Keresés

Részletes keresés

dear-bear Creative Commons License 2021.09.20 0 0 1216

Tegyél a nicked után egy számot vagy irásjelet.

Előzmény: Törölt nick (1214)
illetlenke Creative Commons License 2021.09.17 0 1 1215

Nem.

Előzmény: Törölt nick (1214)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.17 -1 0 1214

Szerettem volna egy bizonyos nicket regisztrálni, de foglalt. Megnéztem, évtizedek óta inaktív tag "bitorolja". Lehet ezen változtatni esetleg? Köszönöm a választ. 

illetlenke Creative Commons License 2021.02.22 0 0 1211

Bárhol, az eredmény ua.

Nincs ilyen funkció.

Előzmény: Törölt nick (1210)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.22 0 0 1210

Üdv! 

Moderátornál vagy hogy és hol lehet kérni a nicknév megváltoztatását? 

 

Köszönöm! 

OckeSwede Creative Commons License 2019.09.11 0 0 1211

And, I'm sorry if this is the wrong place for this post.

OckeSwede Creative Commons License 2019.09.11 0 0 1210

I am trying to change my email address, but when I enter my new one all I get is a message saying "Hibás emailcímet adtál meg!" I managed to change it over at Indapass, but according to this forum, my address is invalid. Any ideas...?

 

By the way, sorry for not posting in Hungarian. I read this forum with the help of Google Translate.

kambox Creative Commons License 2016.03.05 0 0 1209

konkretan fogalmazok:

mi is hianyzot Sanders nek ? mert sok videot latok elot, es nem elot ahol nincs semmi bedugva az enekesnek bedugva...nem is szeretem Sanders zenejet...de erdekel mit is hianyolt? hogyan muxik? mi kellet volna neki hogy jol enekelje a zenet(amit amugy en eloben nem vettem eszre semmit)

 

szoval kedves index...kis magyarazattttt.....ne mindig X,Y ont irjanak hanem a logikus magyarazatott is halando ember szamara :)( aki nem ert a zeneszhez, mint a zsuri akik eszrevettek)

 

elore is koszi

Marius

kambox Creative Commons License 2016.03.05 0 0 1208

Sziasztok

bocsi az ekezetek miatt csak igy nekem gyorsabb/kenyelmesebb

 

szoval...lattam 1,2 cikket Kallay Sanders rol, DEEEE mint halando ember nem tudom hova tenni, meg az index sem irt egy konkret cikket amin lehetne tajekozodni

a problemaim:

1. neztem a musort eloben...En mint halando nem erzekeltem semmit...igy mi a gond?

2. ok...a szakemberek rajottek vmire...h vmi nem volt rendesen a fulben atiranyitva!!! deee mit? bocsanat ha kezdo vagyok de mit hallanak a zeneszek a fulben ?? pontosabban sok elo koncertet lattam, sok elo koncert videot nezek neten ahol latom hogy a singer nek semmilye nincs a fuleben bedugva.Igy mit hianyolt a Sanders?

Kerek vkit hogy segitsen h megertsem, mert az index irt errol arrol...de peldaul hogy mit hianyolt Sanders (vagy mire valo) azt nem.vagy en nem lattam az ujabb cikket :)

elore is koszi

Marius

P. Brosy Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1207

Valaki olyat nem tud esetleg, vagy-vagy ha megteszi bárki is ezt helyettem, megköszönöm!

Hogy "Új topic"-ot hogyan lehet létrehozni!

Én meg most azért nem fárasztom magam, pedig nekem úgy azért válaszolnak a létrehozók, vagy mi, mert valahogy egyszerűbb ide írnom!

A címe pedig: Wellness lenne!

Próbáltam volna amúgy, tehát magamért tenni és-és nézegettem volna, hogy legalább valami Szabadidő vagy Szórakozás lenne vagy mi az utazáshoz valamiért nem gondoltam betenni, mármint most magamról beszélve, amit hirdetni akarok!

 

 

Köszi a segítséget!

zodes Creative Commons License 2014.05.16 0 0 1206

Sziasztok!

Nekem is ugyan ezek voltak a problémáim, de ma ráöttem mi volt a gond!

Sajnos senki nem segített konkrétan lesz@rták a fejünket!

 

Szóval! A belépési email címet nem itt!!!! hanem az indapass oldalán tudjátok megváltoztatni!

 

Irány az indapass.hu ott majd kérni fogja a régi emailcím+jelszó párost. Mindjárt meglátjátok az index fórum beállításokat NEM oda kattintunk!

 

Fent kicsit jobbra Beállítások! aztán 'Új indapass azonosító' : ide kell beírni az új email címeteket, majd visszaigazolás és lőn csoda!

 

Üdv: Zoli

Előzmény: Miki18 (1200)
zodes Creative Commons License 2014.04.30 0 0 1205

Sziasztok!

A régi freemail-es email címem megszűnt. Itt a beállításokban meg is változtattam az újra, a gmail-osra. A belépésnél mégis miért a régi email címmel kell belépnem????

Üdv: Zoli

sltom Creative Commons License 2014.04.07 0 0 1204

T. Szerkesztők!

 

A regisztrációkor megadott email címem már nem él (XXXXXX.tamás@fibermail.hu), kérhetem az átírását sltom@mailbox.hu -ra?

 

köszönettel

Sltom

Miki18 Creative Commons License 2011.09.14 0 0 1200

Kedves Moderátorok!

 

E-mail címemet szertném megváltoztatni, de a beállításoknál hiába írom be és OK-zom le, nem változtatja meg. Már többször próbálkoztam, töb nappal ezelőtt is.

Köszönöm

lajtaia http://maps.googl Creative Commons License 2011.08.23 0 0 1199

buldozer@index.hu

Előzmény: LitleBee (-)
donnaklára Creative Commons License 2011.01.21 0 0 1198

Sziasztok, kérek szépen segítséget!!!

Ha a freemailom bejelentkezésénél az e-mailcímemet írnám, és a gördülősávon megjelennek az eddig hibásan beírt adatok is, azokat hogyan tudom TÖRÖLNI, hogy csak a jó maradjon??

Köszi-köszi előre (s hátra is...)

suxxa524td Creative Commons License 2008.03.19 0 0 1197
Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudném a régi nickemet életre kelteni? Ugyanis azóta az e-mail címem megváltozott és sajnos a kódomat nem tudom. Topikot is nyitottam (e36 fanatics) ezért lenne rá nagy szükségem.
Előre is köszönöm

Üdv.
n-misi Creative Commons License 2006.01.27 0 0 1196

Kedves Alectos!

 

Köszi!

 

Először nem értettem aztán rájöttem hogy a beállításoknál mért van a gördítősáv! misi a vak! :-(

 

Sikerült beállítanom!

Mégegyszer köszönöm!

 

n-misi

Előzmény: Alectos (1194)
n-misi Creative Commons License 2006.01.27 0 0 1195

KEDVES MODERÁTOR!

 

 

Ismételten szeretnélek megkérni hogy az adatlapomon szereplő nmisi@mailbox.hu e-mail címemet légyszives cseréld le az n-misi@freemail.hu címre mert a mailboxosra többen jelezték hogy nem tudnak levelet küldeni!

 

 

Köszönettel és Tisztelettel: n-misi

Alectos Creative Commons License 2006.01.23 0 0 1194

n-misi

A mostani rendszerben minden felhasználó saját maga tudja átírni a saját email-címét.  Lépj be, klikkelj a "Beállítások"-ra (bal fölső sarok). De vigyázz, hogy az új cím élő legyen!

Előzmény: n-misi (1193)
n-misi Creative Commons License 2006.01.22 0 0 1193

Kedves moderátor!

Légyszives az adatlapomon szereplő nmisi@mailbox.hu címemet lecserélni az n-misi@freemail.hu-ra mert úgy néz ki hogy a mailboxosra sokan nem tudnak levelet küldeni valamilyen külső probléma miatt!

 

Köszönettel: n-misi

stika Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1192
Kedves Moderátor!
Én a régi, itteni címemért küzdök. Kétszer írtam már a postmaster@vipmail.hu-nak, nem méltatott válaszra. Kérlek járj közbe. vagy válaszolj Te, ha tudsz. Előre is köszönöm.
Ezt a levelet küldtem:

Kedves Postamester!

A vipmail előtti időbken volt egy <felhasználó>@index.hu postafiókom. Most azonban hiába írom be a nevet és a tuti jó jelszót és választom a legördülő listából az index.hu-t, nem tudok bejutni a postafiókba. Helyette új posatfiókot akarnak regisztráltatni velem. De nekem nem kell új! A régi, bejáratott, sokak által ismert címet akarom továbbra is használni! Még él, mert át van irányitva ebbe a cégesbe és kapok leveleket. Mit tudok csinálni?

Tisztelettel
<név>
apca Creative Commons License 2005.10.21 0 0 1191
Úgy tűnik, megoldódott a probléma.

Valószínüleg a freeweb nem fogadja az indexes gépi leveleket, vagy az index nem küld oda.

Ui. megpróbáltam onnan egy új regisztrációval kipróbálni a kommunikációt, és azóta is várom a jelszót tartalmazó mailt.

Ezek után egy másik kiszolgálónál lévő címemre váltottam, és azt már "megette".

Tehát a 1188-as hsz.-ben feltett kérésem tárgytalan.


(Azért az érdekelne, hogy a freeweb.-el miért nem müxik a dolog.)
apca Creative Commons License 2005.10.21 0 0 1190
Sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Próbáltam már egy másik nick-emmel (apcapapi).
Az lett az eredménye, hogy kaptam egy üzenetet, mely szerint az új belépési jelszavamat elküldték az új email címre. Viszont arra nem kaptam semmit, és közben pedig már nem tudtam belépni a régi jelszavammal.

Most nem szeretnék így járni, tehát inkább a kedves moderátorok segítségét kérném.

Amit előre is +köszönök.
Előzmény: HPéter1978 (1189)
HPéter1978 Creative Commons License 2005.10.21 0 0 1189
Ezt moderátori segítség nélkül is meg tudod csinálni.

Itt balra van egy "Beállítások" link.
Klikk oda, legörgeted az "Email cím módosítás"-hoz, beírod az új címet, megadod a jelszavad, majd klikk Ok és kész.
Előzmény: apca (1188)
apca Creative Commons License 2005.10.21 0 0 1188
T Moderátor!

Kérem az apca@axelero.hu email címemet apca@fw.hu-ra változtatni.

Napokon belül megszűnik az axelerós.
somi Creative Commons License 2005.10.07 0 0 1187
--> Beállítások
Előzmény: koller andor (1186)
koller andor Creative Commons License 2005.10.07 0 0 1186
Rosszul fogalmaztam: Kérem a megadott emil címemet skorpio59@freemail.hu-ra vá
ltoztatni.
Előzmény: a Révész (1185)
a Révész Creative Commons License 2005.10.04 0 0 1185
--> Beállítások
Előzmény: koller andor (1184)
koller andor Creative Commons License 2005.10.02 0 0 1184
Kérem az emilemet publikussá tenni: skorpio59@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!