Keresés

Részletes keresés

giriama Creative Commons License 2009.04.16 0 0 68
De jó is lenne!
Előzmény: judybee (63)
tünderű Creative Commons License 2006.09.19 0 0 67
Huh, ez kemény, de igaz...
Előzmény: judybee (63)
judybee Creative Commons License 2006.09.06 0 0 65
A váláshoz nem kell bizonyítani semmit, simán elválasztanak, az sem számít ki kezdte és ki folytatta (Magyarországon). A többit meg csak az tudja, aki volt már benne.
Előzmény: Törölt nick (64)
judybee Creative Commons License 2006.09.05 0 0 63

Együttélési torpedók? Felhajtott WC ülőke, szennyesruha, mosogatás? Nono! Ezek nálunk mind rendben voltak.

 

Együttélési torpedó, ami léket is üt: Ha megjelenik kedvesed aktuális kedvese a bejáratiajtódban a születésnapodon a kedvesed sms-eivel (számszerint két spirál kötet), amit az orrod elött pötyögött a mobiljába naponta 20-szor, és a kérdésre, ki az a válasz az volt, á senki, á a Lacika, á a Hajni...

 

Együttélési torpedó, ami léket is üt: Ha azt veszed észre, a nap 24 órájából már fél se jut rád, mert fáradt, mert dolga van, és később megtudod, hogy a nőjénél volt egész nap, és az elhalaszthatatlan sürgős ügy még mindíg várja valahol.

 

Együttélési torpedó, ami léket is üt: Ha Te azt mondod neki gyereket szeretnél, és ő azt mondja Nem, csak ezt egy másik nőnek.

 

Higgyétek el, ezekhez képest a szennyes semmiség. Legyen jó a szex, legyetek hűséges a parnerek, neveljetek gyönyörű gyerekeket és néha gerebjézzétek össze a lakást!

ereik Creative Commons License 2006.09.05 0 0 62
Nem is idegesít a szennyesruha, amíg nem nekem kell összeszedni. Drága férjem bármeddig képes a saját ruháit kerülgetni a lakásban. Én csak 2-3 napig bírtam a kísérletet. Azt nem értem, hogy ebben az 50 m2-es odúban miért nem lehet eljutni a szennyestartóig?
Előzmény: R.Marcsi (49)
Gézoo Creative Commons License 2006.08.17 0 0 60

Szia!

 

  Ez elég gáz!  Az én kisfiam, ha nem is "stokiba", de mindenesetre szépen összehajtva teszi el még a szennyest is.. Na igen, neki könnyű, amióta meg van, azóta mindig ezt látta tőlem is..

   Jóóóó, bevallom, néha ledobálunk mindent magunkról.. és csak fürdés után pakolunk el. Igaz ilyen az idén még nem volt, de tavaly kétszer is!

Előzmény: Gabiiiiii (59)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.08.16 0 0 59

Gezoo

 

lehet a szex akarmilyen kielegito,nekem akkor is felcseszi az agyamat a szoba kozepen a budos zokni:))

MOndjuk eppen nem valook,de a plafonon tudok lenni tole....es mar a fiam is atvette ezt a joszokast,hurra.....Kellett nekem akarni,hogy a paromtol lesse el a gyerek a ferfimintat:))))

Előzmény: Gézoo (50)
vipcat Creative Commons License 2006.08.15 0 0 58
Kár ezért a topikért,azt hiszem ez örök téma.
H_G Creative Commons License 2005.10.06 0 0 57
Nagy tévedés! A technika előrehaladtával a mosogatógép csakugyan egyre olcsóbb lesz, de az élőmunka (takarítónő) egyre drágább!
Gézoo Creative Commons License 2005.09.19 0 0 56

 

Szia!

 

 Nem is szabad feladni! TV és nasi.. Sokaknak ez is kultúra..  Ja és a mecccs a TV-ben..

 

Előzmény: Elizabeth (55)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.15 0 0 55

Egy mosogatógép, és egy takarítónő csodákra képes. És azért a technika előrehaladtával ezek remélhetőleg mind olcsóbbak lesznek.

 

És az se lenne baj, ha néha el lehetne menni színházba meg Operába és nem esne szét tőle a költségvetés...miért kell(ene) a kulturális igényeit feladni az embernek?


Előzmény: bazsalikom (28)
Gézoo Creative Commons License 2005.08.18 0 0 54

 

 

 Igazad van. Bár az az érzésem, hogy ez sokaknak nem ennyire egyértelmű...

Előzmény: R.Marcsi (53)
R.Marcsi Creative Commons License 2005.08.16 0 0 53
Nálunk működik.Bármit meg tudunk beszélni,minden problémát megoldunk általa.Ha pedig nincs rendben a sex akkor kell egy kis újítás.Odafigyelni a másikra férfinak nőnek egyaránt,hogy mi jó.Én akkor is azt mondom hogy mindent meg lehet beszélni és nem kell magadban tartani ha valami nem jó.
Előzmény: Gézoo (51)
R.Marcsi Creative Commons License 2005.08.16 0 0 52
Nálunk működik.Bármit meg tudunk beszélni,minden problémát megoldunk általa.Ha pedig nincs rendben a sex akkor kell egy kis újítás.Odafigyelni a másikra férfinak nőnek egyaránt,hogy mi jó.Én akkor is azt mondom hogy mindent meg lehet beszélni és nem kell magadban tartani ha valami nem jó.
Előzmény: Gézoo (51)
Gézoo Creative Commons License 2005.08.16 0 0 51

 

 

 Ja és ezen a megbeszélés nem segít.... Mármint zokniilag...

Előzmény: R.Marcsi (48)
Gézoo Creative Commons License 2005.08.16 0 0 50

 

 

 Szia!

 

  Azt hallottam valakitől, hogy akkor képződnek torpedók, ha a háttér, a

 

  tudatalattink jelezni akar  (, pl.:  nincs rendben a sex)  valamit...

Előzmény: R.Marcsi (49)
R.Marcsi Creative Commons License 2005.08.15 0 0 49
És még valami.Ha igazán szeretsz valakit akkor még ha idegesít is néhány dolga nem érdekel,vagy csak egy ideig aztán elfogadod vagy túlteszed magad rajta.Szerelem van akkor elfogadás is.És akkor ilyen apróság minta földre dobott szennyes nem lesz olyan nagy probléma.
R.Marcsi Creative Commons License 2005.08.15 0 0 48
Ha valakit idegesítenek a párja hibái és nem tudják megbeszélni,vagy nem képes tolerálni és elfogadni akkor ott nincs értelem együtt maradni.Nálunk is vannak mindkettőnknek amik nem tetszenek de meg tudjuk beszélni és ez számít.Beszélgetni!!!!!!!!!Nem hallgatni és robbanni.
mazsi.1 Creative Commons License 2005.08.14 0 0 47
Mi a baj azzal a harisnyával? Miért hord egyáltalán valaki olyat? És mér ne hordjon ha hord? (?)De tényleg érdekel. Én még senkin se láttam ilyet.
Előzmény: Bruckner Szigfrid (12)
Gézoo Creative Commons License 2005.08.10 0 0 46

 

 

 Akkor nosza!  Te mlyen torpedókat kaptál?

 

  Ha felsorolnád, lehet hogy elkerűlhetnénk, hogy mi is ilyeneket küldjünk...

 

  És én is felsorolhatom amit kaptam...  Abból a hölgyek okúlhatnak...

 

 

Előzmény: W.Viki (45)
W.Viki Creative Commons License 2005.03.29 0 0 45
Pedig roppant érdekes topic lenne. Ha működne.
Előzmény: ants8019 (44)
ants8019 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 44
nnannemáááá ez a topicocska haldoklik! Pedig nemmmis ollllyyan rossz a címe!! Eszembe jutott egy könyv, amit most olvasgatok.....szóval nem rossz...Miért hazudnak a férfiak és miért sírnak a nők...? ? ? ecseteli, hogyan lehet együttélni velünk született hibáinkkal...és másokéval..
Alped Creative Commons License 2004.09.10 0 0 43

Szia!

 

Nem tűnt fel, hogy 5 évvel ezelőtti dolgokra írtál?

Előzmény: LarryCooper46 (42)
LarryCooper46 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 42

Például a zokni mindig a földön van?

Vagy az ing soha nincs kivasalva?

Előzmény: PETYUS (38)
Vacskamati Creative Commons License 1999.07.28 0 0 41
Udv, Szigfrid!
Ami az en hibam, az az "egeszseges" kenyelem.
Amit pedig nhezen viselek:az oszinteseg hianya es intim pillanatok kozben a harisnya.
(Keseru tapasztalat, a baratnom nem mondott semmit, penteken azt mondta szeret, vasarnap elhagyot...:(( )
tojás Creative Commons License 1999.07.28 0 0 40
Petyus!
A fejlődésre szerintem várhatsz! Ahogy kaptad, úgy fogadd el, különben csak idegesíteni fogod magad és gyomorfekélyed lesz.
PETYUS Creative Commons License 1999.07.28 0 0 39
Van, amikor a hiszti oka bennem van. Ilyenkor olyan, mintha ok nélkül hisztiznék.
De ezt is érdemes elviselni, mert nagyon kedves és aranyos is tudok ám lenni.
PETYUS Creative Commons License 1999.07.28 0 0 38
Nálunk én szoktam hisztizni, de sohasem ok nélkül. Főleg az dühít, amikor a fejlődésnek a legcsekélyebb szándékát sem mutatja egy konkrét viselkedésmód kapcsán.
Tventisz Creative Commons License 1999.07.28 0 0 37
Arra nem gondoltál még, hogy viszonthisztizz? Nem bevált módszerként ajánlom, annál is inkább, mivel én inkább hisztizni szoktam, mint tűrni, de elgondolkodtam, hogy mi lenne rám ilyenkor hatással. Biztos meglepődnék, ha a párom is elkezdene ovizni. Tán még abba is hagynám magam. Utána meg lehet komolykodni meg kiásni, hogy mi is volt az igazi bibi.
berku Creative Commons License 1999.07.28 0 0 36
Olvastam már olyat, hogy a pacsirta és bagoly típusú ember házassága kudarcra ítéltetett. Nos, nálunk ő pacsirta én bagoly, de konfliktus ebből csak évődés szintjén jelenik meg. Időnként a reggeli jelenetek miatt megkapom, hogy hétalvó vagyok. Persze azt nem látja, hogy éjjel meddig vagyok fent, mert addigra már rég elaludt. :-)
Amit viszont komolyabb torpedónak érzek, az a hiszti, ha nem tetszik neki valami. Mit lehet ilyenkor egy felnőtt emberrel csinálni? Ha hároméves lenne, beküldeném a szobájába, hogy higgadjon le, de már nem az. Maximum én tudom magamra csukni az ajtót.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!