Keresés

Részletes keresés

Gabzi Creative Commons License 2000.06.30 0 0 12
Kedves Wágner Úr! hogy neked millen igazad van! Bár a söröket meghagyom neked és inkább mást iszok. Ebben is van jó, több marad neked. :)
Előzmény: Wágner úr (11)
Wágner úr Creative Commons License 2000.06.29 0 0 11
Há' nem kell azt a vitriolot meginni, csak elegendő Sörrel kell felszerelkezni és akkor még arra a Jakubkicsodára is vigyorogni fox.... Egészség!
Előzmény: Gabzi (10)
Gabzi Creative Commons License 2000.06.29 0 0 10
Hali!
Amig nem mentek el szabira, addig én is mindig néztem őket. A videokazit látta valaki?
De a Vitriolt ki nem állhatom. Jakupcsektől borsódzom.

pácska
gabzi

Előzmény: J. Bond (9)
J. Bond Creative Commons License 2000.04.03 0 0 9
Mélységesen egyetértek az előttem szólókkal, ezért vettem a bátorságot és nyitottam egy új Heti Hetes topicot itt, a Törzsasztalban.

A címe:

Heti7es


J. Bond, aki valaha szerette a Heti Hetest...

Artu Creative Commons License 2000.04.03 0 0 8
Jó elvagyok itt magamban. De azért el vagyok keskenyedve. Minden nap belekukkantottam a Heti7esbe, hozzátartozott virtuális mindennapjaimhoz. A Politikában lévő topic kész katasztrófa. Help!
Artu Creative Commons License 2000.04.02 0 0 7
Belenéztem a Politikai HetiHetesbe. Hát nem kellett volna a kettőt összevonni. Más hangvétel, "idegen" hozzászólások, a "mieink" se nagyon találtak még oda. Gyerekek, nem kéne fellázadni és folytatni a régit? Egyébként a Politikában az elmúlt két napban a Vitriolról beszélgettek ...
Artu Creative Commons License 2000.04.02 0 0 6
Ezek szerint nem csak én nem találom. Tényleg összevonták a Politikában lévővel? Állati nagy baromság. Annakidején mind a kettőt elkezdtem olvasni és a törzsasztali mellett tettem le a voksom, mert a másik egyáltalán nem tetszett. Most tudja valaki, hogy mi lesz? Ez a végleges felállás? Le vagyunk tojva?
És aki a topicot indította - már nem emlékszem, ki volt -, beleegyezett?
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.04.02 0 0 5
Az összevonás rosszabb, mint a törlés. Egyszerűen nem értik meg, hogy minden topicnak más és más a hangulata. Azért mert a címük hasonló, még nem biztos, hogy ugyanazon aspektusból járja körül az adott témát. Lehet, hogy az egyikbe a rajongók kezdenek el tömörülni a másikba meg a fikázók. A legtöbb esetben a hozzászólások szépen sorban épülnek egymásra, a vita jól követhető. Egy ilyen összefűzés teljesen felborítja a rendet, nem tudni ki mire válaszolt, miért akadt össze egy-két bajusz, stb.
Annyi felesleges topic van, miért pont ezekkel van a baj?
-ris
VIOLAH Creative Commons License 2000.04.02 0 0 4
B@sszus, a régi link sincs meg... Legalább utalna a másik hivatkozásra!! Ez, így ritka zavaros.
J. Bond Creative Commons License 2000.04.02 0 0 3
A Politikában, Heti Hetes címen.
Ez tényleg xarkavarásnak tűnik egy icipicit!
ipanema Creative Commons License 2000.04.02 0 0 2
Nem vagyok képben, illetve nem értem: hol olvasható most a heti7-es topic??? Amelyben volt több mint 1710 hozzászólás? És a Vitriol? És mi a *asznak kellett összevonni? Mit baromkodik a moderátor?
evad Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1
Hát nem tudom, végigolvastam a közleményket, és kicsit csodálkozom. Ez a sok összevonás szvsz egy baromság volt.
Ezzel az erővel összevonhatnák az összes Politika-topicot, vagy hogy saját példával éljek a BKFC-t az összes többi BK-s topcical.
A moderátorok kissé túllőttek a célon.
Vokrug Szveta Creative Commons License 2000.04.01 0 0 0
Ha a kinyírják a hetihetesre gondolsz, az tényleg nem akar előjönni.
Vagy csak azt felejtettem el, hogyan írják?
Előzmény: Artu (-)
Artu Creative Commons License 2000.04.01 0 0 topiknyitó
Hé, hová tűnt a topic? Vagy csak én nem találom? De hát eddig mindig megvolt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!