Keresés

Részletes keresés

E.M Creative Commons License 2017.09.05 0 0 1744

Nem tudom, hogy a PRS-nél hogyan számolják, de ők csak 62.100 Ft-ot kérnek a 260 km-ért (összesen, oda-vissza).

A 72.800 így jött ki nekem: 2*260*140, tehát ez már oda-vissza összesen annyi.

Előzmény: krimpelő (1743)
krimpelő Creative Commons License 2017.09.05 0 0 1743

Szia!

 

No, szerinted melyik drágább? Én 110km -e, oda-vissza 220-ra lakom a prs-től, és andres-éktől is......60.000-Ft-ot kér a prs ezért a távért, amiért andresék a felét 30.000-t. Ha a prs-től rendelnél akkor a 260km oda-vissza 520km náluk 145.600Ft lenne!!! A duplája az andreséhez képest. Ugye így már nem is annyira sok a 72.800 magyar forint.

Előzmény: E.M (1742)
E.M Creative Commons License 2017.09.05 0 0 1742

Azért azt tegyük hozzá a brutális kiszállítási díjhoz, hogy az Andre's Kft. is jó "kis" összeget elkér, ha valaki pl. 260 km-re lakik tőlük.

 

140 Ft/km, oda-vissza, az 72.800 Ft!

Előzmény: krimpelő (1732)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.01 0 0 1741

Ime a kinai csoda hisec és társai. Avagy az elrettentö példa.

krimpelő Creative Commons License 2017.08.30 0 0 1740

Szia!

 

Akkor annyival más a tiétek, hogy a záratok "nucleo"-s, cserélhető  lamellás, a miénk nem az. Egyébként nekünk is kívül marásos, belül forgató gombos, felül cilinderes zár, titán betéttel, törésvédővel. A toktakarás nekem nem annyira fontos, mert valószínűleg ezt is körbe kell majd burkolnom valami kőutánzattal. De úgy emlékszem tőlem kérdezték, hogy kell e toktakarás......de én nem kértem. No mindegy, ha készen lesz majd egyeztetünk, és meglessük kié a szebb...  :D . De, az az igazság, ahogyan mondod ezt a tengerkék színes kivitelt, úgy magam elé képzelve, szerintem ki.....ott jól nézhet ki. Nem tudom a szomszédaim mit szólnának hozzá (igaz nem is érdekel), de az tuti, hogy nálunk pont most festik a lépcsőházat. Majd szólok a srácoknak, hogy egy kis befőttesüvegnyi festéket azért adjanak, ha mégis javítanom kell kívülről. Belülről gipszkartonon lévő "delap" dísztégla szegély van, amit valószínűleg cserélnem, javítanom kell, de azt megoldom magam is, mert én csináltam a meglévőt is.

Mindenesetre sok sikert, és örömet a leendő ajtótokhoz.

Előzmény: csmaros (1739)
csmaros Creative Commons License 2017.08.30 0 0 1739

Nem mahagóni volt amibe beleszeretett pàrom, hanem egy tengerkék...mit szólnak majd a szomszédok azt nem tudom de szép a színe valóban. 

Semmi extrát nem kértünk, alul kéttollú kulcsos, kódkártyás, cserélhető lamellás, felül cilinderes zár, titan betéttel, törésvédővel, belül ràfordítóval, kívül marással a borításon. Kb. 330 a vége. 

 

Egy dolgot nem kérdeztem tőlük, toktakarással tudnak-e szolgálni vajon vagy olyan szépen bontanak, hogy nem lesz rà szükség? Bár igy lenne. 

Igyekszem majd képet felrakni, de ha most megrendelem, októberben tudjàk beépíteni mert megúsztak a rendelèsekkel a nyaralások miatt. 

Előzmény: krimpelő (1738)
krimpelő Creative Commons License 2017.08.30 0 0 1738

Szia!

 

Csak nem az én készülő ajtómat láttátok véletlenül? Nem valami "mahagóni" féle volt? Mert akkor talán.....:D

 

Örülök, ha segítettem, de hidd el én sem vagyok beépített emberke, csak elmondtam a tapasztalataimat, a rengeteg utánajárásomról.

Ti valószínűleg valami drágább verzsönt raktatok össze, mert az enyém, csak 300 lesz. Meg lehet majd tudnom milyet választottatok végül is? Képeket, majd én is kérnék, ha lehet.

 

Üdv! 

Előzmény: csmaros (1737)
csmaros Creative Commons License 2017.08.30 0 0 1737

Üdv megint!

 

Ki is szaladtam tegnap a telephelyre, tényleg nem egy csillivilli szalon de tetszett, hogy beleláthattunk a munkafolyamatokba, lévén, hogy ott van a műhely is és részleteiben meg tudtuk nézni az ajtókat.

 

Konklúzió: úgy néz ki mi is tőlük fogunk rendelni...merthogy, műszakilag hasonló szinten van valóban mint a prs DE nem kérnek felárat ha más színű a külső és belső borítás illetve alapáron kérhető a színre fújás, nem csak fahatású borítás van. Ez máshol 25 ezer/oldal....párom beleszeretett egy éppen készülő ajtó színébe és marásába,olyat kell csináltatni :) Ha már drága, legalább nézzen ki jól! Mondta ő.

Az is szimpatikus, hogy nem feláras ha nem alap ezüst kilincset akarok választani, van vagy 30 féle.

 

Összességében nagyon pozitív élményekkel távoztunk, igaz, hogy így is 330 ezer körül lesz a számla vége, de legalább szép színes lesz :)

 

Köszönöm a segítséget!

 

(nem, nem vagyok reklámember csak a pénzemért a lehető legjobbat szeretném megkapni, ezért mentem el 4 bemutatóterembe is)

Előzmény: krimpelő (1736)
krimpelő Creative Commons License 2017.08.29 0 0 1736

Rendben, ha meglesz teszek fel képeket róla. Ha kimész akkor láthatod a műhelyben készülő darabokat is, hogyan néz ki a vasszerkezet...stb. Csili-vili bemutató termet nem látsz majd, ajtót is 4-6 db-ot csak, de a lényeget látni fogod, nevezetesen azt, hogy a prs hez viszonyítva kb ugyan az a szerkezet, igaz a zár nem securemme, hanem mottura(szerintem egy kat.), és pont azért mert nem üldögél ott 2 emberke várva a leendő vevőket, nos szerintem ezért is tudják olcsóbban adni a saját ajtóikat. Ha jól emlékszem, akkor még ebben a hónapban akciós is náluk a felső kategóriás ajtó. Ami azt jelenti, hogy 226 eFT induló helyett 200 eFt az induló ár. Ja, és a kukucskáló benne van alapból az árban, és kilincset is választhatsz nem kevésből, és érdekes módon nem drágul az ajtó vele. 

Előzmény: csmaros (1735)
csmaros Creative Commons License 2017.08.29 0 0 1735

Kimegyek már én is ehhez az Andre's kft-hez, megnézem élőben az ajtóikat.

 

Esetleg ha kész az ajtó és raknál fel képet azt megköszönném!

Előzmény: krimpelő (1734)
krimpelő Creative Commons License 2017.08.28 0 0 1734

Szia!

 

Nem titok, hogy kitől rendeltem: Andre's kft-től....

 

Azért úgy hasonlítsd össze a két gyártó termékét, hogy pl: a PRS-nél az 5 perces ajtó: 357 eFt, míg az Andres magasabban jegyzett 10-15 perces ajtói 300eFt környéke. Én megpróbáltam mind a két gyártónál ugyanazt kérni, és így jöttek ki ezek az eltérő árak. Igaz, ezekben benne van a vidéki kiszállítási, és beépítési díj is.

A PRS magasabban jegyzet 10-15 perces ajtói már 4-500eFt között vehetők meg,.........nos ennyit már nem adok egy k...va ajtóért, inkább fegyveresen őrt állok előtte minden nap. :D

Előzmény: csmaros (1733)
csmaros Creative Commons License 2017.08.28 0 0 1733

Üdv!

 

Nem gondolom, hogy beleokoskodás lenne a véleményed, azért kérdeztem, hátha valaki olyat mond ami felett én átsiklottam.

Voltam a Tűz 92-nél és kértem ajánlatot az Andre's kft-től is, hasonló árak jöttek ki mint a prs-nél

 

Budapesten lakom, tehát megúszom a kiszállási díjat szerencsére.

Amúgy voltam már bent náluk, kaptam ajánlatot is, az alapján választottam prs-t, én úgy tudom, hogy alapból minden ajtójuk 2 zárral van szerelve, az más kérdés, hogy milyen kategóriájúval.

A kilincs benne van az alap árba, mondjuk nem az a szép fajta, a normálisabb az bizony feláras.

 

Azért kiváncsi lennék végül melyik cégnél kötöttél ki.

Előzmény: krimpelő (1732)
krimpelő Creative Commons License 2017.08.26 0 0 1732

Szia!

 

Nem akarok bele okoskodni, de ha esetleg nem pesten laksz, akkor viszont a prs BRUTÁLIS kiszállítási, és beépítési díjat számol fel. Amúgy valóban jók az ajtói, de érdekesek az árazásaik. Személyesen jártam a bemutató termükben, ahol a kolléga nagyon kedvesen, és részletesen elmond mindent az ajtókról, de van egy olyan érzésem ezt a szolgáltatást rendesen fel is számítják az ajtónál, ha rendelsz. A 179.000-Ft-os 5 perces ajtó, vidékre kiszállítva, beépítve egy szempillantás alatt 357 759 Ft-ot kóstált. Még a ki...ott kukucskálóért is külön kell fizetni, és a kilincsekért is+ a belső forgó gombért+ a rozettáért+ a kilincsért...stb. Arról nem is beszélve, hogy valóban van másodzár náluk, de az is feláras ezt ne felejtsd. A DTP nálam sem lett nyerő, de nem az 1 zár miatt, hanem mert csak az ajtólap megbontásával lehet benne zárat cserélni. Kérdeztem, ha baj van netán, akkor hogyan lesz orvosolva nekem vidéken......semmi gond mondták, kijönnek, és elviszik az ajtólapot, majd 2-3 nap múlva visszahozzák????? Én meg gondolom addig betárazva/csőre töltve virrasztok a bejárati ajtó helyén 72 órán át! Az igaz, hogy a prs ad további kedvezményt, mert ha kp az egészet kifizetem akkor csak 336 000 Ft-ot kell fizessek a 357 helyett, de szerintem ez még így is elég sok.

Tudom nem lehet 100-200 ért bizt. ajtót venni, végül is a megrendelt ajtóm is 300 eFt lesz (megjegyzem 15 perces magasabb kat. ajó lett, ami náluk még horrorisztikusabb áron lenne) kiszállítva+beépítve 2db zárral(mottura), de azért szerintem 36.000 Ft, az csak 36 ezer forint. Ha pedig az ő magasabb kat. ajtóihoz hasonlítom az árat, már rögtön 100-150 eFt difiről beszélünk. Ha más 30.000 Ft ért kihozza+beépíti ugyan úgy Budapestről, akkor nem értem ez másnak mitől 60.000 Ft!? A prs árajánlatán külön szerepel a kiszállítás, és a beépítés....ok rendben van, de ha már egyszer amúgy is beülnek a kisbuszba a melósok, és azzal eljönnek hozzám, akkor nem lenne ildomos hozniuk az ajtót is?? Persze nem külön 30 ezerért, hanem úgy ingyé, hiszen a beépítésért kifizetem a másik 30 ezret, ha pedig nem hozzák, mert nem kérem a kiszállítást, akkor vajon miért jönnének ki, mit akarnának egyáltalán beépíteni? Kérdeztem, ha én hozom el az ajtót, mert én saját költségen elhozom 5000-ből is, akkor mi a helyzet? Nos akkor nem garanciális, hiszen szállításkor baja eshet ugye.......

A magasabb kat. ajtót már nem is mertem megkérdezni, mert az tuti fél misi lett volna, így elálltam a tőlük vásárlástól. De azért hangsúlyozom, hogy szvsz az ajtóik nagyon jó minőségű darabok, ......csak cseppet túlárazottak. Ha mindenképpen tőlük rendelsz ajtót, nem nyúlsz mellé.

Előzmény: csmaros (1729)
aqwer21 Creative Commons License 2017.08.23 0 0 1731

https://youtu.be/jopqTcs1n4I?t=303

 

 

 

Ami neked kell az 4:45-nél lesz. Szerintem beljebb kell állítani az ajtót a zsanérnál. (ha lehet)

Előzmény: kssd (1730)
kssd Creative Commons License 2017.08.23 0 0 1730

Sziasztok!

 

Van egy ilyen bejárati ajtóm, amint a mellékelt kép mutatja.

Műanyag, átlagos, sima,  nem biztonsági. (kertes ház, tehát nem ez az egyetlen gyenge fizikai pontja)

Mintha el lenne vetemedve, pedig nem fa? Ez lehetséges?

Ha rendesen bezárom, bekattan a zár, amikor felhúzom a kilincset, akkor nem ekkora a rés, alul van csak rés kb. 30 cm hosszan.

csak a fele, de ez így is elég a bogaraknak.

a fénykép így jól szemlélteti mi a problémám.

Kb. 3-6 mm körüli a rés.

 

Mit érdemes ilyenkor tenni?

 

Köszönöm a válaszokat!

csmaros Creative Commons License 2017.08.23 0 0 1729

Üdv!

 

Majdnem végigolvastam a hozzászólásokat és nálam a dtp és a prs maradt mint lehetőség.

Hajlok a prs felé mert ott 2 egymástól független zár is van minimum, leginkább az egy záras rendszer miatt esett ki a dtp illetve a két zár és a kényelmi zár brutális felára miatt.

 

PRS ajtókkal kapcsolatban érdeklődnék, főleg a beépítés milyensége érdekel.

Mekkora rombolással jár,friss tapasztalatok vannak velük kapcsolatban?

 

Köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.22 -1 1 1728

Üdv! Privátban szívesen adok tanácsot, biztonságtechnikai ajtókat is gyártó cégnél dolgozok.

Előzmény: aqwer21 (1727)
aqwer21 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 1727

Sziasztok,

 

Kifelé nyíló műanyag ajtóm van, (és  ugye a zsanérok is kívül vannak).  Kb így néznek ki. Na most ezt egy akus csavarhúzóval kb egy perc kicsavarozni a három zsanérból. A fedő lepattintható, így a csavarokhoz szinte azonnal hozzá lehet férni. 

 

Mit lehetne ez ellen tenni? Hogyan tehetném biztonságosabbá? 

 

Válaszotokat előre is köszönöm.

 

krimpelő Creative Commons License 2017.08.03 0 0 1726

Szia!

 

Én is most keresgélek a piacon(voltam már több helyen árajánlatokat kérni), de az a 200 amiről te is, és előzetesen én is ábrándoztam.....az nagyon karcsúnak tűnik. Talán nívóéknál a reklámozott alapot ki tudod hozni annyiból, ha pesti vagy, de nekem az nem tetszik, se a három cilinderzárbetét nem nyerő számomra.

Igaz én vidékre kértem ajánlatot tőlük a nívó plusz kivitelre, nos az is 250 eFt. Az unisec hasonló, de szerintük lényegesen jobb ajtóra 329 eFt-ot dobott ki( van nekik 230 eFt-os ajánlatuk is, de az nem ajánlott kat.). van még a  prs-től egy 316, és egy 338 eFt-os ajánlat+ Andre's Kft-től egy 222 eFt-tól induló( de ez nem megfelelőszámomra) 287 eFt(kb ez ami megfelelő) + 30 eFT kiszállítási díj, és ebben ők a legjobbak, mert a többiek 60 eFt-ot kérnek mindezért, kivéve a nívót, ahol 35 eFt-ot.

Mindezek fényében nem marad más, mint vagy perkálunk ezerrel, vagy befalazzuk az ajtót, de inkább betonozzuk, az ablakon meg közlekedünk, igaz nehézkes egy kicsit a 4. emeletről, de majd megszokjuk.

 

 

 

Előzmény: nikon50/1,4G (1725)
nikon50/1,4G Creative Commons License 2017.07.25 0 0 1725

Sziasztok!

Lakásbővítés előtt állunk, és cserélni szeretnénk az eddigi atomgagyi műanyag bejárati ajtónkat.
Csendes kis zsákutca, relatív biztonságos környék...de mint tudjuk, az ördög nem alszik.

Az itt ajánlott nevesebb gyártók árait, termékeit átböngésztem, és a konklúzióm az, hogy ha ablak nincs védve, márpedig nem szeretnénk berácsozni a házat, nem biztos, h van értelme 3-400ezret költeni csak az ajtóra. (nem is tudnánk 200ezernél többet rászánni)
Viszont nem szeretnék kínai gagyit sem beépíteni.

Létezik köztes megoldás?

Vélemények esetleg az Unisec ajtókról?

Minden gondolatot, érvet, ötletet, tanácsot szívesen veszek!


Köszönettel:

Robi :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 1724

sziasztok, itt is kérdeznék, mert ez a topik elevenebbnek tűnik.

 

Lakásunkon már jó pár éve egy Nívó biztonsági ajtó van, amivel teljesen elégedettek vagyunk, ahogy a céggel is azok voltunk.

 

Mivel építkezünk, úgy gondoltam, a házunkra is kérek ajánlatot a tőlük, amit meg is kaptam. Ez kültéri ajtó, melyen nem három cilinderzár van, hanem egy trezor és egy cilinderzár. Az árajánlat alapján ha két azonos kulccsal működő Mauer zárat kérnék az alapkivitel helyett, akkor az 57 ezer ft felár lenne az alapkivitelhez képest. Én ezt marha soknak tartom. Arra gondoltam, hogy kérem az alapkivitelt, és a felső cilinderzár helyére veszek egy Tokoz pro 400-at vagy vmi hasonló zárat, és kicserélem.

 

Azóta viszont olyat olvastam, hogy a cég munkatársai ezt nem ajánlják, mert hogy az utólagos csere "macerás".

 

A kérdésem annyi lenne, hogy ennek szerintetek mi lehet a valóságalapja? Mi lehet macerás egy cilinderzár cseréjén?

 

Elbarmolni nem akarom, de nem szívesen adnék mi majd' 60 ezret két 10 ezer ft-os zárért. A mostani ajtónkban is cseréltünk zárbetétet, ezen semmi nehézséggel nem járt. Nem tudom, a kültéri ajtók mennyiben lehetnek mások a Nívónál. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.17 0 0 1723

Sziasztok!

 

Kültérre keresek biztonsági ajtót. Fontos, hogy ne legyen hőhidas és elegáns legyen (és, ha nem muszáj, nem akarok rá fél misit költeni). Ha valakinek van tapasztalata kültéri ajtókkal, légyszi írjatok! Köszönöm.

gmiklos1 Creative Commons License 2017.07.17 0 0 1722

Sziasztok! tervezek ajtót cseréltetni, és ebben szeretnék tanácsot kérni. Voltam megnézni a Nívó ajtókat, és hogy őszinte legyek az összeszerelés minősége nem tűnt a legjobbnak -nem teljesen becsavart csavarok, lötyögő gombok. Erről mit gondoltok?

Az Unisecnél kapható Gerda ajtókról van vélemény? Megtekintésre egész jónak tűnt, árban Nívó körüliek.  

Panelbe lenne bejárati ajtónak

köszi előre is!

Üdv,

Miki

ULAIVA Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1721

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (1720)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.05 0 0 1720

Hello Mindenki! :) Nos- megjött-kész. Múlt héten berakták a nivósok a NIVÓ PLUSZ ajtót. Hajdú-Bihariként-elég messze pesttöl-péceltöl volt bennem kis matek hiszen felmérni beépiteni nem ingyért jönnek eddig-valahol érthetö- kb az ajtó árán felül a felmérés és a beépités is felkerekitve km alapon 60 ezret tett ki. Elsö reakcióm ajánlatkéréskor  igy magamban a mi a fasz ? ....pff gondolat volt. Igy google megnyit és 1-2 napos keresés turkáláls után rájöttem nincs más. Vagyis van. HI-SEC diszajtó-illetve csodálatos müanyag.A hi-sec töl szabadulva -az volt eddig-igy az kilöve-és az mivel nem ajtó csak max szükségmegoldás, de annak is nagyon nagyon para-  maradt volna a müanyag. Köszi nem :) Lépcsöházba -meg ugy amugy se-öngyujtóval kinyitható szétolvasztható szar nem kell. Na most akkor hogyan tovább? Elkezdtem végigturni ajánlatokat bekérni omega, dtp, knapp úr és társaitól. Na itt ismét elöjött a mi a fasz? -gondolat hiszen ezek a csodálatos cégek ilyesmi müszaki tartalmú ajtót - de volt amelyik szarabbat (!!) ilyen kb 460-470-re hoztak ki nekem hajdú biharra. Szóval rájöttem hogy a legjobb nekem csak a nivó. Mert más nincs ami valóban ajtónak nevezhetö.Tehát  ujratárgyaltam a részleteket-jött a felmérö és 15 perces zárakkal -nem az alap """gyatra"" 5 percesekkel kérve alul tollas zárral felül mauerrel  szerelve belül takaróléccel kérve- ami egy kurva jó fém megoldás nem ráragasztós müanyag plexi mint a hi-sec csodánál nos cakk pakk 302 ezresre jött ki.Foglalóként egy 20 assal megelégedtek mondván elég az. Ebböl a takarózás egy 10-es a két jobb zár 25. A felmérö srác kicsit olyan volt az elején mint akinek megy a vonata -rá kelett szoljak hogy állitson magán mert fél lábbal már a liftben volt mikor még voltak kérdéseim böven. Hisz az ember egy ekkora volumenü dolognál mindent tudni akar. Ez volt az egyetlen negativum - a nivóról ugymond. De mikor rászoltam akkor állitott magán a tag aztán meg már elmenni alig akart :)  A határidöt tartották nem kellett 8 hét  -egy hónap alatt ment minden. Mikor közbe kérdésem merült fel a cég normálisan kommunikált-mindenre válaszoltak -hivtak egyeztetni  is nem nekem kelett basztatni öket na mi lesz már. ... A beépitök is idöben jöttek két normális srác jött nem nálam kezdték el az ajtó beépitést kitanulni nem itt fejtették meg a dolgot hogy hogy is kéne..... Profin szépen gyorsan dolgoztak. Le voltak döbbenve hogy üditökkel-kajával  kináltam öket-pesten ilyet ök nem tapasztalnak. Gondoltam fasza ..... Nos a képek magukért beszélnek. Valóban olyan mint egy trezor ajtó ahogy irta lentebb valaki amikor beirtam ide /érdeklödtem . A lépcsöházban itt az emeleten két fasszopó lakik melettem és felettem is. Rendszeresen bebasszák a liftajtót -és a felettem lévö emeleten is. A keze nyilván az anyjába van . Lényeg hogy eddig idegbajt kaptam ettöl hi secen behalatszott minden. Na mostmár csapkodhatja a nyomorult-nem zavar. mivel nem halattszik be semmi. Na jó igy tulzás . Inkább ugy mondom hogy egy két kis hangot hallani néha de azt is fülelés melett. Amugy érzetre olyan mintha nem ajtó lenne hanem be lenne falazva. Hi sec mig volt addig gyomorideggel mentem el itthonról kivülröl megnyomva-lábszárral nekifeszülve-mit nekifeszülve-hozzáérintve- lehetett befelé nyomni az ajtó lapot az meg szépn hajlottt befelé.... na ilyesmi már nincsen nyugodtan megyek el itthonról. Ez nem reklám szöveg nem fizetett nivó bérenc vagyok aki fórumokon irkál pozitivakat a cégröl. Csak  egy tag vagyok aki nem bánta meg hogy bevállalta a távolság miatti 60 rongy pluszt az ajtó árán felül. Cserébe biztonságot kaptam -valósat-és 10 év teljes körü garanciát. Én csak ajánlani tudom  a nivót.

Képek az alábbi linken ide nem lehet felnyomni ennyit/ekkorákat.

http://indafoto.hu/dancex

 

ULAIVA Creative Commons License 2017.06.28 0 0 1719

Örülnék neki!

Előzmény: Törölt nick (1717)
Mia&Mufi Creative Commons License 2017.06.26 0 0 1718

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy Egerben vagy a vonzáskörzetében tudtok-e megbízható biztonsági ajtós céget.

A pestiekkel az a bajom, hogy 50 000 környékén van a kiszállási díjjuk, amit nem szeretnék kifizetni csak azért h leutazzanak.

Hi-Sec ajtó szóba sem jöhet.

Először hegesztett változatot néztem ( ami a falba van hegesztve fogalmam sincs hogyan), de nem találtam rá itt a környéken szakembert. ( és közben le is beszéltek, hogy talán ennyire combos ajtó ide nem kell )

Most nézegettem a NIVO- honalpját, valamint beszéltem velük, elvileg 15 000 Ft a kiszállási díj Egerbe, legalábbis ezt mondták.

Jó lenne, ha meg lehetne oldani 200ból vagy 250ből.

A lényeg igazából az, hogy ne lehessen percek alatt felfeszíteni, bejutni.

Nem panel lakás, hanem 4 emeletes, téglaépítésű, zárt lépcsőházas lakásról van szó.

Van valakinek javaslata? infója?

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.26 0 0 1717

Nos-csütörtökön jönnek berakni a nivó plussz ajtómat-majd irok a folyamatról -nivóról -az egész menetröl   - teszek fel képet -ha érdekel valakit  :)

Előzmény: Peet14 (1702)
Kisfiatal Creative Commons License 2017.06.08 0 0 1716

Hali!

 

SK beépítettem a legolcsóbb gagyi beltéri ajtót :) (praktikeres akciós :) ). Az ajtólap meglehetősen lötyög, felül nem illeszkedik rendesen a tokhoz. Alul jobban. Én baxtam el vmit, vagy egyszerűen ilyen, mert olcsó? :) Illetve, vagy 1 hónapot állt támasztva a keretről levéve, lehet hogy meghajlott kicsit?

gufy78 Creative Commons License 2017.05.16 0 0 1715

Sziasztok!

 

Új építésű lakás falait és ajtónyílásait tervezzük.

A fürdőszoba falát szeretnénk a közlekedő kárára 20cm-el elmozgatni (lásd képen zöldből lilába)

 

A 100cm széles helyen, a strang és fal között egy 90-es ajtó esztétikusan és megbízhatóan elhelyezhető?

A stranghoz illetve a falhoz egy-egy 5cm-es "falazat" illeszthető?

 

Válaszotokat, tanácsotokat előre is köszönöm. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!