Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2010.02.19 0 0 69
Köszi! Nem lettem okosabb. A régebbi jégmadaras sztorit nagyjából ismerem. Ennek a most díjazott fotónak a felvételi körülményeiről semmit nem sikerült megtudni a riport alapján.
Előzmény: Dari (68)
Dari Creative Commons License 2010.02.19 0 0 68
http://rtlklub.hu/musorok/felketto/videok/83125
Előzmény: seeman (67)
seeman Creative Commons License 2010.02.19 0 0 67
 O. K.   :-)
Előzmény: Alpha Lyrae (66)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.19 0 0 66
nem bántásiból mondtam én sem. elnézésed kérem! az észrevételed teljesen jogos és részben ingem is.
Előzmény: seeman (65)
seeman Creative Commons License 2010.02.18 0 0 65

Valóban cinikus volt. Ezért elnézést kérek tőled és mindenkitől, akik nem sárosak ebben a hadjáratban.

Akinek nem inge, ne vegye magára!

Elkeseredetten figyelem, ami a hazai term.fotósok között zajlik.

 

Az optikai rajzhoz kevésbé értek. Más fajtához jobban.

 

Üdv!

 

Előzmény: Alpha Lyrae (64)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.18 0 0 64
ne haragudj! ez enyhén cinikus!
úgy gondolom (lehet rosszul), hogy a hálá(lo)m nem oldja meg az összes problémát ebben tekintetben.
(nem csak az optika rajzról illik beszélgetni sokat, hanem a jellemtelenség természetrajzáról is). sőt! elismerem, valahol ez fárasztó lehet.

í
Előzmény: seeman (62)
OPi Creative Commons License 2010.02.18 0 0 63
:-)
Előzmény: seeman (62)
seeman Creative Commons License 2010.02.18 0 0 62

3-4 ember osztja egymást kb. 12 különböző nicken.

Ezt a játékot már nem oldja fel semmi, csak a halál.

Előzmény: 61antana (61)
61antana Creative Commons License 2010.02.18 0 0 61
Akkor most már mindent tudok. :))
Előzmény: seeman (60)
seeman Creative Commons License 2010.02.18 0 0 60
Naná! Tkp. mindannyian szeretik egymást. Ez a hacacáré csupán a a topik túlélését célozza.
Előzmény: 61antana (59)
61antana Creative Commons License 2010.02.18 0 0 59
Ti azért szoktatok képeslapot küldeni egymásnak karácsonykor? :)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.18 0 0 58
Sajnos a nagy igyekezeted kárára volt a konkrétumoknak. Annyi azért jól érthető, hogy az ország (haza? nemzet?) ellen van mindenki aki a csalókat néven nevezi vagy fülön csípi....

más?


Előzmény: shabbabácsi (53)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.17 0 0 56
ragi, nincs neked valami multiplex problémád?
shabbabácsi Creative Commons License 2010.02.17 0 0 53
kedves kacagány
talán savanyú a szőlő? Vagy neked nem volt mit fotózni? Talán ha a saját házad táján sepregetnél észrevennéd, hogy akik annak idején támadták Józsit azok arról híresek hogy:
- Az általuk készített képek photoshoppal manipuláltak!
- Az általuk készített állítólagos bizonyíték semmiben sem felel meg az általad felrótt képpel!
- illegálisan és jogszabályba ütköző módon használtak fel kitömött madarat az állítólagos manipulált képhez!
- Ők arról híresek a természetvédelmi körökben, hogy kitapossák azt a védett virágot amit lefényképeztek, nehogy más is elkészíthessen róla képet!
Mivel magasról szarnak rájuk a külföldi lapok ezért csak rágalmazni és vádaskodni tudnak!

Az ilyenek miatt mint amilyen te is vagy tart itt az ország ahol tart, mert te és a te fajtád csak irigykedik és nem tud örülni mások sikerének. Te kis hozzáértő, talán még diplomád is van hülyeségből?
verz Creative Commons License 2010.02.16 0 0 51
Kösz a kimerítő választ! Én is lezártam a veled való vitát, mert ilyen jellemtelen alakokkal nem szeretek társalogni. Béke veled. Period.
Előzmény: denes (42)
seeman Creative Commons License 2010.02.16 0 0 50
Ragi?? :-)
Előzmény: kacagány-fotogány (49)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.16 0 0 49
Period.
Előzmény: denes (48)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.16 0 0 47
My outdoor photography is informed by the "conservation photography" ethic. All of my images preserve essential content so they retain their authenticity while evoking a sense of wonder of our natural world.
Előzmény: denes (43)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.16 0 0 46
Teszik amikor valaki szívből lelkesen csápol a csalónak. (Böszmeségeket ondolálva, nem kicsit, nagyot!)

verz Creative Commons License 2010.02.16 0 0 40
Inkább arra reagálnál, hogy ahhoz mit szólnál, ha egy csaló elvinné az orrod elől a potenciális dollárjaidat összefotosoppolt étteremképekkel? Vagy téged ez nem izgatna? Akkor remélem találkozol majd egy Petersburgerrel a saját kis "felségterületeden", s remélem teljes mellszélességgel kiállsz majd mellette. És természetesen nem teszel ellene semmit, hiszen az irigységnek még a látszatát is kerülni akarod, ugye?
Előzmény: denes (39)
verz Creative Commons License 2010.02.15 0 0 37
Ragika-Dénes, muszáj neked egy topikhoz 10 nikken hozzászólnod??? Ez nem bunkóság, szerinted?

Hogy megnyugodjál, én is doktor vagyok, mégpedig állattanból, úgy hogy valamivel többet értek a témához, mint a növénytanból doktorált Petersburger.

Ami az irigységet illeti: soha életemben nem voltam természetfotós, se más fotós, csak a fotózást szerető amatőr, illetve profi szerkesztő, akinek meg kell tudnia ítélni, hogy egy fotót leközölhet-e vagy se.

Csak engem - veled ellentétben - baromira bosszant, ha valaki csalással akar érvényesülni, sőt - sajnos nemcsak akar, hanem a jelek szerint jobban tud, mint a munkájukba rengeteg energiát befektető szakemberek.

Szerintem téged is bosszantan, ha valaki otthon, fele annyi pénzét fotosoppolná össze az étteremképeidet, és adná el a vevőknek, téged meg kib@sznának a hóba.
Előzmény: Daguerre (35)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.15 0 0 36
Szép dolog a matematika:

"Tisztelt MÚOSZ Fotóriporterek Szakosztálya, tisztelt Zsűri!

Észrevételük után, újraolvasva a pályázati kiírást, rá kellett jönnöm, hogy egy részlet - miszerint a "Természet és Tudomány (Sorozat)" kategóriában minden egyes képnek a tárgyévben kell készülnie - elkerülte a figyelmemet. A sorozat összeállításakor arra törekedtem, hogy a lehető legváltozatosabb, legtöbb információt nyújtó anyagot állítsak össze. Eközben sajnos adminisztratív szempontból kifogásolható képek is bekerültek a sorozatba. Ezúton közlöm Önökkel, hogy a "Jégmadarak" című, 10 képből álló sorozatomból 4db felvétel (sorrendben a 6., 8., 9., 10.) nem a tárgyévben, 2009-ben, hanem 2008-ban készült. A fent említett, 2008-ban készült felvételeket ezennel visszavonom a pályázati anyagomból.

Pécs, 2010. február 11.
Dr. Szentpéteri L. József"




Nos ugye volt 10 képe amiből visszavont 4-et, maradt öt.... Csoda egy ember, kész herry potter

hogy látják mások?
Daguerre Creative Commons License 2010.02.15 0 0 35
Hehe, a jégmadár visszanyalt. :D
Kedves ősmagyar szittya fotós társadalmunk meg megmutatja ilyenkor a foga fehérjét, savanyú a szőlő...LOL
Bezzeg a hever betonbunkeréből készült madaras képek full természetesek. Azokkal semmi gond. :D
Teljesen ugyan az a szitu, erre lehet viaskodni de felesleges. Ő a jobb, be kell ismerni. ;)

Gratulálok a sikerhez!
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.15 0 0 33
és akkor miafasz van? doktornak már szabad csalni?
Előzmény: denes (31)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.15 0 0 32
kis dr lett . ne tulozz. period .
Előzmény: denes (31)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.14 0 0 30
Előzmény: kacagány-fotogány (29)
kacagány-fotogány Creative Commons License 2010.02.14 0 0 29
Kedves Herry Potter!



Mindegy, ha már ily "virtuóz" módon védesz is egy csalót, akkor szerinted hányszor kaphatnak rajta egy "becsületes" természetfotós a csaláson?

Másrészt ha veszed a fáradságot ebben a topikban, időrendben:

valaki belinkelte a sajtófotó pályázat eredményeit.
majd előkerült embered kollekciója
majd előkerült a kollekció csonka verziója, hiszen még ebben is csalt...
Aztán meg ismertek a nevezetes évszámok amik a neten fellelhetők:
1996-2003-2010

Az hogy a csalód a World Pressen természetfotóval nyert-e vagy sem immár közömbös. Számomra teljesen érdektelen.

Érdekből vagy szerelemből lihegsz a jogos felháborodók nyomában?
eke Creative Commons License 2010.02.14 0 0 28
Előzmény: Törölt nick (26)
eke Creative Commons License 2010.02.14 0 0 27
Előzmény: Törölt nick (26)
nagyképű fotósok zsinatja Creative Commons License 2010.02.13 0 0 25
Nehéz elviselni más győzelmét. De ezért topicot nyitni, igazi magyeri virtus.:(
Előzmény: verz (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!