Keresés

Részletes keresés

Levendula Creative Commons License 2001.03.20 0 0 12
Had döntsem el mit írok okoska!
bzsolt Creative Commons License 2001.03.19 0 0 11
Először lőjj, aztán kérdezz!
Előzmény: Levendula (10)
Levendula Creative Commons License 2001.03.12 0 0 10
Kedves Mogorva! Azt hittem Indexesnek véltél, ezért voltam mogorva! Miért, nem belülre kell rakni a táblát?:)))))
Előzmény: Mogorva (9)
Mogorva Creative Commons License 2001.03.10 0 0 9
De ingerült itt valaki, azt még én vagyok a Mogorva... :))

Sajnálattal kell közölnöm, hogy ez a topik nem sokkal a megnyitása után ide került. Ez nekem persze nem fáj, elnézést kívánok, csak azon röhögtem, hogy a rendfenntartó erők vajon miért rakják át, a spájz feliratot a spájz ajtó belső felére? Nyílván úgy vélik így izgalmasabb...

De hát, mint azt tudjuk, nagy az Isten állatkertje, meg aztán mindent én sem érthetek... :)))

Ne szídd mellre! Vagy, ha akarod...

:))

Előzmény: Levendula (8)
Levendula Creative Commons License 2001.03.10 0 0 8
DNagyúr! Azért ennyire nem vagyok hülye. Ha pisilnem kell, nem a spájzba megyek. Fenn volt a törzsasztalon. Nincs üldözési mániám, de... Vagy ennyire nem figyelnek oda? Érthetetlen!
DNagyur Creative Commons License 2001.03.10 0 0 7
Nem szólt be Neked senki Lev. A megjegyzés annak szólt, hogy rossz helyen van az útjelzőtábla, mert aki a törzsasztalban keresi a fotós topikot, az nem fogja megtalálni ezt a topikot sem, ami már a fotós fórumon van. Te nyitottad itt, vagy tényleg az ostoba indexesek rakták át ezt is? (szerintem ez utóbbira célzott Mogorva)
Előzmény: Levendula (5)
Levendula Creative Commons License 2001.03.10 0 0 6
............
Levendula Creative Commons License 2001.03.10 0 0 5
Mi a fasz van? térben, idôben tájékozódj, aztán szólj be!
Előzmény: Mogorva (2)
kneissl Creative Commons License 2001.03.10 0 0 4
Szerintem profiltisztítás zajlik.
Azokat a topicokat amik nagy terhelést (sok találatot) jelentenek, de nem tartoznak az Index fő profiljába, (tudjátok, célcsoport, online média-olvasó népség, reklámozóknak lobogtatható statisztikák),
azokat leválasztják a Tasztalról, majd átrakják az egyik 486DX4 100 procis linux szerverükre,
hogy mindenki leszokjon róla. Betette a lábát az indexbe is a külföldi janicsártőke, annyi a gittegyletfeelingnek....
Béke porainkra.
Mogorva Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2
Hoppáré... De buzgó lett valaki a szerkesztőségben... Az útjelző táblát is iderakták? Hehe..
Előzmény: Levendula (1)
Levendula Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1
Frisitsétek hogy fent maradjon.
Levendula Creative Commons License 2001.03.09 0 0 0
Levendula Creative Commons License 2001.03.09 0 0 topiknyitó
Ha vaki keresi, itt van!

A nagy fotós topik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!