velorex0 Creative Commons License 2010.08.07 0 0 673
ma is egy nap
megint egy hét eltelt, annélkül hogy megengedtem volna. a hétközben sem hozott semmi gyümölcsöt, kétszer is italoztam, azt mondják a férfiasság rovására megy, de nem vettem észre mert elaludtam közben... itt van mindjárt a szombat, a nöstények felveszik a kimenö-kimonót és párzanak összevissza. talán nietschének van igaza, lényeg az hogy jobb az erdöben lakni mint a városokban. így szólott zarathustra...

másnap
nem volt igaza nietschének, de annyira sok a jelenidö hogy nem is jut a múltra. katit sem értem el tegnap, így a wiszki délutánra maradt, kitartott estig. kati anyja majd lelökött a szemével a körfolyosó korlátján át, nem szereti hogy a lány lelopom, azt hiszi, drogozunk, meg aztán nem is voltam színjózan. elhatároztam hogy a könyvemben negatív szerepet adok neki, bár ö úgysem olvas ilyeneket. kati mostohaapja egy tetü, valami bkv-s ellenör, este lenyom három sört meg egy vodkát a legolcsóbb fajból és szidja a politikát, na szervusz, ha ez szinvonal, semmi becks, semmi wiszki. nem sokat vagyok otthon, a házasságunk egy marék homokhoz hasonlít - nincs benne élvezet :-) ez nem az a nö, amelyiket én anno elvettem. hazafelé becsaltam magamat még a presszóba, persze okádásig tele volt, de brunyálni kellett. a férfi wc-böl egy vaskoslábú csutkababa jött ki, azt mondja a nöi eldugult, na ja lelkem, nekem a dugulásról más jut eszembe, mondtam neki is de nem reagált tisztességesen. a pultnál mégegyszer összejöttünk, kérdeztem nem megyünk-e egyet csicsikálni mert álmosak a szemei, de azt mondta nincs egyedül, késöbb valóban oda is jött egy dagadt sváb, elröhögtem magamat, hogy ez akarja lefárasztani a csutit, ez még az elsöröl is lifttel jön le, de az üzlet az üzlet.

ozzy hol vagy?

..