Keresés

Részletes keresés

Famenjusich Creative Commons License 2013.07.20 0 0 42

kb.... meg egyébként is, ha hátulról nyomod neki minden érdekel, csak a narancsbőrös combja segge nem.... sőt engem pl. izgat is a dolog...

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.17 0 0 41

ha már megkívánom a csajt kit érdekel, hogy narancsbőrös-e, vagy sem, ha  pár perccel korábban még felizgultam rá?!  

 

Eva2002 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 40

Narancsbőr Tabletta - cellinea.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.



Törölt nick Creative Commons License 2012.04.12 0 0 39

sziasztok én nagyon szeretem ha nagy a fenék és a comb a mellröl nem is beszélve

b.agi81 Creative Commons License 2010.09.30 0 0 38
Kedves érdeklődők!
A szépségszalon szolgáltatásai a következőek:infraszauna,tekercselés,spm vákuum
,fodrászat,kozmetika,műkörömépítés,pedikűr,manikűr, masszázs. Test-kezeléseink a következő problémákra nyújtanak megoldást:narancsbőr,karcsúsítás,terhességi csíkok,lovaglónadrág szindróma,bőrfeszesítés,anyagcsere élénkítés,immunrendszer erősítés.
Várunk mindenkit szeretettel aki fogyni vagy csak kikapcsolódni szeretne!
Kellemes szépülést mindenkinek aki minket választ!
kivvi Creative Commons License 2004.07.13 0 0 37

<A name=75207> 

Igazából erre reagáltam:

 

Robzon 1998.10.20 19:31:00 (30)

"Az ,hogy valaki igényes ,valamilyen erőfeszítést feltételez, szerintem. Az elhízás meg lustaságot, akaratgyengeséget, és ez igazán a gusztustalan benne, nem pedig az esztétikája."

<!-- hozzaszolas end --><!-- hozzaszolas start --> Persze azt, hogy mi az elhízás lehetne pontosítani.

Bár most látom, 5 éves hozzászólás, nem biztos hogy van értelme.

Előzmény: Cool_Halidge (36)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.07.13 0 0 36
Te pedig ne általánosíts, kérlek...
Előzmény: kivvi (35)
kivvi Creative Commons License 2004.07.13 0 0 35

Butaságnak tartom a narancsbőrös feneket az igénytelenséggel azonosítani.

A bőr minősége és a hízásra való hajlam egyes testtájakon <i>részben</i> genetikai adottság, részben a kevés mozgás / rossz táplálkozás eredménye, és újabb kutatások szerint részben a tartósítószerrel teletömött élelmiszerek fogyasztásának következménye.

 

Sok 20+ éves nő heti 4-5x-i kemény edzéssel és diétával éri el / tartja fenn azt az állapotot, hogy mondjuk ne 110 cm-es lógó segge legyen, hanem csak 100cm-es kemény<i>ebb</i> és csak  <i>kicsit</i> narancsbőrös, ne karfiol. És igen, mellette dolgoznak, háztartást vezetnek, esetleg gyereket nevelnek, stb.

Igénytelenek?

 

Akkor a sovány, 60Kg-os, 180 cm magas palijuk is az, mert nem tölt napi 8 órát az edzőteremben, hogy megerőszakolja a testalkatát...

 

Félre ne értsétek, ha nem tetszenek a nagyobb fenekű lányok, hát válasszatok kis fenekűt, de ne nevezzétek őket igénytelennek...

Anus Creative Commons License 2004.07.13 0 0 33

Szerintem ma már eltolódtak az arányok a torna irányába billentve a mérleg nyelvét.

(mármint a topik nyitásának idejéhez képest....szvsz.)

 

Új arc Creative Commons License 2004.07.13 0 0 32
hehe:)))
idus15 Creative Commons License 2004.07.13 0 2 31

 

 

 

 

 

   Én csak ilyen feneket tudok adni,a narancsért meg le kell szaladni megvenni.

Előzmény: hitman (0)
Robzon Creative Commons License 1998.10.20 0 0 30
Tigris Bá! Ízlés dolga, nem vagyunk egyformák. Van akinek pl. az tetszik, ha szex közben a partnere kakil, ettől én mégsem gondolom igényesnek, bármennyire is egybeesik a viselkedése a partner ízlésével. Az ,hogy valaki igényes ,valamilyen erőfeszítést feltételez, szerintem. Az elhízás meg lustaságot, akaratgyengeséget, és ez igazán a gusztustalan benne, nem pedig az esztétikája.
Robzon Creative Commons License 1998.10.20 0 0 29
kishasi! A fentemlítettektől nem izgulok fel... De azért nem vagyok beteg, úgye?
Tigris bá Creative Commons License 1998.10.20 0 0 28
Csakhogy legyemmá ellenvélemény is, nekem aztán nem kellenének ezek a lenti nők. Most nézd meg, tiszta izom meg kötőszövet. Egy nő nem attól igényes hogy kondizik, meg leszerel magáról minden felesleges dekát, hanem attól ahogy viselkszik. A másik meg az, hogy egy nőn mindig marad pár kiló felesleg, de néha azért levetkőzik... (remélem érthető volt a poén :) )
Éjjenek a molett lányok, yeah.
Kishasi Creative Commons License 1998.10.20 0 0 27
Emberek!
Aztan ne csak a noi popsikra concentraljunk, hanem beszeljunk azokrol a ferfias soroshordokrol, meg a tukortojasrol!
Robzon Creative Commons License 1998.10.19 0 0 26
piktor! Kb. erről beszéltem, jó is lesz ez minimumnak, az igénytelen többség számára.
piktor Creative Commons License 1998.10.19 0 0 25
vikoca Creative Commons License 1998.10.19 0 0 24
Robzon, Psmith,
zene fuleimnek amit mondotok... ahh, ha mindenki igy gondolkodna!

Robzon Creative Commons License 1998.10.18 0 0 23
Szinuhe! Annyiban igazat adok neked: az önmagukkal szembeni igénytelenség, nem csak a nők sajátja. Megdöbbentő, de a többségünk szegény testével úgy bánik, mintha csak valami gusztustalan kolonc lenne, és ebben megerősíti, mint a keresztény ideológia (’a bűnös test’ stb.) ,mint a piros pöttyös lányregények. Persze a bűnhődés nem marad el: általános rossz közérzet, betegesség, gerincbántalmak, szívinfarktus: mozgással, fogyással valószínűleg elkerülhető. (Visszakanyarodva a témánkhoz: a jó segg – egészséges.) Hogy igénytelen hapsiból, vagy nőből van több, az pedig szintén vita tárgya lehetne. Az én ismeretségi körömben például 10 alakformálással foglakozó hapsira 1 nő esik.

Psmith! Igazad van 1000-el! Egy olyan férfi, aki nem képes biztosítani a feleségének a megfelelő hátteret, nem érdemel meg egy jó nőt.

szinuhe Creative Commons License 1998.10.18 0 0 22
Bár azért még mindig sokkal több elpuhult, lerobbant (önmagával is)igénytelen pasit lehet látni, mint nőt. Nehogy erre most azt mondjátok, hogy a családfenntartás miatt persze erre nincs idejük...
Ezzel csak annyit akartam felvetni: az ápolt külalak nem életkortól-nemtől-státusztól kellene, hogy függjön.
Ne szűkítsünk.
PSmith Creative Commons License 1998.10.18 0 0 21
Robzon!

Bocsi igazad van!

Tornázzanak a nők.
De a feltételeket a ffi-ak biztosítsák.Mosogatógép, bejárónő vagy egyszerűen ha csinos nőt akar maga mellé segítsen otthon.Sokat.
Ha még ezután se mozog eleget a feleség, váljon el tőle. Akkor majd észbe kap.
Egyedül álló lányok estében egyébként maximálisan osztom a véleményed.

PSmith

Robzon Creative Commons License 1998.10.17 0 0 20
Psmith! És milyen igaza van! Én is örültem volna ha az eddigieket el bírtad volna olvasni...
PSmith Creative Commons License 1998.10.16 0 0 19
Mert a munkahely, család (kölykök,férj) mókuskerék után nincs ideje, de főleg ereje a rendszeres testedzésre.

Örül ha a Kiskegyedet el bírja olvasni.

PSmith

Robzon Creative Commons License 1998.10.16 0 0 18
Kedves Evilman!
Még úgy is értelmezheted a 'nem érek rá dumát', hogy: Drágám! Te egy akkora nagy balfasz vagy, hogy a szőrös seggedet a földhöz csapkodtad örömödben, hogy olyan nőd volt mint én, s ez már maradjon is így, annál is inkább, mert te túl béna vagy (túl rendes vagy, túl ronda vagy, stb...) ahoz hogy lecserélj ezért. Meg ki másnak kellenél?
Bocs, ha valaki magára ismert, csak vicc volt. (Vagy nem?)
Robzon Creative Commons License 1998.10.16 0 0 17
Evilman! A helyzet az: ha valakinek már jó alakja van, akkor - megfelelő táplálkozás mellett - napi 25-30 perc mozgás teljesen elegendő a szinten tartáshoz. Szerintem ennyi ideje mindenkinek kellene, hogy legyen magára, pláne azért mert kifizetődik, jobb lesz a közérzete, energikusabb, tehát hatékonyabb lesz. Ez a nem érek rá duma, inkább úgy értelmezendő: nem érdekelsz annyira, hogy tetszeni akarjak neked, mással flörtölni meg lusta vagyok. (Szóval , ha az asszony elkezd edzeni, fogyni, hirtelen kivirul, már tudhatod mit jelent.). Más. Elképzelem ahogy oda állsz a nej elé: Foggyá le ,mer különben… (Aztán 1 hétig TE nem kapsz vacsit, hogy átérezd a fogyókúra szörnyűségeit!) A önmagával szembeni igényesség vagy belülröl fakad, vagy +cs.heted.
Evilman Creative Commons License 1998.10.16 0 0 16
Szerintem nyugodtan meg lehet mondani az asszonynak, hogy nagy segge van es tegyen valamit ezellen mert kulonben... Mellesleg vannak olyan csajok akik melo utan mar nem nagyon ernek ra feneket formalni badi termekben mert ott a gyerek, a lakas meg a lusta ferjuk.

gyuro Creative Commons License 1998.10.16 0 0 15
Robzon:
Izlések és pofonok. Vagy fenekek.
Ha nem teccik ne nézd. 1ébként mindig elcsodálkozom, ha Bp-en járok, és kilépek a Nyugati elé, 5 perc alatt annyi jó nő sétál el előttem, amennyiért itt Db-ben fél órát kellene ácsorognom. Pedig itt sincsenek kevesen.
Robzon Creative Commons License 1998.10.16 0 0 14
ZöPö! Jól van, jól van, de addig? (Mi van figyel az asszony? ;-) )
Feleségül veszed oszt már ugrik is neki, a zsirosdeszkának, szalonnával, kis pörkültel meg dobos tortával spékelve. Szerintem, minél régebben vannak eggyütt, annál jobban kellene a t. partnereknek figyelniük a megjelenésükre, hogy fentartsák az egyre lanyhuló érdeklődést. (Inkább az érdeklődést, mint a látszatot, nem?)
harijo Creative Commons License 1998.10.16 0 0 13
A bioritmusom szerint szellemi toprongy vagyok ma és ezt a magyaralmot nem értem.
T.ragika-segíjjé!!!
Törölt nick Creative Commons License 1998.10.16 0 0 12
Pervrzitás, magyarálom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!