Keresés

Részletes keresés

Bigyo SU Creative Commons License 2011.12.16 0 0 41

Nektek volt az év meccse, nekünk az idén voltak már komolyabb mérkőzéseink, pl. Kek döntő meg ilyenek.Viszont a győzelemnek örülök. "hazai győzelem is születhetett volna"...Persze, hidd csak ezt nyogodtan. Esélyetek nem volt, siófoki sporttárs barátom!

Várlak tavasszal a Népligetben, és akkor személyesen is megbeszélhetjük ezt a szarvasmarházást.Pacsi!

Előzmény: FHV (40)
FHV Creative Commons License 2011.12.14 0 0 40

Hát, ha nektek ez volt az év meccse, csak örülj nyugodtan. Szerintem papírforma eredmény, azzal együtt, hogy feszesebb védekezéssel és jobb helyzetkihasználással (pl. heteslövések) hazai győzelem is születhetett volna.

Egyébként azért kaptatok csak ennyi jegyet, mert emberből ugyan beférne több is, de ilyen szarvasmarhákból, mint te vagy max. ennyit lehet beengedni.

Előzmény: Bigyo SU (33)
sanyipapa Creative Commons License 2011.12.14 0 0 39

Két idényt játszott az ETO-ba,tehát jogossan valják a siófokiak saját nevelésnek.

Annyira echte hogy a szálodasoron (Petőfi sétány) még panziót is neveztek el róla...))

Előzmény: kaloz174 (37)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 38

Elhiszem neked.

Előzmény: kaloz174 (37)
kaloz174 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 37

Valóban töltött egy rövid időt nálatok. Egyébként ő "echte" siófoki. Hidd el ezt nekem anélkül, hogy bizonyítékot mellékelnék.:) (Bár mondjuk, talán hiteles tanúnak megfelelnék.:))

Előzmény: Cseszi75 (36)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 36

A 2000-2001es szezonban ő is Győrben játszott:)) Persze ettől  még lehet Siófok nevelés.

Előzmény: kaloz174 (35)
kaloz174 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 35

De bizony van!:) Igaz, csak 1 valaki, igaz, nem is kezdő legtöbbször, de Kiss Olci már nagyon régen a Beszédes iskola csarnokában játszik.
(Bocs', hogy belebeszéltem!:))

Előzmény: Cseszi75 (34)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.12.12 0 0 34

Nyilvánvalóan Siófokon a darabszámot tekintve, a pénzt tekintve az ETO-nál de ez nem számít, csak próbáltalak kiigazítani. A jelenlegi ETO-nak a keretében és a kezdőjében is van sajátnevelésű(azaz nem vásárolt) játékos. A Siófokéban nincs. Ennyi. Összességében nagyon sajnálom, hogy még számolni sem tudsz.

Előzmény: FHV (27)
Bigyo SU Creative Commons License 2011.12.11 0 0 33

Megvolt az év meccse gyerekek, ne keseregjetek! Köszi az 53 jegyet, simán leszurkoltunk benneteket. Sz*ar siófoki tornatermi bagázs!

FERENCVÁROS!

FHV Creative Commons License 2011.11.13 0 0 32

A korod miatt már nem illenék ilyeneket mondani rólad. :-))))))

Előzmény: kagye (31)
kagye Creative Commons License 2011.11.13 0 0 31

Biztosan sokat segít a siófoki szurkolók megítélésén, ha a fórumban "szellemi fogyatékosnak" titulálják az ellenvéleményt leírókat.

Tudod mit: húzzál még egy strigulát és sorolj engem is közéjük!

Előzmény: FHV (30)
FHV Creative Commons License 2011.11.13 0 0 30

Na, még 1 szellemi fogyatékos.

Itt a bevásárlásokról volt szó, amikor Cseszregi úr nekiállt saját nevelésről beszélni.

Erre írtam neki, hogy Lökéék sem saját nevelések, hanem összevásárolt játékosok.

Kápíse? Komprende? Ferstészdu? Dujúándörsztend? Valami?

Előzmény: Törölt nick (29)
sosavp Creative Commons License 2011.11.10 0 0 28

Bocs, hogy beleszólok, de a Siófok az elmúlt 1-2 évben több játékost igazolt szerintem, mint a Győr, szóval "agyon vásárolt" sokkal inkább a Siófok, kb. annyira, mint a Veszprém, bár megjegyezném, Veszprémben Szabadfi Ági személyében van legalább saját nevelésű a felnőtt keretben, illetve Palotás Fanni és Takács Bianka személyében két saját nevelésű korosztályos válogatott.

Siófok mit tud felmutatni?

Előzmény: FHV (27)
FHV Creative Commons License 2011.11.10 0 0 27

Figyu, nézd már meg, Cs Peti korábbi írását az "agyonra" vásárolt csapatokról. Aztán döntsd el, hogy hol volt nagyobb vásár: Siófokon, Veszprémben vagy Győrben. Kicsit uncsi, hogy értetlen vagy. :-)

Senki nem beszélt saját nevelésekről, nem tudom, hogyan kerítetted ide ezt a témát.

A Győrben ki saját nevelésű az 1-2 éven belül vásárolt játékosok közül? Lekics, Löke, Jolánka R., Lunde? Vagy ki??? Ezeknek a játékosoknak az ára, bére egy középcsapat teljes éves költségvetése. Ilyenkor azért lehet beszélni az "agyonra" vásárolt játékosokról, ugye?

Győrben lassan már nemhogy saját nevelés, de magyar játékos sem lesz.

DE ELÉG MÁR A GYŐRBŐL!

Hajrá Siófok!

Előzmény: Cseszi75 (26)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 26

Próbáld meg újraértelmezni hátha sikerül. De segítek: sorold fel a Siófok sajátnevelésű játékosait. Aztán meg a Győrét. :)

Előzmény: FHV (25)
FHV Creative Commons License 2011.11.08 0 0 25

Akkor lehet, hogy nem tudsz olvasni. Vagy a nagy vigyorgásod az 1 gr-os "zöld" pakettnek köszönhető volt?

Segítek: a 20-as beírásodra válaszoltam.  :-)

Előzmény: Cseszi75 (24)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 24

Szerintem fogalmad sincs mire válaszoltál:) Ne zavartasd, további jó monologizálást.

Előzmény: FHV (21)
Sztojka Benjamin Creative Commons License 2011.11.07 0 0 23

Tetszik a stílusod fenegyerek.Talizhatnánk?

Előzmény: FHV (22)
FHV Creative Commons License 2011.11.07 0 0 22

Mmmm. Úgy látszik igaza lesz az egyik korábbi hozzászólónak, megérkeztek a győriek. :-(

No, az előbbi kis kitérő után a Szekszárd ellen kupameccsről picit.

A szinte kötelezőnek mondható - bár a Vác elleni x után nem könnyelműen vehető meccs után - győzelem sikerült. Az első és második félidő szöges ellentétben volt egymással sajnos.

Az alapemberekből álló első sor nagy különbséggel nyerte az első 30 percet, de a 2. félidőben fokozatosan becserélt játékosok sajnos gyakorlatilag semmit nem tudtak érdemben hozzátenni a játékhoz. Rengeteg kimaradt ziccer, 3 kihagyott hetes a meccs egésze folyamán, ami a negatívum. A pozitív a kulcsemberek kiváló, könnyed játéka volt. A játékvezetők az első félidei picit hazainak mondható pályát a második félidőre a statisztika kedvéért visszabillentették, de a meccs folyamát alapvetően nem befolyásolták.

Következik a Veszprém, nehéz, de nyerhető mérkőzés pénteken.

FHV Creative Commons License 2011.11.07 0 0 21

Örülök neki, hogy ennyire boldog vagy. Évi 6-800 milliós költségvetéssel én is vigyorognék, mint szurkoló. Az "agyonra" vásárlásra újabb jó példa a Veszprém esetében Hornyák Dóra, a pletykák szerint meg az ETO-nál Kazai.

Vigyorogj nyugodtan az összevásárolt csapatoddal, Dániában gondolom, nem voltál annyira boldog. Sok sikert a BL-ben!

Én a Siófoknál szerződtetett játékosokra semmiképpen nem ragasztanám az "agyonra" vásárolt jelzőt, nem igazán gondolom, hogy a költségvetés és a bérezés ugyanazon a szinten lenne, mint Győrben. Ide ebben a szezonban érkeztek minőségi játékosok, míg nálatok és Veszprémben több éve tart az építkezés. Ennyit az "agyonra" vásárlásról.

Előzmény: Cseszi75 (20)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.11.01 0 0 20

""Agyonra" vásárolt csapat ma maximum az ETO és a Veszprém női szinten. "

Ezen nagyon jót vigyorogtam, érdemes volt betérni ide. Nálatok csak sajátnevelésűek játszanak, mi? Herr Orsitól, Szepesin át Blojig... Istenem.

Előzmény: FHV (14)
FHV Creative Commons License 2011.10.29 0 0 19

A Halas elleni kötelezőt ha nehezen is, de hozta a csapat, gratula hozzá mindenkinek! Ha bíróznék, biztos megszólnának, de a hetesek és kiállítások aránya finoman fogalmazva is különös. Mindegy.

A korábban a váci csapat szárnyaszegéséről írtakból meglepetésre (?) máris bejött az első: a szexárdi x. :-)

Mondhatnám azt is "Apa, kezdőőőődik!"  :DDD

Mindazonáltal a Fehérvár veresége is jól jött, ma pedig a Veszprémet verhetné a Fradi és jó lenne a 7vége.

Feltűnő, hogy a Csaba ismét a hercegsüdiékkel szerzett pontot-pontokat, ahogy ellenünk is. Éééééérdekes.

FHV Creative Commons License 2011.10.29 0 0 18

Én úgy gondolom, hogy a kiállítási arány és a hetesek száma mindent elmond (a kiállítások időbeliségét is - mikor történtek -  tekintsük!!!), aztán lehet beszélni arról, hogy mi elfogult és mi nem.

Előzmény: kagye (17)
kagye Creative Commons License 2011.10.27 0 0 17

Nem. Sokkal több olyan megállapítás van az írásaidban, amivel nem értek egyet. Viszont - mint ahogyan írtam - elfogult véleményekre nem szeretnék reagálni. Most ragadjak ki a mérkőzésből én is részleteket, amikor a váciak kárára tévedtek a játékvezetők? Minek? Már több alkalommal leírtam: a magyar női kézilabda bajnokság sajátja, hogy fordulónként minimum 10 csapat sikerét veszik el azok a csúnya bírók... (A félreérthető fogalmazásról annyit: ilyenekből lesznek a "kabátlopási" esetek. Pár hét múlva az marad meg az azt olvasókban, hogy egy szegény siófoki játékost Vácon büntetlenül úgy kiütöttek, hogy kórházba kellett vinni. Ismét leírom: sem így, sem úgy értelmezve nem ütötték ki Ivettet!)

Előzmény: FHV (16)
FHV Creative Commons License 2011.10.27 0 0 16

Tisztelt kagye, Gyula bá'!

A meccsel kapcsolatban sok mindent ki lehet kérni, magad vagy a csapat nevében. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam a "kiütöttek" szóval, félreérthető volt, célzásom a játék további folytatásáról szólt, nem a szó szerinti kiütésről-ütésről.

Annak viszont örülök, hogy írásomban - úgy nézem - csak ez volt számodra az egyetlen, amivel nem értettél egyet. :-)

Előzmény: kagye (15)
kagye Creative Commons License 2011.10.27 0 0 15

Kedves FHV!

Természetesen minden szurkoló elfogult a csapatával kapcsolatban. Ezért nem is reflektálnék véleményedre - amelyek azért néhány szegmensében eléggé furcsák. Egy valamit nem hagyhatok azonban szó nélkül: ez pedig Szepesi Ivett sajnálatos sérülésének általad felfedezni vélt körülményei. Azt írod: "...  ennek egyik áldozata lett Szepesi is, akit úgy ütöttek ki a játékból, hogy kórház lett a vége." Ez egyszerűen nem igaz, alattomos, durva vád, amit minden váci játékos és szurkoló nevében kikérek magunknak! Nem tudom, láttad-e a helyszínen az esetet. Nem tudom, sikerült-e megnézned azóta. Megnyugodva, lehiggadva, nem a meccs izgalmainak hatása alatt. Mivel nekem módom volt rá nem is egyszer - a tévéfelvételt készítő médium munkatársa vagyok -, így nyugodt szívvel kijelenthetem: NEM HOGY NEM ÜTÖTTÉK KI IVETTET A VÁCI JÁTÉKOSOK, HANEM TISZTÁN SÁNCOLTÁK LÖVÉSÉT!!! (Méghozzá Baross Zsuzsa.) Sajnos, ezt követően a siófoki játékos rosszul ért talajt és nagyon csúnyán beverte a fejének hátsó részét. Ennek általában agyrázkódás a következménye. Mi, váciak folyamatosan érdeklődtünk a helyi kórházban hogyléte felől és őszintén örültünk, amikor haza mehetett.

Most meg valaki egy internetes fórumon vélt igazának hamis bizonygatására felelőtlenül vagdalkozik....

Előzmény: FHV (14)
FHV Creative Commons License 2011.10.27 0 0 14

"Agyonra" vásárolt csapat ma maximum az ETO és a Veszprém női szinten. Az első négyből pont emiatt a két elfújt meccs miatt hiányzik a csapat, ez a 3 pont az, ami elválaszt a többiektől. Úgy látom kicsit nőtt az arc Vácon, az 1 gólocskás "éppengyőzelmek" nem túl biztatóak a jövőre nézve, hozzátéve azt is, hogy a Siófok elleni meccsen nem billent, hanem megdőlt a hazai pálya az utolsó 10 percben. A váci játékosok azzal a tudattal játszhattak, hogy a szabálytalan megmozdulásaikat úgysem büntetik a bírók, ennek egyik áldozata lett Szepesi is, akit úgy ütöttek ki a játékból, hogy kórház lett a vége. Természetes, hogy megbomlik a csapategység, a taktika, hiszen az "agyonra" vásárolt Siófok sajnos nem tudott a helyére megfelelő kvalitású játékost beállítani, ráadásul nem is volt hová, hiszen a sorozatos emberhátrányok kellőképpen megakasztották a játékunkat.

Én csak egyet mondok, örülj annak, hogy a Vác még ott tart, ahol, de az eredményeket ezután kell(ene) igazán hozni, illetve a jövendőbeli biztos vereségeket belekalkulálni!

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.26 0 0 13

Halli! Milyen érdekes hogy a Békéscsabai x -nél is a játékvezetők voltak a hibásak arra nem gondolsz hogy lehet nektek "agyonra" vásárolt csapatotok de csapatként nem működik a gépezett magasan ott a helyetek az első négybe.De a Váci vereség nem csak a játékvezetőkön múlott .Szeretett csapatod azt hitte hogy megvan a meccs és így kiengedtek és mikor baj volt már nem tudtak felpörögni, a Vácott meg dicséret illeti mert nem adta fel. Ja és szerintem a két csapat között nincs 6-7 gól külömbség mint ami a szünetben volt. Üdv további jó szurkolást Hajrá Vác Hajrá Kézilabda!!!

Előzmény: FHV (12)
FHV Creative Commons License 2011.10.26 0 0 12

Előkerülve talán kezdeném ott, ahol abbahagytam.

A rossz ómen megérzése sajnos "bejött" Vácon, ahol a lefújást követően természetesen nem volt olyan helyi szurkesz, aki - akár csak egy fél szóval is - megemlítette volna a hazai pályán elért győzelem körülményeit.

Sajnos a Siófok beleszaladt - persze ehhez az is kellett, hogy ketten (pszt: hercegsüdi) hátulról lökjék - abba a kinyújtott ökölbe, amit a Vác tartott maga előtt.

A meccs első félideje küzdelmes, váci részről szenvedő, siófoki oldalról könnyed játékkal hozott 30 perc volt, annak ellenére, hogy a kiállítási arány már ekkor jellemezte a hazai pályát.

A második játékrészre valahogy elfogyott a játék és vele együtt a siófoki csapat a kissé egyoldalúan megítélt kiállítások miatt. A meccs végén váci oldalon 2 kiállítás, a SKC játékosait 8 (!) alkalommal pihentette a két rigó. Ebből a Szalai Babett piros lapját kiharcoló Klivinyi Kinga említhető még meg, hát Szabina jól megtanította neki a színészmesterséget, annyi bizonyos. A "nagy halál" és a kiállítás után kb. 6 mp-cel már mosolyogva nézett össze társaival: "Ezt is megették hercegsüdiék!"

Az ítéletek tükrözték a hazai csapat sérthetetlenségét, mert amíg pl. Bogdanovic Annát - jogosan - kiküldték, mert Tápai Szabinának ziccerben odaütött, addig pont az említett hölgyet a Bódi Berni elleni ugyanilyen jellegű szabálytalanságáért elfelejtették, mintahogy akkor is, amikor Szabina a ziccerben betörő játékos kezét hátulról visszafogva-rányúlva próbálta meg faultolni.

Ezek csak példák, mert jónéhányat lehetne még a meg nem ítélt kiállításokhoz sorolni váci részről...

De sajnos nem kizárólag ez volt az oka a vereségnek. Sajnos a fordulók óta kiemelkedő váci irányító játékból kiemelését valahogy elfelejtette Imre Vilmos (nemúgy Ökrös Csaba a miénket), ami ugyan az első félidőben még nem volt gond, a másodikban annál inkább. Tudvalevő, hogy a Vác játéka kizárólag egy emberre épül, akit semlegesítve nincs figura, nincs elképzelés, nincs kialakított helyzet és persze jónéhány gól sem.  

Remélem, a visszavágón ezeket a problémákat sikerül orvosolni, illetve amennyiben csak negyede ilyen hazai pályát kapunk, már bizakodhatunk is a győzelemben.

Pénteken Kiskunhalas érkezik, a versenyben maradáshoz kötelező a győzelem.  

FHV Creative Commons License 2011.10.11 0 0 11

Nos, megpróbálom időrendben a dolgokat:

Fantasztikus küzdeniakarással, jobb koncentráltsággal sikerült egy jól játszó Érdet megvernünk, és tőlük is bekaszálni a két pontot. GRATULA!!! :-)

Ugyancsak gratula Bódi Berninek és Herr Orsinak a válogatottba való meghíváshoz, bár a teljesítményük és "előéletük" alapján ez nem lehetett kérdéses, még akkor sem, hogy új szöv. kapitány van.

Nálam keretben lenne még Anna és Szepi is, de sajnos nem én vagyok a kapitányi cím tulajdonosa. :-)

Szombaton 16:00-tól NAGYONNAGYONNAGYON fontos meccs vár a lányokra Vácon, úgy gondolom, hogy mindenkitől kell az Érd elleni játékhoz képest még 20% és akkor biztosan nálunk landolnak a pontok a meccs végén.

Rossz ómen, hogy Vácon ugyanaz a két fogalmatlan j.v. fütyül majd, mint Békéscsabán. (hercegsüdi)

Hajrá Csajok!  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!