Keresés

Részletes keresés

Topikcím:E világ sotétségének hercegei
Topikleírás:Tisztelt Keresztyenek! A Magyarorszagon kialakult intezkedesek indokolhatták, hogy vallási topicomat minden elozetes figyelmeztetes es rendbontas nelkul torolték a Vallasi forumok helyerol. Azonban minthogy a topicokat el szoktam menteni a szamitogepemre, igy szinte valamennyi hozzaszolas megmaradt, amiket most tetelesen ujra kozlok. Remelem nem sertem ezzel a Magyarorszagon kialakult szolas- es vallasszabadsaghoz fuzodo politikai- es szemelyi erdekeket, minthogy szandekunk nem egy politikai showmusor kialakitasa lett volna, de nem is tortenelmi tanulmanyozas, hanem a Jezus Krisztusi, Evangeliumi, keresztyen ertekrend Isten Szellemeben valo sorolasa es taglalasa volt. Elnezest kerunk, de mi itt, Romaban nem erzekeljuk azt az altalanos feszultseget es gyuloletet, ami ott jelen van. Isten Neveben a leghatarozottabban kijelentem, hogy itt, Romaban még annyit sem tudtam hozzaszolasaim soran, hogy Magyarorszagon un. 'zavaragasok' tortek ki. Azaz hozzaszolasaim semmiféle aktualpolitikai parterdekeket szandekkal nem sertettek. Tovabba: semmi kozunk ahhoz, hogy milyen partok erdekei serulnek a profetai es a Jezus Krisztus Szellemeben szuletett Igehirdetsek kapcsan, mert celunk nem a politikai drukkerkocsma jobb- es baloldali futballistainak valo elvtelen es gatlastalan stilusu partolasa es a nekik valo futballista szurkolas, hanem az Isten Rendjere es Bekeorszagara valo ingyenes, erdekektol, kulonoskeppen parterdekektol mentes meghivas. Sajnalatos, hogy ez a munka egy haborus ovezetben, ateista kozeleti blokkban kell, hogy folytatodjon, minthogy e topic celja es tartalma nem parterdeku es nem az ateizmus napi erdekeit igyekszik kielegiteni. Azt is el kell mondanom, hogy az alanti hozzaszolasokban egy arva kukk nem esett napi politikai ugyekrol, hacsak a francia titkosszolgalatok beismert politikai gyilkossagait nem nevezzuk annak azert, mert Magyarorszagon ama kuplerajnal is nagyobb van, mint amit a kisegyhazak szonokai es hivei hirdetni szoktak a kozeletrol nap mint nap. Nem szivesen, de eleget teszek a felhivasnak, es ateista kozeleti blokkban hirdetek keresztyen erkolcsoket. Nem kivantam, hogy vallasi topicjaink politikai drukkerkocsmava valjanak, de minthogy keresztyen vagyok es messze toleransabb szellemu, mint az ateista politikai szellem, nem tiltok el sem most, sem a jovoben senkit attol, hogy abban a szellemben, amilyet elso ranezesre tapasztaltam a kozelet topicjaiban, hozzaszoljon es ellenvetessel eljen barki. Beletekintettem a kozeleti forumok stilusaba: hadd ne tegyek osszehasonlitast az egymas elleneben megutott hangnemrol a vallasi forumokhoz kepest. A francia politikai gyilkossagokat is szigoruan a helyes neveles es a keresztyen eletre valo nevelesert emlitettem meg, hogy keresztyen gyermekeinket ne az allami banditizmus iranti fogadokeszsegre es az altalanosan terjedo duhodt, gyulolkodo kirekesztesre, hanem a jo izlesre, az autentikus szeretetre es az allami vezetok gyakorlataval szemben a torvenyes szellemre valo nevelesre serkentsem. Aki meghallgatja a politai partokon kivul a kisegyhazak pasztorainak predikacioit is, megpedig a Magyarorszagon kialakult helyzet elotti predikaciokat, ahonnan nem politikai indittatasu hazudozas es a korrupcios ugyek, meg a politikai koncepcios perek es allami gyilkossagok omlenek, hanem a Jezus Krisztus Szent Igéi es a vilagtol Istenunk Bekeorszagara es Szeretetere valo bolcs tanitasok szarmaznak, tapasztalhatja, hogy Budapestet es Brusszelt a kovetkezo szavakkal illetik a Szent Lelek altal: 'disznool', 'politikai ferto', 'a Hetfeju Sarkany', 'a Satan orszaga', 'kupleraj', 'Szajha', 'bordelyhaz', 'az Evangelium legvisszataszitobb képei' stb. stb. stb. Ezek az Isten Igéi e vilag hatalmairol es allamrendszereirol. Gondolom, nem sertjuk Jezus Krisztus tanitasaival a szolas- es vallasszabadsagot azert, mert a Satannal ellentetben e vilag uralkodoit a sotetseg fejedelmeinek es a levegobeli hatalmassag, azaz a Satan vilagbiroinak nevezzuk pontosan azokkal a szavakkal, ahogyan az Evangeliumban ez Benne foglaltatik Jezustol es az apostoloktol Kijelentve 2000 esztendo ota. Remelem, hogy bolcsen valasztottam, es ilyen valsaghelyzetben, amelynek erkolcs- es bekerombolo ereje Romaig erzodik, amely 1300 kilometerre van Magyarorszagtol, nem ad okot ujabb kikozositesre es politikai uldozesre Isten Parancsolatainak megorzeseert, a mi Urunk Jezus Krisztus hiteert, es az allami bunozestol valo tartozkodas Igehirdeteseert, valamint Isten Neveben valo joszandekomert, amivel a napi politikai moslek helyett Isten Bekeorszagara a Jezus Krisztus Igéi altal szolottam nemhogy az embereletekert, melyek egy erosebb keresztyen szamara semmik, hanem az orokkevalo emberi lelkek megmenteseert. Az emberi lelkek megmenteseert Isten es a Jezus Krisztus Neveben, hogy az emberi lelkek ne az orokketarto Pokolba keruljenek vegtelen szenvedesre azert, mert a Gyurcsany Ferenc, akit az egyhazak antikrisztusnak neveznek Jezus Tanitasa szerint, hanem a Satan orszagaban valo élve megrothadas es az orok Pokol helyett az orokketarto boldogsag honaba, a Mennyorszagba térhessenek. Jezus Evangeliumaban olvashatjuk: az Evangelium Kijelentette, hogy e vilag fejedelme a Satan, es a Satan annak adja e vilag minden dicsoseget, akinek akarja. Ezert hirdetjuk es a Szent Lelektol - nem tudom, hogy ez a Kifejezés egy kozeleti topicba - tudjuk, hogy e vilag miniszterelnokei a Satan orszagaban a Satant szolgaljak. A Jezus Krisztus Neveben. Amen.
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:oskeresztyen
Létrehozás dátuma:2006.09.28 19:35
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!