Keresés

Részletes keresés

Abszolút Igazság Creative Commons License 1,5 órája 0 0 953386

"És akkor diadalittasan kivágja, hogy túlságosan férfiorientált a szexualitása."

 

Nem is értem, mi ezzel a baja.

Egy pártalálási nehézségekkel nyilvánvalóan nem küzdő, hetero nőnek mégis milyen legyen a szexualitása? Az androgün igáslovakra kéne beindulnia, vagy mi van?!?

Előzmény: safranspirit (953381)
Abszolút Igazság Creative Commons License 1,5 órája 0 1 953385

"Ez a "magát dörzsölgetve" is milyen már... ki ír le ilyet jó ízléssel, most komolyan? A szóhasználat roppant árulkodó tud lenni."

 

Hát bizony. Ugyanis ezt annak idején az exről írta, holott az örömködési célú öndörzsölgetés tipikusan női tevékenység, férfiaknál annak egyértelműbb tengelye van ugyebár.

Nem is lepődünk meg, hogy rusonyunk már megint csak a saját nyomorát vetítette ki...

 

Lásd itt is:

https://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=166130966&t=9165170

Előzmény: Sörenstam (953382)
safranspirit Creative Commons License 1,5 órája 0 1 953384

 A poén az, hogy szerintem azt se tudja, hogy a világon van és a blogjában ír róla. Szentesi sem tudta évekig, míg valaki le nem adta neki a fülest...nem tényező ő sehol, nincs számottevő követője.

Előzmény: Sörenstam (953383)
Sörenstam Creative Commons License 2 órája 0 1 953383

Nézi, nézi ezt a nőt aki okos, csinos, kedvelt, sportos és eltorzult arccal gondolkodik, mit lehetne találni rajta.

 

Hevesi Kriszta népszerű, okos, dögös és még jó fej is, tehát máglyán kéne égnie, "lehetőleg máma még" :DDD

 

 

És hát valakit muszáj legalább virtuálisan megmarni, különben szétfeszül.

Előzmény: safranspirit (953381)
Sörenstam Creative Commons License 3 órája 0 0 953382

Mielőtt még valamely sunyiban és magát dörzsölgetve itt leskelődő funkcionális analfabéta triumfálni kezdene, tisztázzuk: 'ez a nő' NEM az álvillő tárgya, hanem a szerzője.

 

Igen, a szerző a beteg. Nagyon.

 

Ez a "magát dörzsölgetve" is milyen már... ki ír le ilyet jó ízléssel, most komolyan? A szóhasználat roppant árulkodó tud lenni.

Benne van Rusony elnyomorodott, pancser szexualitása.

De a híre is ilyen, kiéhezett, hamis, ügyetlen és agresszív az ágyban.

Előzmény: Abszolút Igazság (953379)
safranspirit Creative Commons License 3 órája 0 0 953381

Ilyenkor annyira sajnálom. Nézi, nézi ezt a nőt aki okos, csinos, kedvelt, sportos és eltorzult arccal gondolkodik, mit lehetne találni rajta. És akkor diadalittasan kivágja, hogy túlságosan férfiorientált a szexualitása. 

 

Pedig a feminizmus egyik fontos pillére lenne, hogy egy nő merjen már öltözni, kinézni ahogy akar anélkül, hogy ezt a férfiak vágyának tükrében néznénk, azaz csak lárpurlár, saját magának. 

 

Ja, mi van még, lakozott szandálas láb. Egyébként végigpörgettem, bakancsa is van, ízléses, csatos, nem tenyerestalpas, széttaposott. Valhogy nem látom, hogy ez a nő irigyen sikoltana, már másnak limitált nájkija van. :DDDD

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953375)
Abszolút Igazság Creative Commons License 9 órája -7 1 953380

"Bizony, ő is sokszor értelmezte magát a férfiak szexualitásának, igényének tengelyén."

 

Ezzel a mondatoddal megalapítottad a rusonyológia térgeometriai tanszékét :-)

 

Mert az önmaga körül forgó nárcisztika belső forgástengelye és a férfiak szexualitásának/igényének tengelye szexológiai szaxóval kitérő egyenesek: nincs metszéspontjuk, és még csak nem is párhuzamosak, hogy legalább úgymond a végtelenben találkoznának. Elkerülik egymást, na :-)

 

Különös, hogy bár mérete okán saját gravitációs erőteret gyaníthatnánk, mégis pont ellenkező irányba mozdítja el a férfiúi normálvektort...

 

És akkor még nem is említettük azt a geometriai csodát, miszerint az egy nagy gömb milyen speciális irányból látszhat sok kis kockának :-)

Előzmény: safranspirit (953374)
Abszolút Igazság Creative Commons License 9 órája -7 2 953379

"A hatás leírhatatlan. Toronymagasan a megütközés és a mély undor a visszajelzés, de az ítélet minden esetben az, hogy úristen, ez a nő nagyon beteg."

 

Mielőtt még valamely sunyiban és magát dörzsölgetve itt leskelődő funkcionális analfabéta triumfálni kezdene, tisztázzuk: 'ez a nő' NEM az álvillő tárgya, hanem a szerzője. Ennyit ért el az író nő.

 

Mert a majomiság irreverzibilitásának közismert tétele ez esetben is működik:

- Ha Villő vagy Angéla posztol a bullyzásról, abból mindenki egyből vágja, hogy Rusony egy zakkant zaklató.

- Ha Rusony posztol az álvillőre vagy bárhová, abból mindenki egyből vágja, hogy Rusony egy zakkant zaklató.

Előzmény: Sörenstam (953378)
Sörenstam Creative Commons License 10 órája -2 1 953378

Most, hogy ilyen széles körben népszerűsítem az álvillőt, a reakciók egészen megdöbbentőek. Azt kell mondjam, mi hozzászokhattunk valamennyire. Valahogy úgy ahogy a bűzhöz azok, akik olyan helyen kénytelenek dolgozni, pl. kukások stb.

 

A hatás leírhatatlan. Toronymagasan a megütközés és a mély undor a visszajelzés, de az ítélet minden esetben az, hogy úristen, ez a nő nagyon beteg. 

 

Fontos az is, hogy egytől-egyig féltékeny irigységként azonosítják. (Dióvár irigység, ugyebár.)

Az a gondolat, hogy tízévesek csinálnak ilyet, na, az bukó, a közvélekedés az, hogy ez már nekik sem férne bele. 

Nem is csak azért, mert űbergáz, hanem azért is, mert ez a világűrből is látszik, hogy milyen rohasztóan irigy az elkövető :)

 

De van ínyencség is, volt, aki rávágta, hogy ezt biztos a Gerle csinálja. És nem olvasója, nem onnan villant be neki, hanem a stílusról. Letagadhatatlan. Egyik tanár is utalt erre, ő is  ráismert, hogy honnan, azt sajnos nem részletezte.

 

Előzmény: Abszolút Igazság (953369)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 10 órája -8 0 953377

valamint egyetemi adjunktus és idén Baliről posztolt bikinis képeket :)

jó, hát ezek nyilván a fasorban sincsenek egy limitált airjordannal... DDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: safranspirit (953376)
safranspirit Creative Commons License 10 órája -1 0 953376

Láttam, doktori címe is van...ajjaj. :DDDD

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953375)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 10 órája -8 1 953375

az a "baj" vele, hogy valaki, akit hívnak ide-oda, kíváncsiak a véleményére, ráadásul egy sikeres nő, és még a dexája miatt se lehet anyázni :)

Előzmény: safranspirit (953374)
safranspirit Creative Commons License 11 órája -1 0 953374

Limitált Air Jordan-t általában gyűjtők szoktak venni és villogni vele, különféle nagyságrendben lehet őket venni. Rossz hír, hogy aki lassan fut, az nem lesz gyorsabb, a bokát sem vékonyítja.

 

Egyébként nem úgy volt, hogy mióta a Nike transzokkal reklámozott vagy mi, azóta ő ezt a márkát bojkottálja? Én annyira tudok az ilyeneken nevetni, jaj, nem veszek Nájkit, meg jaj, letiltom Drake-et az instámon stb. Mikor a kis porszem erőlködik a heggyel szemben.

 

Én azt sem értem, hogy talál meg mindent is az instán, mennyi időt szán erre? Azt sem tudtam, ki ez a Hevesi Krisztina. Megnéztem. Mi a baj vele? Hogy 50 évesen is kinéz valahogy? Méghozzá úgy, hogy bejön a férfiaknak? Még csak nem is öltözik olyan kihívóan, csak elegáns-szexi vonalon, jó az alakja, passzolnak a cuccai. Nem venne fel selyemruhához fekete harisnyát és lapos cipőt, és bár biztos van sportcipője, nem sportruházatban megy színházba. 

 

Mikor Gerle nagy nehezen lefogyott, maga írta, hogy élvezi a pillantásokat, dicséreteket, meg hogy fiatalabb pasit is megkapott. Bizony, ő is sokszor értelmezte magát a férfiak szexualitásának, igényének tengelyén. Mondjuk szerintem most érzi, hogy ha ő ezzel a Krisztinával együtt vonulna a járdán vagy kifutón, kire szegeződne a legtöbb pillantás, talán ez lehet a baj...

Előzmény: Kód 001 (953371)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 11 órája -8 0 953373

https://balazskicks.com/products/air-jordan-1-retro-high-dior

 

kötve hiszem, hogy egy négymillás airjordanben vánszorogná végig a maratonjait :)

Előzmény: Kód 001 (953371)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 11 órája -8 0 953372

fingom nincs, hogy mi az a limitált airjoprdan, gondolom valami spéci sportcipő lehet, de kötve hiszem, hogy konkrétan valami lenne :)

 

a valami kategóriát az én extra limitált fülbevalóim képzióóezik, amikből csak 1-1 pár van édes kicsi hazánkban :)

Előzmény: Kód 001 (953371)
Kód 001 Creative Commons License 11 órája -1 0 953371

( ez nyilván Hevesi Krisztának szólt - aki nagysegrendekkel nagyobb kaliber, mint ez a szerencsétlen .....)

 

limitált Air Jordan

 

 

ez most : valami?

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953370)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 12 órája -8 1 953370

Halad az Izabella utcában a szexi -ológus az egyetem felé, se lát, se hall, mert önnön szandálos, miniszoknyás lábát csodálja elmélyülten, persze kutyaszarba se lépjen, de a lényeg a szőrtelen, lebarnult lábszár, a vádli–boka arány. Én is csinálok ilyet, öntetszelgek, csak nem okoskodom a fősodorban társadalmilag hasznosan, ja, és rajtam nem lakkozott körmű plaformszandál, hanem limitált Air Jordan van.

 

okoskodnál te boldogan, te szerencsétlen rusonyrüfke, csak épp a kutya nem kíváncsi rád, ergo nem hívnak sehova

Abszolút Igazság Creative Commons License 2 napja -8 1 953369

Igenis, az igazam igaz, a tagadása legalábbis hazugság.

Ha nem hinnék az íróságomban, nem írnék egyáltalán, de én írok, éspedig sok éve, szenvedéllyel.

Világos? :-)))

 

( http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=161385728&t=9165170 )

Előzmény: Sörenstam (953368)
Sörenstam Creative Commons License 2 napja -1 0 953368

Előzmény: Abszolút Igazság (953367)
Abszolút Igazság Creative Commons License 3 napja -9 6 953367

Mindig is tudtam, hogy író vagyok.

Az írni akarás itt lobog bennem, és érzem, hogy sokra vagyok hivatott.

Készülő nagyregényeim (fantasztikusak lesznek!):

 

Makrancos majmockák

Az átfogó igényű témaregény mókás történeteken át vezeti végig az olvasót a feminista hazugságok útvesztőjén és a fanatikusokkal való küzdelem nehézségein, egyszerre szemfelnyitó, szórakoztató és tanulságos. A szerző saját rajzaival és verseivel!

 

A Rusony

Életrajzi ihletésű pszicho-thriller és tragikomédia, egyszerre rémisztő és kacagtató bemutatása egy nárcisztikus beteg valóságtól elszakadt, különös világáénak. A zárójelenet a Gellérthegy tetején már részletesen meg van írva, erős szavak (mind saját!) is vannak már.

 

Arszlán és Arika

Kedves meseregény a két cica kalandjairól, valóságos és szürrealisztikus történetek a két mihasznáról, a szerzőtől már ismert olvasmányos és szellemes stílusban, eredeti fotókkal illusztrálva. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt ajánljuk!

 

Ha szeretnéd támogatni a megjelenésüket, az alábbi számlaszámra várom az átutalásokat.

Megígérem, hogy pár éven belül elkészülnek, de ha mégsem, akkor újabb támogatásért cserébe újra megígérhetem. Irodalmi igényesség garantált! Adakozzatok!!!

szmájli22 Creative Commons License 3 napja -2 4 953366

Nem tud elvonatkoztatni. Aki őt nem csodálja eléggé, és ráadásul írni mer, az mind rossz író, akivel valamiért jóban van, vagy trendi irodalomnak gondolja-vagyis azt hiszi, akkor ő is a kör tagja lesz, ha ezeket emeli meg- azokat dicséri. 

Pedig valamikor rajongott például Péterfy-Novákért, mára már lenézi. Még az is lehet, hogy azért, mert az egyáltalán nem akart barátkozni vele. 

Szentesivel is barátkozott volna, Mérő Verát egyenesen csodálta, Murinai is csak akkor lett ellenség, amikor az egyszer csak átlátott rajta. 

Érdekes egy ember, na. 

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953359)
Sörenstam Creative Commons License 4 napja -5 4 953365

Van javaslat, ötlet, hogy apró, négyfős szerkesztőségünk hová küldhetné még el az álvillő linkjét? Kizárólag a transzparencia jegyében, természetesen 😉

 

Priviben is várjuk!

Kód 001 Creative Commons License 4 napja -3 2 953364

( egy ingatlanos dumája volt anno egy igen hátrányosan elkészült, szerencsétlen megoldásokkal teletüzdelt.ház esetén;

 

 

" Egy egy belsőépészeti.ritkaság, páratlan, ezért a maga nemében ritka kincs". )

 

:)

 

Akárcsak rusony 'munkássága'....

Előzmény: Abszolút Igazság (953353)
Serial Slut Creative Commons License 4 napja -2 1 953363

Elvileg igen, esetleg a beállításokban minimumra lehet venni azt a pár tényezőt, ami akadályozhatja az akadásmentes játékot. De nem igényel erősebb gépet. Viszont mielőtt valaki megveszi, azért ajánlanám neki, hogy nézzen róla youtube-on pár videót, hogy tudja, pontosan hogy kell játszani, mert az elején el lehet benne veszni.

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953362)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 4 napja -10 0 953362

ezt egy sima laptopon is lehet játszani, mindenféle extrák nélkül?

 

Előzmény: Serial Slut (953361)
Serial Slut Creative Commons License 4 napja 0 1 953361

Tudom, itt rajtam kívül nincsenek gamerek, de hadd ajánljak valamit, mert ez szerintem minden korosztálynak tetszene. Van egy izgalmas új játék, egyelőre early accessben, aminek az a neve, hogy Shadows of Doubt, a jovő Amszterdamában játszódik, és a lényege, hogy a véletlenszerűen generált városban oldasz meg bűntényeket, mert magánnyomozóként szeretnél boldogulni.

 

A játék az intelligenciát és a kreativitást igényli, ezerféle módja van megoldani egy bűntényt, sokféle nyomon el lehet indulni, nincs egy bevált recept arra, hogyan kell nyomozni és bizonyítékokat gyűjteni. Minden lehetséges nyomot vagy bizonyítékot kitűzhetsz a faladra és csoportosíthatod őket, a nyomozás során gyűjthetsz ujj- és cipőlenyomatot, feltörhetsz számítógépeket, email fiókokat, CCTV kamerákat, telefonokat, széfeket, kérdezősködsz, vesztegetsz, vagy ha más nincs, pofán rúghatod őket egy ajtóval és akkor tutira "beengednek"... sokféle módon lehet intézni, rajtad áll, hogy akarod.

 

Tegnap vagy 5 órát toltam bele, az utolsó esetnél már a pasim is itt volt, és együtt próbáltunk jutni valamire, mert egy nagyon ügyes gyilkossággal álltam szemben, aminél minden nyom zsákutcába vezetett, tehát ez családi szórakozásnak is kiváló.

 

Sörenstam Creative Commons License 4 napja -3 2 953360

Ugye? Minden megnyilvánulása valaminek álcázott anyázás és őrjöngés.

 

Tusakodik a rácsok mögött a szerencsétlen LOL

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953359)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 4 napja -9 4 953359

ja, csak a szokásos anyázás, most éppen könyvkritikának álcázva :)

Előzmény: Vevegyő (953357)
Sörenstam Creative Commons License 4 napja -1 0 953358

Tökéletes :DDDDDDDDDDD

Előzmény: Abszolút Igazság (953353)
Vevegyő Creative Commons License 4 napja -1 0 953357

új poszt a blogon.

Előzmény: Iris Maloney (953354)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!