0 5
itt egy allergiás jelen! de nekem 80%-ban inkább bőrallergiám van ugyhogy nem használok ilyen spray-ket. :o(
de ne legyél annyira irigy, mert ez sem olyan jó ám! :o(
Előzmény: tikke (4)
Zsoldos Creative Commons License 2001.04.18 0 0 1
Nekem annak idején csak félig-meddig jött be ez az injekció-kúra, persze lehet, hogy az még más volt. Eleve februárban kellett elkezdeni. Én fű-, és vadkender-pollenre vagyok allergiás, és nekem a Rhinocort-orrspay (mostanában aqua-spay) használt. Vesd fel a témát a dokidnál!
Zsoldos Creative Commons License 2001.04.18 0 0 0
Ugy érted maximum allergia, 0 szérum? Hát ez gáz!
Előzmény: tikke (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!