Keresés

Részletes keresés

retaliator Creative Commons License 1999.10.21 0 0 6
Ha valakit érdekel egy induló per a Matáv ellen (persze csak érdeklődés esetén ;o))), akkor javaslom az alábbi link követését:

http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9007579&uq=4

Természetesen, mivel én is 4 programpontban támadom őket, nem kerül nagy erőfeszítésbe újabb témát bevenni. Ha van problémád velük, jelezd nekem és csatlakozz...

Ja, és a Pepe én vagyok... :o)))

Előzmény: NaNe (4)
KOZO Creative Commons License 1999.09.10 0 0 5
Benne a nevében:
Ravasz Társaság (gy.k. Rt.)
NaNe Creative Commons License 1999.09.10 0 0 4
Kedves tomp,

Nem tudom, hogy van.Csak azt tudom, hogy van egy érvényes szerződésem/szerződésünk a Matávval, amit a a cég úgy változtat, ahogy akar.
Úgy számláz, ahogy akar, úgy értelmez, ahogy akar, és úgy tájékoztatja a saját dolgozóit, ahogy neki tetszik.

Ma Magyarországon SZVSZ nincs két ember, aki egybehangzó korrekt információt tudna adni a Magyar Telefónia Megmentője Rt szolgáltatásairól és azok díjairól.

Csak egy biztos: jön a számla.

NaNe

tomp Creative Commons License 1999.09.09 0 0 3
További:a matáv számlához csatolt "hírmondójában" azt állította,hogy a 150 ft-os éjszakát külön számolja,ha átnyúló hívás van,vagyis pl:17.47-17.59 ig x forint,18.00-06.59-ig 150ft,07.00-07.24-ig y ft,ha 17.47-től reggel 07.24 -ig internetezek.E helyett a telefonos ügyfélszolgálat 4/!/ megkérdezésemre is azt állította,hogy ilyenkor nem érvényes a kedvezmény,vagyis az egész éjszakát teljes áron ki kell fizetnem.Gyakorlatias ember vagyok ,így legegyszerűbb lenne,ha kipróbálnám,de lehet hogy nem lesz igazam ,így nem gazdagítom őket.Most akkor hogy is van?
NaNe Creative Commons License 1999.09.09 0 0 2
Kedves HoD,

Ezt értem, de akkor azt illik kiírni, hogy a kért oldal nem létezik, nem található, stb ...
De ki a franc kiváncsi a Matáv reklámjára ?? Úgy is fogalmazhatnék, hogy a Matáv által szolgáltatott telefon vonalakon ne nyomuljon a MATÁV a képembe az én pénzemért. Amúgy is vörös posztó a szememben a tisztelt cég.

NaNe

HoD Creative Commons License 1999.09.09 0 0 1
Biztos a Matávnál bérlik a webhelyet és még nem raktak fel semmit.
DomiG Creative Commons License 1999.09.09 0 0 0
Biztos ezt is megvette a Nagy Mogul
NaNe Creative Commons License 1999.09.09 0 0 topiknyitó
Vajon miért a Matáv honlapja jelentkezik be, ha a www.spar.huhívom le a Netről ?
Eddig is tudtam, hogy a Matáv exhibicionista, de ez már az x+87-ik eset, hogy bepofátlankodik a 'hazai telefónia megmentője' a monitoromra a tonna megabájtnyi szanaszét dizájnolt honlapjával.

NaNe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!