Butterfly8 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142656

Szia életképem,

 

Meg nem mondom a teszt nevét, anno netről csokorban rendeltem /vékony csíkocskák/, de 25-ös. Közben voltam szerdán természetgyógyimnál, van neki valami ketyeréje, amit a fejemre, kezemre lábamra köt és mindenemet át tudja nézni. Azt mondta hormonálisan és mindenileg tökéletes vagyok, de a progeszteron szintem határeset volt. HCG-t azzal nem lehet nézni, de mondta, hogy a nyálkahártyám mutatói tökéletesek voltak. Szóval, előrébb nem lettem, mert vagy megjön vagy nem. Ma reggel voltam vérvételen, 2 óra után lehet telefonálni. Hát... nem is tudom, hogy akarom e hallani az eredményt,eddig valahogy le sem esett, csak konstatáltam, hogy szerintem nem sikerült, mert egész héten alhasi görcsöltem tompán, már a mellfájásom is elmúlt, ma meg egy nagy adag utrogen jött ki belőlem,mintha nem fogadná be már a testem, ilyen mennyiségben még sosem volt. Szóval pár óra és megtudjuk amit meg kell tudnom, de az egész lombik project alatt, ez a 2 hét volt a legborzasztóbb. A 13 dpo után már inkább nem is teszteltem, hogy ne lombozzam magam mindennaposan az egy csík látványával. Mivel nem kéne éreznem semmit ha állapotos vagyok, így az egész hetemet végig kísérő fájások elvették a reményt, és igazából, a megérzéseim sajnos sosem csaltak még eddig. 1% esélyt adtam a mának, hogy talán még 1 bébi baromira kapaszkodik ebben a stresszben. :)

Előzmény: életképem (142650)