Keresés

Részletes keresés

taszi6975 Creative Commons License 2020.03.04 0 0 52

EHF kupa

taszi6975 Creative Commons License 2019.05.05 0 0 51

Még egy jó meccset!

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.21 0 0 50

Váci szurkoló vagyok de remélem lesz is belőle valami mert hát a mostani sz.....:)

Előzmény: tibor6908 (48)
Tom Bcs Creative Commons License 2012.12.20 0 0 49

Csak legyen is belőle valami..  Szinte úgyanígy néz ki a nagybányai csarnok is, belülről.

Előzmény: tibor6908 (48)
tibor6908 Creative Commons License 2012.12.20 0 1 48

Új sportcsarnok Siófokon.

Ilyen lesz az új sportcsarnok Siófokon, ha elkészül... Mellette láthatóak a futball edzőpályák az egyik képen.

http://www.keletterv.hu/referencia/si%C3%B3fok-sportcsarnok

 

Cseszi75 Creative Commons License 2012.06.03 0 0 46

Te ezt biztosan a Siófok topicba szántad vagy csak gyakorolsz?:)

Előzmény: Törölt nick (45)
gammapolis Creative Commons License 2012.02.22 0 0 44

Kisalföld szerint Szepesi Ivett a Győrrel tárgyal.

FHV Creative Commons License 2012.02.22 0 0 43

Elérkezett az alapszakasz hajrája, a csapat a 3. helyen áll, amit a hátralévő 4 mérkőzésből - ha csak kettőt megnyer - meg is tarthat.

 

A meglévő 24 ponthoz ha csak 4 pont is érkezik, már mindenképpen alapszakasz bronzérmes a Siófok, ugyanis az Érd (22 p) és a Vác (21 p) maximum 6 egységet szerezhet, mivel mindkettő játszik a Győr ellen. A Veszprém 20 pontos, azonban ha szombaton sikerül őket legyőzni, 95%, hogy megtartjuk jelenlegi helyünket.

 

Az Érd ellen az egymás elleni jobb eredmény dönt pontegyenlőségnél. - ha minden igaz... :-)  

FHV Creative Commons License 2011.12.16 0 0 42

Miért, a KEK-döntő komoly volt? Nekem komolytalannak tűnt, nem volt igazi ellenfél az a spanyol huszadrangú, névtelen játékosokból álló csapat. Az lett volna csúnya, ha a Viborg elleni hazai pályás, mákos továbbjutás után kiüti a Fradit.

 

Hogy nem volt esély, azért azt nem mondanám. Jelenleg ennyi volt a csapatban és ez nem volt a maximum. Jobbak voltatok egy Kovacsicz Mónival, akinek talán 1 gólja volt szabályos, az összes többinél lent volt a lába, ahogy szokott mindig is. Láb lent, kitámaszt, majd lő. A bírók ezt meg elnézik sajnos, mindig, mindenhol. Mind1.

 

A pacsi előtti mondatodat ha kifejtenéd kicsit bővebben, mert most nem tudom, hogy félnem kell tavaszig vagy meghívsz egy sörre? :-)))))

Előzmény: Bigyo SU (41)
Bigyo SU Creative Commons License 2011.12.16 0 0 41

Nektek volt az év meccse, nekünk az idén voltak már komolyabb mérkőzéseink, pl. Kek döntő meg ilyenek.Viszont a győzelemnek örülök. "hazai győzelem is születhetett volna"...Persze, hidd csak ezt nyogodtan. Esélyetek nem volt, siófoki sporttárs barátom!

Várlak tavasszal a Népligetben, és akkor személyesen is megbeszélhetjük ezt a szarvasmarházást.Pacsi!

 

Előzmény: FHV (40)
FHV Creative Commons License 2011.12.14 0 0 40

Hát, ha nektek ez volt az év meccse, csak örülj nyugodtan. Szerintem papírforma eredmény, azzal együtt, hogy feszesebb védekezéssel és jobb helyzetkihasználással (pl. heteslövések) hazai győzelem is születhetett volna.

 

Egyébként azért kaptatok csak ennyi jegyet, mert emberből ugyan beférne több is, de ilyen szarvasmarhákból, mint te vagy max. ennyit lehet beengedni.

Előzmény: Bigyo SU (33)
sanyipapa Creative Commons License 2011.12.14 0 0 39

Két idényt játszott az ETO-ba,tehát jogossan valják a siófokiak saját nevelésnek.

Annyira echte hogy a szálodasoron (Petőfi sétány) még panziót is neveztek el róla...))

Előzmény: kaloz174 (37)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 38

Elhiszem neked.

Előzmény: kaloz174 (37)
kaloz174 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 37

Valóban töltött egy rövid időt nálatok. Egyébként ő "echte" siófoki. Hidd el ezt nekem anélkül, hogy bizonyítékot mellékelnék.:) (Bár mondjuk, talán hiteles tanúnak megfelelnék.:))

Előzmény: Cseszi75 (36)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 36

A 2000-2001es szezonban ő is Győrben játszott:)) Persze ettől  még lehet Siófok nevelés.

Előzmény: kaloz174 (35)
kaloz174 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 35

De bizony van!:) Igaz, csak 1 valaki, igaz, nem is kezdő legtöbbször, de Kiss Olci már nagyon régen a Beszédes iskola csarnokában játszik.
(Bocs', hogy belebeszéltem!:))

Előzmény: Cseszi75 (34)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.12.12 0 0 34

Nyilvánvalóan Siófokon a darabszámot tekintve, a pénzt tekintve az ETO-nál de ez nem számít, csak próbáltalak kiigazítani. A jelenlegi ETO-nak a keretében és a kezdőjében is van sajátnevelésű(azaz nem vásárolt) játékos. A Siófokéban nincs. Ennyi. Összességében nagyon sajnálom, hogy még számolni sem tudsz.

Előzmény: FHV (27)
Bigyo SU Creative Commons License 2011.12.11 0 0 33

Megvolt az év meccse gyerekek, ne keseregjetek! Köszi az 53 jegyet, simán leszurkoltunk benneteket. Sz*ar siófoki tornatermi bagázs!

FERENCVÁROS!

FHV Creative Commons License 2011.11.13 0 0 32

A korod miatt már nem illenék ilyeneket mondani rólad. :-))))))

Előzmény: kagye (31)
kagye Creative Commons License 2011.11.13 0 0 31

Biztosan sokat segít a siófoki szurkolók megítélésén, ha a fórumban "szellemi fogyatékosnak" titulálják az ellenvéleményt leírókat.

Tudod mit: húzzál még egy strigulát és sorolj engem is közéjük!

Előzmény: FHV (30)
FHV Creative Commons License 2011.11.13 0 0 30

Na, még 1 szellemi fogyatékos.

 

Itt a bevásárlásokról volt szó, amikor Cseszregi úr nekiállt saját nevelésről beszélni.

 

Erre írtam neki, hogy Lökéék sem saját nevelések, hanem összevásárolt játékosok.

 

Kápíse? Komprende? Ferstészdu? Dujúándörsztend? Valami?

Előzmény: Törölt nick (29)
sosavp Creative Commons License 2011.11.10 0 0 28

Bocs, hogy beleszólok, de a Siófok az elmúlt 1-2 évben több játékost igazolt szerintem, mint a Győr, szóval "agyon vásárolt" sokkal inkább a Siófok, kb. annyira, mint a Veszprém, bár megjegyezném, Veszprémben Szabadfi Ági személyében van legalább saját nevelésű a felnőtt keretben, illetve Palotás Fanni és Takács Bianka személyében két saját nevelésű korosztályos válogatott.

Siófok mit tud felmutatni?

Előzmény: FHV (27)
FHV Creative Commons License 2011.11.10 0 0 27

Figyu, nézd már meg, Cs Peti korábbi írását az "agyonra" vásárolt csapatokról. Aztán döntsd el, hogy hol volt nagyobb vásár: Siófokon, Veszprémben vagy Győrben. Kicsit uncsi, hogy értetlen vagy. :-)

 

Senki nem beszélt saját nevelésekről, nem tudom, hogyan kerítetted ide ezt a témát.

 

A Győrben ki saját nevelésű az 1-2 éven belül vásárolt játékosok közül? Lekics, Löke, Jolánka R., Lunde? Vagy ki??? Ezeknek a játékosoknak az ára, bére egy középcsapat teljes éves költségvetése. Ilyenkor azért lehet beszélni az "agyonra" vásárolt játékosokról, ugye?

 

Győrben lassan már nemhogy saját nevelés, de magyar játékos sem lesz.

 

DE ELÉG MÁR A GYŐRBŐL!

 

Hajrá Siófok!

 

 

Előzmény: Cseszi75 (26)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 26

Próbáld meg újraértelmezni hátha sikerül. De segítek: sorold fel a Siófok sajátnevelésű játékosait. Aztán meg a Győrét. :)

Előzmény: FHV (25)
FHV Creative Commons License 2011.11.08 0 0 25

Akkor lehet, hogy nem tudsz olvasni. Vagy a nagy vigyorgásod az 1 gr-os "zöld" pakettnek köszönhető volt?

 

Segítek: a 20-as beírásodra válaszoltam.  :-)

Előzmény: Cseszi75 (24)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 24

Szerintem fogalmad sincs mire válaszoltál:) Ne zavartasd, további jó monologizálást.

Előzmény: FHV (21)
Sztojka Benjamin Creative Commons License 2011.11.07 0 0 23

 

 

 

Tetszik a stílusod fenegyerek.Talizhatnánk?

Előzmény: FHV (22)
FHV Creative Commons License 2011.11.07 0 0 22

Mmmm. Úgy látszik igaza lesz az egyik korábbi hozzászólónak, megérkeztek a győriek. :-(

 

No, az előbbi kis kitérő után a Szekszárd ellen kupameccsről picit.

 

A szinte kötelezőnek mondható - bár a Vác elleni x után nem könnyelműen vehető meccs után - győzelem sikerült. Az első és második félidő szöges ellentétben volt egymással sajnos.

 

Az alapemberekből álló első sor nagy különbséggel nyerte az első 30 percet, de a 2. félidőben fokozatosan becserélt játékosok sajnos gyakorlatilag semmit nem tudtak érdemben hozzátenni a játékhoz. Rengeteg kimaradt ziccer, 3 kihagyott hetes a meccs egésze folyamán, ami a negatívum. A pozitív a kulcsemberek kiváló, könnyed játéka volt. A játékvezetők az első félidei picit hazainak mondható pályát a második félidőre a statisztika kedvéért visszabillentették, de a meccs folyamát alapvetően nem befolyásolták.

 

Következik a Veszprém, nehéz, de nyerhető mérkőzés pénteken.

FHV Creative Commons License 2011.11.07 0 0 21

Örülök neki, hogy ennyire boldog vagy. Évi 6-800 milliós költségvetéssel én is vigyorognék, mint szurkoló. Az "agyonra" vásárlásra újabb jó példa a Veszprém esetében Hornyák Dóra, a pletykák szerint meg az ETO-nál Kazai.

 

Vigyorogj nyugodtan az összevásárolt csapatoddal, Dániában gondolom, nem voltál annyira boldog. Sok sikert a BL-ben!

 

Én a Siófoknál szerződtetett játékosokra semmiképpen nem ragasztanám az "agyonra" vásárolt jelzőt, nem igazán gondolom, hogy a költségvetés és a bérezés ugyanazon a szinten lenne, mint Győrben. Ide ebben a szezonban érkeztek minőségi játékosok, míg nálatok és Veszprémben több éve tart az építkezés. Ennyit az "agyonra" vásárlásról.

Előzmény: Cseszi75 (20)
Cseszi75 Creative Commons License 2011.11.01 0 0 20

""Agyonra" vásárolt csapat ma maximum az ETO és a Veszprém női szinten. "

 Ezen nagyon jót vigyorogtam, érdemes volt betérni ide. Nálatok csak sajátnevelésűek játszanak, mi? Herr Orsitól, Szepesin át Blojig... Istenem.

Előzmény: FHV (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!