Keresés

Részletes keresés

vácegresi lendület Creative Commons License 5 órája 0 0 662354

Ennél érdekesebb, hogy mi az üzenet..

Előzmény: martinaxe7 (662347)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 5 órája 0 0 662353

Nah, a mai buli is megdöglött amint látom... :DDDDDD

Sehol egy kósza fidernyák, sehol egy méretes kurcsányozás, egy icipici liPPPsizés, ballibozás... :DDDDD

Áááá, olyanok vagytok kontyika, bambika...most miért kell ezt csinálni?? :DDDDDDD

A mai napra irjatok be magatoknak egy hatalmas karót! Amit itt ma előadtatok az nulla, az semmi!! Nem ehhez vagyunk szokva!!! :DDDDDD

Például ebből a klotyós témából sokkal többet ki lehetett volna hozni! Erre besültök fidernyákok. Hát, ma csalódtam bennetek.

Remélem holnap sokkal-sokkal profibban nyomjátok majd, úgy ahogy azt a gazdátok elvárja! :DDDDDD

 

Jó éjjt és HUHUHU!

szilentium3 Creative Commons License 7 órája -1 3 662352

Szóval Mártonkáék azt állították , hogy a spar teljes menedzsmentje dilettáns és ezért veszteségesek ... ez ugye elég komoly vád/hitelrontás egy cégvezetés esetén .... remélhetően eléggé mellre szívják , hogy bizonyítékot tegyenek közzé Orbán zsarolásáról , miszerint egy családtagjának adják át a cégük egy részét . (ahogy az Auchan jórésze is a NER kezébe került )

Előzmény: martinaxe7 (662347)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 7 órája 0 1 662351

Akkor tényleg nem értem, itt miért ilyen silányul nyomja...hisz onnan tudna hozni akkor millió meg egy képet amivel jóóóóól beletiporhatna a kis lelkivilágomba, meg le is égethetne vele tökre! :DDDDDD

Lehet kontyika szerény? :DDDDD Vagy azt akarja mondani nagy bölcsességében, hogy égetem én magam épp eléggé? :DDDDDDDD

Mondjuk a fidernyákok mind szerények, én úgy tapasztaltam eddig! Szerények, beeeecsületesek, és ami a legfontosabb: minden körülmények közt igazmondók! :DDDDDDDD

Ezért is áldassék a HUHUHU!! :DDDDDD

Előzmény: Nadragu (662345)
Qqberci Creative Commons License 7 órája 0 0 662350

Legfeljebb árufeltöltönek...

Előzmény: Studebaker` (662349)
Studebaker` Creative Commons License 7 órája 0 1 662349

Nem kellett az orbánrokon spar vezetőjének?

Majd ők megmutatják hogy mégiscsak fog kelleni.

Előzmény: martinaxe7 (662347)
SchiSa Creative Commons License 7 órája 0 0 662348

Miért vársz tőle logikus gondolkodást?

Előzmény: Qqberci (662343)
martinaxe7 Creative Commons License 7 órája 0 0 662347

Kőkemény üzenetet küldött Nagy Márton tárcája a hazánkat bemószeroló üzletláncnak

 

Hogy ki mószerolt??? 

SchiSa Creative Commons License 7 órája 0 0 662346

Ki ez a Nobody, hogy az adófizetők pénzéből védik?

 

 

Azért erre léne valami bizonyítékot hoznod, hogy "az adófizetők pénzéből védik".

 

Tudsz erre bizonyítékot, vagy csak hazudtál egy öblöset?

Előzmény: BjörnBambusz (662299)
Nadragu Creative Commons License 7 órája 0 1 662345

"Ha valami ballibernyák mémet raksz be"

 

Látnád mit erőlködik a "Politikai mémek" topikban :D

Előzmény: ikunuku-bauerke (662341)
Qqberci Creative Commons License 7 órája 0 3 662343

Kicsihuszár!

 

Bolgár György 1946-ban született, tehát Rákosi alatt legfeljebb kegyetlen kisdobos lehetett...

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662336)
Nadragu Creative Commons License 7 órája 0 1 662342

Látom elfogott a honvágy.

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662332)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 7 órája 0 3 662341

Kontyika, ha ragaszkodsz a WC mint rövidítés (Water Closet) jelentéséhez, akkor ez természetesen nem az. Ez egy úgynevezett pottyantós.

Ilyenekbe szart szerintem a te nagyapád is, és megkockázatom, te is fostál már ilyenbe egy kiadós békamenet után. Mi ezen a szégyellni való? Magyarázd el nekem légyszi, mert nem érti az én balliPPPPsi ellenzéki kurcsányista jobbikos momés agyam! :DDDDDD

Válaszodban leszel kedves jól beégetni, és lehetőség szerint minél jobban megszégyeníteni! Csak hogy könnyezhessek picikét. :DDDDDDDDDDD

Ha valami ballibernyák mémet raksz be, azzal is megsértesz, gondolom tudod! :DDDDD

Nagy-nagy hálával és köszönettel:

 

áldassék a HUHUHU!

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662339)
Nadragu Creative Commons License 7 órája 0 1 662340

Kontyoska 

2000.02.05,  a topiknyitás óta még nem sikerült kideríteni és most próbálsz ezen erőlködni?

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662336)
Nachgestellt Kontyos Creative Commons License 8 órája -2 0 662339

Ezt te WC-ként tudnád beazonosítani ?

A vizet ( mert már a nevében a W is vízre utal) gatíában hordjátok be ?

Előzmény: ikunuku-bauerke (662337)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 8 órája 0 2 662338

Bolgár György Ákos volt? Mivaaaan kontyi??? :DDDDDD

Gyerünk, csapj bele, égess le engem jól, hogy nem tudok olvasni! :DDDDDD

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662336)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 8 órája 0 2 662337

Amúgy ti hova jártok szarni, ha nem vécére? Elnézést ha kissé intim témát érintek, de egyrészt te hoztad föl, másrészt engem meg érdekel! :DDDDD

 

............................................................................................................ <--- ide valami frappáns, ütős választ írj nekem légyszives! De olyat amitől vérig sértesz és megszégyenítesz! :DDDDD Jöhet kép is de csakis sajátgépről!!! :DDDDDD

Köszi kontyiiiii!!!

 

HUHUHU áldassék!!!

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662332)
Nachgestellt Kontyos Creative Commons License 8 órája -1 0 662336

Bolgár György Ávos volt?

 

Nyitotta: Jobb a jobb, 2000.02.05 11:40

 

Hozzászólások: 595 | Hozzászólók: 81

 

Volt a Rákosi-érában egy kegyetlen ávos, akit Bolgár (néha Braun) néven illettek? Azonos-e a rádiós Bolgár ezzel az ávossal? Aki tud valamit, e-mailezzen nekem! Köszönöm!

ikunuku-bauerke Creative Commons License 8 órája 0 1 662335

jaj kontyika, hát megérkeztél! :DDDD

Rögtön egy ütős mémmel, köszönöm! :DDDDD

Tökre ideges lettem tőle hogy így megszégyenítettél ezzel a képpel, a szívemre vettem!! :DDDDDD

Ugye ez már sajátgépről jött, nem a guglit böngészted miatta?? :DDDD Örömmel venném, ha megfogadtad volna baráti tanácsom kontyi! :DDDDD

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662332)
Ellisa Beth Creative Commons License 8 órája 0 1 662334

Ide jön a Fidesz, mikor nincs bent.

Előzmény: Nachgestellt Kontyos (662332)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 8 órája 0 2 662333

Szerinted mitől félnek ezek a itteni vérfidernyákok? :DDDD Miért olyan nekik a bajerzsóti mint ördögnek a tömjén? :DDDDD

Úgy hessegetik a témát magukról mint a tolvaj gazdájuk a magán vállalkozókat a közbeszezésektől! :DDDDD

Hirtelen szájzárat kap mindegyik és autisták lesznek amint meghallják a zsóti nevét...de vajh miért??? :DDDDDD

Attól félnek netán hogy a véleményük miatt kiröhögnénk őket? :DDDDD Mármint ennél is jobban?? :DDDD

Vagy lehet hangnemet kellene váltanom? Legyek mégnyájasabb? :DDDDDDDDDD

Mit gondolsz, mivel érhetek el ezeknél az agysebészeknél célt? :DDDDD

 

Áldassék a HUHUHU!!!

Előzmény: Qqberci (662330)
Nachgestellt Kontyos Creative Commons License 8 órája -1 0 662332

Előzmény: Qqberci (662330)
Ellisa Beth Creative Commons License 8 órája 0 0 662331

Bayer show szó.

Előzmény: Qqberci (662330)
Qqberci Creative Commons License 8 órája 0 2 662330

Előzmény: ikunuku-bauerke (662329)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 8 órája 0 2 662329

Jaj de beszóltál most zotika, fantasztikus vagy! :DDDDD Nagyon rosszul esett, gondolom sértésnek szántad! :DDDDD

Most akkor ez azt jelenti hogy nem elegyedünk szóba bajerzsóti kapcsán? :DDDDD

Avagy az nem tetszik hogy áldassék a HUHUHU??

Pedig azt a hasonló szellemi magaslatokban leleddző fidernyák haverodtól kölcsönöztem a soktéstől! :DDDDD

Akkor most mind a ketten őrültek vagyunk szerinted? Vagy csak én? Tájékoztass légy kedves zotika! :DDDD

És ha a gazdátok napi jócselekedeteiről is van információd, azt is oszd meg légyszives velünk, én legalábbis örömmel olvasnám! :DDDDD

Köszönettel áldassék! :DDDD

Előzmény: Zotmund.. (662327)
Jelszó: love, szeretet Creative Commons License 9 órája -1 4 662328

Somogyi márc.15-ről, telitalálat: https://www.youtube.com/watch?v=j8c-DGUfDaY

Zotmund.. Creative Commons License 9 órája -6 0 662327

Nézz ki az ablakon. Megtaláltak  az ápolók.

Előzmény: ikunuku-bauerke (662326)
ikunuku-bauerke Creative Commons License 9 órája 0 3 662326

Zotika, akkor elkönyvelhetjük hogy te se ismered a bajerzsótit? :DDDDD Vagy még gondolkozol hogy mi a véleményed róla? :DDDDD

 

Tegye föl a kezét aki érti ezeket a vérfidernyákokat! :DDDDD Megtagadni a gazdát, na jó nem a főgazdát, csak majdnem... azért az nem szép dolog szögezzük le! :DDDDD Hát mi van ilyenkor a fidernyák elvekkel?? Hol van ilyenkor a fidernyák becsület? :DDDD A fidernyák tisztesség?? :DDDD Az smafu??? A zsóti nem a ti kutyátok kölke agysebészek? :DDDDD Miért ez a látváányos tagadás, hallgatás, ha zsóti kerül szóba?? Nem adott nektek virslit a békameneten? :DDDDDDDDD

 

áldassék a HUHUHU de nagyon!!

Előzmény: Zotmund.. (662325)
Zotmund.. Creative Commons License 9 órája -7 0 662325

Helyes. Maradj inkább a libernyák-komcsik mellett, mert őket legalább ismered.

Előzmény: főgóré (662320)
macmester Creative Commons License 9 órája -1 1 662323

multinickes fidiótákat kaptam... kapálózókat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!