Keresés

Részletes keresés

pert1 Creative Commons License 2002.12.18 0 0 16
Teljesen hibás, hogy ez az SMS ebben a ronda zöld mezoben állandóan megjelenik itt a
hozzászólásom felett, nem lehetne elintézni, hogy csak a mobiltelefonosok képernyojén
látszódjon?
Justis_4_US Creative Commons License 2002.12.18 0 0 15
majdnem pontosan 1 éve írtam ezt a hülyeséget...
Előzmény: Justis_4_US (13)
KaQkk Creative Commons License 2002.01.17 0 0 14
Hello

www.mtnsms.com

Beszélgetés a pannon 9-el kezdödő számokra nem küldésről.Csak én nem értem.
Van még remény??

thomas - send 1 get 2:to pannon gsm hungary sent sms-get in outbox multiple - 1:invalid+ 1 sent:never arrived,now only invalid remained.some progress????
tlc - techies sweatin away...invalid number error receivin priority at the moment...u can also contact pannon + find out if there r any probs on their side ;))

Justis_4_US Creative Commons License 2001.12.18 0 0 13
ezt olvastátok? Nem tudom, hogy vagytok vele,de én ezt siokkal egyszerűbben megoldom: rácsörgök az illetőre, és ha üzenetrögzítő ficcen be, akkor tudom, hogy ki van kapcsolva...
Előzmény: bot (12)
bot Creative Commons License 1999.04.11 0 0 12
Az SMS westelről westelre nekem mindig műkődött és azonnal meg is jön. Hetente egyet-kettőt mindig küldök.
Előzmény: Degeczi (10)
jpmaster Creative Commons License 1999.04.11 0 0 11
Ezt probáltátok már?
http://www.mtnsms.com/

Csá:
JP

Degeczi Creative Commons License 1999.04.11 0 0 10
"Allitolag nem mukodik"
Miert nem probalod inkabb ki? Tegnap peldaul garantaltan ment SMS Westelrol Westelre. Ma pedig tobbszor is az SMS->emil ill az emil->SMS.
Előzmény: Moly (9)
Moly Creative Commons License 1999.04.11 0 0 9
Na igen. Amit pénteken 19 óra körül küldtem, az ma reggel fél 10 felé érkezett meg a címzetthez. :-(
De állítólag Westwlről Westwlre még mindig nem mükődik.
Előzmény: Tygger (7)
bot Creative Commons License 1999.04.11 0 0 8
amit én küldtem már majdnem egy hete az advalva.be-ről westelre, az még mindig nem érkezett meg, úgyhogy azt hiszem kijelenthetjük, hogy ez az oldal nem jó.:)
Előzmény: Tygger (7)
Tygger Creative Commons License 1999.04.11 0 0 7
Az advalvas.be - ről péntek éjjel küldtem egyet valakinek. Na az ma délben érkezett meg :-(((
Előzmény: Moly (3)
Alfred Creative Commons License 1999.04.11 0 0 6
Moly:
Sok SMS-t küldök és fogadok, nem tapasztaltam, hogy rossz lenne.
Azt az SMS küldő oldalt kipróbáltam, nem érdemes használni. Mikor fél, mikor másfél óra alatt ér a címre az üzenet, nem lehet rá építeni. Ha a telefonod nem alkalmas SMS küldésre, vagy nem fizettél elő rá, sokkal egyszerübb a Westel SMS-operátorán keresztül üzenni.
Előzmény: Moly (-)
Degeczi Creative Commons License 1999.04.11 0 0 5
Nekem letfontossagu az SMS: igy kuldok egy emilt a benti gepemnek, ami erre felhiv itthon (ingyen internet rulez).
A forditottja pedig a levelekrol jovo SMS ertesites.
Altalaban 5-6 mp alatt lezajlik, de neha (szerencsere nem tul surun) valoban fel ora is kell, neha pedig teljesen elvesz az uzenet. Westel sux.
division by zero Creative Commons License 1999.04.11 0 0 4
Nekem működött a héten. És ha !!! -lel kezded? Akkor te is kapsz egy SMS-t a központtól amikor elment a tied.
Moly Creative Commons License 1999.04.11 0 0 3
Ja, egyébként jóesetben félóra, óra; rossz esetben, ami most is van 2-3 nap, ami már mondjuk soha nem fog odaérni...
Moly
Előzmény: Moly (2)
Moly Creative Commons License 1999.04.11 0 0 2
Inetről lehet SMS-t küldeni, méghozzá a www.advalvas.be/sms címről. Pannon is és Westel is jól szuperál, de majd kuksizd meg.
Moly
Előzmény: collateral_damage (1)
collateral_damage Creative Commons License 1999.04.11 0 0 1
butitime: van most egy topicom, ami erről szól...

Moly: (remélem nem leszek offtopic) Hol lehet SMS-t küdeni a Neten keresztül? (Pannonra és Westelre?) Kerestem már ilyet, de még egyik sem működött. És főleg: azonnal továbbítják, vagy sokáig tart? Kösz a választ!

Moly Creative Commons License 1999.04.11 0 0 topiknyitó
Helló Mindenkinek!
Észrevettem, hogy közel egy hete az SMS nem továbbítodik senkinek, holott a telefon is azt jelzi, hogy az üzenet elküldve, és az Ineten keresztül sincs hibaüzenet. Többen is mondták már nekem, (Westelesek)hogy ők sem tudnak olyan üzenetet írni, ami meg is érkezzen a címzetthez. :-(
Tud valaki valamit erről a dologról?
A Pannonnál működik a dolog?
Moly

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!