Keresés

Részletes keresés

Ottib Creative Commons License 2002.06.27 0 0 90
Ha a középső nagy ajtó nem nyílik, akkor a bal felső ajtónál próbálkozz! Ilyenkor az Azzameen családnak kell teljesíteni egy-két küldetést, utána szolgálhatod tovább a Szövetséget.

Jó játékot!
Ottib

Előzmény: Ave (89)
Ave Creative Commons License 2002.06.27 0 0 89
Köszi, de mire ezt olvasom már rájöttem magamtól is. Feltöltöttem rakétát vagy torpedót. Gyorsan megátmattam vele konvojt, így le állt vagy 4-5 járgány. Azután padlügázzal elcaltam jó messzire a shuttle-okat, kis kerülővel vissza fordúltam szét szedtem pár konténert és azzal kész lett a küldetés.
Egy sokkal nagyobb problémám akadt!
Három köldetés után, az a szoba ajtó amelyiken be kell menni eligazításra nem nyílik ki és pirso lámpák világítanak felette.
Most én rontottam el valamit és itt a játék vége? Kezdhetek mindent előlről, esetleg valamilyen gyarkorló küldetpéseket kell megcsinlnom és valamilyen minősítést megszerezni, mert addignem egned tovább? Egyálatlán nem ismereem ezt a játékot.

Na ez mi a bibi akarna lenni?

Ave

Ottib Creative Commons License 2002.06.27 0 0 88
Bár már elég régen játszottam azt a küldetést, azért talán tudok segíteni. Az Assault Transporter-ekkel ne kötekedj, inkább támadd a konvojt. Próbálj minél több hajót megbénítani az ionnal, főleg a konténerszállítókat. Ha nagyon meleg a helyzet, menekülj vissza az előző szektorba és töltsd fel a pajzsodat. Irány ismét a konvoj! Lehet, hogy mostanra már elpucolt a többség (az ASTR-ekkel együtt), viszont a lebénítottak ittmaradtak. Ha ügyes voltál meglesz a 25%.
Előzmény: Ave (83)
kunigunda5 Creative Commons License 2002.06.27 0 0 87
Az volt az, amikor be kellett repülni egy űrállomásra, és az ott lévő shuttlék közül kikisérni egyet? Már csak ködös emlékeim vannak...

Valaki nem találkozott újabb kampánnyal a játékhoz? Esetleg nem hivatalos kieg?

the_mikee Creative Commons License 2002.06.26 0 0 86
én még a Tyridian ellopásával nem boldogultam.. illetve csak úgy, hogy...

na de ez már egy bug, és nem rontom el a játékélményt:)

mikee

Előzmény: kunigunda5 (85)
kunigunda5 Creative Commons License 2002.06.26 0 0 85
Egyetértek, ezt a küldetést nem szégyen átugrani, hihetetlenül nehéz. Részemről még egy volt, amit ugrottam: az utolsó, amikor a halálcsillag belsejében kell repülni. Kifelé, vagy felkenődtem a csövekre, vagy pedig utolért a láng. Vagy 60 próbálkozás után feladtam...
the_mikee Creative Commons License 2002.06.26 0 0 84
ez volt az első mission amit skipeltem..:)

szerintem menj tovább a következőre..

mikee

Előzmény: Ave (83)
Ave Creative Commons License 2002.06.25 0 0 83
Én kivagyok akadva.

Műlt héten kezdtem el. Minden ment mint a karika csapas. Tűl vagyok a családon. Első küldetés:
Y wing-el kell megsemmisiteni egy konvoj 25%-át. Csak két Assault Shuttle védi. Én meg béna vagyok és nem megy.
Tökre elvette a kedvemet az egésztől. Egyedűl, hogy a fenébe gyűrjek le két Shuttle-t? Tetszik a játék meg minden, de két ilyen egy Y wing ellen :(. S előtte még megkell semmisiteni egy bázist amit nem védenek, meg egy hajót valamely szervízben. Sőt még nekem kell vigyázni az instuktorra is :(.

Elárúlná valaki, hogyan lehet leszedni az Assault Shuttle-okat? Mert ha én gagyizok velük és azt várom, hogy a szárny gépem írtsa a konvojt lótúrót sem érek vele :(. Gyorsan kinyirnak azok a vackok. Pár percig tart ki csupán a pajzs.

Ha valaki tud segitsen pls!!

Ave

turila Creative Commons License 2002.02.22 0 0 82
Van valaki aki megunta/ha lehet ilyet írni:)/és tovább adná a játékot?Persze ellentételezés mellett.Kicsi gépem a mostani játékokhoz kevés és valamikor játszottam ezt de,sajna nem tudtam befejezni.:(
Ha van jelentkező a címem fenn.Köszi.
Martonka Creative Commons License 1999.06.28 0 0 81
Aki akarja nyomni net-en, az icq-zon!!
42142087
Előzmény: lusta (80)
lusta Creative Commons License 1999.06.28 0 0 80
Hát itt én is skippeltem, csak előtte csináltam egy másolatot a PILOT-ról.
Valaki tényleg súghatna már....
ifosy Creative Commons License 1999.06.17 0 0 79
Elakadtam. Segítsetek. A küldetés számot nem tudom, de a Tyridiumot kell elrabolni. Addig oké, hogy leteszem a commandot utána KO. Mit csináljak?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 78
Nem tudom nalam ilyen gond nincs
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 77
Nem tuggya valaki, hogy mér' nem megy az új peccsel az A3D 2.0 támogatás? Nincsenek hangok csak zene...
:(
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 76
Bazska:

kösz, de erre már rá jöttem (hát ez se triviális).
Viszont a küldetés betöltésének kb. 1/3-ánál kis piros ablakban azt mondja a dög, hogy nem tudja használni a 3D hardvert, és vissza áll NO-ra 640x480-ba stb... pedig a teszt szerint oké a tekknika.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 75
Bocs, ha tökséget kérdezek, de átállítottátok a video optionsban a hardware accelerationt "yes"-re? Mert nekem alapban "no"-n volt. Csak a küldetések előtt megy, amikor Emkayt látod, repülés közben nem.

Remélem, segítettem...

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 74
Sziasztok!

Nem tudom, nekem a Diamond Monster VooDoo 1-mmel gond nelkul megy a demo. Volt nemi grafikai hiba (szemeteles), de talatam a Diamond honlapjan uj drivert, azzal ugy tunik jo.
Altalanos kerdes: Ki ismeri a Descent (Conflict) Freespace kuldetessszerkesztojet? Annal jobbat meg nem lattam. Az XWA-e jobb e vagy hasonlo? Lehet campaignt szerkeszteni, sajat wav fileokat?
Koszi.

Vahren

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 73
Nekem is az a bajom, hogy a monsteremet nem hasznalja a game. En meg csak a demoval jatszottam, de amig nem talalok megoldast nem kell a full verzio.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 72
valaki árulja már el, hogyan vehetem rá ezt a játékot, hogy használja a 3D kártyámat: eddig próbálkoztam 3 különböző gépen, 3 különböző kártyával, Savage3D, Asus V3000, Viper V550.
kösssz.
Vahren Creative Commons License 1999.05.14 0 0 71
Sziasztok!

gregwing: igen, a geptipusokra gondoltam. Az editorbol kiirkaltam az objektumokat, de csak keveshez van kepem. Hogy tudjam milyen. (REBELLION-bol szedtem ki nehanyat pl.: Corellian Gunship). A teljes game csak jovo honapban lesz meg. Oldalad majd megnezem. Abbol az editorbol meg nincs ujabb?

Vahren

gregWing Creative Commons License 1999.05.14 0 0 70
Hi minden játékos!

Megjelent az első hivatalos patch az XWA-hoz. Letölthető az X-Wing Alliance HQ-ról: http://www.hszk.bme.hu/~mg035
Sok más egyéb újdonsággal is szolgálok.

gregWing

Cifu Creative Commons License 1999.05.13 0 0 69
A tréning pályák majd a felkelő anyahajón lesznek elérhetők (azthiszem 3 csatasorozat), ugyanitt lehet megnézni a hajókat.
Előzmény: Mike (65)
gregWing Creative Commons License 1999.05.13 0 0 68
**Vahren**

A játszható géptipusokra gondolsz?

gregWing

Vahren Creative Commons License 1999.05.13 0 0 67
Sziasztok!

detri: az XWA csak joystickkal megy, anelkul ilyeneket produkal. :)
En meg csak a demojaval szorakozom. gregWing honlapjarol letoltottem egy editort es atirtam a demo.tie-t. Kar, hogy alfa verzio az editor es nem sok mindent tudtam allitgatni. De a demoban van 3 fele kontener is, csak nincs beleveve a kuldetesbe. Es abban egyszerubb atallitani, hogy mivel szeretnenk repulni.
grerWing: amugy csucs a honlap, de nem tudnad a tipusokat folrakni? Vagy csak ennyirol van kep?

Vahren

detri. Creative Commons License 1999.05.13 0 0 66
Csak műkedvelő vagyok, lehet, hogy hülyeséget kérdezek (de ki szeretném próbálni ezt az xwa-t)
Miért pörgök folyton a fülkében?

üdv,
detri

Mike Creative Commons License 1999.05.13 0 0 65
Meg tudja mondani valaki, hogy lehet elerni a trening palyakat?
(mint regebben, amikor kapuk, ill egy csoben kellett repulni)
Meg lehet-e nezni (mint regen) a jatekban szereplo gepeket 3d-ben, illetve az adatait?
Hogy lehet jatek kozben a billentyukiosztast tartalmazo helpet eloszedni, illetve mindazt, ami a Tie-Fighter-ben termeszetes volt.
Egyszeruen nem tudok kiigazodni (hulye vagyok :( )
Mike
Csodaszarvas Creative Commons License 1999.05.10 0 0 64
Valamit nem ertek, vilgosiccsatok fel legyszi!

Szal hogy van az, hogy ha egy SDnek van ket pajzsgeneratora, es az athatolhatatlan vedoreteget alkot a hajo korul (legalabbis pl a lovesek ellen), akkor en fogom magam, es a alatta/mogotte levo hull-t, vagy engine-t, vagy bridge-t vagy mittomenmit tamadom?
Asszem fel is hivom Dzsordzsot, hogy mondja mar el mivan ...

Martonka Creative Commons License 1999.05.09 0 0 63
Majd elfelejtettem!
A game azóta nekem is megvan, és király. Bár ez nem újdonság. gregWing homepage-e is fasza!! Csak így tovább gregWing!!
Martonka Creative Commons License 1999.05.09 0 0 62
Szerintem aki azzal a pályaeditorral pályát készít, az akár notepad-del is beírhatná a miiszió file-t, vagy akár irogathatnáa az 1-eseket meg a 0-sokat is. Az utóbbi 2 biztos egyszerűbb, mint az editorral... Na mindegy, azért sok szerincsét mindenkinek hozzá!!! Talán én is próbálgatom majd...
xgaddalf Creative Commons License 1999.05.07 0 0 61
Hi!

Megy ez a csoda NT 4-en?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!