Keresés

Részletes keresés

bObO Creative Commons License 2004.05.04 0 0 78
Mi az, és hol van a KARAKTERVÁLASZTÓKÉPERNYŐ?

Előre is kössz!

Amúgy szerntem tök szupi a GTA1!

Hosszú Haj Creative Commons License 2003.06.24 0 0 77
Sziasztok!

Interneten tcp/ip-n próbált már vki játszani a gta1-el vagy 2-vel? Ugyanis nekem így teljességgel játszhatatlan, annyira lassú, és nem tudom miért. Amit el tudok képzelni az az, hogy akivel próbáltam annak modem-es kapcsolata van, és így a pingje viszonylag nagy (nekem adsl-em van). De akkor sem hinném hogy ez a gond, hisz más játék sem válik képregénnyé (a host számára is) modem esetén, csak a reakcióidőben látszik meg a ping.
Szóval ha van vkinek ilyen irányú tapasztalata, vagy bármi ötlete, az ne fojtsa magába. Köszi.

tgno1 Creative Commons License 2003.01.15 0 0 76
Sziasztok.
Érdeklődnék hol lehet beszerezni a Vice Cityt,mert eddig mindenhol azt mondták,hogy csak DVDre van.Előre is köszi.
Baleee Creative Commons License 2001.01.13 0 0 75
Szió!

Végülis nekem is megvan a GTA1 meg a GTA2. Persze WAREZ. Máshogy nem lehet megszerezni :( .
Na és egy P2 266 32MB Ram S3 Savage4 16 MB gépem van. Sajna a Savage4 tele van chipkezelési gondokkal, ezért szarakodik a GTA1 24 bites modjával. Nekem el sem indul, hanem sötét lesz a gép. Ezért a gta8.exe -val kell elindítani, hogy jó legyen, viszont szar a látvány. Mellesleg tudtátok hogy a GTA2 ben ha egy darunak odaviszel egy kocsit, az szétrobbantja és fegyvert csinál belole?

Csá!

U.I.: Egy kis csalás :)

elsönek ezt kell beírni névnek: gouranga
utána kitörölni és utána ezeket lehet beírni:
rsjabber nem fogynak a szivecskék
cutie1 99 élet
godofgta összes fegyver+csutka loszer
segarulz mindenért 10x több pénzt kapsz
eatsoup ingyen vásárlás
arsestar ha meghalsz vagy elkapnak a zsaruk megmaradnak a fegyvereid

Előzmény: Törölt nick (73)
Rastaman Creative Commons License 2001.01.13 0 0 74
IST: a getoutta jail free card az osszes zsarut lerazza. jo jatekot!
ja tudom meg ajanlani a Pause gombot. aztan kilepsz a Windows asztalhoz Alt+Tab-bal, es akkor egy ido utan a monitor is kikapcsol, mar ha be van allitva...

Murdock: passz, neha nekem is lassu, akkor kikapcs, bekapcs az egesz, es akkor mukodik. nalam asszem a CD meghajtoval van a bibi, mert eleg gyakran kell felporgetnie...

Rastaman

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.12 0 0 73
Van egy kis gondom...
Megvan a GTA 2, elég sokat játszottam is vele, csak úgy szórakozásból, száguldozni, de persze "rendesen" is, a küldetéseket teljesítve.

Azonban a haveromnak a GTA 2-höz nem elég gyors a gépe (32 MB RAM, meg egy 4 MB-os kártya), úgyhogy a GTA első részével szeretnénk hálózatban játszani. Fel is tettem a gépemre a GTA 1-et, de valami nem stimmel vele...
Nekem 400 MHz-es gépem van, 128 MB RAM-mal, és egy 16 MB-os Savage 4-es 3D-s kártyám. És valami érdekes oknál fogva a játék (az első rész), mintha kicsit lassú lenne. Nem értem... Játszok vele, és valahogy mintha lassú lenne. 400-as gépen, 128 RAM-mal. GYORSABBAN MEGY A 2. RÉSZ A GÉPEMEN, MINT AZ ELSŐ!
Mi a franc lehet vele?

A másik, hogy állandóan VILLOG. PISLOG a játék. Komolyan mondom, bántja a szemem... A régi gépemen, ami lassabb volt, a régi kis kártyámmal nem voltak ilyen gondok a GTA-val...

Hát gyorsabb a 2. rész, mint az első!

Váltottam már felbontást, ki- és bekapcsoltam azokat az effecteket, és kipróbáltam mindhárom textúra-sebességet... Ugyanolyan. Nem tudom, mitől van. Nem tetszik neki a Savage 4-es kártya? A GTA első részének? Hmm...
A kártyával lehet a baj?
Segíthetne valaki, mert nekem nincsenek már ötleteim. De így nem tudunk hálózatban játszani, mert 15 perc múlva meg fog fájdulni a szemem, meg amúgy is olyan furcsán lassú a játék...
Előre is kösz a segítséget!
Murdock

IST Creative Commons License 2001.01.12 0 0 72
Tényleg hamar elmegy mellette az idő, csak olyan esetekre gondoltam, hogy mittomén film van közben, amit meg szeretnék nézni. Azt meg azért nem szeretem, ha közben is megy a gépem.
A paint shop-okat már megtaláltam, használom is őket, bár pontba kerül ha jól emléxem. Viszont a get outta... -ot még egyszer sem használtam. Az akkor is jó, ha több rendőr is üldöz?
Kösz a tippeket, már San Andreas-ban vagyok a második chapternél.
Üdv, IST
Előzmény: Rastaman (71)
Rastaman Creative Commons License 2001.01.11 0 0 71
Menteni tudtommal nem lehet, igen, sajnos idoigenyes, de ha belemerulsz, nagyon gyorsan eltelik az a kis ido...

sok zsaru ellen: ha atmentel egy lezarason, valts kocsit, azzal at tudsz majd menni a kovetkezon, meignt valtasz stb... van ugy nevezett paint shopok, ott ujra festik a kocsit, es lerazod veluk a zsarukat. ha befejezel egy kuldtest, altalaban lekopnak a zsaruk. van meg olyan ikon is h megvesztegetes, ez, ha amikor felveszed, kovetnek, lerazza a zsarukat. van meg olyan ish get outta jail free card, ha ilyened van, ne felj, ha elkapnak, nem lesz semmi bajod, ne,m vesztesz eletet, nem oszotdik a bonuszszorzod, semmi ilyesmi...
ha sok pontot akarsz gyujteni, megvarod, amig rad masznak a zsaruk, es utana oket irtod, akkor egy zsaru megoleseert 16k penzt kapsz, ha jol emlexem

a london engem is erdekel!

Rastaman

Előzmény: IST (70)
IST Creative Commons License 2001.01.11 0 0 70
Kicsit felhozom a topic-ot, mivel én még csak most ismertem meg a játékot. Szóval ha valaki erre jár, akkor segítsen plíz a következőkben:
Lehet menteni valahogy a progiban? Vagy csak minden egyes fejezet után van rá lehetőség, hogy legközelebb ne ugyanott folytassam. Ha ez áll fenn, akkor ciki, mivel néha csak egy órát szeretnék játszani vele, annyi idő alatt meg nem szerzek annyi pontot.
Ha sok zsaru üldöz a küldetés miatt, akkor mi a teendő? Mert nekem állandóan lezárják a hidakat, utakat. Egy blokádon még általában áttörök, de a másodiknál már kilövik alólam a kocsit... :(
Na most ennyit, ha valaki reagál rá, akkor valószínúleg lesz még kérdésem.
Üdv, IST
Ja, ez mind a GTA1-ről szól. Ha tudja valaki hol van a neten a London-os kiegészítő, az kajabáljon!
Vissai Creative Commons License 1999.12.06 0 0 69
Oke, nem tudok mindent.

A Liberty City-fejezetekben fel lehet maszni a tetokre ? (gondolom nem).

San Andreas/2-ben eddig egy, azaz 1 db tankot talaltam, ott a kertben a racsok alatt. Hol a tobbi ?Es meg mingid csak 7 frenzyt talaltam, pedig mar atkutattam az egesz varost (talan nem eleg alaposan). Kene meg ot.
Help.

vissai

Vissai Creative Commons License 1999.12.06 0 0 68
Az a helyzet, hogy a lenyeges jelszavakat mar ismerem (oke, lehet oket cheatnek is hivni :). Es mikor ratalaltam erre a topicra, mar olyan penge voltam gta-bol, hogy alig volt szuksegem segitsegre... :) (kis tulzassal persze)

Mondjuk azt meg jo lenne megtudni, hogy hogyan lehet azonnal 10-es szorzoval buveszkedni.

Laca bácsi Creative Commons License 1999.12.01 0 0 67
Eddig csendes olvasó voltam, de most feltűnt valami:
Mindenki GTA-val játszik?
Senki nem írt már elég régóta.

Jó játékot (én is megyek tovább nyomni)

Laca

bobafett Creative Commons License 1999.11.23 0 0 66
oldskool,

Én pont emiatt vettem meg (idézőjelek nélkül). De akkor elnézést kérek a flame gyanúsításért.

bobafett

Előzmény: oldskool (65)
oldskool Creative Commons License 1999.11.22 0 0 65
bobafett: nem flame akart lenni, csak kérdés. De már töltöttem le screenshotokat, és ott láttam, hogy felülnézetben folyik a játék. (psx version). úgyhogy nem "vettem" meg.
Zoli1 Creative Commons License 1999.11.19 0 0 64
A kódok a 2. részre vonatkoznak, de nem igazán akarnak működni.
Előzmény: bobafett (63)
bobafett Creative Commons License 1999.11.19 0 0 63
Ők nem a GTA2-re gondoltak?
Nem tom, csak feltételezés, mert mintha arra nézve láttam volna ilyen cheat leírást.

bobafett

Előzmény: Zoli1 (62)
Zoli1 Creative Commons License 1999.11.19 0 0 62
Kösz a kódokat, de van egy kis bökkenő, mégpedig az, hogy nem működnek. Ja a mostani 576-ban is vannak kódok, ott még azt is írják, hogy névnek meg kell adni, hogy GOURANGA. De úgy se megy.
Előzmény: Lazacsavo (59)
bobafett Creative Commons License 1999.11.19 0 0 61
Szia oldskool,

Bár tökre-teljesen más típusú játékokról van szó, így a direkt összehasonlításnak semmi értelme, s kérdésed kicsit "falmethrower" jellegű, de azt kell hogy mondjam, hogy jobb a GTA, mint a Driver. :-)))) Méghozzá sokkal!

De van jobb is, az a GTA2! :-)

Jó szórakozást!

bobafett

Előzmény: oldskool (60)
oldskool Creative Commons License 1999.11.19 0 0 60
hali Emberek!

a GTA yobb (van olyan yo), mint a Driver? Akkor "megveszem" :-))))

Lazacsavo Creative Commons License 1999.11.18 0 0 59
muchcash gives you $500,000
itsallup level select
navarone All Weapons
losefeds No police
desires Maximum wanted level
no frills debug basic scripts
highfive 5 X multiplier
eatsoup free shopping
godofgta all weapons (&max ammo)

Szívesen.

Előzmény: Zoli1 (45)
Vissai Creative Commons License 1999.11.17 0 0 58
Nekem meg annyi sem jon ossze. Hogyan kell, lassan indulok ? (Szoval ugy mukodik, mint a Sppedben, hogy amig nem megyek 50 mph fole, addig nem kapcsol be a bomba, vagy mi ?)
Mar probaltam ugy, hogy egy masik kocsival kipockolni, de az se jon ossze. :(
bobafett Creative Commons License 1999.11.17 0 0 57
Meglehet, legalábbis nekem egyszer sikerült...
Amikor kijössz a főútra, kanyarodj balra, s meg se állj. Inkább menj a járdán, mint az úton. :-)

Csak kb 15mp-et kell kihúznod.

bobafett

Előzmény: Vissai (55)
Vissai Creative Commons License 1999.11.16 0 0 56
Yeahhh !

A GTA megorult. Nemtom, mi rosszat csinaltam, talan az futott be nekije, hogy mar 5milliom volt 2 helyett, lenyeg az, hogy bekesen hajkuraszok egy rendorkocsit, mikor kijelenti, hogy Mission Complete (ez irva vagyon), valamint Mission Comple...Mission Comple... satobbi. Mint egy lemez. Ami meg jobb: mindegyik ismetlesnel kapok meg egy szorzot, es persze jo sok pontot. Most tartok 22-nel.

Szemetseg. 40/35millional leallt ! :)

Vissai Creative Commons License 1999.11.15 0 0 55
Es ha mar amugy is erre jarsz, nem tudod veletelnul, hogyan lehet az elso palyan a Fektelenul-szeruen felszerelt buszt vegigvinni ?
Előzmény: Vissai (54)
Vissai Creative Commons License 1999.11.15 0 0 54
Meg hogy en ! Es hogy Red Alerttel ! Uram, mit kepzel on rolam ??
En azzal soha nem jatszom, na jo, legfeljebb egy egeszen keveset, de soha nem nyilvanossag elott. :)))

Most eppen arra probalok rajonni, hogy hol a ****ban van Liberty Cityben az a nyomi Island City.

Előzmény: X polgártárs (53)
X polgártárs Creative Commons License 1999.11.15 0 0 53
Vissai polgártárs,
véletlen nem a Red Alerttel játszottál? :)
Előzmény: Vissai (52)
Vissai Creative Commons License 1999.11.15 0 0 52
Kosz, X polgartars.

Csinaltam mar olyat. Oke, en mondjuk ugy, hogy megmutattam magam nekik, aztan tuztem vissza a tulpartra, ott kocsiba pattantam, es amint atjott egy-egy mukso, jol elgazoltam. De azok annyian vannak, mint az oroszok ! Egyre csak jottek es jottek.
Csak akkor tudtam bejutni, mikor epp nem voltak ott a tankok. Akkor viszonylag veges szamu ellen volt csak.

X polgártárs Creative Commons License 1999.11.11 0 0 51
Vissai polgártárs,
valahol arrafelé találsz egy páncélmellényt már csak egy lángszórót kell keresned, beugrani, megmutatni magad..rádindulnak, ha mázlid van megúszod...vissza a kerítés mögé, onnan 1esével le lehet őket szedni...
xpt
Előzmény: Vissai (50)
Vissai Creative Commons License 1999.11.11 0 0 50
Igazan nem dicsekedni akarok ( ergo azt fogom tenni :):
a Bent Cop Blues nevu palyat
27, azaz huszonhet millio ponttal fejeztem be.

Keresgeltem jo par multiplier up-ot, teljesitettem 1 db kuldetest, aztan elkezdtem felhalmozni az autokat. Osszesen valami husz jott ossze. Aztan ratatatatata !
Egy megjegyzes: ha ilyen lanckreakciot akarsz, akkor futnod kell az utok mellett, hogy lasd, ahogy felrobbannak. Amit nem latsz, azert nem kapsz pontot.

Van az uccso palyan, a Sputh Vice Beach- dokkoknal egy lepcso, amin ha atmesz, megtalalod a tankokat. De ott van egy csomo gonosz urge is !! Mindig lelonek. Most mit csinaljak ? :(

Zoli1 Creative Commons License 1999.11.05 0 0 49
Antonievics Hemond: kösz a címet, letöltöttem. Elég gagyi dolog, hogy a regeket kell piszkálni, de ha nincs más ez is jó. Nem értem miért nem csinálták úgy mint az 1.részben, hogy a nevet írod át.
Előzmény: Antonievics Hemond (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!