Keresés

Részletes keresés

BOTANICUS Creative Commons License 2016.07.19 0 0 33

Szia runner nekem 10 éve szerelték be az autómba a SAS.-t és nagyon nagyon megvagyok vele elégedve.Most szükségem lenne egy másikra de nem találom a papírját egyzser voltam a készítőnél valahol a soroksári úton de már arra sem emlékszem. Az ára akkor sem számított mert ár_érték arányba verhetetlen viszont a neten nem találok sehol infót.

Nagyon hálás lennék ha tudnál valami kézzel fogható infót adni elérhetőséget vagy emailt  : dhte.partygrill@gmail.com ra.

Előre is köszönöm;

Hali

Előzmény: Törölt nick (19)
Mayauel Creative Commons License 2016.01.30 0 0 32

Helló, látom, hogy régi az utolsó post, de a mobil riasztó létezik, csak nem cérnás elszakítós "kivitelben", hanem GSM adapter segítségével.

Nem kell távfelügyeletbe kötni. A sógoroméknál nincs távfelügyelet és ezzel oldották meg:

http://www.tetenyisec.hu/blog/59/gsm_adapter__annak_aki_nem_szeretne_tavfelugyeletbe_kotest__kiegeszito_vedelem

Mi is hasonlóban gondolkodunk, vagy kiegészítve a távfelügyelettel.

 

hazriaszto Creative Commons License 2012.09.10 0 0 31

ma már ocsóé lehet kapni ilyen eszközöket: http://www.hazriaszto.hu/riaszto_kiegeszitok.html#pager

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.18 0 0 30
A simet tök olcsón lehet pótolni, ha a neveden van.
Előzmény: Flanell (28)
Zümi 31 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 29
Ment mail. Várom a választ, ha fontos a gyorsaság:-)
Előzmény: Flanell (28)
Flanell Creative Commons License 2008.11.15 0 0 28
Igen, készülök is valami hasonlót venni, csak idő kell beleásni magam, hogy mire szánjak pénzt. Most a gyorsaság a lényeg, állandóan odajár valaki facsemetéket lopni, nem olyan nagy a kár, csak az idegesség.

Nem lenne olyan drága megoldás, a telefon használaton kívüli, csak a SIM-kártyát sajnálnám.
Előzmény: Zümi 31 (27)
Zümi 31 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 27
Cérna, pöcök, lapos elem? Drága kísérletezés lenne.
Az elemmel működhet, kérdés meddig? A nyaralóknál nincs 100%-os térerő
a régi telefonnak meg pláne. Mindig feljelentkezne a hálózatra.
Ez hamar leszippantaná a feszültséget.
Ha mindenáron kísérletezni akarsz alkáli elemmel tedd, az jól bírja a hideget.
Ha körbenézel a netten már mindenféle mobil megoldást meg találhatsz.

Pl:
Jól rejthető, 2000 óra üzemidő, infra csapda

Rabló úrnak ne legyen szép karácsony.
Előzmény: Flanell (26)
Flanell Creative Commons License 2008.11.14 0 0 26
Én csak egy egyszerű és ideiglenes mechanikus szerkezetet akarok csinálni a telekre sürgősen, ahol nincs áram. A telefon egyik gombját nyomná meg egy pöcök, egy cérna elszakítása esetén, és rám csörögne.
A gondom az, hogy mivel az akku csak 1 napot bír ennél a régi telefonnál, arra gondoltam, rákötnék egy 4,5 V-os lapos elemet. Működne vele? Ha nem, akkor a SIM károsodhat a túl erős áram miatt?
stadigabi Creative Commons License 2007.10.02 0 0 25
www.stadigabi.com 06-20-462-30-90 Sziasztok! Autóriasztós szakműhely nyílt a XVIII. ker. Gyömrői út 79-83. (volt Trióda telephely) alatt. Eurocar riasztók, távadók szervizelése, autóriasztók, indításgátlók, GSM, kiegészítők beszerelése...
nagysusu Creative Commons License 2007.08.19 0 0 24

Sziasztok!

 

GSM Riaszto készitö vagyok ha bárkit érdekel www.gsmriaszto.atw.hu

kleoo1 Creative Commons License 2007.06.25 0 0 23
Egy ilyen nőci kéne a mobilomba is :P
Elég riasztó. Vagy egy Kiszel Tünci kép képernyővédőnek.
Riasztó
Zümi 31 Creative Commons License 2007.06.23 0 0 22
Zümi 31 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 21

Kiri! 8-))

 

Előzmény: Törölt nick (20)
Zümi 31 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 17
Elnézést. A lényeg hogy nem csak autóban szeretném alkalmazni. A jelzést megoldom, /hivás inditást/ . A táp a lényeg. Van benne külön aksi? Vagy csak a g.k. aksiról kapja a tápot?
Előzmény: Törölt nick (16)
Zümi 31 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 15
Ok köszi a linket. Meg hasznát is fogom venni. Az autóba szerelhető telefonmodullal egy baj van, hogy fix 12 voltot kap (szerintem). Mobil egységként meg a maroktelcsi lenne jó, esetleg plusz nagyobb kapacitásu aksival.
Előzmény: Törölt nick (14)
kismogorva Creative Commons License 2007.03.29 0 0 13
engem is érdekelne!!
Zümi 31 Creative Commons License 2007.03.15 0 0 12

Szia

Gyorshívásos indítással? Ha publikus, érdekelne!

Üdv Z31

Előzmény: Gyur (11)
Gyur Creative Commons License 2007.03.09 0 0 11

Én is csináltam egy ilyen riasztót. Én azért bonyolultabb képen csináltam meg nem csak egy YES gomb megnyomásával, hiszen ha kapsz a szolgáltatódtól egy reklám vagy értesitő SMSt, akkor már nem is elég a YES gomb megnyomása. :) Nekem így jól működik.

Gyur

Zümi 31 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 10

7-év után potenciális érdeklödés van, az ötleted felöl!!!!!!!!!!!!

HAZA SE NÉZEL A TOPIKODRA???

Zümi 31 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 9
Negativ. PMR-fórum! De a 4 és 8-ast csatin nyomta multkor is!
Előzmény: neo_j (8)
neo_j Creative Commons License 2007.01.12 0 0 8
nem tudod hanyas csatin lesz elérhető Robika1001
Előzmény: Zümi 31 (7)
Zümi 31 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7

Nem! Pmr oldalon esetleg, tudják

A Robika1001 megy fel magaslatra, hétvégén ha jó idö lesz Sky-pon mondta.

Előzmény: neo_j (6)
neo_j Creative Commons License 2007.01.12 0 0 6
ZUMI31 NEM TUDOD véletlenül mikor lesz dx -es nap és pmr találkozó
Előzmény: Zümi 31 (5)
Zümi 31 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 5

Szia Neo

Remélem hogy sikerül kialakitani itt, egy érdekes fórumot a mobilan használható

technikákkal kapcsolatban.

És a topiknyitó is hazatalál.

Valamint a próblémás esetek keresöi is ide találnak.

A topikot szerintem nem egy konkrét őtlettel kellet volna nyitni hanem az alábbi

csemegékkel, amin lehet csámcsogni.

Technikai fejlesztések, megoldások, alkalmazások, problémák stb.

PERSZE A TECHNIKAI MEGOLDÁSOK TELJES FELFEDÉSE NÉLKÜL!!!!

 

Üdv Z31

Nem tudod mikor van amatör börze?

Előzmény: neo_j (4)
neo_j Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4
szevasz zumi31 megvagy
Zümi 31 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 3

Szia!

Nem rossz a gondolat, de van a témában egy két észrevételem.

A Gsm-et akármilyen gagyi Siemens C25-35 stb Vétek a kocsiban hagyni.

Az elkövetönek préda.

Ha elrejted nehéz kontrolálni a müködését, aksi,térerő stb.

A kedves kuncsaft nem tölti fel a kártyát. Elöfizetésre nem áldoz.

A jelzésfogadó telefont éjjel- nappal müködtetni kell. mi van ha éjjel hiv a barát egy kicsit kapatosan, felkeltve az egész családot, egy kis sörözésre?

A mobilhálózat aránylag megbizhatóan müködik, de földrengés,

, villámlás esetén hibák vannak.

Akinek van pénze már csak presztisből is megveszi a G.P.S-t amit ma már mindenhez használhat.

Más emberek a riasztóra /szabvány holmi/ hagyatkoznak. Üvölt egész éjjel senki nem alszik csak a tulaj! Vagy ma már ki sem néznek az ablakon, ügyis" téves" cimszóval.

A mérést ki finanszirozná kezdetben? Ott volt a karc jeladó /én is kerestem autokat vele/ határokon volt felszerelve anno. ELTÜNT!

Az emberek akor áldoznak pénzt ezekre a jó dolgokra, ha már megtőrtént a baj.

És nem technikát vesz hanem kormányzárat, vagy nem áll oda hanem őrzött parkírozóba megy.

Jó az ötlet de más irányba is el kell menni!

Remélem sikerül egy kis életet varázsolnom majd ide, de a biztonság az akkor biztonság ha csak egy ember tudja!!!

Üdv Z31  

Előzmény: Rózsa Sándor (-)
Zümi 31 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 2

Kopp kopp! Él még valaki néha ezen a topikon?

Érdekelne a mobil riasztó, hasonló témakörben utazom.

Na majd hozunk ide egy kis életet!!!!!

Üdv:Z31

Előzmény: cinquecento (0)
VECTRA C16NZ Creative Commons License 2006.07.06 0 0 1

Üdvözlöm!

 

Szeretném egy Siemens C45 mobilba bekötni az Ön által javasolt YES-gombhoz vezetéket. Tudna segiteni benne, hogy hova javasolt beforrasztani, és mi váltja majd ki a 2db jelet a nyitásérzékelésnél, azaz a YES gomb 2x-es megnyomásának szimulálását.

ÜDV!

 

kérem a következő e-mail cimre ha elküldené a választ, megköszönöm!!!

kupfer@freemail.hu

Előzmény: Rózsa Sándor (-)
cinquecento Creative Commons License 2000.04.06 0 0 0
Hát ha ennyi idő után se nullázta le senki, akkor majd én...
Rózsa Sándor Creative Commons License 2000.04.06 0 0 topiknyitó
Ez nem egy találmány, csupán egy ötlet, amely a költségéhez képest meglepő hatékonysággal bír. Semmi különleges és méregdrága eszközt nem igényel. A gyakorlatban jól bevált, és ha bizonyos lobbik nem működnének ellen, akkor még a G.P.S. rendszerű riasztó-berendezésekkel is vetekedhet.

Pusztán egy akár használt, néhány ezer forintos olcsó kártyás mobil is megteszi. Jelenleg a legolcsóbb megoldást a Pannon Privát kártyája nyújtja.

A mobilon be kell állítani a tulaj saját mobilszámát. A gombzárat fel kell oldani. A tulaj mobilján be kell írni a riasztó szerepét betöltő mobil számát és nevét.

A gépkocsiba, vagy lakásba szerelt riasztó mobil „YES” gombját egy egyszerű áramkör, reed relén keresztül duplán kapcsol az ajtók nyitására, vagy egyéb jeladóra. Így a mobil, amelyen előzetesen be volt állítva a hívandó szám, most egyszerűen felhívja a tulaj mobilját, és azon megjelenik a riasztó mobil neve.

A tulaj így első kézből értesülhet az eseményről, és intézkedhet, még akkor is ha több száz kilométerre van mondjuk a riasztott lakásától. Ez a rendszer jóval többet tudna, ha a hatóságok hajlandók lennének együttműködni a lakosság érdekében. Ugyanis nem árt tudni, hogy a mobilt éppúgy be lehet mérni akár egy G.P.S. rendszerű berendezést, még akkor is ha az nincs adásban. A mobil központok gyakran teremtenek automatikusan kapcsolatot az amúgy „stand by”, vagy a zsebünkben, vagy az övünkön lógó mobillal
anélkül hogy tudomásunk lenne róla.

A mobilosok jó ha tudják hogy elvileg bármely készülék tartózkodási helyét nyomon követhetik. Ha már ilyen „mellékhatásokkal” jár a mobilhasználat, legalább lehessen polgári célra is ilyen értelemben használni. Tehát ha a hatóságok együttműködnének eme olcsó biztonsági rendszer elterjedésében (hajlandóak lennének elismerni és ilyen esetekben a károsult kérésére alkalmazni is a mobil bemérését), akkor jelentősen csökkenteni lehetne a sikeres autólopások számát. Hiszen nincsen mindenkinek félmilliója egy G.P.S. rendszerű riasztóra, és annak méregdrága üzemeltetésére.

-r-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!