Keresés

Részletes keresés

Édy Endre Creative Commons License 2006.10.03 0 0 36
[manifestátioja - sok ital manifestálodhatott ottan előtted. :)]
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.02 0 0 35

De:)

Bocs piáltam mikor írtam:)

Előzmény: Törölt nick (33)
Édy Endre Creative Commons License 2006.10.01 0 0 32

"es viragok nyilnak amerre lepek........"

Rafflesia? :)

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 31


Blikk címlap >> Rövid hírek
2006. szeptember 29. Péntek
2006-09-29 17:01
Milliárdokat lopott két pap a templomi perselyből

Több mint negyven éven keresztül dézsmálgatta a templomi perselyt két floridai pap, s így legalább 8 millió dollárt (1, 7 milliárd forintot) loptak el a gyülekezettől. John Skehan, Delray Beach 79 éves papja főleg a számláit fizette a hívők adományaiból, de ingatlanokat is vásárolt a pénzből. Skehant letartóztatta a rendőrség, az őt 2003-ban a gyülekezet élén követő Francis Guinan azonban még mindig szökésben van. Guinan folytatta elődje dézsmatevékenységét, leginkább utazgatott a lopott pénzből (eljutott többek között a Bahamákra), de Las Vegasban is járt, ahol több kaszinót felkeresett. A rendőrség egy évvel ezelőtt névtelen bejelentés alapján kezdett nyomozni a megtévedt papok ellen.

......ja....ja....ja..........a Satan koztu/n/k van !

.....es majd elegnek a purrrgatooooriumban......

en viszont tudok vizen jarni es viragok nyilnak amerre lepek........


AMEN :)

Előzmény: oskeresztyen (0)
Édy Endre Creative Commons License 2006.10.01 0 0 30

"excatologiai manifestátioja"

Jézus: Míííííííííí?

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 29

Jézus:

-Ki vagyok énekte?

Emberek:

Te vagy létünk alapjának excatologiai manifestátioja , a kerigma amelyben interperszonális kapcsolataink legvégső értelme tárul fel előttünk.

Jézus:

Míííííííííí?

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 28

Dehogy:)

Már vannak ugyebár

 

Előzmény: Törölt nick (25)
Z757 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 26
Arany Ászok- ha berugok hazamászok :-)
Előzmény: Wágner úr (17)
itymeg Creative Commons License 2006.09.30 0 0 24
sört kérek én, ma nagy kedvem lenne inni; és hótörpét vissza!
Előzmény: Wágner úr (17)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 23

S hol vannak a nem kanonizált evangéliumok?

 

Előzmény: oskeresztyen (16)
netizen Creative Commons License 2006.09.30 0 0 22
oskereszten. ahogy olvasom munkásságodat, szerintem nem a megfelelő műfaji formát választottad. jobb lenne, ha blogolnál :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 21
Halleluja!!! Halleluja, Operator is der Herr!
Előzmény: Operator (18)
zi_laj Creative Commons License 2006.09.30 0 0 20

Nem illik Jézus nevében szólni!

Sőt!

beowolf Creative Commons License 2006.09.30 0 0 19
Vazze, eltévedtem:-))))
Operator Creative Commons License 2006.09.30 0 0 18
Feltámada vala az topic...
Wágner úr Creative Commons License 2006.09.28 0 0 17

Én egy szívhez szóló idézetet kérek a Sörről...., áhítattal várom...

Előzmény: oskeresztyen (16)
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 16

Tisztelt Ateistak, kedves Testvérek!


MOST KOVETKEZZEK NEHANY IDEZET A SZENT EVANGELIUMBOL, AMELYEK E VILAGOT ES E VILAG VEZETOIT A SOTETSEG HERCEGEIKENT ES A SATAN SZOLGAIKENT DEKLARALJAK ES JELENTIK KI (nem ilyen celra szantam a topic-ot, hanem a pápai uldozesek es inkvizicio tortenelmi jegyzeteibol valo szemelvenyezesre a Jezus Krisztus Bekejet es Vilagossagat hirdetendo, de most mar igy is jo; ha napi politizalasnak tunt, beszeljunk a papak helyett a miniszterelnokok klubjarol es a politikai hatalmakrol):


Lukacs Evangeliuma:
4,5 Majd felvivén ot (Jezust) az ördög egy nagy magas hegyre, megmutatá néki e föld minden országait egy szempillantásban,
4,6 És monda néki az ördög: Néked adom mindezt a hatalmat és ezeknek dicsoségét (azaz a miniszterelnokok vezeteset es az ehhez tarsulo decsoseget); mert nékem adatott, és annak adom, akinek akarom;
4,7 Azért ha te engem (azaz a Fold miniszterelnokeinek urát) imádsz, mindez a tied lesz.
4,8 Felelvén pedig Jézus, monda néki: Távozz tolem, Sátán; mert meg van írva: Az Urat, a te Istenedet imádd, és csak néki szolgálj.


Pal efézusi levele:
2,1 Titeket is megelevenített (Jezus), akik holtak valátok a ti vétkeitek és buneitek miatt,
2,2 Melyekben jártatok egykor e világ folyása szerint, a levegobeli hatalmasság fejedelme (azaz a Sátán) szerint, ama lélek szerint, mely most az engedetlenség fiaiban munkálkodik.


Janos Evangeliuma:
12,30 Felele Jézus és monda: Nem én érettem lon e szó, hanem ti érettetek.
12,31 Most van e világ kárhoztatása; most vettetik ki e világ fejedelme (a Satan, aki vezeti a vilag orszagait).


A miniszterelnokoket illetoen, akik hazudnak es tamogatjak a korrupciot, es legalabb ennyit tesznek, illik az alabbi Szo, Melyet Isten Mondott:
8,34 Felele nékik Jézus: Bizony, bizony mondom néktek, hogy mindaz, aki bunt cselekszik, szolgája a bunnek.


8,23 És monda nékik (a torvenyhozoknak es az igazsagszolgaltatas embereinek): Ti innét alól valók vagytok, én onnét felül való vagyok; ti e világból valók vagytok, én nem vagyok e világból való.
8,24 Azért mondám néktek, hogy a ti buneitekben haltok meg.


A torvenyhozo es vegrehajto hatalmakhoz intezett Krisztusi Szo:
8,38 Én azt beszélem, amit az én Atyámnál láttam; ti is azt cselekszitek azért, amit a ti atyátoknál láttatok. (...)
8,41 Ti a ti atyátok dolgait cselekszitek. (...)
8,44 Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. (Most jon a korabbi hozzaszolasokban oly jellemzo, csak peldanak emlitett francia allami gyilkossagok ügye...) Az emberölo volt kezdettol fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen o benne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjából szól; mert hazug és hazugság atyja.
8,45 Mivelhogy pedig én igazságot szólok, nem hisztek nékem.


A keresztyenuldozes es a hittérités magyarorszagi uldozéséhez es a keresztyen igazsagok kirekesztetesehez illik az alabbi Jezusi Beszéd:
8,46 Ki vádol engem közületek bunnel? Ha pedig igazságot szólok: miért nem hisztek ti nékem?
8,47 Aki az Istentol van, hallgatja az Isten beszédeit; azért nem hallgatjátok ti, mert nem vagytok az Istentol valók.


Mark Evangeliuma:
A szuntelen hirdetett politikai megujulasi mozgalmakrol:
3,23 O pedig (Jezus) magához híván azokat, példázatokban monda nékik: Sátán miként tud Sátánt kiuzni?
3,24 És ha egy ország önmagában meghasonlik, meg nem maradhat az az ország.
3,25 És ha egy ház önmagában meghasonlik, meg nem maradhat az a ház.
3,26 És ha a Sátán önmaga ellen támadt és meghasonlott, nem maradhat meg, hanem vége van.
Janos Evangeliuma:
8,34 (...) Bizony, bizony mondom néktek, hogy mindaz, aki bunt cselekszik, szolgája a bunnek.


Lukacs Evangeliuma:
A keresztyen Igehirdetes az erkolcsre es a szeretetre nem akadalyoztathat azert, ha barhol valsaghelyzet van. A keresztyen dolga a lélek gyogyitasa es az emberi gonoszsagokbol valo lélekmentés:
13,15 Felele azért néki az Úr, és monda: Képmutató, szombatnapon nem oldja-é el mindenitek az o ökrét vagy szamarát a jászoltól, és nem viszi-é itatni?
13,16 Hát ezt, az Ábrahám leányát, kit a Sátán megkötözött ímé tizennyolcz esztendeje, nem kellett-é feloldani e kötélbol szombatnapon?


Pal II.Korinthusi levele:
A Foldszerte lathato allampolitikai banditizmusrol es miniszterelnoki osszefogasokrol, mint az un. 'demokratikus' 'igazsagszolgaltatas' legfobb es legelso, legjoszandekubb zaszlovivoirol:
11,13 Mert az ilyenek hamis apostolok, álnok munkások, akik a Krisztus apostolaivá változtatják át magukat.
11,14 Nem is csoda; hisz maga a Sátán is átváltoztatja magát világosság angyalává.
11,15 Nem nagy dolog azért, ha az o szolgái is átváltoztatják magokat az igazság szolgáivá; a kiknek végök az o cselekedeteik szerint lészen.


NO COMMENT.


Jelenesek Konyve:
A Foldszerte gyakori, e topic-ban is emlitett keresztyenek elleni uldozesrol, a hitehagyasrol, a keresztyenek erkolcsi helytallasa miatti koncepcios perekrol es hamis vadakkal torteno bortonbe, elmegyogyintezetbe vetesrol:
2,8 (...) Ezt mondja az Elso és Utolsó (vagyis Jezus), aki halott vala és él:
2,9 Tudom a te dolgaidat és nyomorúságodat és szegénységedet (de gazdag vagy), és azoknak káromkodását, akik azt mondják, hogy ok zsidók, és nem azok, hanem a Sátán zsinagógája.
2,10 Semmit ne félj azoktól, amiket szenvedned kell: Ímé a Sátán egynéhányat ti közületek a tömlöczbe fog vetni, hogy megpróbáltassatok; és lesz tíz napig való nyomorúságtok. Légy hív mind halálig, és néked adom az életnek koronáját.


A valosagban ennél sokkal nagyobb gaztettekrol erkeznek beszamolok a vilag négy égtajarol.


A Satannak minden korban van egy legfobb székhelye: termeszetesen a hatalom legnagyobb vezetoiben:
2,13 (Jezus Mondja.) Tudom a te dolgaidat, és hogy hol lakol, ahol a Sátán királyiszéke van; és az én nevemet megtartod, és az én hitemet nem tagadtad meg Antipásnak, az én hu bizonyságomnak napjaiban sem, aki megöleték nálatok, ahol a Sátán lakik.


Diohéjban ennyi. Az Evangelium ennél osszemerhetetlenul tobbet szol a vilag politikai hatalmairol, a kozéletrol es a mindezeket partolo es epitgeto médiarol. Osszefoglalo nevén: a Satan orszagarol es babiloni allamrendszerérol, amelynek fokozatosan valo lezullése es romlasa a globalizacio keblében hamarosan elérve kiteljesedik a minden népet es nemzetet osszefogo titokzatos Nagy Babiloni Szajha bolygo méretu hamis vallasi rendszerében. Aztan jon el a vég.


Ezek az Isten Igei az Uniorol, a globalizaciorol es a globalizalodo allamhatalmi egyesitesrol: az épulo Babel Tornyarol.


Tisztelettel Molnar Ferenc.
Roma, Italia.

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.28 0 0 15
Fiverem ez maga a tokely, szolidaris vagyok topicoddal mindhalalig. Elobb fognak a Pokol kapui erot venni rajta, sem hogy innen ez a topic elenyesszen
big-lesz Creative Commons License 2006.09.28 0 0 14

csak szólok, a szöveged ékezetek nélkül gyakorlatilag olvashatatlan.

de mert, te is gyarló ember lévén néha tevecc "vég", "kárhozat"...,

halkan kérdezem:

nagyon unatkozol???

 

:o))))

 

Előzmény: oskeresztyen (0)
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 13

Amida válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.22 10:03:16 (10)
 

Mindenkiben lakik az Atya, a Fiú és a Sátán.

A yin és a yang. Fény és Sötétség.

Mirol írkálsz Te itten?

 

---------------------------------------------

 

2006. 09. 23.
Kedves Amida,


teremeszetes - keresztyen alapfogalom -, hogy minden ember romlott es Pokolra valo. Ez alapveto keresztyen Hittétel, ami nem velekedesbol, hanem a Jezus Krisztus Altal valo Meggyozodesbol ered. A Megtapasztalast Nevezi az Evangelium Hitnek, nem a vélekedo hitet arrol, hogy Jezus a Megvalto, mert a vélekedo, nem Tapasztalo hitet az Evangelium es Isten 'alvo hit'-nek, es 'halott'-nak Nevezi. Az ateistak es a gyengén hivok ezt nem tudják, ezert szoktam olykor elismetelni. A Jezus Krisztus csak akkor Koltozik az emberbe, ha az ember Isten Kegyelmebol nagyjabol kovetni akarja, majd koveti a Jezus Krisztus Tanitasait. Ha ezt nem teszi meg, a Jezus Krisztus nem fog Egysegbe Lepni az emberi entitassal, mert az emberi entitas a Tokeletes Univerzum Szamara minden funkciojaban bunos, azaz sotétség.


Jezus a Vilagossag, a Fény, az ember es a kivetett angyalok pedig a sotetseg. Jezus Tanitasa megegyezik a keresztyenseg osidoktol fogva fenntartott Megtapasztalasaival arrol, hogy az emberben nincsen semmi vilagossag, es legjobb donteseit is az ego, az onzes szuli. Ezt az ember egeszen addig nem tudhatja es nem ertheti meg, amig a Jezus Krisztus Egyesulvén vele Ki nem Jelenti obenne. Az Egymasban Létezés Fogalma Istennel es a Jezus Krisztussal nem képletes - ahogyan véltem vallasossagom kezdeti idoszakaban -, hanem Tényleges.


Az Atya es a Fiu nem lakik ott, ahol nem hiszik, hogy Jezus a Megvalto. Onnan is Tavozik a Vilagossag, es a cselekedetek Tanusitjak, hogy a Vilagossagbol mar semmi nincs jelen, ahol - mint az afrikai hoherok, vagy a katolikus gyilkosok stb. eseteben - a Vilagossag mint ellenseg jelenik meg. Ahol a Vilagossag ellenség, ott semmi mas, csak a metszo sotetseg marad meg. Tul az emberi barbarizmuson es sotetsegen a Satan es rablohordainak sotetsege. A Vilagossag es a sotetseg nem ferhet meg egymassal. Aki a sotetseget akarja kovetni, onnan a Vilagossag, azaz Isten es a Jezus Krisztus Tavozni fog. Akinek a cselekedetei olyan metszoen sotétek, mint amilyenek a pápák gaztettei es brutalis tomegmeszarlasai voltak, ott már semmi más egyebnek, mint az oruletnek, a sotetseg feneketlen szakadekanak, az orok borzalom kiralyanak es hadseregenek helye marad csupan: a Satannak es angyalainak, valamint emberi rablohordainak raja es meszarlo tomege, hamarosan pedig - az Armageddon elott-alatt-utan - annak tengere. A népek fekete tengere.


A Vilagmindenseg surun lakott. Abban mindenfelé a Vilagossag az Ur. Felteheto, hogy nincsen mas hely e vilagon, csak a Fold, amelyre levettetett minden kozmikus bunozo, es amelyen egyedul tenyeszik es burjanzik az Iteletekig: a Satani tomeggyilkos, az o angyalai, azaz demonai, es az Emberiseg bunozo, oroklotten aljas es gonosz csordaja. De az ember Kapott Istentol eselyt, hogy bár erdemei szerint szamara orok Pokol jarna - es mi ezt Istentol Tudjuk, Aki bennunk Szol -, megis: aki akarja a Vilagossagot, az kéri, es Isten Beavatkozasai altal, Amelyeket a Jezus Krisztus Altal Gyakorol, elkezdi Tapasztalni, Tudni es cselekedni a Vilagossagot. A Vilagossag nem az embertol van. Az ember csak hasznalja Azt, hogy Isten Javait élve es Azokbol epitkezve elerhesse az orokkevalo boldogsag Kapujat, s tullépve Azon az orokkevalo Szentseget.


A Szentség: ez az Univerzum, Aki El Orokké, es Aki Minden.


A sotetseg: ez az ember, es a demonok suru, fekete serege.


Ezek a mi Urunk Jezus Krisztus Tanitasai. Nem embertol, hanem Istentol, tehat az Elo Kozmosztol, es az O Egyszulott Fiatol, Aki mindvégig buntelen volt, amikor a Foldon, ezen a sotét bortonbolygon jart.


Amen.


Szeretettel Molnar Ferenc
Romabol, a hét hegyre épult varosbol.
Olaszorszag.


Dicsertessek Atyank es az Ur Jezus Krisztus mindorokkon orokké.
Amen.

oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 12

oskeresztyen válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.22 09:12:31 (9)
Kedves Testvereim!


Mintegy 15 evvel ezelott megkinozták Afrikaban Jehova Tanuit azert, hogy beismerjék, hogy az az egyhazkozosseg, ahol a vértranszfuziot is halalos bunkent hirdetik (minthogy az is), vallják be, hogy vért isznak. Nem, nem, soha! Szamolják fel a gyulekezetet, csonkitsanak meg, oljenek meg mindenkit, de soha nem fogom beismerni, hogy mi, akik Isten szolgai szeretnénk lenni, vért iszunk. Soha! Mind az uldozesek, mind az allami emberolesek es az allami koncepcios perek mindennaposak nemhogy a magukat 'diktaturaknak' nevezo allamokban, hanem itt, az Europai Unioban is. Még mit nem? Hogy egy keresztyen lefekudjék a Satan koncaert? Soha, soha, soha!


Még egyszer: nem elavult, hanem napi gyakorlat vilagszerte. Nem tudom, Franciaorszagrol hanyan olvasták: itt, a napfenyesnek nevezett Europa gyongyszeme, Franciaorszag, ahol - allamilag beismert es nem cafolt tény, mindenki jováhagyta - csak a '60-as evekben az allam 135 emberolest kovetett el odahaza, francia foldon. Volt, akinek azert robbantották fel az anyját, hogy bosszut alljanak a fián. Allami gyilkossagokrol van szo. A rendorseg termeszetesen mindent tudott, jatszi konnyedseggel lehet utana nyomozni egy állami gyilkossagnak, de mindenki - a mediaval egyutt - eltussolt mindent. Az eljaras szakneve: D-Notice. Azt jelenti: amire a kormany kimondja a Csendet, azt tovabb senki ne haborgassa. A Satan sotetsege, a Satan orszaga. Hetkoznapok Europaban. Es hol van Brusszel, meg Strassbourg? Ugyan...! A Satan huvejkujja a Satan mutatoujjatol kér segitseget? Abszurdum.

 

A hazafiassagrol: nekem egy hazám van, es az a Mennyekben van. De nem valaszthatnak el Testvereimtol, igen, Isten Igaz Gyermekeitol es a Rettenthetetlenektol, a Kozmosz orok eletu isteneitol sem nemzetek, sem orszagok es allamhatarok, de tortenelmi korok sem eppen ugy, ahogyan a Fold es az Egbolt, mert fajok sem allhatnak kozenk. Isten gyermekivé kell lennunk, es megertenunk, sot, sot, sot: LATNUNK(!), hogy az angyalok az Egben fenn Testvereink, akik ugyanazokat keszek lennenek elszenvedni, amiket nekunk kell. Es ok, akik tokeletesek es bolcsek a Krisztusban, soha, de soha Egyetlen Jotat, Egyetlen Pontocskat el nem adnanak a Krisztus Jezus Igejebol, Akit szinrol-szinre Latnak. Amit ok tennenek, azt kell nekunk is tennunk. En pedig az O testveruk szeretnék lenni, azaz eszerint lenni es létezni, ahogyan azt az Ur Jezus Krisztus Tanitotta. Ott az Egyhaz es itt az Egyhaz. Es az Egesz Egyetlen Kozosseget Alkot: a szentek gyulekezetét, ahol nem emberek es emberi latasmod szerint, hanem Egyedul es Csakis Isten Igeje szerint kell es lehet, kell es szabad élnunk es tevekenykednunk.


Azert szolalt fel nemregiben valaki - nem az Origo foruman -, hogy meg kell alkudnunk a politikai rendszerrel, es ezt az érvet hozta fel, miszerint sokan a bujdosas terheibe beleroppantak es bele is haltak.


Hadd kerdezzek valamit: akik belehaltak, mit veszitettek? ...


Rovid szunet...


Semmit, de mindent megnyertek. Letették ezt a mocskos, disznoerzekelesu eletet, es vegre Teljessegre es Tokeletessegre juthattak a mi Urunk Jezus Krisztusban. Boldogok, Fenyuzoek es Orok Eletuek. Es Onnan, ahol Megláthatták a Valosagot Szinrol-Szinre, bizony, azt Kialtjak most:


'Mennyivel jobban tehettuk volna, ha Lattuk volna, ha Tudtuk volna azt, hogy Itt, a Mennyben mennyire vegtelenul Jobb, Teljesebb es Tokeletes az Elet!'

 

Szeretettel Molnar Ferenc.
Roma, Olaszorszag.

oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 11

oskeresztyen válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.22 09:10:20 (8)
Kedves Serenic,


I.


1. A Bibliaban vilagosan le van Irva, hogy Isten egy masik idoségben es idoerzekben El. Szamara - Irja a Biblia es az Evangelium, tehat nemcsak a Krisztus elotti profetak, hanem az apostolok is hirdették: - annyi 1000 esztendo, mint 1 nap, es annyi 1 nap, mint 1000 esztendo. Azaz amit a minap hallottam, hogy az UFO-k már ugy 50-60 esztendeje egyre nagyobb tomegekkel jelennek meg az egbolton es a foldon, es Jezus azt Mondta, hogy ezek fogják megelozni az O Eljovetelét, akkor hogy lehet az, hogy már 50-60 éve tart: nagyon egyszeri allaspont, mivel 50-60 esztendo keresztyeni leptekben nem tétel, hanem semmi. Jezus tehat 2 nappal ezelott jott el a Foldre.


2. A vilagrendszer osszeomlasat es a katasztrofalis tarsadalmi valtozasokat, valamint a Satan minden eddiginél nagyobb vallasi uralmát es a Jezus Krisztus Eljovetelét nem hirdették kozeli esemenynek a Vilagtortenelem soran. Zomeben nagyon is tavoli idopontra tették Jezus es a Kozmikus Hadsereg Foldre szallasat. 500 esztendovel ezelott, amikor a Vilagtortenelem legnagyobb egyhazi reformacioja beindult, vagy inkabb berobbant es elterjedt, felrobbantva a katolikus egyhazi hatalmat, Jezus Eljovetelét donto tobbseggel - beleértve a reformacio legtobb vezetojet is - annak ellenere a tavoli idokbe, legalabb tobb szaz esztendovel kesobbre helyezték, hogy az egyhazi es vallasi megujulas minden megelozo kornal nagyobb, grandiozusabb, jelentosebb es elsoprobb volt. A tortenelmi valtozasok vihara, a felfokozott szellemi-lelki-kulturalis laz nem eredmenyezett UFO-hiszteriat annak ellenere sem, hogy Jezus vilagosan Bejelentette, hogy ilyen a betlehemi csillaghoz hasonlo jelek fogjak elore jelezni az O Eljovetetlét. Tehat az olyan magyarazatok, miszerint azertlatnak sok UFO-t egyes helyeken, mert nagy tarsadalmi valtozasok tapasztalhatok, es emiatt (micsoda badarsag) az emebrek hiszteriasak lesznek, ertelmetlen es tortenelmileg igazolhatatlan allaspont. De hol vagyunk mar a betlehemi csillagtol, ha az UFO-jelenesek evidenciait nezzuk! A kor vezetoi, reformatorai es vallasos tomegei tehat nem lettek elfogultak: nem hirdették, hogy elkozeledett a vég. Aki kivetelt kepezett kozottuk, mint Thomas Munzer, (o pl.) azert tette ezt, hogy fellazitva a parasztokat leolesse veluk a pápista hadsereget. Haragjaban es gyuloleteben cselekedett. A Jezus Krisztus kozeli idopontban torteno eljovetele egeszen ujkeletu jelenseg, viszont joszerivel vagy teljes egeszeben egyontetu szerte az egesz vilagon.


Mindezek az utolso idoket jelzik:


- A jelek a Napban, a Holdban es a csillagokban (lassd fatimai csoda, a Holdraszallas UFO-videoja, a Goncol-szekerben feltunt magyarorszagi gömb 1989-ben) stb.


- az evangelizacio globalizacioja, ertem ezalatt a Jezustol elore Meghirdetett Tenyt, hogy Neve az egesz vilagot be fogja halozni; es ez csak a kezdet,


- a vilagkatasztrofak, amelyek minden eddiginel tobb halalos aldozatot kovetelnek; nem az a lenyeg, hogy azert, mert soha ennyien nem laktak a Foldon, hanem az, hogy a katasztrofak valoban minden eddiginél grandiozusabbak es sulyosabbak;


- a haboruk es a diktaturak, amelyek minden eddiginel tobb halalos aldozattal jarnak (Sztalin 30 millio, Hitler 20-30 millio),


- az UFO-jelenseg Foldszerte valo megjelenese es egyre nyilvanvalobb jelei a harom angyalrol (Haromszogletu UFO-k, haromszoget bezaro fenygömbök stb.,


- a genetikai robbanas kuszobjehez erkeztunk, az Emberiseg nehany evtizeden belul a DNS atszerkesztesevel kozmikus kitorest es diffuziot hajthatna vegre, amire nem kerulhet sor,


- Malakias pápajoslatai (aki szerint (ha jol ertelmezem) már csak egyetlen pápa maradt hatra)


es még szamos esemeny mind-mind egyertelmuve teszik, hogy most teljesednek a Biblia O- es Ujszovetsegi profeciái arrol, hogy most kovetkezik el a vilagrendszer agoniaja, euforikus es rettego kaosza, amit a Nagy Babiloni Szajharendszer osszeomlasa utan a Jezus Krisztus Eljovetele kovet.


II.


Sokat jarsz a vallasi forumokon, megsem ertetted meg sem Te, sem mas ateista, mit jelent Isten Vedelmeben elni. Az a teny, hogy a keresztyeneket halomra fogjak meszarolni, mind az Evangeliumokban, mind az apostoli levelekben, mind pedig a Jelenesek Konyveben halmozottan Le Van Irva. Mint ahogy az is, hogy nagyon sok esetben Isten Az, Aki gyermekeit az uldozes es a brutalis meszarlasok elé, azaz ellensegei elé Vezeti, es igy, az ellenuk valo gyulolet kohojaban tisztitja meg az emberi fortelemtol, es teszi orokke dicsoseges szent angyalokka a Vegtelenben vegtelen ideig valo tundoklesre es egyetemes boldogsagara. Az Evangelium elve a rovid ideig tarto szenvedesert orok dicsoseg es boldogsag Tanitasa, valamint ez: uldozni fognak, es meg is fognak olni, sot, Jezus Neveben fognak titeket halomra gyilkolni, de ti mindezekert orok dicsosegre es enyeszhetetlen eletre juttok. A Jelenesek Konyve pedig a Jezus Krisztus altal Beszel a vilag kollektiv hitehagyasarol, igen, egy olyan rendszerrol, amely a Fold osszes népét es nemzetét magaba szippantja. Azaz Jezus a globalizalt vilagrendszerrol Profetalt, amely elkeszult, es már csak a vallasi robbanas várat magara, amelyhez az UFO-jelensegek meghatarozo modon fognak hozzajarulni. Valoszinuleg ezert vannak az UFO-k, ezert adnak fokozatosan egyre es egyre tobb jelet, es legalabb emiatt! A Nagy Babiloni Rendszerben tomegesen fogják megolni a szenteket es Isten Parancsolatainak megorzoit, amit Jezus elore Megprofetalt, mint azt is, hogy aki Isten orok eletu gyermeke akar lenni, vegye tudomasul, hogy ha fogsagba kell mennie, fogsagba is megy, ha pedig meg kell oletnie, meg is fogják olni. Es igenis, turje bekesseggel es szeretettel, ha orok eletre akar menni. Azaz nincs itt semmi veszteseg: Isten Teremtette a keresztyeneket, Isten is Vegzett Afelol, hogy a Satan hentesei megoljék oket, es Isten a Garancia arra, hogy eztan is a gonoszok elé fogja vezetni az Ovéit, mint ahogy Atyanktol van az is, hogy akarhogyan irtották a keresztyeneket a Fold bolygon, a keresztyenseg megis egyre es egyre szaporodott, mignem betoltotte a Fold bolygot, mint a Vilagtortenelem leghatalmasabb es kiirthatatlan vallasa. Az Oveit mindig az Ur Vedte es Fogja Vedeni mindorokké. A halal egy igazi keresztyennek gyerekjatek; sot, ha ugy olvastad volna a keresztyen tortenelmet, hogy figyelsz is arra, akkor tudnad, hogy a tortenelem leghiresebb keresztyenjeinek irdatlan sora naponkent vágyta a rettenetes, gyotrelemmel teljes halalt, hogy ezzel Dicsoitse meg az Urat szeretetbol es hálábol mindazert, amit érte Tett.


III.


Az Izrael letrejotterol szolo profeciakrol:


A Biblia elore Bejelentette Istentol, hogy az utolso idokben Izrael letre fog jonni. Ezt korabban senki ember el nem hihette, aki nem volt keresztyen; roppant keptelen korulmenyek kozott, a lehetetlennel egyezo modon jott létre Izrael. Ha Isten nincs, Izrael sosem johetett volna létre. Izrael nem regtol fogva áll, hanem most alakult meg, korulbelul akkor, amikor az UFO-megjelenesek elkezdték elozonleni a bolygot. Ujra leirom: 60 esztendo semmi ehhez. Keresztyen leptekkel mérve kvazi semmi idovel ezelott. Meggyozodesunk, hogy a nagy vallasi ebredes es az ezzel jaro Satani hatalom kiterjedese es a titokzatos Nagy Babiloni Szajha, azaz a hazug, csalo politikai-vallasi birodalom letrejotte a kuszobon van. Minden bibliai es nem bibliai profecia, latomasok es megannyi keresztyen álom erre mutat.


Amennyiben Isten Itéleteit kifogasolod, mondvan, hogy hol vannak, akkor kérd le a vallasi topic-ok kozul az 'Eltörölni más kultúrákat' cimu topic-ot: eppen most irtam oda Istennek a Krisztust koveto Itélo- es Hatalomgyakorlo, valamint tortenelemszervezo Modszereirol. Isten Krisztus Elott a profetak altal Hirdetett Modon irtotta ellensegeit haborukkal, fogsaggal, idegen uralmakkal stb. Olvasd el a hozzaszolast arrol, mikent Uralkodhat Krisztus ota, amiota a Satan teljes hadseregével pusztitja a bolygot.


Helyesen fejezted be: Armageddon várat magara. Most jon.


Barati udvozlettel Molnar Ferenc Romabol.
 
Elozmény: Serenic (5)

Előzmény: oskeresztyen (9)
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 10

oskeresztyen válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.22 09:08:21 (7)
Kedves Agnoszticizmus,


nem szoktam valaszolni ateista felvetesekre, mert ugyan a kerdeseik roppant egyszeruek es konnyen megvalaszolhatók, de sokszor ha csak egyetlen nehany nap alatt felvetett kerdesre valaszolni szeretnék, egy évbe tellene, mig végeznék vele. Ugyanakkor szemelyesen barkinek felelek minden kerdesere, mert a beszed gyors, azonban az iras sajnos rettento lassu. Ahogyan Ellen White mondta, szinte mindig csupan azok kifogasolják a Biblia hitelességét, akik nem ismerik es nem tudjak azt, mi van Abba Irva. Ugyanis az ateistak kerdeseire boseges Feleletek Allanak a Bibliaban.


Nagyon roviden felelek Onnek:


A Satant azert nem pusztitotta el Isten, mert O egeszen Masmilyen Személyiseggel Rendelkezik, mint amit ember egyaltalan elkepzelhet. Mindent Atlát, Abszolut Ertelmu es Intellektusu, Abszolut, nem e vilagi es nem a szoros ember Erkolcsevel Rendelkezik, tovabba Mindent Abszolut Modon Bir. O hagyja a Satant es angyalait orjongeni, es ekozben Kivalasztja azokat a Foldon, akiket Megtart az orokkevalosagra. A Satan es angyalai, valamint a Jezus Krisztust nem Elfogado emberek pedig orok buntetesre es szenvedesre fognak menni. Azaz Isten nem ember, hanem Abszolut. De mindenki, aki a gonoszt cselekszi, orokké szenvedni fog. A Fold a Vilagegyetemben válságzona, válságovezet, es a bunozok bolygoja. Ide lett lehajigalva minden - elnezest a kifejezesert: - ürszemét. Itt vannak a kozmikus bunozok egybehordva: a Satan es angyalai, valamint a bunos, elkárhozott emberek, akik szaporodnak ebbéli minosegukben egymas hegyére-hatara. De ugy fest, hogy a Vilagegyetemben mindenutt masutt rend, szeretet, béke es boldogsag uralkodik, csak ezen a bolygon tur meg Isten es Hadserege, ám csak ideig-oraig tarto rombolast es pusztitast, aminek mindenkeppen Veget Vet még azelott, hogy az ember atirva sajat DNS-et elindulna a Kozmoszba mas civilizaciok elleni haborura. A Jelenesek Konyveben vilagosan Benne All, hogy az Emberiseg kozmikus kitoresere es bolygokozi haboruira nem fog sor kerulni, hanem itt, ezen a bolygon fog felépulni a Nagy Babiloni Szajha hamis vallási rendszere, itt omlik ossze az a Rendszer, es ide Jon El a Jezus Krisztus Kozmikus Hadseregevel, akik angyaloknak hivatják magukat, hogy kiirtsák a bolygorol azokat, akik pusztitották azt, es Felvigye Magaval azokat - ahogyan a bibliai Enokot, Illest Felvitte, ahogyan az UFO-rablasoknal elragadtatnak emberek -, akik Neki engedelmeskedtek, es Kapcsolatot tartottak fenn Lelekbol lelekbe a Vilagegyetem Uraval, azaz Istennel es a Jezus Krisztussal.


Barati udvozlettel Molnar Ferenc Romabol.
 
Elozmény: Agnoszticizmus (6)

Előzmény: oskeresztyen (9)
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 9

Serenic válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 09:43:13 (3)
Jelen! Mi készíccsük elo az apokalipszist, oszt' jó napot.

----------------------------------------

ténylegAlfahím válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 10:13:33 (4)
Nálunk már volt, reggel a budin.
Elozmény: Serenic (3)

----------------------------------------

Serenic válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 10:39:59 (5)
Már kétezer éve sivítjátok, hogy eljön a vég, itt a vég, jaj, térjetek meg, az Úr ítélete itten van... Aztán mi történt, nézd át a történelmet, különös tekintettel az Egyház történelmére. Az Úr nem jött megvédeni az övéit, lemészárolták oket, ítélet sehol, Izrael régen létezik, Armageddon meg várat magára. 
Elozmény: oskeresztyen (-)

------------------------------------------

Agnoszticizmus válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 15:15:13 (6)
Hát kedves mindenki! Isten nem bottal, hanem velem ver. Ne kenjünk itt semmit sem a sátánra. Ha Isten olyan eros, miért nem pusztította még el a Sátánt. Ha pedig a Sátán erosebb, miért turte még meg a Jóistent. Talán nem érdeklik egymást?

március 15. Kristóf Creative Commons License 2006.09.28 0 0 8
6 után nemszokták már az ápolok kikapcsolni a számítógépet?
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 7
ténylegAlfahím válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 09:28:43 (2)
Inkább megfordítanám a kérdést! Kikben nem lakozik a sátán (ellenség)?
Elozmény: oskeresztyen (-)
Előzmény: oskeresztyen (6)
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 6

oskeresztyen válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 09:27:36 (1)
A papai hitterites Angliaban


Nagy-Britanniaban is gyokeret vert az oskeresztyenseg, azaz az evangeliumi alapokon allo, bekes hitterites. A Krisztusi szeretettorveny kovetoit a romai papa, azaz e vilag sotetsegenek legfobb ura es hatalmassaga probalta meg a katolikus 'old meg es uralkodj' torvenyere 'megtériteni'.


'A római vezeto ezt mondta: "Ha nem akarjátok fogadni a testvéreket, akik békét hoznak nektek, akkor fogadni fogjátok az ellenséget, aki háborút hoz nektek. Ha nem akarjátok velünk együtt hirdetni a szászoknak az élet útját, akkor ok fognak halálos csapást mérni rátok. "' Ezek nem üres fenyegetések voltak. Róma háborút indított, cselszövéshez és megtévesztéshez folyamodott a bibliai hit e bizonyságtevoi ellen, mígnem Nagy-Britannia gyülekezetei megsemmisültek, vagy behódoltak a pápai hatalomnak.'


---


A valdensek evangeliumi alapokon alltak. Alkotojuk Krisztus utan 900 korul Pierre Waldo gazdag foldbirtokos volt, aki megszerezte az Evangeliumot, leforditotta, majd hatasara eladta mindenét, es vilagga ment. Téritoi munkajaval Isten Kegyelemebol tobb evszazadon at fennmaradt csodalatos keresztyen kozosseget alkotott, amelynek torvenye nem a papai henteslélek, hanem a Jezus Krisztus szeretettorvenye volt.


'Semmi vádat nem tudtak felhozni e törvényen kívül helyezett osztály erkölcse ellen. Még ellenségeik is békeszereto, csendes, jámbor embereknek tartották oket. Nagy vétkük az volt, hogy nem akarták a pápa akarata szerint imádni Istent. Ezért a bunért zúdítottak rájuk minden megalázást, sértést és kínzást, amit csak ember vagy ördög kitalálni képes.


Egyszer, amikor Róma elhatározta e gyulölt közösség kiirtását, a pápa kiadott egy bullát, amely eretnekeknek bélyegezte tagjait, és kiszolgáltatta oket az öldökloknek. Nem lustasággal, becstelenséggel vagy rendbontással vádolták oket, hanem azzal, hogy a kegyesség és szentség látszatával megrontották


"az igazi nyáj juhait".


Ezért a pápa elrendelte, hogy


"a rosszindulatú embereknek ezt a gonosz és utálatos szektáját", amennyiben "nem hajlandók eskü alatt megtagadni hitüket, össze kell zúzni, mint a mérges kígyót".


Vajon gondolt-e arra ez a gogös nagyúr, hogy ezekkel a szavakkal még találkozni fog? Tudta-e vajon, hogy szavait beírták a mennyei könyvekbe, és felelnie kell értük az ítéletkor.


"Amennyiben megcselekedtétek eggyel emez én legkisebb atyámfiai közül, énvelem cselekedtétek meg" (Mt 25:40).


Ez a bulla felszólította az egyház minden tagját, hogy vegyen részt az eretnekek ellen indított keresztes hadjáratban. E kegyetlen


"munka"


vállalására való ösztönzésképpen


"feloldozást adott mindennemu általános és különleges egyházi fenyíték és büntetés alól. Felmentette minden esetleges eskü alól mindazokat, akik csatlakoztak a keresztes hadjárathoz. Az illegálisan szerzett vagyont törvényesítette, és bunbocsánatot ígért mindazoknak, akik eretneket ölnek meg. Minden - a valdenseknek elonyös - szerzodést eltörölt; cselédeiknek megparancsolta, hogy hagyják ott oket. Megtiltotta, hogy a valdenseknek bárki is bármilyen segítséget nyújtson. Az embereket felhatalmazta arra, hogy javaikat elkobozzák."


Ez az okirat világosan leleplezi a színfalak mögötti szellemet. Nem Krisztus hangja, hanem a sárkány üvöltése szólalt meg benne.'


Varjuk minden keresztyen velemenyet.


Udvozlettel Molnar Ferenc.
Roma, Olaszorszag.

gunyoros Creative Commons License 2006.09.28 0 0 5

csaxólok, hogy ki leszel baszva, minden indoklás nélkül....

Deháttetudod...

Előzmény: oskeresztyen (4)
oskeresztyen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 4
Tafkó Birgut válasz | megnéz | könyvjelzo  2006.09.15 09:23:55 (0)
Ejha!
Elozmény: oskeresztyen (-)
Előzmény: oskeresztyen (0)
Goldnadi Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2
Orbán a sötétség.
Előzmény: oskeresztyen (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!