Keresés

Részletes keresés

a wik Creative Commons License 1999.11.30 0 0 35
Isméth könnyeimmel küszködve írom ezen sorokat... Hiába... Ti még érzitek mit is jelent az a szó, hogy IGAZI!

Sajna reményeim szertefoszlóban vannak...
Térhetek vissza az egyhangúságba...
Feleségemhez, családomhoz, gyermekeimhez...
:-)

Kedves hölgyek! Nem akarja valaki feledtetni velem a történteket?? :-)

Komolyra fordulva:
1. megállapítás: A VÁROS BAZI NAGY!
2. megállapítás: EHHEZ KÉPEST WIK PICI!
3. megállapítás: KÖVETKEZŐ FELADATOM, HOGY LASSAN FELAD-ATOM!

Kisherceg Creative Commons License 1999.11.29 0 0 34
Én csak egyetérthetek veled, a wick!
ha ott a große Chance, akkor GO!
P.S. NE ADD FEL? PLÍÍÍÍZ!
Előzmény: a wik (29)
CrodzS Creative Commons License 1999.11.28 0 0 33
Itt a cím, megkerestem neked: http://www.extra.hu/lattalak/
(Hátha Ő is netezik...)
CrodzS Creative Commons License 1999.11.28 0 0 32
Egyszer jártam véletlenül egy olyan netes oldalon, amit pontosan a te probémádra találtak ki! Társkereső hirdetéseket lehet feladni ezen a helyen, de olyan konkrét személyekhez szólóan, akit csak megláttál, vagy futólag találkoztál vele valahol. Sajnos mivel és nem vagyok a te helyzetedben, nem raktam el a címéd de lézetik az oldal!! Ha beírod az altavizslába, vagy az extránál/nexusnál hogy társkereső, biztos rátalálsz!! Sok sikert! (azért ha ráakadok majd leírom a címét)
a wik Creative Commons License 1999.11.28 0 0 31
:-)Már minden az Anyegin múlik???
A pénz még csak hagyján, de a gyomrom...

eMM Creative Commons License 1999.11.28 0 0 30
A lány biztos a kávézó reklámembere.
Hogyan vonnzuk be a vendéget.
Gondoldd el mi pénzt othagytál már azóta! :-)
Előzmény: a wik (29)
a wik Creative Commons License 1999.11.28 0 0 29
1.- Valamit még feltétlenül meg szeretnék említeni, amit eddig, szánom-bánom, nem tettem meg! Köszönök mindent azoknak a barátaimnak, akik szintén a kvmérgezés közelében jártak, de majdnem minden nap eljöttek velem, hogy mégse egyedül keljen várnom a csodát. Úgy viselkedtek, mint egy Kisherceg. :-)

2.- Elgondolkodtam ezen az egésszen. Nem vagyok egy bölcselkedő tipus, de egy jótanácsot fogadjatok el tőlem: Ha ott van a lehetőség, nehogy elszalasszátok! Akkor sem, ha akkor és ott nem vagytok éppen a helyzet magaslatán, mert lehet, hogy sokáig bánni fogjátok!

csinnnKA Creative Commons License 1999.11.25 0 0 28
a wik!

Mi tagadás, mi magunk is meg vagyunk 6va önnön kedvességünktől! :-)))

Egyébként pedig bármelyik módszert is választod, gyakorlatilag mindegy, csak ha komolyan gondolod ezt az egészet, akkor most már lépned kéne, mert ez az a speciális helyzet, amikor az idő nem NEKED, hanem ELLENED dolgozik. Felejt a csaj, felejtenek a barátnői vagy bárki, aki neked ebben az ügyben igazi segítségedre lehetne. Szóval találj ki valamit, szerintem is megpróbálhatnád a bioponos Tv2-t, vagy a Rtl-Klubot (Fókusz stb.), vannak "ember-közeli" műsoraik, ahol nyerő lehet egy riport veled, "Szerelem az első látásra" címmel. Ez lenne a leghatásosabb, de a szendvics-ember vagy az újság-apróhirdetés is bejöhet.

Csak csinálj már valamit!!!! :-)))))))))))

Előzmény: a wik (27)
a wik Creative Commons License 1999.11.25 0 0 27
Hát ismét sziasztok!

Kedvességetek igen-igen +6ó!

Válaszok:

voicem!
Hogy gondolhattad, hogy ilyen szúrkolótábort nem értesítek a fejleményekről!? Lesz időm leírni, mi is történt... Pláne, ha végre történik valami! Eddig ugyanis, csak az esti kávézásaimról tudtam volna írni, amit minden este ott ejtek +, de nem hiszem, hogy ez bárkit is érdekelne! :)

hrl!
Megható a meghatódásod...
Az ötlet is igen figyelemre méltó... (Bp-i Piac)
A szendvicsember sem rossz...
Meggondolom még!

eMM
Örülök, hogy teccik a sztori.
Mostanság én még hasonlóról sem hallottam. Manapság nem igazán ez a nyerő. De mint alant említeném vala, a sablonos dolgok nem igazán állnak közelemben... Kicsit aggódtam, amikor létrehoztam (ez volt az első) hogy a kutyát sem fogja érdekelni... Na most ehhez képest... Na gyobb a forgalom itten, mint amit reméltem! ÉS EZ JÓ!

Mégegyszer, köszi mindenkinek, az esküvői meghívókat remélem időben postára tudom adni nektek :))! Az ülésrendet, majd később tisztázzuk...

Egyébként meg a sztori ma egy 7es!

eMM Creative Commons License 1999.11.24 0 0 26
Háromszáz pénz/szó körül van az apró, a Piacban.
A címlapra biztos nem teszik ki ahhoz nagyon értékes a hely.
De a médiák közül lehet hogy rámozdulna valaki,(jó sztori) szerintem megfontolandó az ötlet.
Előzmény: hrl (25)
hrl Creative Commons License 1999.11.24 0 0 25
a wik!

eMM adott egy ötletet:

Van az a Budapesti Piac nevű ingyenes reklámújság, amelyet minden budapesti lakásba minden héten ingyen kivisznek (ez itt nem a reklám helye).

Nem tudom sajnos elintézni hogy ingyen megjelenhessen, de egy apróhirdetés nem lehet túl drága.
És hát majdnem nyolcszázezer példány; talán így van a legnagyobb esély.
Én írnék egy "szívhezszóló" levelet a fôszerkesztônek, hátha meghatódik a történettôl (mint mi) és kiteszi a címlapra a hirdetést.

Más.

Ha oda a kávézóhoz odaállítanál egy szendvicsembert, és a rajtalevô táblákra felírnád a sztorit? (Mondjuk egy munkanélküli vagy hajléktalan nem túl drágán vállalkozna erre.)

Vagy három szendvicsember fel-alá járkál a Westend Cityben?

Tenyérnyi kis röplapot nyomatni párezer példányban és mindenhol osztogatni?

Ezekre már talán valami újságíró is rámozdulna.
Vagy valamelyik TV.
Tán még az esti híradóba is beletennék.

Vagy megpróbálni közvetlenül egy TV-hez fordulni?
Tényleg megható történet, nagy sztori lehetne nekik. Rájuk kéne dumálni.

Szóval, ha igazán akarod, akkor szvsz 1 csomó lehetôség van.

Én nagyon drukkolok neked!

voicem Creative Commons License 1999.11.24 0 0 24
Remélem megtalálod. De nehogy akkor elfelejts minket, akik szorítunk neked. A nagy Szerelemben jusson időd leírni azt, hogy hogy vagytok.
Előzmény: a wik (23)
a wik Creative Commons License 1999.11.24 0 0 23
Ez meg csak ugy eszembe jutott...

"Vége, mondom vége és, hogy nem bírom tovább,
Kifogyott belőllem a parázs, pedig ettől voltam más,
Látom te sem vagy már, csak az álmaim kisértenek,
Nem néznek ránk az égből, elfordulnak az Istenek.

Hányszor ébredtem fel, messze idegen ágyban,
Átvirrasztott éj után megváltásra várva..."

a wik Creative Commons License 1999.11.23 0 0 22
Gyerekek!

Az a helyzet, hogy orulok nektek!
:-)

eMM Creative Commons License 1999.11.22 0 0 21
A földszinten sincs sokkal töb mint 1 de az még rosszabb mint az emeleti.
Sörözővel enyhén szólva nincs valami jól ellátva a hely!
És tényleg hangyaboly ,nekem az idén felejthető kategóriába is tartozik.

Keresés.
Nekem van egy kisebb reklámújságom, BP-n jelenik meg legközelebb dec. 6-án.
Ha addig sincs meg a lány én szívesen beraklak grátisz apróhidetésbe, hátha ezzel segítek valamit.
Csak 26-áig küldd el nekem a szövegét emilben.

Előzmény: a wik (7)
Wágner úr Creative Commons License 1999.11.22 0 0 20
Én mindenesetre gratulálok! Még akkor is szerencsés vagy, ha nem jön össze a dolog - igazán ritka pillanatok ezek egy ember életében, amikre még később is emlékezni érdemes... hm, milyen kár, hogy én mindent elfelejtek, csak a Söröt nem.. :)))
a wik Creative Commons License 1999.11.22 0 0 19
Kedves hozzaszolok!

Latom a tarsasag ketfele oszlik:
1-Jo fej
2-Felejtheto

Kezdjuk a kettesekkel:
Zsombi! Ha tenyleg te volnal O, akkor elnezest, vissza az egesz! Egy csalodassal tobb...
De legalabb felhoztad a topicot, ezert pedig ...

Egyesek!

Ladus!
Kosz! A Wik nem pici es nem igazan felos tipus. Ellenben szokott volt lenni BVSC. Tehat, ha ott osszefutunk, akar toled is megkerem a kezet! :-)
Paran mar megallapitottak, hogy ez komoly. Tedd te is ezt. Annyiban igazad van, hogy lehet meg marha nagy pofara eses a dologbol, (igy, vagy ugy) de kockazat nelkul ugye nincs haszon...
Puszi az asszonynak! ;-)

CsinnnKA!
Jo! Meg lesz! Melyikre tippelsz? Ja es koszi! :)

Xenike!

Az 5let nem rossz. Nem kerdeztem. De mivel par napos csak a hely, nem valoszinu...
Proba cseresznye...
Megkerdezem!

UI: Legyetek szivesek a ketteseket ne gyarapitani!

zsombi Creative Commons License 1999.11.22 0 0 18
a wik!

Szia a wik, óriási szerencséd van, mert én vagyok
az a lány! Már kerestelek mindenhol! Szeretlek
és feleségül akarok menni hozzád. Várjál rám abban
a kávézóban. Most mennem kell, mert csörög a mobilom.

Puszi, puszi: Zsombi a pázacica

Előzmény: a wik (14)
csinnnKA Creative Commons License 1999.11.22 0 0 17
a wik!

Valamelyik rádióadón (Danubius?) már többször hallottam "szerelmi" kereséseket. (Van, ahol ingyenes.)
Írd le pontosan a tényeket (Pálffy és Stahl nélkül), vagyis hogy
- pontosan mikor,
- pontosan hol,
- pontosan hogy nézett ki a csaj (személyleírás, esetleg ruházat),
- kivel volt (hány barátnő, hogy néztek ki stb.),
- feltehetően honnan hová ment (beültek oda vagy csak keresztülmentek, esetleg a moziban voltak stb.stb.)
hátha be tudod mondatni a rádióban. Akkor pedig nem csak a csaj hallhatja, hanem a vele volt barátnők is, tehát már eleve többszöröződnek az esélyeid.

Na csak frappánsan! Bár esélyed tényleg egy a millióhoz, azért ne add fel, hátha! ;-)

Ladus Creative Commons License 1999.11.22 0 0 16
Ocsi,
A nagy 0 a feleségem volt, ha szeretnél vele beszélni gyere le a BVSC vizilabda edzésére szedánként 8-kor. Ha késnél fél 10-tol az edzoterembe vagyok, mert 12-ig 120-al fekvenyomok.
:-)))
Ui.: Ezzel csak arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy mi van ha nincs egyedül?!
Előzmény: a wik (14)
Xenike Creative Commons License 1999.11.22 0 0 15
A kávézóban kérdezted már, hogy nem ismerik-e a lányt véletlenül?
Előzmény: a wik (14)
a wik Creative Commons License 1999.11.22 0 0 14
Eltalaltad!! :-)
Ez egy igen emberi hozzaszolas volt!
Kezdem latni ebben az egeszben a jot is vegre!
Na meg ilyeneket emberek!
(Empatiad van, otleted nincs veletlenul?? :-))
Előzmény: vidmar (13)
vidmar Creative Commons License 1999.11.22 0 0 13
Bár ez esetben biztosan jól esett volna egy kis egymáshoz simulás azzal a nőszeméllyel a tömegben, nemde? :)
vidmar Creative Commons License 1999.11.22 0 0 12
Érdekes, hogy így ékezet nélkül inkább a nagy 0-ra asszociáltam, mint a nagy Ő-re (PTZ barátunk feleslegesen erőlködött, ez már felért egy nullázással is). Íme egy újabb bizonyítéka a bevásárlóközpontok embertelenségének. Én ebben a WestEnd-ben úgy érzem magam mint egy hangya a bolyban (sőt rosszabbul: őket legalább kellemes föld, nem pedig üveg-beton-acél-alumínium veszi körbe). Hol lesznek majd az egyéni hangulatú presszók, a kis kávézók, a cukrászdák, ahol nem vész el az egyéniség, ahol teret kaphat a szellem...? Az iszonyú összefüggéstelen zajról, levegőtlenségről, egymáshoz dörgölödzésről meg ne is beszéljünk...
a wik Creative Commons License 1999.11.22 0 0 11
Meg 1 nap amikor semmi elorrejutas.
Hat igen...
Az eselytelenek nyugalma...
:-(
Szerintetek meddig erdemes?
Herold Creative Commons License 1999.11.21 0 0 10
Azt is unja valaki.
Előzmény: a wik (-)
a wik Creative Commons License 1999.11.21 0 0 9
Bocsanat, csak meg egyszer felhoztam a topikot!
(Mielott ebben a hoesesben elindulok a West End-be! (Vagy a vesztembe???))
evad Creative Commons License 1999.11.21 0 0 8
Nagyon drukkolok, de tényleg.
Sajnálom, hogy infot nem tudok adni, tőlem messze van Bp.
a wik Creative Commons License 1999.11.21 0 0 7
A kavezo NO NAME! Meg nem adtak neki nevet, azt hiszem. De csak ez az egy ilyen letesitmeny van a mozi alatti szinten. A tobbi a foldszinten talalhato!
Koszi
Előzmény: dalia (6)
dalia Creative Commons License 1999.11.21 0 0 6
most jut eszembe, a kolléganőm péntek du. úgy ment el az irodából, ha jól emléxem, hogy megy a WestEndbe. Megkérdzem, hátha... hogy hívták a kávézót? gondolom, bár még nem voltam az új nyugati "csodában" nem egy ilyen vendéglátó egység van ott...
Előzmény: a wik (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!