aMedveTovábbraIsNapozik Creative Commons License 2022.07.09 0 0 60110

 

Családba bekerült egy 7 személyes Jogger, ma ültem benne, hát hely van benne bőven, kissé puritánabb a Prestige Dusterhez képest, de szinte majd ugyanazok vannak benne, mint a Dusterban, de érezhető a spórolás, több benne az egyszerű műanyag.

Könyöklő olyan vastag, mint a kígyóuborka sofőrülésből lehajtható, csak 1 személynek mivel vékonyka.

 

2018-as Dterben is ilyen a könyöklő. Nekem a műszerfali kárpitozás igényesebbnek tűnik, az a dustiban occsóbb...

 

Sajnos csak 3 hengeres bezinessel vehető, tapasztalat még nincs tegnap lett átvéve, 13 km van benne.

 

Jó lesz az! Szintén bejáratosdist játszott a 3hengeres, majd 3000 után bővült a ménes. Majd mondjad nekik. 

 

Amúgy nagyon pofás mindenhonnan, hatalmas hely mindenhol, beültem "magam mögé" a térdem nem érte el a sofőrülést, csomagtér hatalmas, főleg ha ki van véve a 2 pótülés.

Direkt megmutatták a spórolás következő áldozatát.....o.k, hogy Dacia + olcsó....de a kipuffogó véget ér az autó közepe alatt, és balra fordulva pöfög kifelé....megspóroltak vagy 1 méter csövet.:-)

 

Nem olcsó, sportkocis :)

 

Motorháztető kézzel pálcikával kitámasztós, ettől függetlenül az autó teljesen rendben van.

 

Isuzuban is ilyen, pinpongasztalnyi géptetővel. Férfias, nem occsó :)

Előzmény: saválló (60109)