Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2020.11.29 -2 0 11

"Most úgy néz ki, ők tesznek nekünk szivességet, hogy utazhatunk a "járműveiken". "

 

Hát ez kb. így szokott kinézni ezeknél a vállalatoknál.

Örüljünk, hogy megengedik, hogy utazzunk velük.

Előzmény: Troger (3)
boz-021 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 10
Fejezd be. Most.
Előzmény: tassika (9)
tassika Creative Commons License 2008.02.12 0 0 9
Adj isten! :-)((
Haszprus Creative Commons License 2003.12.24 0 1 8
királyul nyomod BPO, így kell szétspamolni a topicokat.
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.24 0 0 7
Minden topic olvasónak!

Szeretetteljes, boldog és békés karácsonyi ünnepeket,
és a 2004. évre kívánok boldogabb és sikeresebb évet, mint amilyen 2003-as év volt!

BPO-700

BPO-700 Creative Commons License 2003.12.11 0 0 6
BKV, hát...hát...
ZBB Creative Commons License 2000.04.20 0 0 5
Akitől megkérdeztem az a hegyes osztály egyik vezetője volt...
Előzmény: John Zero (2)
ZBB Creative Commons License 2000.04.20 0 0 4
Egy sztori a buszsofőrökről: taxis parkolna be, de a fele még kilóg, buszmeg bumm neki, levitte a hátsólámpát, buszsofőr bá meg meg se áll...
Előzmény: Troger (3)
Troger Creative Commons License 2000.04.19 0 0 3
Le a bkv-vel és a volánnal! Kisbetűvel.

Kicsit off, mert volán, de...
Vidéki nagyváros, tegnap este. Szállok fel a helyijáratra. Kezemben a lóvé, merthogy a sofőrtől is vehetek jegyet. Fel sem érek, s ezzel fogad: - Mit kérsz cimbora, egy zsák krumplit? Ha köszönni nem tudtok, legalább szólaljatok meg! Persze mindezt félig üvöltve. Köpni nyelni nem tudtam. Kérdeztem, mióta tegeződünk és hogyan szólítsam a jövőben. Persze okosan kell velük bánni, mert, ha felingerlik őket kiszámíthatatlan a reakciójuk. Most megúsztam. Még annyit hozzá, hogy valóban nem köszöntem, de csak azért, mert amúgy arra sem szoktak reagálni, ha a fülükbe ordítom, hogy: Kezit csókolom buszkapitány úr!
Állítom, hogy a legveszélyesebb állatfajta a buszsofőr. Tisztelet a kivételnek. Most úgy néz ki, ők tesznek nekünk szivességet, hogy utazhatunk a "járműveiken".

A bkv-ről már nem is mondok semmit.
:-)

Előzmény: ZBB (-)
John Zero Creative Commons License 2000.04.19 0 0 2
ZBB:
En is ugy lattam, hogy ra van irva gyujtojegyre, hogy letepheto, DE az ellenorzo reszt is be kell mutatnod, ha az ellenor keri.

Es tudod, a szo elszall, az iras meg megmarad.
Amugy meg biztos csak nem tudtak olvasni azok a BKV-sok akik azt mondtak, hogy nem lehet.

Ha unatkozol, es van idod, akkor megteheted, hogy amennyiben egy ilyen esetben meg akarnak buntetni, rendort hivatsz, jegyzokonyvet vetetsz fel (amelyben szerepel, hogy volt nalad jegy, ellenorzoszelveny, stb.), es utana meg akar karteritest is kovetelsz a BKV-tol a feltartoztatasodert (bar ez utobbira azert kivancsi lennek).

De, mint mar itt emlitettek, talan megis jobb es egyszerubb a bekesseg.

Előzmény: ZBB (-)
tölgy Creative Commons License 2000.04.18 0 0 1
nem tépd le és kész!
jobb a békesség! ha többen mentek együtt, akkor akinek ugyancsak kell lyukasztani, az is innen teszi, egymés után többet teszel be a gépbe!
jobb a békesség!
Előzmény: ZBB (-)
Snipper Creative Commons License 2000.04.18 0 0 0
A BKV egy nagy 0...............
ZBB Creative Commons License 2000.04.18 0 0 topiknyitó
Én nem pesti vagyok, most hogy pesten jártam, vettem gyűjtőjegyet, rá van írva, hogy le lehet tépni a jegyet, hogy kezeljem, de faterom azt mondta, hogy nem szabad, megkérdezetm a bkv-sektől, akik asszonták hogy nem szabad, mer megbüntetenek, mikor megkérdeztem hogy akkor mér írják rá a gyűjtőjegyre, asszonták hogy BKV. ...
hát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!