Keresés

Részletes keresés

kapor-x. Creative Commons License 2010.06.12 0 0 8
Hátha valaki megtalálja ezt a topikot ne jöjjön hiába: itt rengeteg ingyenes/free használható VST-t tud letölteni!Sok-sok jó muzsikálást mindenkinek!
666stef Creative Commons License 2007.07.02 0 0 7
Mindenben 100%-ig igazad van!
Úgy hogy, most búcsúzom is ettől az oldaltól, mindenkinek sok sikert a további programeldásokhoz.(Ja és annyit még "nrb"-nek, hogy ez az oldal nem is a bolti reklámok helye!) Ha tévednék , javítsatok ki.
Előzmény: G.T. (4)
kotec Creative Commons License 2007.07.01 0 0 6

üdv!

Egy barátomnak van 1 Ketron Sd1 szimpatizátora. Sajna a floppy meghajtója haldoklik, pc összekötő kábel nincs hozzá. Valahogy viszont midiket kellene másolni a szinti vinyójára. Szétszedtük, vinyó ki és átalakítóval (laptop vinyó van benne) be a pc-be. Windows eszközkezelőjében látja a lemezmeghajtóknál de a sajátgépen belül nem jelenik meg mint meghajtó. Próbáltam dos-ba de ott úgy érzékeli mintha nem lenne rajt partició. Tudna valaki segíteni, hogy esetleg a ketronok más fájl-rendszert használnak-e, vagy esetleg egyéb ötlet?

 

Előre is köszi. 

nrb Creative Commons License 2007.07.01 0 0 5
... meg autóért sem. (Ellopja.)
... lakásért/házért sem. (Elfoglalja.)
... gyümölcsért sem. (Leszedi a szomszédét.)
... mobilért sem. Elrabolja valakitől a Nyugati téren.


Legalább egy kicsit "húznád meg magad", ha már ...
Előzmény: 666stef (3)
G.T. Creative Commons License 2007.07.01 0 0 4
Hmmm... ezekszerint már vagy 7 éve csupa idióta fizeti ki a programozói munkámat. :)

Ne haragudj, de a warezolást nem itt kéne népszerűsíteni. Ez a fórum nem erről szól. Akit ilyesmi érdekel az úgy is megtalálja magának a beszrezési forrásokat máshol.

Előzmény: 666stef (3)
666stef Creative Commons License 2007.07.01 0 0 3
Ne röhögtess "nrb", sofwerért ép elméjü ember nem ad ki lóvét.
Minden amit csak akarsz a zeneszerkesztés terén- www.audionews.ru -.Holnap lehet regizni(juli.2.) de csak egy napig, utána várnod kell egyhónapot!
Előzmény: nrb (2)
nrb Creative Commons License 2007.06.28 0 0 2
www.midisoft.hu
www.syncopa.hu
www.hitspace.hu

Jobbnál jobb szoftverekhez juthatsz hozzá a fenti címeken :D
Előzmény: 666stef (1)
666stef Creative Commons License 2007.06.27 0 0 1
Linkeld be ezt: http://torrent-finder.com/ - aztán írd be hogy mit keresel- utána már töltheted is....
Előzmény: Méri Christmas (0)
Méri Christmas Creative Commons License 2007.06.12 0 0 0

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni az ügyben, hogy honnan tudnék VST Instruments-

 

ekhez juttni mint példáúl Steinberg Halion 3, Hypersonic 2 , Groove Agent 3,

 

Xphraze. De minden VST ami elektronikus zene készítéséhez szükséges érdekelne.

AmaDeus Creative Commons License 2000.05.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

nem vagyok egy komoly CUBASE felhasználó, de azért ismerek 1-2 dolgot a funkciók közül.
Az új cucc, ami asszem a 3.7-es óta van a VSTkben, a VST instruments lehetőség viszont egyre inkább teccik.
Akár track-enként külön lehet virtual analog hanxereket definiálni, a mixer-ben akár külön effektezni is (INSERT) --- stb. Bizonyos VST instrument-ek engedik, hogy multiple panel-ben használjuk őket - szóval több példány is futhat belőlük, de mindig egyedi beállításokkal.

Ha valakinek van bármi érdekes infója, akkor ne habozzon :

Én pl. rögtön kérdezem, van-e aki birtokosa a Native.Instruments féle PRO-5 VST instrument-nek (nem a demo és nem a butított '.dll' verzió érdekel, hanem a teljes - ami nekem van az teljes, de egyszerűen állandóan kéri a CD-t, amit valahova nagyon eldugtam .))) )

Thanx

AmaDeus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!