Rephyx Creative Commons License 2001.06.05 0 0 122
Erre en csak egy megoldast tudok. Illetve kettot :)
Az egyik, hogy elmentek 1-x sor tarsasagaban megbeszelni a dolgokat, (felteve, ha mar megvannak a feltetelek, mert ugye, mint tudjuk, 18 even aluliakat.... :)) a masik pedig az, hogy igenis _jatszotok_ egymas ellen par menetet, es megveritek keresztbe egymast, es akkor johetnek az elismeresek, hogy igen, 'bajzi/fonvotan telleg joljacc'. Nem ertem ennyire mit problemaztok, felesleges luzernek nezni mindig a masikat. (avagy agyhasznalat mellozese ahogy nezem bejatszik errefele)
En csak rohogok a sok alatamasztatlan nagyarcon, en is allithatnam, hogy a legnyerobb mortalkombatos vagyok, pedig a verekedos jatek talan az egyetlen mufaj amit nem igazan szeretek. Es elhinne egy igazi mortalos, hogy en az vagyok ? Miutan elvertem biztos, elotte meg ki tudja...
Es a strategiai zsenikhez wotan, ezt meg kell jegyezzem, hozzatartozik a szeles latokor is, igy nezz utana a steel panthers sorozatnak, 3 hivatalos es par freeware resze van, close combat pedig az otodik reszenel tart. Mindketto durvan gondolkodos, sokkal durvabban, mint a sudden strike. Eleve nem lehet, hogy egy geniusz (mint pl en :) elvezzen egy olyan jatekot, ahol a harckocsik pancelja pontokban van megadva. Ehhez kepest az SP world at war-nal a lovedek becsapodasi szoget is szamolja a gep, ott realisabb a pancelatutes, close combatban pedig kb 40 emberrel kell elfoglalni egy fel falut, es igencsak meg kell gondolni mit csinal az ember, mert pillanatok alatt lehet veszteni.
Nem ertem miert a legpopularisabb dolgok korul tepitek a szatokat. :)
Cossacks meg jo, szerintem, nagyon hangulatos kis jatek, es igenis lehet iranyitani a tobbszaz fos seregeket is. :)
EU meg tenyleg jo, gigantikus jatek, regen volt mar ilyen kellemes tablas jellegu dolog, shogun talan.

r.