Keresés

Részletes keresés

szivecske01 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 194

KEDVES SLÁGER RÁDIÓRA EMLÉKEZÖ HALLGATÓTÁRSAK.mINDENKNT SZERETETTEL VÁR A www.slagerfan.hu Itt lehet együtt emlékezni a szeretett rádiónkra.

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.13 -1 0 193

Slágerrádió én délután halgatam mert délőt Boros-Bocskor miat.

Előzmény: szivecske01 (191)
Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 192

Hát sajnos igen

szivecske01 Creative Commons License 2010.11.23 0 0 191

sajnos azóta végleg leálltak.Nagyon szar ez igy. Nem találom a helyem.

Előzmény: Törölt nick (185)
szivecske01 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 190
Mindenki aki csak teheti keltsen zajt 2010 oktober 28-án 11 órakor a döntés elsö évfordulóján!!!Dudával, hajókürttel,vuvuzelával, anyósnyelvvel, mindennel ami szól! Kocsival vagy anélkül.Mindenki ott ahol éri a 11 óra keltsen zajt ennek a méltatlan döntésnek az elsö évfordulóján Mindenki adja tovább a felhivást akinek csak lehet,hogy országos legyen a dudaszó! Adjunk egy percet az életünkből elnémitott rádióinknak!

Aki csak tudja terjessze mindenhol. szivesen látunk minden slágerrádió rajongót a www.slagerfan.hu-ra!!!

Előzmény: radiofan01 (184)
flan Creative Commons License 2009.11.26 0 0 189
A "kicsit is igényes,értelmes ember" nem alkot véleményt arról és nem ítélkezik olyasmi felett amit: "már régóta nem hallgatom".
Előzmény: aryszt1 (177)
kawirzbácsi Creative Commons License 2009.11.21 0 0 187
Előzmény: Törölt nick (185)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2009.11.19 0 0 186
Jóhogy leállt a Danubius, amikor szinte a teljes stábot megvette a Class.
Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.19 0 0 185
A Slágeren online minden megy tovább, van hírolvasó, műsorvezető, csak épp
frekvenciájuk nincs. De szerintem ők tudnak már valamit, csak nem árulják
el, ha teljesen reménytelen lenne a helyzetük, leálltak volna teljesen, mint
a Danubius, annak annyi, ott még az online hallgatást is levették a
weboldalról.
radiofan01 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 184
slágerért és a danubiusért!

http://gyertyalang.hu/gyertyak.php?kiert=4533
kawirzbácsi Creative Commons License 2009.11.19 0 0 183
 

Nem szünt meg a SLÁGER !!!!!!!!

Itt  http://91.83.40.220:8000/zthjduds.mp3

vagy itt  http://de.delicast.com/radio/Slager_Radio  lehet halgatni tovább.

 

    üdv kawirz

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 -1 0 178
Semmiféle űrt nem hagynak maguk mögött, szánalmas silány olcsó hitvány tömegcikk volt, igénytelen hallgatótáborral.
De ilyen a Rádió1 és a Roxy is, remélem hamarosan nekik is fejük hullik.
Egyébiránt azokat a tré ripacsokat meg nem kell siratni a díszes hallgatóságuknak, mert hamarosan állást kapnak, nem fognak milliók nélkül elköszönni, pedig én nagyon szeretném ha már nem mérgeznék az étert !
Előzmény: aryszt1 (177)
aryszt1 Creative Commons License 2009.11.12 -1 0 177
Megszűnik két olyan rádió,amik semmiféle értéket nem közvetítettek,lapos,buta,ízléstelen,közönséges stílusban nyomultak erőszakosan,hülyének nézve ezzel a hallgatóikat,rombolták a közízlést(ha még van ilyen ma nálunk).Műsorvezetőiket a bulvár kurváinak lehet nevezni.Aki kicsit is igényes,értelmes ember,annak ezek az adók a bennük szereplő műsorvezetőkkel együtt taszítóak(voltak),zeneileg a kínálatuk gyenge közepesnek mondható,a többi rész pedig színvonal alatti,nem minősíthető kategória.Semmi különbséget nem látok ebben a két adó között.Nem sajnálom őket,és gondolom meg van már az új állásuk,ne sírjanak,képmutató hazugok.Ez a két rádió tartalmilag tökéletesen illik a mónika- és a josishow-ba,egy "szép",undorító médiacsokrot lehet belőlük kötni,mely még a pöcegödörnél is büdösebb.Most jön két másik adó,nem érdekel ki van mögöttük,ha jobb szinvonalat nyújtanak zeneileg,tartalmilag,hallgatni fogom őket,mert a letűnő kettőt már régóta nem hallgatom,én is a Petőfinél kötöttem ki.
yoee Creative Commons License 2009.02.24 0 0 176
Naja. Én már tényleg Petőfit hallgatok - nekem bejöttek az újstílusú zenéi, fogható pécsről nyíregyházáig gyengülés nélkül, mi kell még ?
Jó, nyilván nem mindenkinek jön be petőfi zenéi, de nekem még így is jobb, mint a sláger zenéi. Pedig szereretem azt a stílust, zenéket, amelyik zenei korból a sláger válogat (már ezt is elfelejtettem ...)

Nem tudom, talán amekkora "istenek" a reggeli műsorvezetők (feltételezem, tényleg halgatja őket a fél ország) talán a napközbeni műsoruk annyira nem hallgatot ?

Ezt meg le kell írjam:
Nem tudom, csak én vettem-e észre, de mikor Bochkor felolvas egy hallgatói üzenetet, a lényegtelen részeket átugorja és csak a fontosabbakat dünnyögi, DE a megszólítást a "szevasztok istenek"-et azt MINDIG érthetően mondja.
Ez csak nekem tűnt fel, másnak nem ? Oké, hogy adjak egy esélyt ennek az elképsztően öntelt embernek, lehet. hogy "megjavult" már, mert tényleg ezer éve nem hallottam a bumeréngot...

yoee
Előzmény: borsökröcske (175)
borsökröcske Creative Commons License 2009.02.04 0 0 175
2003. 11. 29.

Ma 2009. 02.04 a helyzet azóta sem változott ami a kereskedelmi rádiók beteg műsorstruktúráját illeti.
Csak a műsorvezetők szállingóznak egyik szar adóból a másikba.
Némelyik elmebeteg még a szutyok ker.Tv-k ben is ripacskodik nem kis pénzért.
Lásd teljesség igénye nélkül: Sebestyén Balázs, Harsányi Levente. borzalom..
Előzmény: yoee (171)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 174
Kultúra és művelődés.....aha és ja
Ha egy adó eljut addig, hogy az "éterben" való keresgélés során tévedhetetlenül meg lehet találni a"soha nem ismétlődő" műsorát hallva...
Mit gondol az ifjúság? Akkoriban ezek a zenék mentek...? Hallgatottságra való törekvés...?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 173
én is megkérdezem...miért nem képesek ZENÉT sugározni...ennyire nem lehet féleszű a hallgatóság!
fősintér Creative Commons License 2004.02.14 0 0 172
Miért nem játszanak több normális zenét!?
yoee Creative Commons License 2003.11.29 0 0 171
...ami a hallatók emeltdíjas sms-eiből jött össze:)
Ez nem piramisjáték ? :)

1ébként végre leírhatom:
Útálom az összes rádió, összes "humoros-mulatságos" reggeli ébresztőműsorait. Mindegyiket. B-B párostól idegrángás jön már rám, a tripla kávéban meg Liptaitól.
Mindenki csak röhög, meg vihog a stúdióban, reklámblokkok, értelmetlen játékok, agyonismételt zenék.
A sláger kb hallgathatóság szélén áll napközben, a gagyubius viszont napközben sem hallgatható.

Ezért is hallgatom reggelenként a Petőfit!
Kívánságreggel rox:)
yoee

Előzmény: Pittyu25 (170)
Pittyu25 Creative Commons License 2003.10.12 0 0 170
Mutasd meg a Slágert ! (- megmutatom, hogy működik a kapitalizmus)

Ez a címe a Slágerrádió jelenlegi fantasztikus akciójának. Ez az akció valóban több szempontból is tényleg fantasztikus. A lehető leg tömörebben jellemzi a jelenlegi kapitalista világrend lényegét.
Miben áll az akció? - 3 millió forintot nyer/kap az aki a legjobb reklámot készíti el a Slágerrádiónak. Nemám csak az ötletet kell boritékolva benyűjtani, hogy aztán majd egy bírálóbizottság eldönti melyik a legjobb, az kapja a 3 milliót amiből meg kell csinálja a művét és a maradék az övé, - hanem : meg kell csinálni magát a reklámot, teljes egészében saját költségre, a bizottság körbe járja az országot és majd eldöntik, hogy ki kapja a 3 milkót.
Szóval az a lényeg, hogy a pályázók sokasága, nemtudni mennyien lesznek, feltehetően több százan, szerte az országban Slágerrádió reklámokat készítenek, de pénzt csak egyetlen egy fog kapni.
Tehát : egynek fizetni, többszáz (rászedett) ingyen munkáért.
Tulajdonképen ez az igazi ötlet ! Aki ezt kiagyalta, annak jár a pénz.
Másfelől, a pályázók nem valószínű, hogy ismerik egymást. Nyugodtan ki lehet hirdetni a végén, hogy : Kiss János a nyertes, Csajágaröcsögéről, telefonszáma 06307529365, neki postázzuk a 3 milkót, ....
ki tudja ezt leellenőrizni ??? - hogy van-e Kiss János, van-e Csajágaröcsöge, - szerintem senki. Minek akkor egy fillért is postázni !!! Mit is csinálna vele az illető ??? Jobb helye van annak a Slágerrádió berkein belül. A többi pályázónak meg kutyagumi az orrára, hát mit tehetünk róla, hogy volt náluk jobb is.
Szóval így működik a mai kapitalizmus!
Többszáz embert valami nagy ígérettel rászedni, hogy megcsinálja a melót, aztán az érte járó pénzt majdcsak elteszi EGY valaki!

Előzmény: cyber.greg (168)
Pluto_d Creative Commons License 2003.09.15 0 0 169
A UB 40: Red red wine-jabol is ki van szedve a rap része.
György Gábor egy seggfej !
Előzmény: cyber.greg (168)
cyber.greg Creative Commons License 2003.08.23 0 0 168
Nagyot csalódtam a Sláger Rádióban, pedig általában ők azok, akik tisztelik a zenéket és a dalokat.
Michael Jackson Black or White című számából egyszerűen ki van hazudva a rap-versszak.
Ilyet a szenny Roxy csinált, hogy a nem tetsző részeket kiszedte egy számból.
De hogy a Sláger???

Az ezért felelős zenegyilkos MONNYON LE!!!

Free Style Creative Commons License 2003.07.28 0 0 167
undorító ami ott reggel megy
fősintér Creative Commons License 2003.07.07 0 0 166
Mit vársz ezektől?
Előzmény: blues12 (165)
blues12 Creative Commons License 2003.07.06 0 0 165
Ezek még csak most fedezték fel Szalacsit! Hú, de ciki!
lady bagett Creative Commons License 2003.01.24 0 0 164
Portál egy rádiónak? Én ebben szkeptikus vagyok. Műsor kéne inkább. Meg kevesebb önpormó szerintem.
szasza_hungary Creative Commons License 2003.01.24 0 0 163
várjál!!
A portált nem neked kell elkészíteni!!
Neked csak terv kell (legalábbis ha jól értem)
Degeczi Creative Commons License 2003.01.23 0 0 162
az az o bajuk, akkor nem kapjak meg
hiszen az sincs benne, h a nyertes lemond a jogairol, sot, az sem, h a forrast at kellene adnia
nem szeretem a Slagert, kulonosen amiota az a ket pojaca ott van, de ez szvsz tiszta
Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.23 0 0 161
Persze lehet, hogy csak a rosszindulat beszél belőlem ;-)
(vagy hogy félreértem és valóban csak "tervezni" kell és nem kivitelezni)
Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.23 0 0 160
De ebben egy szó sincs arról, hogy a "'nyereményen" felül egy fillért is fizetnének a munkáért.
Holott egy portál kialakítása - bár nagyon nem vagyok képben ami az árakat illeti - gondolom ennél akár egy nagyságrenddel is nagyobb lehet.
Előzmény: szasza_hungary (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!