Afrikaans8 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 188

"Ezeknek pedig 90%-a feltehetőleg cigány vagy félcigány származású"

 

Nem értem, mi a bajod vele, én is dugtam meg nagyon szép cigánycsajokat, persze hosszabb távon egy ilyen kapcsolat a szubkultúrájuk miatt elképzelhetetlen. A roma foglalkoztatás egyik lehetséges megoldása lenne a legális prostitúció fellendítése, csak nem szabad engedni a hasznot a hollandoknak lefölözni. Egy, az egész világ számára vonzó szexuális szolgáltatásokat nyújtó központot javaslok létrehozni, ahol mindenki megtalálhatja a maga igényeinek megfelelő lányokat - sőt felőlem akár ffiakat is. A gyönyörű közép-európai (magyar, ukrán, oláh, szlovák, lengyel stb.) lányok mellé még egyéb vidékekről (pl. Venezuela, Kolumbia) is kellene vendégmunkásokat fogadni, hogy igazán beinduljon a pezsgés.

 

 

"látott azért egyetsmást a Tiszahát népe, de egy valami nem változott: továbbra is az ország legelmaradottabb vidéke"

 

Könnyen lehet segíteni a bajokon pl. Nyíregyházára közvetlen nemzetközi légijáratok indításával. Magyar népi hímzést viselő, lengén öltözött leányzók integetnének az érkező vagy épp távozó, vastag péztárcájú külföldieknek, a Forma-1-es uniformiséhoz hasonló reklámot csinálva a nagykagán gyorsan népszerűsödő birodalmának...