Keresés

Részletes keresés

Endorfin Creative Commons License 2000.06.21 0 0 3
Mintha valami ilyesmiről szólna az a topic is, amiben

A feleség MÁSSAL IS szexelni akar...:)

Endorfin

an Dante Creative Commons License 2000.06.21 0 0 2
Az élet egy gyönyörű játék...
Játssz!

an Dante, aki azért arra is felhívja a figyelmedet, hogy veszíteni is tudni kell

Domi Creative Commons License 2000.06.21 0 0 1
Nem biztos, hogy jól jársz. Van akivel meg lehet ezt-azt csinálni, van akivel nem. Függetelenül hány év a korkülönbség könnyen megkaphatod a párodtól:
Gondolj a mamádra - most rákerülsz a lapátra.


Törölt nick Creative Commons License 2000.06.21 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Elég régen olvasom már a hozzászolásokat és sok tanulságos dolgot leirtok elmondtok.Az igazat megmondva ha errejárok rám tör a frász.Elgondolkodom hogy mit keresek én itt ugy érzem magam mint egy ma született bárány.Igaz hogy
én is megprobáltam tanácsot kérni egy témában de már a kezdett kezdetén halálra volt itélve.(Regen volt jó volt...)Szoval megprobáltam a gondomat megoldani.Életem párjával elmentünk régi törzshelyünkre.Álmomba nem hittem volna hogy ősszefutunk a régi fönökömmel. Akivel volt egy kis
kalandom.akkor még nös volt,most állitolag elvállt.Az igazat megvallva még kimondani is szörnyü de életempárja hozott minket akkor őssze.
Cirka 7 éve volt.A kapcsolatunk akkor megszakadt mivel rájöttem hogy nem lehet bujkálni hogy meg ne lássanak.A sors akkor kegyes volt mivel a cég
ahol mint vállalkozok dolgoztunk tönkre ment.Igy
nem volt nehéz elfelejteni.Szoval a mostani találkozás vele mit mondjak megzavart.A drága párom meg minden gyengédséget törödést figyelmet ugy látszik teljesen elfelejtett irántam. Esténként heti 1-2.szer dur bele,semmi romantika ,
fantázia. Szoval arra gondoltam mi lenne ha bele mennék egy kis játékba.Talán észbe kapna a kedves hogy ha nem törödik velem könnyen hoppon marad. Az igazat megvallva szeretem én öt de azt senkinek nem türöm el hogy ne vegyen ember számba
ne akarjon belölem egy vén satrafát csinálni. Igy is majd megeszi a fene ha a szoknyám térden felül ér.A kor külömbség köztünk több mint 10 év.Szoval nincs ötletetek mit csináljak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!