Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2002.02.13 0 0 14
Köszi, McRae!
Elárulnád azt is, hogy mi ez, és hol lehet elérni?
Előzmény: McRae (12)
McRae Creative Commons License 2002.02.12 0 0 13
Akarom írni....Duli....bocsika:)
Előzmény: McRae (12)
McRae Creative Commons License 2002.02.12 0 0 12
Dili:

A hangpostádat ki-be kapcsolhatod a "pannonline"-on belül...és ott ha más megoldás nincs a 60 napot is figyelni tudod..

Előzmény: Dulifuli (11)
Dulifuli Creative Commons License 2002.02.11 0 0 11
Akkor most újra Neccképpel:

A hétvégén megint megesett velem az, hogy kipróbáltam a Praktikum kártyás telefonomon, hogy működik-e a hangposta, és nem működött. Azért írom, hogy megint, mert ez már a második ilyen eset volt. Egy kicsit ideges lettem, mert időnként ügyeletes vagyok, és olyankor illik elérhetőnek lennem, vagy ha éppen nincs térerőm, akkor legalább a hangpostának kéne jelentkezni a számomon.
Felhívtam a 170-et, ahol közölte velem a géphang, hogy a számomhoz nincs hangposta. Felhívtam a 171-et, ahol be tudtam lépni a menüben a Hangposta szolgáltatásba, de ott türelmet kért egy géphang, és percekig nem történt semmi. Nem bírtam tovább, letettem. Felhívtam a Hibabejelentőt, ahol egy úr közölte velem, hogy a 1741-et hívjam, ott meg tudom rendelni a szolgáltatást, valamint azt is, hogy ha 60 napig nem használom, akkor az automatikusan törlődik, és hogy ez benne van a szerződésben. Felhívtam a 1741-et, ahol megrendeltem a szolgáltatást, és megint egy géphang közölte, hogy azt 72 órán belül aktiválják. Ekkor megint ideges lettem, de később kiderült, hogy ok nélkül, mert nemsokára már működött a hangpostám.
Ezután megint felhívtam a Hibabejelentőt, hogy feltegyem a kérdést:
Ha már egyszer 60 nap után törlik (nem tudom, miért) a szolgáltatást, amit megrendeltem, akkor nem lehetne erről néhány nappal előre értesítést küldeni? Miért kell ezzel szívatni az
előfizetőt? Talán azt kellene tennem, hogy mindig strigulázom, hogy hány napja jött az utolsó
hangposta üzenetem?
Azt válaszolták, hogy ezzel forduljak az Ügyfélszolgálathoz. Írtam is nekik, kíváncsi vagyok,
hogy mit lépnek rá.

Előzmény: PETYUS (10)
PETYUS Creative Commons License 2002.02.11 0 0 10
Érdekes, velem ezt csak az Opera5 csinálja Linux alatt.
Előzmény: Dulifuli (9)
Dulifuli Creative Commons License 2002.02.11 0 0 9
Hm... Második kísérlet. Ha ez se jön be, akkor alighanem vacak a Mozilla...

A hétvégén megint megesett velem az, hogy kipróbáltam a Praktikum kártyás telefonomon, hogy m

Előzmény: Dulifuli (8)
Dulifuli Creative Commons License 2002.02.11 0 0 8
A hétvégén megint megesett velem az, hogy kipróbáltam a Praktikum kártyás telefonomon,
hogy m
_banner_ Creative Commons License 2001.09.28 0 0 7
Átirányítás: Praktikummal elvileg nem lehet (kivéve roaming), azonban az öcsém szintén praktikumos kártyáján működött.
Megkérdeztem egy márkaképviseletbn, ahol azt mondták, hogy ez lehetetlen, de ha mégis, akkor szoftverhibam, s ki fogják javítani.
Szerencsére nem javították ki....
Előzmény: Tam7 (6)
Tam7 Creative Commons License 2001.09.28 0 0 6
1: és ha nincs Praktikum Roaming kártyám, tekintve, hogy most már sima Praktikummal is lehet roamingolni? Meg én inkább kikapcsolom a telcsit, ha nem akarom, hogy keressenek, ha meg telefonálni akarok, akkor meg szintén úgysem vagyok elérhető.

2: ennek nem sok értelmét látom, sőt elég zavaros volt az egész nekem, lehet, hogy én vagyok a láma. Én letiltattam a hangpostámat, nem használom.

4: ha jól tudom, alapesetben Praktikumról nem lehet átirányítani semmit sehová, kivéve a Praktikum Roaming és a hangposta.

5: én netezésre szimpla isdn-t használok mindenkinekkel, így nem rossz.

Előzmény: Törölt nick (2)
_banner_ Creative Commons License 2001.09.28 0 0 5
Persze. Egyébbként rögtön megkaptam az SMS-t, hogy aktiválták.
Azóta szerencsére megoldódott a probléma: 3. próbákozás után sikerült az ügyfélszolgálatos nőnek megoldani a problémát, szal végre működik! :)
Előzmény: nyman (4)
nyman Creative Commons License 2001.09.23 0 0 4
Ltelt a 24 ora?
Előzmény: _banner_ (3)
_banner_ Creative Commons License 2001.09.23 0 0 3
Tudtok vmit a +0 -ról?
Megrendeltem a szolgáltatást a 1741-en, rögtön megkaptam az sms-t , hogy aktiválták, de +0 -val történő hívások esetén "a hívott számon előfizető nem kapcsolható" , 000 esetén is ez megy, de persze hagyományos hívások esetén persze minden ok.
Felhívtam a nénit a 143- an, aki megígérte, hogy kijavítják a hibát....
Azóta is intézkednek...
Lehet, hogy csak kamu az egész, mert csóró praktikumos úgysem telefonál külföldre?
Nekem pedig elég gyakran kell mostanában Olaszországot hívni, és nem mindegy, hogy 95-öt, vagy 145-öt fizetek percenként.
Más praktikum kártyára is megrendeltem a +0 -t, de eredmény ua. , mint nálam.
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.01 0 0 2
Pannon Praktikum tippek

1. Ne zavarj uzemmod
Egyszeruen iranyitsd at a Praktikum kartyadra erkezo hivasokat a
Roaming-ra
es maris azt mondja be, hogy a hivott szam nem kapcsolhato.
Termeszetesen az
atiranyitas megszuntetesevel ismet normal modon lehet fogadni a
hivasokat.

2. Hangposta feluliras
Ha valaki bekapcsolt hangposaval lekeri az aktiv atiranyitasok listajat,
akkor konnyeden rabukkanhat az operatori atiranyitasokra (a hangpostaba)
amit ugye Praktikum eseteben nem lehet kikapcsolni. Ez igy is van,
viszont
konnyeden felulirhato egy masik atiranyitassal. Tehat nem kapcsolhato es
foglaltsag eseten iranyitsd at a hivasokat a roaming-ra, es mar nem is
futnak a hivasok a hangpostaba. Ebben az esetben minden operatori
atiranyitast kulon felul kell irnod sajat atiranyitasoddal.

3. Az e-mail forward szolgaltatasok kozott az altalam ismert legjobban
mukodo jelenleg a Quios, a www.quios.com cimen. Nagyon gyors, itt
azonban
pontokat kell gyujtogetni, es 5 pont egy forward-olt SMS. A
Westeleseknek
ajanlom a Westel internet-szerzodeset, ami lenyegesen kenyelmesebb, es
biztosabb.

4. Nem letezo szam
Barmilyen olyan szamra, amelyre alap esetben Praktikum atiranyitas nem
kezdemenyezheto az atiranyitas hatasa az, hogy a "Szam nem letezik"
szoveget
mondja be az automata a hivo felnek.

5. Korlatlan internethozzaferes
Akinek nincs Wap-os telefonja, hasznalhatja a WAP-szolgaltatast egy
adatkabellel, es szamitogeppel normal internethozzafereskent. (A hetvegi
percdij azert elviselheto) Ehhez azonban a +36209000340 szamot kell
hivni a
PannonWAP szama helyett.

nyman Creative Commons License 2000.06.07 0 0 1
Felhivtam az ugyfelszolgalatot a 143-an, ott nem tudtak errol a dologrol. Azt mondtak menjek vissza holnap meglesz a szamla.

Ja az asztorianal voltam. Azert keveredtek az y-ok a z-vel, mert angol klavi volt magyar kiosztassal :( Csak mar nemakartam nullazni a topikot :)

Előzmény: second (0)
second Creative Commons License 2000.06.07 0 0 0
Félő, hogy sehogy, de próbáld meg egy kicsit csapkodni az asztalt, hátha nem ér nekik annyit a balhé, hogy nagyon kössék az ebet a karóhoz.
(Csak vigyázz a biztonsági őrrel, nehogy valami agyilag nulla legyen..)

Sec.

Előzmény: nyman (-)
nyman Creative Commons License 2000.06.07 0 0 topiknyitó
Most szopok a Panonnal a praktikum kartya miatti szamla kiallitasa miatt. Ugye a reklam szerint ha egy Euronet automatabol valo nzugta alapjan ay ugyfelsyolgalatukban megirjak a szamlat. Hat nem.

Tortent ugyanis, hogy majus 31-en 19.46 perckor 'vasaroltam' a feltoltokartyat. Mondvan, hogy a heten majd megiratom a szamlat. Az ugyfelszolgalatos srac azt allitja, hogy csak az adott honapban tunak szamlat kiallitani. A kerdesem, hogy akkor ezt most, hogy a faxba lehet megcsinalni???

Otletek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!