Keresés

Részletes keresés

zerger88 Creative Commons License 2021.01.30 0 0 621

ŐŐŐŐŐŐ ez nekem új. Megye lesz csak ingyen? :O Na megyek is utánanézek

Előzmény: Panzermeyer (619)
zerger88 Creative Commons License 2021.01.30 0 0 620

Én még nem találkoztam a problémával, de ha nem találtam hová tegyem, akkor mindig az egyébet választottam :)

Előzmény: Fenevad23. (618)
Panzermeyer Creative Commons License 2021.01.25 0 0 619

Nekem sem sikerült a hegesztőmhöz kiválasztani a "jó" kategóriát kb 10 próbálkozás alatt sem. Meguntam.

Azért abban is van valami beszédes, hogy ha országosan szeretném hirdetni, nem csak a megyében, az 5000 Ft. Tehát 3 termék országos hirdetése az 15 rongy. Normálisak ezek?

Előzmény: Fenevad23. (618)
Fenevad23. Creative Commons License 2021.01.25 0 0 618

Egy szánalom a jofogás működtetése. Felháborító. Mindenkinek az javaslom, hogy keressen mást, használjon mást.. Jellemtelen emberek irányíthatják a céget, ez szinte bizonyos, mint az kapizsgálható már a többi hozzászólásból is. Nem megfelelő kategória a hirdetés feladásnál... Nem mondják, hogy mi a problémájuk ahirdetésem ellenőrzésekor, csak keresgéljek a hosszú feltételekben illetve kategóriatérképen, amik messze nem elégséges és értelmes tájékoztatások. Lassan aktiválnak sokszor, nem lehet őket free hirdetéseknél telefonon elérni. Önkényük szerint szelektálnak és játszadoznak a felhasználókkal, ahogy éppen kedvük tartja. Nekem pl nem jónak van megjelölve egy az ellenőrzésükön átmenőben levő kategória választás, de érdekes más ugyanolyan hirdetett tárgya, mint például egy nekem egy esszterga, az az általam is próbált kategóriában átment az ellenőrzésen.. Röhej. Babaruhába kéne rakjam, vagy hova? A legközelebbi kategória számára a barkács szerszámok egyéb, de az nem jóó, ahogy nem jó a barkács szerszámok mechanikus szerszámok se, de az elektromos sem.. Legszívesebben azt mondanám ,hogy a pénzéhes ku-va anyátokkal szórakozzatok. Monopolhelyzetes elkényelmesedett elvtelen sz.rházi banda. Sok embernek okoztok problémát és kellemetlenséget, de ne féljetek, hiába vagytok már tele pénzzel, az életbe ez még egyszer szembe fog jönni keményen. - Olyan az oldal, meg az ügyfélszolgálat, gyakori kérdések felületük, mintha a lehető legkomolyabb céljuk a hatékonyság elkerülése és az emberek idegesítése lett volna a szándékuk a megalkotásával. Kifejezetten mintha erre lenne kitalálva. 

prs Creative Commons License 2021.01.10 0 0 617

Jófogástól üzenet:

"Tudomásunkra jutott, hogy egyes felhasználóinktól adathalász kísérlettel megpróbálták kicsalni a bankkártya adataikat.

Szeretnék felhívni a figyelmedet, hogy amennyiben igénybe veszed a Háztól-Házig szolgáltatást vagy más szállítási módot akár eladóként, akár vevőként, semmilyen esetben sem kell megadnod előre a bankkártyádon szereplő adatokat. A Jófogás minden esetben közvetlenül a regisztrált email címedre küld szállítással kapcsolatos teendőket tartalmazó tájékoztató emailt.

Kérjük, ne nyisd meg, ha egy hirdető vagy a terméked iránt érdeklődő felhasználó akár a Jófogás üzenetküldő rendszerén keresztül, akár más módon (viber üzenet, sms) egy linket küld neked azért, hogy ezen keresztül fogadd el a fizetést vagy hagyd jóvá a vásárlást. Ha a linket megnyitottad, semmiképp ne add meg bankkártyád adatait!

Amennyiben bármilyen bankkártya vagy személyes adatodat megadtad, kérjük haladéktalanul vedd fel a kapcsolatot számlavezető bankoddal, illetve tegyél feljelentést a rendőrségen!"

Előzmény: dávidkutas (614)
prs Creative Commons License 2021.01.08 0 0 616

Igen, ez csalás akart lenni.

Előzmény: dávidkutas (614)
Vappali Creative Commons License 2021.01.06 0 0 615

Gondolom kérte a kártya egyenlegét is. :))

Előzmény: dávidkutas (614)
dávidkutas Creative Commons License 2021.01.05 0 0 614

Sziasztok. segitséget szeretnék,

történt hogy volt fenn egy hirdetésem a jfogáson.

rám irt egy BUNDY nevü alak magyar telefonszámról.

küldütt egy linket, miszerint pénzt kapok a kártyámra, és 3napon belül el kell küldenem a csomagot

itt teljesen más böngészési adatok vannak    www-jofogas-safe.xyz/truck

otp-s mart bankom kártyás tranzakcióként jóváhagyásra várt..

rá mentem... és kaptam egy sms-t sikertelen vásárlásról..

RUB PAY.MTS.RU TOPUP ---- MIVEL EZEN A KÁRTYÁN NEM VOLT PÉNZ, nem sikerült éebonyolítani..

ez egy csalás akart lenni?? 

van ilyen fizetési funkció lehetőség??

Tordal Creative Commons License 2021.01.04 0 0 613

Azt bármelyik adásvételi csoportban meg tudják csinálni, hogy elteszik az utalásod és nem küldik (azt) a terméket.

El kell fogadni, hogy ha Debrecenben laksz, akkor az olcsó termék Szombathelyen kockázatos lesz, mert nem tudsz elmenni érte személyesen.

Persze a Jófogás ezt is kimaxolja, mert még az eladó neve sincs sokszor feltüntetve, tehát egy névtelen embernek küld valaki pénzt. Rajtuk nem lehet segíteni.

Személyes átvétel vagy Vatera. Elektronikai/méretfüggő terméknél pedig csak és kizárólag személyes átvétel Vaterán is, próbalehetőséggel.

myacsuda Creative Commons License 2021.01.02 0 1 612

Amint tudnak menjenek át másik adásvételi csoportba!

.

A jofogas(.hu) csak a nevében az! 

.

ENNYIT A www.jofogas.hu hirdető oldalról:

.

Szabadna egy céget telefonszámos elérhetőség nélkül létezni! Talán van rá rendelkezés-törvény is?! 1 vezetője és 3 társtulajdonosa van, több milliárd Ft. forgalommal!

.

Adószám14918618241Cégjegyzékszám01 09 926009Teljes névAdevinta Classified Media Hungary Korlátolt Felelősségű TársaságRövidített

név: Adevinta Classified Media Hungary KftOrszágMagyarországTelepülésBudapestCím1134 Budapest, Váci út 49.

Web címwww.jofogas.huFő tevékenység7312.

MédiareklámAlapítás dátuma2009.09.01

Jegyzett tőke27 500 000HUF

Utolsó pénzügyi beszámoló dátuma2019.12.31

.

Nettó árbevétel4 599 866 000 HUF

Nettó árbevétel EUR-ban13 917 058 EUR

.

Utolsó létszám adat dátuma2020.12.01Utolsó létszám adat119

főTulajdonosok száma3

Vezetők száma1 főElérhető

pénzügyi beszámolók2014,2015,2016,2017,2018,2019

 

A fentieket figyelembe véve úgy látszik nincs pénzük egy telefonos ügyfél szolgálatra?!

Ezzel is rontva a nem létező hitelességüket!

 

Előzmény: izzago (571)
Panzermeyer Creative Commons License 2020.12.25 0 1 611

Kb 10. próbálkozásra sem sikerült a szerszámgépemet megjeleníteni, "rossz kategória".

 

Persze abba a kategóriába tolnám fel, amibe az ugyanilyen szerszámgépek vannak. Ott jó, nálam nem jó. Emberek ezek?

vadasz70 Creative Commons License 2020.12.14 0 1 610

A jó fogás az egy rakás kula, régen volt az apród a lába nyomába nem érhetett fel.

meszi67 Creative Commons License 2020.12.14 0 3 609

A kérdéseidre az utolsó mondataidban meg is adtad a választ! Amíg volt tényleges konkurencia nem így viselkedtek.

 

 

Egyébként ha fizetős szolgáltatást vagy hirdetést választassz akkor egy kicsit jobban figyelnek rád, hiszen az már zsebre megy nekik. Az  ingyenes lehetőséget csak szükséges rossznak tartják, csak  azért biztosítják, hogy ők legyenek a legnagyobbak a piacon és ennek megfelelő árakat szabhassanak a fizető hirdetéseknél-reklámoknál.  

Előzmény: sz.d (608)
sz.d Creative Commons License 2020.12.14 0 1 608

Miért van az, hogy 3-4 nap amire a hirdetésem megjelenik. Máshol pl hardveraprón, Facebookon egyből megjelenik? Ki, vagy kik bírálják el a hirdetésem? Miért van az, hogy ha írsz nekik válaszra sem méltatnak? 

Amíg volt az olx/apród addig lehetett telefonálni, illetve egyből válaszoltak a levelekre. Van amikor a visszaigazoló emailt sem kapom meg, és a megrendelést nem tudom visszaigazolni, és emiatt eláltak a vásárlástól. 

Ezért nem jó ha nincs konkurencia. Egy nagy szar, nemtörődöm lett a jófogás. 

sziporka66 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 606

Ez még hozzátartozik! A neveket takartam!

sziporka66 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 605

Sziasztok!

Gondoltam felteszek egy konkrét ügyet! Tanulság gyanánt! A neveket, címeket, ügyiratszámot letakartam, mert az jogsértő! Több mind 2-évvel ezelőtt a jófogáson venni szerettem volna használt Fjallraven  hátizsákot (5440-ft)! Az eladóval megegyeztünk! Pénz elküldve, csomag nem jött meg. Ezután a megadott telefonszámon nem volt elérhető. 5-nap után, rendőrség! Felvették a jegyzőkönyvet! Az üzletkötés  előtt lefényképeztem a bankszámlaszámot, levelezést, telefonszámot , hirdetési hivatkozási számot( még szerencse, mert utána törölte).Ezt kérték is a rendőrségen!  2-év és 3-hónapig tartott a nyomozás! Kiderült, hogy 31 ember átvert, akik feljelentést tettek. Az elkövető 19-éves volt, most 21-éves. Férfi! Más nevet használt, sőt nőnek is kiadta ki magát! Nem csak hirdetett, hanem ha keresett valaki valamit a jófogáson, akkor neki az volt! Mivel nem fogadta el a bírósági döntés, ezért az ügyészségre került! Így 600 000-ft-ot kell megfizetnie. Ebben benne van a sértettek pénze és az ősz bírósági költség!  Pénzemet azóta sem kaptam vissza!

MINDENKIT ARRA KÉRNÉK, HOGY CSAK SZEMÉLYES  TALÁLKOZÓ ALAPJÁN VÁSÁROLJON! 

Nekem volt olyan, hogy megegyeztük a találkozóban, de nem jött el a hirdető, telefonon sem reagált,miután közöltem vele, hogy akkor mennék a megadott helyre! A buszköltségem, oda, vissza  4000-ft volt. Úgyhogy maradok a bolha piacnál, ami ott van azt veszek! Mindenkinek szép napot!

winemaster Creative Commons License 2020.11.22 0 1 602

Hardweraprón közben egyik cuccot eladtam, itt még fel se bírták tenni, 3 napja, no comment..

neccco Creative Commons License 2020.11.22 0 0 601

Sziasztok!

 

Most hirdetek először jofogason. Azt szeretném kérdezni, hogy reggel felraktam egy hirdetést 3200 Ft-os kiemeléssel. Kérdésem, hogy kiemeléses opció mikortól él? Tehát amikor kifizettem? Mert lassan 10 órája van elbírálás alatt a hirdetésem.

 

"Kirakat szolgáltatásunkat alábbi hirdetésedhez sikeresen kifizetted. Hirdetésed 7 napig az adott kategória keresési találatainak legelején jelenik meg." ezt küldték, de a hirdetés még elbirálás alatt van. Köszi.

winemaster Creative Commons License 2020.11.22 0 1 600

Két hiredést akartam feladni tegnap előtt, napok után se került fel, sőt eltűntek az elbírálásra váró listáról is. Mi van ezzel az oldallal, megtámadta a korona ? Hogy lehet ez a fos piacvezető ?

Franci 1968 Creative Commons License 2020.11.05 0 0 597

Hozzátenném,ha pedig úgy hirdetsz,hogy beszámolod a GLS árát,akkor sajnos olyan árat kell kiírnod,hogy vevőként  sokszor ugyanoda vagy jobban jövök ki,ha bemegyek egy boltba.

Kicsit sz...tni kellene őket,hogy a fejükhöz kapjanak.

A nyáron volt pár eladó cuccom,amit el is vittek ,de mindig úgy jelöltem meg,hogy máshol adtam el.(Face,stb)

Ha lenne pár ezer ilyen,akkor talán rájönnének, hogy nem olyan király az oldaluk,ahogy képzelik.

Előzmény: Lucas12 (596)
Lucas12 Creative Commons License 2020.11.03 0 1 596

Nem ajánlom senkinek a Jófogás.hu-t, bár tudom, hogy nem igazán van alternatíva. 

 

A hirdetések elbírálása nagyon lassú, előfordul, hogy több, mint egy napot is várni kell, mintha nem lenne elég emberük erre a munkára. Plusz az ott dolgozók 

részrehajlóak a hirdetésekkel és hirdetőkkel szemben, valakinek kiengedik a hirdetését, holott tiltott árucikket vagy szabályba ütköző szöveget tartalmaz, más embernek

pedig tiltják az ugyanilyen hirdetését.

 

Az ügyfélszolgálat semmiféle megkeresésre nem reagál, eladóként és vevőként is teljesen magadra maradtál, ha problémád van.

 

Nem tudom megváltoztatni a felhasználói fiókomhoz tartozó e-mail címet.

 

Tele van csalókkal és átverésekkel, és senki nem lép fel ezekkel szemben.

 

A Háztól-házig szolgáltatásuk lehúzás. A GLS futárszolgálat viszi a csomagokat, de az alapdíjuk 2595 Ft, ami nevetségesen drága. Tehát ha van egy 5000 Ft-os terméked és te ajánlod fel

a háztól házig szolgáltatást, akkor az 5000 Forintodból 2500-at fogsz viszontlátni a szállítás után. Posta fele árért viszi a csomagokat.

 

A hirdetésekre vásárolható kiemelések szintén nevetségesen drágák és csak lehúzás. Sajnos kiemelések nélkül a terméked pár napon belül a terméklista aljára kerül majd, ahol kevesen látják.  

 

 

Alvéjz Kokakóla Creative Commons License 2020.09.25 0 0 590

Sziasztok!

 

  Segítene Valaki, kérem szépen!

Autós hirdetésemet szeretném feladni. Nem él a "FELADOM A HIRDETÉST" gomb, fehér.

 Mindenhol pipa van és zöld azaz kitöltöttem mindent. a csillagosakat legfőképp. Az haszn felt. is pipa.

72 órán belül vagyok a módosítással bőven.

Van valami ötletetek mit nem veszek észre?

 Köszi előre is a segítséget.

 

NyiMisi Creative Commons License 2020.09.09 0 0 583

Amit tehetünk ellenük az a megelőzés. Csak sajnos utólag okos mindenki, amikor előre szólok még én vagyok a b@lf@sz.

Előzmény: dabay77 (581)
NyiMisi Creative Commons License 2020.08.27 0 0 576

Facebook csoportok is dugig vannak ilyen csalókkal. Krumplival is csinálják ugyan ezt.

Előzmény: Jozef49 (574)
audiopowers Creative Commons License 2020.08.26 0 0 573

Az egy szutyok szar banda az egész.

Van akinek mindent megengednek a hirdetésben van akinek nem.

Ugyan úgy próbáltam hirdetni mint egy másik, az én hirdetésemet nem engedték a másikét igen.

Rákérdeztem miért a mai napig jön a válasz!

Továbbá a feladott hirdetések nem egy órán belül jelennek meg hanem négy vagy öt!

Szutyok ratyi banda, jól el van baszva az egész.

De mit csodálkozunk ezen? ez Magyarország  szar itt minden!

Előzmény: izzago (571)
izzago Creative Commons License 2020.08.06 -1 0 571

Az ügyfélszolgálatuk egy rakás nulla e-mailra nem válaszolnak leszarják az embert nagyívben ! Semmirekellő társaság ! 

forumozó22 Creative Commons License 2020.08.03 0 0 570

Emailba tud reklamálni,és vissza is írnak.

Tudom mert benne vagyok egy jófogásos csalás ügyben.

info@jofogas.hu

ugyfelszolgalat@jofogas.hu

Egyébként elég gáz hogy telefonos elérhetőségük nincs!

Előzmény: Tulipe Noire (569)
Tulipe Noire Creative Commons License 2020.08.03 0 1 569

az semmi, de a jófogás telefonszáma sincs meg, sem érdeklődni, sem reklamálni nem tudsz. Helyes ez?

 

Előzmény: local75 (404)
forumozó22 Creative Commons License 2020.07.29 0 0 568

Csak hogy ő már benne van a rendszerbe korábbi bűncselekmény miatt. Visszaeső!

Előzmény: liderces2 (567)
liderces2 Creative Commons License 2020.07.29 0 0 567

Én is lementem a rendőrségre 50.000 alatti összeggel nem foglalkoznak kb egy hét alatt lezavarták az egészet. Pedig ott volt a számlaszám semmit nem mozdítottak meg.

Előzmény: forumozó22 (565)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!