Keresés

Részletes keresés

cuda Creative Commons License 2000.10.10 0 0 5
Hat, en egyszeruen azert vallalkoznek egy hetvegere, mert tobbre (marmint sorre) nincs penzem... :) Csatlakoznal... ok, csak elobb jelentkezzen egy joszandeku balek...khm, ize, jobarat, aki vendegul lat.
Előzmény: pro (4)
pro Creative Commons License 2000.10.10 0 0 4
Hali
nekem is nagy almom kijutni (ujra), igy esetleg csatlakoznek, de nem biztos hogy csak egy hetvegere kene.. bar azt meg nehez sorrelk ellentetelezni vagy nem is tudom
velemeny?

Pro

Előzmény: cuda (-)
cuda Creative Commons License 2000.10.10 0 0 3
Ezen ne muljek, kompromisszumkepes vagyok. :) Szoval?
Előzmény: szappan (2)
szappan Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2
esetleg ha vodka narancsle lenne tudok valakit:))
Előzmény: cuda (1)
cuda Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1
Nem, de az otodik utan mar kezdek konnyelmuve valni. :) Inkabb adjuk a penzt a csaposnak mint a recepciosnak, nem?
Előzmény: James Bond (0)
James Bond Creative Commons License 2000.10.08 0 0 0
Nem 0 sörbe fog ez kerülni neked! :o))))
cuda Creative Commons License 2000.10.08 0 0 topiknyitó
Jo estet. Az a helyzet, hogy uldogeltem itt csendes maganyomban, es ugy elojott egy beteges kesztetes, hogy nekem most nagyon New Yorkba kene mennem, es ugy dontottem, a rohadt eletbe, egyeszer elunk, ezuttal nem keresek jozan ellenerveket. Viszont, mint gondolom nylvanvalo, anyagilag nem allok tul fenyeseen, ezert arra gondoltam, talan akad valaki, aki ismer valakit ott kinn, vagy neadjisten onnan olvas, vagy barmilyen otlete van, hogy megoldhatna a szallasgondomat. Mindosze egy hetvegere godoltam, cserebe allnam a sort, es eleg kitarto bulizos vagyok. Esetleg tudnek ajanlani walesi szallast viszonzasul. Ha barmi egyeb otletetek van, esetleg valaki csatlakozna, az vagjon bele.
`cuda

(Nullazasra fel!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!