nikita53 Creative Commons License 2020.06.06 0 0 5919

Egyébként az is elgondolkodtatott,hogy nem meg felelő helyen van a gomba és ezért nem mér jól vagy semmit. Netán az is egy lehetőség,hogy nem erre az éghajlatra van kalibrálva a cuccos. Kerestem,de nem találtam,hogy létezne gyárilag többféle nyitó hőmérsékletű termosztát. Ettől eltekintve lehetséges,hogy kapható. Sehol sem adnak meg nyitó hőmérsékletet.Viszont akkor is mérnie kellene addig amíg nyit a termosztát és onnan,ha vissza hűl elfogadható,hogy a gyár nagyon elbaltázta az egészet. Ezek pusztán elméleti dolgok. Most ott tartok,hogy föladom az egészet ,vagy mint ismerem magam addig nem adom föl amíg a végére nem járok. Mert mindig azt mondtam,hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen. Viszont nagyon jó lenne ki induló pontnak,ha többen is vissza jeleznének. Viszont azt is elképzelhetőnek tartom,hogy itt a fórumon kevés ez a típus. Anélkül meg nem megy,ha nincsenek tapasztalatok nem tudok mihez hasonlítani. Ketten vissza jeleztek abból 1 eladta a vasat egyéb gondok miatt a másik márka társ nem jutott tovább a termosztát cserénél, mivel nem oldotta meg a problémát.

Előzmény: Szere28 (5918)