Keresés

Részletes keresés

Koko123 Creative Commons License 2000.02.12 0 0 16
Hello!

Nalunk is setal ket harci eb, poraz nelkul, termeszetesen suttyo merdzsos csavo es suttyo magastalpu csajszi a ket gazda. (azert erdekes, hogy szinte elore meg lehet josolni, milyen ember a gazdaja egy ilyen kutyanak. es vica versa. tisztelet a kivetelnek.) Egyszer elkezdett futni az en aranyos kis tacsim fele az egyik, de pofandobtam egy jo nagy kovel es sunyi mod beszaladtam a kapun a tacsival. Kerdesem a kovetkezo: most egy kis nemet dogom is van, a faterja allitolag egy 107 centis 90-100 kilos monstrum volt, namost ha o megno, ugyanugy tartanom kell az ilyen harci mitugraszoktol, mert hiaba haromszor nagyobb az enyem, szetszedik, vagy kicsit nyugodtabban setalhatok vele? Nem lattam meg ilyen kutyakat verekedni, de semmi esetre sem akarom, hogy akarmilyen sulyos baja legyen a kiskutyamnak:). Elnezest ha kicsit offtopic voltam. Velemenyem a torvenyrol megegyezik Agglegeny urral, kiegeszitve azzal, hogy egyreszt az orvosi beavatkozast is a kutyatarto fizesse ki (harapott sebek, stb.), masreszt eleve tilos legyen tenyeszteni es tartani a genetikailag pitbullhoz es tarsaihoz kozel allo egyedeket. Lehetoleg mar az allatorvos altal pofara annak mondottakat, ne lehessen kikerulni mas fajtarol kiallitott papirokkal.

Koko123

Mr. Garfield Creative Commons License 1999.05.08 0 0 15
Mmmmázlid van ,ha a kutyáddal nincs semmi baj !! Mert az én kutyámmal sok a baj , főleg amikor jön a postás , mert őt mindíg meg akarja harapni ! Már kétszer sikerült neki!
Előzmény: Agglegény (13)
Agglegény Creative Commons License 1999.05.08 0 0 14
gaza=gazda
Agglegény Creative Commons License 1999.05.08 0 0 13
Az, hogy harci kutya, hibás megközelítés !

Egy, nappal megkötött, éjszakára elengedett kuvasz is szépen el tud bánni az emberrel, ha belebotlik (éppen ezért tartják).

Szerintem kutya ügyben három problémás terület van :
1. Támadó természetű, felelőtlenül sétáltatott kutya (megeszi az ölebeket, szétszaggatja az ember nadrágját, közben a gaza röhög) : gazdának először bírság (20-50 eFt), aztán pár nap hűvös, a kutya meg mehet Szlovákiába kolbásznak !
2. Támadó természetű házőrző kutya : közbiztonsági szükségszerűség, de meg kell a gazdától követelni, hogy a kutya ne tudjon az udvarból kijönni (megfelelő kerítés), ha a kutya elkóborol, vagy a kerítésen kívül támad meg valakit, következmények mint fent.
3. Viadalok céljára tartott, nevelt kutya : gazdákat, és szervezőket pár évre hűvösre, a közönségnek először bírság, aztán szintén hűvös, a kutyáknak pedig irány a szlovákiai kutyakolbászgyár !

A kutyák fajta szerinti elkülönítése hibás, egy évekig láncon tartott kutya, ha elengedik, a gazdáján kívül mindenkit megtámad (néha a gazdáját is).

Jómagam tíz éven át voltam kutyatulajdonos, és az én kutyámmal soha nem volt baj !

eccpecckimehecc Creative Commons License 1999.05.07 0 0 12
ha netán ismered e lászló nevű egyént ki ollári és nem ollár és ki domoszlón lakott vala, mely település domoszlaunak is neveztetett volt a nagapám nagyapja idején, kérdezd meg ismer-e egy beegee ejtsd:bídzsí nevű szerencsétlen embert
kösz, viszlát hétfőn, alias on monday
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.07 0 0 11
Hát ha a neve volt Ollár, akkor együtt voltunk gyerek.

a Pitbullokat meg börtönökbe toloncolnátok, nemdebár?

Na elszaladok befolyásolni a tudatállapotomat hétvégére.

Hétfőig pedig ne vesse magát senki egy harcikutya elé, kolbásszagúsprayyel bevonva.

Előzmény: eccpecckimehecc (9)
eccpecckimehecc Creative Commons License 1999.05.07 0 0 10
hallottál már a gonoszról?
a csúf morgós bullterrierről?
Előzmény: Korcs (8)
eccpecckimehecc Creative Commons License 1999.05.07 0 0 9
ötlet jó mondhatni kiváló
mond hol lehet ilyen port,netán powdert venni, ahogy azt a művelt magyarszku mondja

egyébként emlékeztetsz egy régi haveromre ollári volt az illető

Előzmény: Törölt nick (7)
Korcs Creative Commons License 1999.05.07 0 0 8
Ha már Tibér nem is harci kutya, jó a honlapja:

Magyar

Amúgy a véleményem a harci kutyákról az, hogy a pitbullokat "be kéne tiltani." Addig is: ÉLJENEK A TERRIEREK!

Előzmény: acidangel (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.07 0 0 7
Az én kutyám mindig balra rohanna.
De a zsebprobléma megoldható.méghozzá:

Instant macska.
Kevés por (akár gyűrűben is elfér)
-kutya közelít
-por kiszór
-a nyál a szájból ívelten repül a porra
-macska kész
további opciók megegeyeznek az előzőekben említettekkel.

Előzmény: eccpecckimehecc (6)
eccpecckimehecc Creative Commons License 1999.05.07 0 0 6
az ötlet jó!
Neked mennyi zsebed van amikor nyáron mászkálsz zsebmacska tartás céljából?/merhogyénutáloknyáronnagykabátbanmászkálni/ Egyébként gondoltál a lányok-asszonyok elavult-ósdi szoknyaviselő csoportjára?
Ja, a saját kutyád szerinted merre rohanna (a póráz végén veled)?
Előzmény: Törölt nick (4)
fasügér Creative Commons License 1999.05.07 0 0 5
nono.
a matska legalább olyan szép, mint te ..
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.07 0 0 4
Van ám megoldás!

Zsebmacskát kell vásárolni, és kutyatámadás esetén a szélrózsa egy irányába elhajítani, s ezt követően a szélrózsa másik irányába iszonyatos sebességgel eltávolodni a lenyugvó nap mindenirányába.

Előzmény: eccpecckimehecc (2)
X polgártárs Creative Commons License 1999.05.07 0 0 3
Polgártársak,
Van itten egy topik több linkkel, Pitbull támadások címmel.
xpt
eccpecckimehecc Creative Commons License 1999.05.07 0 0 2
igazságod vagyon néked az úr igazságossága fényeskedjék előtted
Az ötlet jó, de attól a kutyus szétszedi a drágáidat, nameg egy idő után nem tudsz majd a dokihoz menni se, mert annyi ápolandó személy lesz.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.07 0 0 1
Harci kutya
Csata eb
Háborús vaúú

A gazdikat kéne úgy tökönrúgni, hogy elfelejtsék azt az egyetlen vágyukat, hogy megvadítsák azt a szerencsétlen kutyulit.

eccpecckimehecc Creative Commons License 1999.05.07 0 0 0
szerintem nem akkor van a legnagyobb probléma ha a kutyádat tépi meg egy másik dög!
probáltál már leállni játszani velük védőfelszerelés nélkül?
Az az igazán mulatságos!
Előzmény: acidangel (-)
acidangel Creative Commons License 1999.05.07 0 0 topiknyitó
Nem tudom mit szóltok ahhoz,hogy módosítani akarják,én támogatom.Nem tudok úgy lemenni sétálni,hogy ne kelljen azon paráznom,hogy mikor tünik fel egy szép példány.Mióta a kutyámat megtépték,azóta meg végképp...de volt olyan is,hogy csak egy jóindulatú ismeretlennek köszönhettük,hogy a drágáim megélték a holnapot...(A kocsijába bedobhattuk őket,egy hihetetlen sunyi Stafford-dal sikerült összefutnia a családomnak...),de pont nemrég hallottam arról,hogy volt kutya,amelynek a szemét operálta ki egy tisztességesen...Persze ilyenkor a max.elrettentés egy horribilis büntetés,ami akár 2000ft-ra is rúghat!!!Tekintélyes,nem???eZZEL KAPCS.VÁROM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!