Keresés

Részletes keresés

freeze flash Creative Commons License 1999.11.09 0 0 34
Tudom, hogy ezzel nem illik poénkodni, de az az opcionális halálnem tetszik...
Ha már meg kellene halnom, én is így szeretnék...
Előzmény: cyberina (32)
freeze flash Creative Commons License 1999.11.09 0 0 33
Hm. Sajnálom. Tényleg... :-((((
Előzmény: cyberina (32)
cyberina Creative Commons License 1999.11.09 0 0 32
Freeze,

eg;szen egyszer[en csak annyit szerettem volna, ha nem tortenik meg az, hogy a bar'tom egy vizilabdaedzes kozben rosszul lesz, kiuszik a partra es megall a szive ugy, hogy hiaba probaljak ujra eleszteni egy oran keresztul. Csak annyit szerettem volna ha oktober 28.-an ahelyett hogy edzesre sietett volna inkabb felult volna egy vonatra eljon hozzam es ha mar muszaj megallnia a szivenek legalabb az a karjaim kozott a csokjaim kozben tortenik.

Előzmény: freeze flash (27)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.07 0 0 31
gejza, szeretünk (mármint ha Adyra gondoltál a topik címválasztásakor). Az attól függ. Az otthonról nyomluás stimmel nálam is. A telefonszámla ... mindegy (egyéni cociális probléma). Attól függ, miről nyílik a topik. Ha csak marháskodás, akkor magam is nyűgös vagyok. De attól függ, ki, mikor, és miről nyit. Ezek szerint: :~) és :~( egyszerre. Ami nem érdekes, az blugyblugy.
y2k Creative Commons License 1999.11.06 0 0 30
Ingyér van a net :) De azé nem kell százezer topic
freeze flash Creative Commons License 1999.11.06 0 0 29
Most mire vágsz fel? ;-)))))))) Az enyém ennek picivel több, mint a háromszorosa... :-(((((((( Dobtam is egy hátast. Feleség dettó. De akkor is lógok a neten! ;-))))))))) Sokat.
Előzmény: gejza (-)
freeze flash Creative Commons License 1999.11.06 0 0 28
Mellesleg szép neved van... :-))))
freeze flash Creative Commons License 1999.11.06 0 0 27
Cyberina:
??????????????
Előzmény: cyberina (26)
cyberina Creative Commons License 1999.11.06 0 0 26
ÉN VALAMI EGÉSZ MÁST SZERETNÉK.
Szeretném, ha az én Indiánom 175 órával ezelott nem ment volna edzésre, nem kapott volna
szívinfarktust, nem hagyott volna egyedül a medence partján, vizes hajjal, 28 évesen. Szeretném, ha legalább jeleznéd, hogy még mindig velem vagy és megvársz a túloldalon.
cyberina Creative Commons License 1999.11.06 0 0 25
ÉN VALAMI EGÉSZ MÁST SZERETNÉK.
Szeretném, ha az én Indiánom 175 órával ezelott nem ment volna edzésre, nem kapott volna egyedül a medence partján, vizes hajjal, 28 évesen. Szeretném, ha legalább jeleznéd, hogy még mindig velem vagy és megvársz a túloldalon.
gersu Creative Commons License 1999.11.05 0 0 24
Tökéletesen egyetértek, vagyis :~)
korx Creative Commons License 1998.06.23 0 0 23
medwe: Mér jó, hogy kétszer szól az ember egymás után ugyanannak?
Különbözö "asztalosoknak" még ok, de ha a mondandómat 3 részbe nyomom le a dróton, akkor még többet szkrollozhacc a hederek, meg a szpészek miatt + közbeszólhat egy lesipuskás, azt oda a kohézió a struktúrából :). Nem?

Persze kisregényt nem kell írni, de alakulhat úgy, hogy nem lehet valamit elintézni 3 szóban.

robicsek Creative Commons License 1998.06.22 0 0 22
ysusyi, ne tedd.
nzissál csak nzugodtan, akinek nem teccik, nem inge,csak igzon helzette.Persye whiskzt.
Kulonben is, én itt sokak véleményével nem értek egyet, sőt!, de örülök, hogy ezt megtehetem. (szabadon Voltaire után)
gejza Creative Commons License 1998.06.22 0 0 21
Gyerekek!
Örülök, má meg ennyi nevetős arcot igen régen láttam vala! Már + érte! /alt Gr+ hullám! / ;~) gejza az igazi.
Ps.Trebikém én nem Te az igazi vagyok hanem én az igazi a gejza! 2-tő külön cég vagyunk. De mind a 2-ten az igaziak. Söt én nem is kételkedem az eredetiségedben me maj jól fejbe ücc azt elacc a Tulipánnak matróznak egy csempéc és or fregatra!
Valentine Creative Commons License 1998.06.22 0 0 20
Demokrácia van, kérem. Szólásszabadság. Viszon olyat játszhatnánk, hogy topikokat ki lehetne szavazni a törzsasztalról. Bár nem tudom, hogy a "kékcédulás" módszert hogy lehetne kiküszöbölni. (1 ember több azonosítóval)
Ysuysi Creative Commons License 1998.06.22 0 0 19
Szóval lehet, hogy túlzásba estem a topicnyitással, de, ami nem jó az úgyis eltűnik.Mindenkinek adjuk meg a lehetőséget.
Igérem két hétig nem nyitok újat!
Tartózkodom.
Jackie Creative Commons License 1998.06.22 0 0 18
:~)

az egy oldal az tényleg relatív. Nekem még egyetlen hozzászólás sem töltötte ki a képernyőm ;-))

Jackie

Medwe Creative Commons License 1998.06.22 0 0 17
korx: akkó kéccő szósz hozzá!

:~)

korx Creative Commons License 1998.06.22 0 0 16
Heti egy topick nyitás : :~)
A hozzászólások egy képernyő nagyságban való maximálása : :~(
Mi az 1 képernyö?
Mi van, ha valaki válaszként egy véleményre feltesz 15 nem eldöntendö kérdést 1 sorba és 8 értetlenkedést, te meg ki akarod fejteni a véleményed és válaszolni akarsz mindegyikre ?

BLaci Creative Commons License 1998.06.22 0 0 15
:~)
Zajos Creative Commons License 1998.06.22 0 0 14
ZöPö-nek valóban igaza van, nyilván kijátszható elöbb-utóbb minden korlátozás.
Azonban új t.aztalozóként is tapasztalom, hogy néha a kedvem is lankad az új topic-ok láttán.
Ezért :~)
irokéz Creative Commons License 1998.06.22 0 0 13
:~)
Töfröcsó Creative Commons License 1998.06.22 0 0 12
:~)

Nagyon yoo témájú topcik vannak elmúlóban!
Ássatok le mélyebbre! (10-15 nappal!)

glevi Creative Commons License 1998.06.22 0 0 11
:~) !!!
ZöPö Creative Commons License 1998.06.22 0 0 10
Sajnos bármiféle korlátozás kijátszható. Pont a szegény druszám példáján okulva jöttem rá: az a jó, ha bárki, bármikor nyithat egy témát. Még a beteges nyitogatókat is érdemes (bár nem kellemes) elviselni ezért.

Véleményem: (rettenetesen fájó szívvel) :~(

pcsikvari Creative Commons License 1998.06.22 0 0 9
:hullám-)
Mogorva Creative Commons License 1998.06.22 0 0 8
Trebics! Az igazi.

Az új vendégek antitopicnyitogató korlátjával egyetértek. Csak a sok elvetemült egysoros topicoló, úgyis megoldaná gyors egymásutánonként 30 beírással. :(
Hasznosabb lenne az új vendégeknek csak akkor topicnyitogató jogot adni, ha egy bizonyos mélységig átböngészték a törzsasztal eddigi történelmét, és a többi törzsvendég is befogadja. Ezzel elérhető, hogy nem vetik fel kéthetente, ugyanazokat az egyszer már lefutott kérdéseket.

Az általános, heti egy topiccal azért nem értek egyet, mert szerintem ezzel a korlátozással könnyen lehet bakot lőni. Főleg izgalmas időkben.


Szerintem egy asztaltársaságnál lehet hozni olyan szabályokat, amiket a többség által viszonylag könnyen lehet úgymond "ráerőltetni" a társaság többi tagjára. Csupán a szabályokat kell deklarálni. Anélkül nem megy.

Sőt egy törzsasztal-társaságban azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a társaság tagjai önmaguk védelmében, egy bizonyos számú (x>=5) pártoló esetén fogadják csak maguk közé az új tagokat teljes jogú társként. Persze ezzel esetleg olyan korlátot állítanak az új vendég elé, mely akadályozza személyisége kibontakozatásában, és az őt érdeklő kérdések felvetésében. Azonban nem hiszem, hogy egy új betérőnek annyi fontos kérdés "fúrja az oldalát", hogy azt heti egy topic nem elégítené ki. Aztán mondjuk 3 hét után kellő számú érdeklődő és támogató esetén, mostmár mint törzsvendég, annyi topicot nyithana, amennyit a társak tolerancia szintje elvisel.

Ja, és a tisztesség úgy kívánná, hogy ez esetben mindenki tiszta lappal induljon, még a megrögzött extopicnyitogatók is.
Ezt a megoldást korrektebbnek tartom, mint a T.Szerk egyszeri próbálkozását a topinyitogatók megfékezésére. Technikailag pedig nyilván nem kivitelezhetetlen.
Megvalósítása esetén nem lenne szükség "falfúró"-ra és az álságosokra. :)

Azzal a kijelentéssel pedig teljesen 1-etértek, hogy a szabadság nem azonos a szabadossággal. Vagy valami efféle hangzott el...

Ps: Az Édzsbión a "Las Vegas, végállomás" megy.

Bagolymondja Creative Commons License 1998.06.22 0 0 7
Bár az eddigiekben vétettem már a javaslat ellen, a jövôre nézve :~)
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.22 0 0 6
Én ragaszkodom az újvendégségemhez és tiltakozom az ellen, hogy nekem hetente kelljen új topikokat nyitogatnom, nem Sörösüveg ez kérem! És írni meg annyit akarok, amennyit iszom! Továbbá éljen! És le velem! Puff! Most megint leestem. Nem való nekem ez a hordószónokoskodás, mindig össze-vissza töröm magam :~~~~~~~~))))COLOR="#0000ff"= <-- ez meg a szakállam
Trebitsch Creative Commons License 1998.06.21 0 0 5
Gawain lovag,

magyar billentyűn: AltGr+1. Vagy kopipaszta.

Amúgy, mit szólnátok a gépi korláthoz: vagyis, aki kap egy nicket, először új vendég legyen. (Most az egész dolog nem müxik, szerintem fej vagy írás alapon osztja a progi.)
Új vendégként nem nyithat topicot, csak meglévőhöz szólhat hozzá. A 30. (mongyuk) hozzászólásnál megkapja a törzsvendég státuszt, és onnantól szabad a pálya. Vagy, még szigorúbban: ez, és még az is, hogy azonos nickkel topicot nyitni csak hetenként egyet.

Trebitsch, az igazi. :~)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!