Keresés

Részletes keresés

LJudit75 Creative Commons License 2016.10.08 0 0 142671

Szia!

 

A helyzet az, hogy ez sajnos most sem jött össze, még tesztet sem kellett csinálnom. Igazából már tegnap este sejtettem, hogy valami nem stimmel, így el is kezdtem azon agyalni, hogy mi van, ha negatív és mi van ha pozitív lesz a teszt. Mindkét eredményt nagyon ijesztőnek találtam azzal együtt hogy az egyik azért nagyon sok örömet is magában rejt.

Van ugyan most két fagyibaba, de szerintem én most erre az évre befejeztem. 

 

Vannak viszont kérdéseim, amire talán tudjátok a választ:

- mitöl lehet az, hogy az első héten szurkálódást éreztem? Ez volt a múltkor is, és már más is írta itt a fórumon, akinek szintén nem sikerült.

- a második hétre elmúlt a mellfeszülés is, pedig a progeszteront változatlanul szedtem. Már ez is jelezte az eredményt.

- Hogy lehet az, hogy napi 6 Utro és 3 Duphasron mellett még tud jönni? Most pont azért kaptam a Duphasron is hogy ne jöjjön meg a tesztig.

- Nekem még nem csináltam terheléses vércukor szintet és NK vizsgálaton se volt. Mindkettőt fontos ugye a megtartásnál. Gondoltam megcsinálom magamnak, ha az orvos nem mondja, bár biztos lecsesz érte.

 

Mindegy, most ez van, legalább a következő egyszerüen lesz. 

 

Remélem Neked legalább sikerült!

Előzmény: Beepemp (142670)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.05 0 0 142670

Remélem, nem nehéz a melód,vigyázz magadra!

Holnap már én is megyek.

Igen, nagyon jó lenne,ha egyszerre sikerülne!-de összefogtunk,drukkolunk egymásnak,ez is segít biztosan!☺

Előzmény: LJudit75 (142669)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 142669

Köszönöm, Drága vagy. Sajnos pihenni nem tudok, be kell mennem a melóba.

Te viszont otthon pihenj nagyon sokat! Milyen jó lenne, ha így ismeretlenül egyszerre sikerülne mindkettőnknek. :) :)

Előzmény: Beepemp (142668)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.04 0 0 142668

Még 6 nap,azt már kibírod!Több mint felén túl vagy!Sztem semmit sem, ne agyalj rajta!Lehet, hogy vmelyik gyógyszer ürül,amit eddig kaptál.Csak pihenj,relaxálj!-és nagyon higgy benne, hogy sikerül!☺

Előzmény: LJudit75 (142667)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 142667

Meg vagyok, köszönöm. Kicsit nehezen viselem a várakozást, jó lenne tudni, hogy mi újság velük, de még hétfőig várnom kell. Amúgy elmúlt minden tünetem, nem tudom ez mit jelent.

Előzmény: Beepemp (142666)
Beepemp Creative Commons License 2016.10.04 0 0 142666

Igen,tegnap 13-ra kellett mennünk.Megmaradt mindhárom,vissza is ültette mindegyiket.☺

A nyavalyám már alakul, még van kicsi nátha, meg köhögés.-ha mernék!😀

Veled mizu?

Előzmény: LJudit75 (142665)
LJudit75 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 142665

Szia,

Mi újság Veled? Meggyógyultál már? Meg volt a visszaültetés? Hányan maradtak a végére?

Előzmény: Beepemp (142664)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142664

Képzeld kiírt a doki betegállományba,nem voltam ma jól melóhelyen,mondták h miért mentem így dolgozni.Kb.jövő csütörtökön megyek csak.Vmi vírusos nyavalyát szedtem össze. 

Te is küldd a babóidnak az energiát,én is drukkolok nektek!

Bírd ki valahogy ezt a pár napot!☺

🍀

Előzmény: LJudit75 (142662)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142663

A leszívás utáni antibiotikumot holnapig, és mától 3×2 Utrogestant.

Előzmény: LJudit75 (142662)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142662

Hát ez szuper, küldj nekik energiát, hogy erősödjenek.  Neked mit kell szedned?

Előzmény: Beepemp (142661)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142661

Szia!☺ Azt mondták,hogy hárman vannak és minden a legnagyobb rendben!☺

Előzmény: LJudit75 (142659)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142660

Nagyon sajnálom, bízz benne, hogy a következő sikerülni fog.

Ami a progeszteront illeti: nálam az elsőnél kaptam Utrogestant 3x2-t, de ez valószínüleg kevés volt, mert még a tesztelés előtt megjött. Most e mellé kapok Dupastont 3x1-et, remélem ez segít.

Bár érzek most már egyre ritkábban szurkálást, ezek szerint ez nem jelent jót. Még 10 nap a tesztig.

Előzmény: Butterfly8 (142658)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142659

Szia,

Mit mondtak, hogy vannak a kis fickók?

Előzmény: Beepemp (142655)
Butterfly8 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142658

Az eredmenyem negativ. Ahogy ereztem. Majd a kovetkezo 2 honap mulva, hatha lesz egy szep karacsonyi mano ajandekunk. Addig is mindenkinek drukkolol, remelem akiknek most van folyamatban babasodnak! :)

Kerdeztem mar az injekciot, mert nekem is lombikos kolleganom mondta, h neki azzal sikerult a 3. De azt mondta a doki h tesztelesek alapjan az utrogestan sokkal hatekonyabb mint az injekcio igy maradtam annal.

Sok sikert es sok babat. :)

Előzmény: életképem (142657)
életképem Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142657

Fu, hat aterzem nagyon amit irsz. De meg ne engedd el ezt, hatha...

Aztan irj, hogy mit mondtak.

Progeszteronra en a sikeres lombiknal injekciot kaptam. Eleg jo cucc. Ha megse sikerul es lesz legkozelebb, esetleg kerdezz ra a dokidnal.

 

Előzmény: Butterfly8 (142656)
Butterfly8 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 142656

Szia életképem,

 

Meg nem mondom a teszt nevét, anno netről csokorban rendeltem /vékony csíkocskák/, de 25-ös. Közben voltam szerdán természetgyógyimnál, van neki valami ketyeréje, amit a fejemre, kezemre lábamra köt és mindenemet át tudja nézni. Azt mondta hormonálisan és mindenileg tökéletes vagyok, de a progeszteron szintem határeset volt. HCG-t azzal nem lehet nézni, de mondta, hogy a nyálkahártyám mutatói tökéletesek voltak. Szóval, előrébb nem lettem, mert vagy megjön vagy nem. Ma reggel voltam vérvételen, 2 óra után lehet telefonálni. Hát... nem is tudom, hogy akarom e hallani az eredményt,eddig valahogy le sem esett, csak konstatáltam, hogy szerintem nem sikerült, mert egész héten alhasi görcsöltem tompán, már a mellfájásom is elmúlt, ma meg egy nagy adag utrogen jött ki belőlem,mintha nem fogadná be már a testem, ilyen mennyiségben még sosem volt. Szóval pár óra és megtudjuk amit meg kell tudnom, de az egész lombik project alatt, ez a 2 hét volt a legborzasztóbb. A 13 dpo után már inkább nem is teszteltem, hogy ne lombozzam magam mindennaposan az egy csík látványával. Mivel nem kéne éreznem semmit ha állapotos vagyok, így az egész hetemet végig kísérő fájások elvették a reményt, és igazából, a megérzéseim sajnos sosem csaltak még eddig. 1% esélyt adtam a mának, hogy talán még 1 bébi baromira kapaszkodik ebben a stresszben. :)

Előzmény: életképem (142650)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.29 0 0 142655

Megmaradt és szép mind az öt!☺Minden rendben volt, nem voltam rosszul.Kicsit fájdogál a hasam,de jól vagyok.Holnap hívjuk őket, hogy mizu.Remélem,igyekeznek!☺ Remélem,a kis nyilalások jót jelentenek nálad!-azt mondják!☺

Előzmény: LJudit75 (142654)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.29 0 0 142654

Örülök neki, hogy minden rendben ment. Hányan lettek végül? Nem voltál rosszul az altatás után?

Szerintem inkább kedd lesz a visszaültetésböl, kivárják az 5 napot. Ma is nagyon sokan voltak?

Én jól vagyok, köszi, néha nyilásokat érzek az alhasamnál, de nem vészes. Nem hinném hogy ez jelent bármit is, majd meglátjuk.

 

Előzmény: Beepemp (142653)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.29 0 0 142653

Jelentem, túléltem!☺ Örülök, hogy lettek fagyibabáid is!☺ -de remélem, hogy nem kell most őket bevetni, mert sikerül! Este volt egy kis para, mert kezdtem belázasodni, de a doki mindent megold, úgyhogy reggel egész jól voltam.A leszívás gond nélkül zajlott,az összes megmaradt és azt le is szívta.Azt mondta, hogy mind meg van és hogy szépek.Holnap kell telefonálnom,addig sűrűn imádkozom!😀 Ha minden jól megy, akkor hétfőn vagy kedden kapom vissza őket!Te hogy vagy?

Előzmény: LJudit75 (142652)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.28 0 0 142652

Közben kiderült, hogy kettőt sikerült a fagyóba küldeni, három velem van, remélem lesz belőlük valami.

A betegség nem hiszem, hogy zavarja őket, hisz nem dugnak le a torkodon csövet, csak vénába kapsz egy kis altatót, úgyhogy e miatt ne aggódj. Ettől függetlenül vitamint szedj rá, de kapsz antibiotikumot a leszívás után, az a náthádat is rendbe teszi.

 

Szorítok holnapra, várom a híreket. Aznapra ne tervezz semmit se.

Előzmény: Beepemp (142651)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.28 0 0 142651

Szia!Akkor pátyolgasd azt a kettőt nagyon!☺ Remélem, a maradék is összekapja magát!Én meg szétparáztam magam, mert tegnap óta fáj a torkom és féltem, hogy altatnak-e így.Holnap lesz a leszívás, nem hiányzott egy betegség.😞

Előzmény: LJudit75 (142647)
életképem Creative Commons License 2016.09.28 0 0 142650

Udv!

Mivel teszteltel?

Itt tobbeknek, pl. nekem is, a Corax be sure teszt jott be, az mutatta legkorabban.

De volt olyan, akinel kesobb indult be es csak a vervetel (14. napon a leszivashoz kepest) mutatta ki, a teszt nem. Szoval barmi lehet!

Egyebkent tenyleg a legrosszabb az egeszben ez a varakozas...

Nagyon drukkolok! Hajra!

Előzmény: Butterfly8 (142649)
Butterfly8 Creative Commons License 2016.09.28 0 0 142649

Sziasztok, eddig az inszemes topikba irtam, mert eredetileg ott indult a tortenetem, de aztan hirtelen az inszem kezdesbol lombik lett, a parom HBA katasztrofa eredmenye utan. Nekem penteken kell vissza mennem vervetelre, h babasodtam vagy sem. Amig el nem jott a "mostmar tesztelhetek" idoszak minden szep es jo volt. Szerencsemre az en szervezetem eddig a kezelesre tokeletesen reagalt. A 12 tuszobol 7 petesejtem lett amibol 4 termekeny volt leszivast koveto napon akik meg is lettek termekenyitve, 2 re pedig vartunk. A 3. Napon ultettek be, mert 2 zigotank gyonyoruen fejlodott, 2 megallt. Ekkor a bonusz 2 bol 1 re meg mindig vartunk h elerjen az 5. Napig, sajnos a 4. Napon megallt. Igy 2 visszaultetett lett es egysem lett fagyasztva. Itt picit elszomorodtam, de a 2 tokeletes alany mar a pocoban volt. :) nekem volt minden fele tunetem beultetes utan, sejtem a gyogyszerektol. Igazabol mindent kiveve ver es barnazas. Ma a 14. Napomon vagyok. A 10. Dpo tol kezdve 2 naponta tesztelek es semmi. :( hetfotol alhasi fajasaim vannak, mint mikor megakar jonni es ez azota hullamokban mindennapos. Arra gondoltam h az utro tartja vissza a menzeszem, de persze a masik oldalrol meg meg remenykedek h talan en is azon kevesek egyike vagyok akinek csak keson mutatja ki a teszt. Nyilvan szet olvastam en is a netet, pedig az elejen megfogadtam h nem teszem es varok nyugalommal, csak mikor a rendszerben jon az elso dolog ami nem ugy mukodik ahogy kene, szerintem a legtobbunknel megnyomodik a panik gomb. 1. Lombikom, tudom tudom a megszokott ha a 2.3. Nal tart az ember, de en azert remenykedek, h talan lehetnek az az 1 kivetel. /gondolom minden 1. Lombikos igy van ezzel:)/ De en annyira nem tudom elkepzelni mashogy, minthogy sikerul, es most bekoltozott az elmembe ez a hulye negativ teszt, a mensire emlekezteto gorcsok. A mellek erzekenyek meg mindig de sejtem az gyogyszer, viszont ma a szokasos utro piszkolason kivul feher mini "folyas" is megjelent.

Valaki tapasztalatok? Hasonlokkal talalkoztatok mar es vegul megis lett baba?!

életképem Creative Commons License 2016.09.27 0 0 142648

Szerencsere a kevesbol is lehet baba, sot, eleg 1 szep megtermekenyult petesejt. 😊

Nekem 2 erett petesejtem volt, abbol van a 15 honapos kisfiam. De az a lany, akivel egyutt, egyszerre sikerult, neki 1 petesejtje volt es abbol neki is egy 15 honapos kisfia van. Es most spontan terhes lett! Pedig korai petefeszek kimerules a diagnozisa. 😊

Szoval amig 1 petesejtetek is van, addig van remeny!

Előzmény: LJudit75 (142647)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 142647

Szia,

 

Na meg volt a mai napi kaland. Hárman jöttek vissza, de a 3. kisebbnek látszott. Ezen kívül még 2 embrió gondolkodik 1 napot, hogy akarnak-e menni a hűtőbe. A többiek sajnos nem fejlődtek olyan jól, emiatt kicsit csalódott vagyok. 16 petesejtből 2 nagyon szép került ki, másik 3 pedig még fejődik. Nagyon remélem, hogy ez a kettő megmarad itt a pociban, és a másik kettő is összekapja magát, hogy jégkockák legyenek, mert nem akarom még egyszer ezt a cirkuszt végigcsinálni.

Most is iszonyat sokan voltunk, és voltak olyanok többen, akiknek 2-3 petesejtet szívtak le. Hát azokkal nem tudom mi lesz, mert ha nekem a 16-ból 11, majd 9 és végül 5 lett olyan, akik szóba jöhetnek, nekik nagyon nem lehet könnyű.

 

 A legjobbakat kívánom, majd adj hírt magadról.

 

 

Beepemp Creative Commons License 2016.09.25 0 0 142646

Szorítok neked hétfőn ezerrel!☺ Jelentkezz majd, hogy mi újság!Csupa jó hírekkel gyere!Megy a drukk!🍀☺

Előzmény: LJudit75 (142645)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 142645

Ez nagyon biztató. 4 nap alatt még sokat fognak nőni. Szorítok!

Előzmény: Beepemp (142644)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.24 0 0 142644

Tegnapi UH-on 5 tüszőt látott,szépen nőnek.Még 4 nap Gonal,kedden Ovitrelle, csütörtökön leszívás, és kedden szeretné beültetni.Remélem, minden rendben lesz!

Előzmény: LJudit75 (142643)
LJudit75 Creative Commons License 2016.09.23 0 0 142643

Na, nálad mi újság? Nálam végül 9-en maradtak a 11-ből.

Előzmény: Beepemp (142642)
Beepemp Creative Commons License 2016.09.22 0 0 142642

Közben utána olvastam, természetes egy kis vérzés és fájdalom.Biztosan marad ennyiből szerintem!Szorítok neked hétfőn!Én ma adom az utolsó szurit, holnap UH.

Előzmény: LJudit75 (142641)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!