Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2021.11.03 -5 2 5548

...és sajnos lesz Szandi is, aki nem vált számomra szimpatikussá az Álarcos nyomozójaként sem!

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.11.03 0 0 5547

Ebben az évadban ő játssza Hujber előző évad-beli szerepét?

Előzmény: Magdi60 (5544)
derek Creative Commons License 2021.11.02 -1 0 5546

Igen , most vallotta be az instáján. :-)

Előzmény: Magdi60 (5544)
derek Creative Commons License 2021.11.02 -3 0 5545

Varga Izabellára és Osvárt Andira kiváncsi leszek , hogy mit alkotnak és meddig jutnak.

Magdi60 Creative Commons License 2021.11.02 -3 1 5544

Az a szőkésvörös aki kiviharzik, hogy neki ebből elege van, Tóth Vera?

Előzmény: Ilhilla (5541)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.10.27 -2 2 5543

Véletlenül keveredtem ide! Nem is gondoltam volna, hogy tényleg indítanak egy újabb évadot. 

Én is azt kérdezem, hogy minek?!

Miért úgy reklámozzák, hogy mindenki sír?!  Tudjuk, hogy sírva mulat a magyar, dehogy ennyi sírós nő egy rakáson buli előtti főzéskor a konyhában?! És miért gondolják, hogy ez így szórakoztató?

Elnéztem a neveket, hááát, nem igazán keltették fel az érdeklődésemet!

Németh Kristóf? A DÖ-ben kiesett a pikszisből. A KA-ban már jött föl a szimpátia létrán. Most ismét esett a népszerűsége nálam, amiért minden km-kőnél ott van. No de, hogy még a konyhai csapból is ő folyik, az már unalmas.......

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2021.10.26 -4 2 5542

Vajon ennek az adásmenetét is elspoilerezi Baukó Éva...? 🤔

 

Nekem pont semmi bajom nincs a Schobert-családdal, azt viszont megkérdezném, miért kell megint egy Konyhafőnök V.I.P.?

Olyan sóher az RTL, hogy megint egy kvázi ingyenműsor kell a programba?

Ilhilla Creative Commons License 2021.10.26 -5 2 5541
Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.13 -2 1 5540

Ha Jenő csapatába kerül, akkor elfogultság miatt nem fogja kiejteni. A legjobb 24 között  biztos ott lesz, de remélem a 12 közé már nem jut be.

Előzmény: Ilhilla (5532)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.11 -4 0 5539

Műhaj, műszempilla, mű sírás... egy héten belül egy újabb táborban ugri-bugri, mert pénzt kellett keresni a leáldozóban lévő vállalkozó mellett/helyett!

Manapság pedig beajánlja a beteg párját, ahová csak tudja!

 

Előzmény: szévike (5538)
szévike Creative Commons License 2021.09.11 -3 0 5538

Ezt nem láttam, de nem lepődök meg.

Lehet, hogy Réka is besorolható az aranyásók kasztjába? 

Csak azidőtájt még meg lehetett hatódni a fitneszedző és a tanitvány "szerelmi" történetén?

Lehet, hogy Réka már akkor meglátta a lehetőséget a rendőrpalántában?

Előzmény: Ilhilla (5537)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.11 -5 1 5537

Amióta az a nőszemély teljes sminkben és póthajban profi fotóssal fotóztatta magát az édesanyja NYITOTT koporsója mellett, majd végig kilincselte vele a médiát, már semmin nem csodálkozom!

Előzmény: szévike (5536)
szévike Creative Commons License 2021.09.11 -4 0 5536

S közben még arra is volt ideje, hogy az index podcastjának felvételére elmenjen /Sunday Brunch/

 

Index - Kultúr - Schobert Norbert az Indexnek: A csatát elvesztettem

A beharangozót olvasva felmerült bennem, lehet, hogy Réka erőlteti ezt a fokozott médiamegjelenést?

Előzmény: Ilhilla (5535)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.11 -6 1 5535

Sztrók, érműtét, varratszedés, tv felvétel után ismét ott virít Réka oldalán a legújabb Alakreform (rossz nyelvek szerint alakdeform) táborban! Gyorsan gyógyul!

Alpári Gnác Creative Commons License 2021.09.11 -1 1 5534

Az a baj, hogy ha nem tud főzni, annál rosszabb, mert egészen biztos, hogy valamelyik séf majd "fantáziát", "potenciált", "kihívást" lát benne és majd ő "megtanítja főzni", szóval így Norbi jelenlétét sokáig élvezhetjük majd.

 

Ráadásul ő biztosan nem megy el ilyen műsorba, hogy aztán egy adás után kiessen, hiszen ő rendkívül nagy sztár!

szévike Creative Commons License 2021.09.11 -3 0 5533

Már épp csodálkoztam, hogy itt vannak az őszi showk, és egy Sóbert sincs sehol.

 

Tavaly már Larát és Rellát is ellőtték, már csak kis Norbika és Zalán van hátra.

Gondolom,nem sokáig.

 

Addig is amig belenőnek a showbizniszbe, a papa helytáll. 

 

Előzmény: Ilhilla (5532)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.11 -6 0 5532

Ki nem állhatom ezt a házaspárt, a csapból is ők folynak lassan, mindenhol szerepelnek. Már akkor kiakadtam, amikor a Szerencsekerékben megláttam Norbit pár hete, most meg még a forgatást is leállították a betegsége miatt?

Csak nem Rácz Jenő hálájának köszönhető a szerepeltetése (mert lefogyasztotta az esküvőre)?

 

Addig tuti nem nézem a műsort, ameddig ez az ember szerepelni fog, hiszen köztudott, hogy nem is tud főzni!

Előzmény: Elhaym1 (5531)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.10 0 0 5531
Alpári Gnác Creative Commons License 2021.08.21 -5 0 5530

Múltkorában értekeztünk Jenő óráiról.

 

Nos hát úgy tűnik, a búvár órákat szereti, de nincs leragadva a Rolex-nél.

 

A Dining Guide díjátadón ugyanis az alábbi óra volt rajta:

 

 

 

Ez pedig már nem holmi gagyi Submariner, hanem egy Patek Philippe Nautilus, amin tényleg nehéz fogást találni, hogy úgy mondjam, ez azért már valami.

 

Az ára a tok anyagától függ, de ha ez csak acél, akkor is bőven 20 milliós óráról beszélünk.

 

Egyúttal a szponzoráció kérdésére is választ kaptunk, hogy ugyanis két ilyen óragyár szponzoráljon egy magyar szakácsot, az lehetetlen.

Ilhilla Creative Commons License 2021.07.01 -8 0 5529

Miből gondolod, hogy "hárman vannak"? Gyanítom, ugyanaz az illető, három nick néven! Soha nem értettem, mi abban az élvezet, hogy egy-egy minusz között még a nicknevét is váltania kell, hogy "nyomni" tudjon! :D

Előzmény: Apádfüle (5528)
Apádfüle Creative Commons License 2021.07.01 -4 0 5528

Annyira röhejes, vagy inkább szánalmas ez a mínuszolgatási kényszer. Vajon azért kapok rossz pontot három agyalágyulttól, mert nem vagyok édesszájú? Lehet valakinek ez ellen kifogása? Vagy azért, mert udvariasan elköszöntem, nem tervezek nézni egy olyan műsort, ami nem érdekel?

Sose legyen nagyobb örömük, szívből kívánom.

Előzmény: Apádfüle (5527)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.28 -5 0 5527

Rám hosszú távon ne számítsatok! Úgy tervezem, hogy megnézem a mait, de mivel egyáltalán nem vagyok sütis, a készítési folyamat se érdekel annyira, hogy naponta órákig nézzem. Inkább a zsűrire, meg az egész műsor hangvételére vagyok kíváncsi.

Előzmény: Mlle. Grenelle (5525)
Magdi60 Creative Commons License 2021.06.28 -1 1 5526
Előzmény: Mlle. Grenelle (5525)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2021.06.28 -1 0 5525

Az "édesszájú Konyhafőnök"-öt is itt fogjuk kitárgyalni?

 

Ma este 20:00-kor indul!

Alpári Gnác Creative Commons License 2021.06.25 0 1 5524

Nem tudom, mitől lenne ez az óra 25 millió, amikor "mindössze" 40.000 Euro az ára, vagyis nagyjából a fele.

 

Hogy szponzor-óra lenne, abban kételkedem, mert pont a Daytona olyan, hogy a legtöbb helyen várólista van rá, nem lehet az utcáról bemenve megvenni, úgyhogy egy szűk körben ismert magyar celebbel egy ekkora piacon reklámozni nem tűnik nagyon észszerűnek.

Másfelől meg ezeknek az óráknak a legnagyobb piaca Kína, ott tehát éppenséggel lehetne Jenővel reklámozni, na de ott még ennyien sem ismerik, mint itt.

Előzmény: Ilhilla (5523)
Ilhilla Creative Commons License 2021.06.25 -3 0 5523

Egészen biztos, hogy "szponzor" áll a dolog mögött, hiszen a celebek rendre válnak "nagykövetekké" és kapják a milliós gépkocsikat és egyéb cuccokat.

 

Bármennyire is jól keresett Jenő (bár nem akarok a pénztárcájában turkálni), nem futotta volna egy időben

- új lakás (és nem is akármilyen!) vásárlására,

- trópusi nyaralásra a menyasszonyával,

- menő belvárosi étterem és

- szigligeti kajálda

egyidejű megnyitására.

Előzmény: Mazsola0070 (5521)
GPS Creative Commons License 2021.06.25 0 2 5522

 

Persze aztán a képeket elnézve kíváncsi lennék, hogy Jenőnek is 25 millába fájt-e az az óra, vagy az ilyen promóképekért és az óra reklámozásáért megkapta ő azt olcsóbban is (netán szponzor óraként használatra). 

 

Valahogy én előttem sincs meg az a jelenet - amikor Jenő 25 millára lehúzta volna a kártyáját - egy karóráért.

 

Értem én, hogy jómódú ember, meg azt is, hogy hülyére kereste magát Kínában - de pont azért, mert nem verte el a lóvét - hanem inkább a szakmába fektette - na pont ezért nem hiszem el ezt a kis (tök fölösleges) "óravásárlást".

 

Pláne hogy akkor már az asszony sem járhat gumiszíjas Casio-utánzattal az Azsia Centerből.

.

Előzmény: Mazsola0070 (5521)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.06.25 0 0 5521

Jó kérdés, nem is tudom nekem mennyire gazdagnak kellene lennem, hogy 25 millás órát hordjak, őszintén szólva én még egy kocsiért is sokallnék ennyit.

 

És ezek szerint még a hosszú ideig tartó zárás (ami miatt nagyon sok más vendéglátós tönkrement) és a költséges étteremnyitás mellett is belefért.

 

Persze aztán a képeket elnézve kíváncsi lennék, hogy Jenőnek is 25 millába fájt-e az az óra, vagy az ilyen promóképekért és az óra reklámozásáért megkapta ő azt olcsóbban is (netán szponzor óraként használatra).  

Előzmény: Ilhilla (5519)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.24 -1 0 5520

Az álláshirdetés nem érdekel, de vendégként/vásárlóként számíthat rám, ha arra járok. :)

 

Bár amilyen fizetések vannak a tévéhíradó szerint manapság a Balatonnál, no name parti bodegákban is, lehet, hogy érdemes lenne átképeznem magam pultosnak.

Előzmény: Ilhilla (5517)
Ilhilla Creative Commons License 2021.06.24 -2 1 5519

https://noizz.hu/szines/racz-jeno-25-zimany-linda-10-gaspar-laci-5-millios-orat-hord-egy-uj-insta-oldal/56lchzj?utm_source=blikk&utm_medium=slider&utm_campaign=tereles

 

A "rongyrázáson" kívül mire jók ezek az órák, mit tudnak?

 

Mégis jól fizet ez a csatorna (lásd Rácz és Gáspár) :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!