Keresés

Részletes keresés

bullseye Creative Commons License 2006.08.25 0 0 34
igen, de már megbocsáss, nem tetszik ez a smiley. 21. századot írunk, kérlek alássan, liberális demokráciában élünk, az élettársi kapcsolatban lévő bárányok jogait akkor is védeni kell, ha az egyikük ember!
Előzmény: tejbegrrr!!! (33)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 33
a mondatodban ugye jól értem, hogy a hőzöngő szóvivő-helyettes az alanya? :)
Előzmény: bullseye (32)
bullseye Creative Commons License 2006.08.25 0 0 32

én megértem, hogy magyargyalázás, meg a legtiszteletreméltóbb hősünk, csak arra vagyok kíváncsi tudna-e mesélni az életéről, vagy arra is lusta volt, hogy legalább most belenézzen...

Előzmény: tejbegrrr!!! (30)
bullseye Creative Commons License 2006.08.25 0 0 31
az semmi, amikor majd a T. szóvivő rájön, hogy élettársát a nagy magyar bárányt is leszólták...
Előzmény: zerosdfd (26)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 30
Ezt a citromba harapott, vérbenforgószemű mentalitást öléggé utálom, mondjuk a másik véglet, amikor szellemes szópárbajt próbálnának vívni a magas felek, amiből rendre kényszeredett és a választópolgárt lenéző tré fálkozás kerekedik ki csak...
Előzmény: zerosdfd (26)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 29
Csak azóta az okos amcsik kitalálták, hogy léteztek azóta halott Stephen Colbertek, találtak is vagy hármat. Így nem róla nevezik ugyan el, de az ő nevét fogja viselni.
Előzmény: Haszika (28)
Haszika Creative Commons License 2006.08.25 0 0 28
...de nem arról volt szó, hogy élő emberről eleve nem lehet elnevezni??? mintha, nem vágom a dolgot annyira, sz'al, mintha indexes cikk is azt írta volna, hogy Colbert, Csák Máté és living legends kizárva:)) ?!
még csak az kéne Creative Commons License 2006.08.25 0 0 27
konvergencia híd ?
zerosdfd Creative Commons License 2006.08.25 0 0 26

Vannak még beteg szóvivők (pártok?):

 

http://www.fidesz.hu/index.php?CikkID=62218

 

Szerintem éppen az ilyen nyilatkozatok gyalázzák a magyart és nem Colbert.

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.25 0 0 25
Szvsz ha megnyerte, hadd vigye. Egyszer legyünk már valamiben következetesek, ráadásul ez még mulattató is:)
Előzmény: Entwined (15)
maydayray Creative Commons License 2006.08.24 0 0 24
külföldön élő magyarok nem szavazhatnak? és most az állampolgárokra gondolok, nem a "szeretnék-az-lenni" tömegre.
Előzmény: Entwined (15)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.24 0 0 23
Meg indirekt módon ugyan, de leszólta a feltalálóinkat is! Szerintem bele kellene betonoznunk őt a híd alapozásába! Minimum! :)))
Előzmény: bullseye (22)
bullseye Creative Commons License 2006.08.24 0 0 22
de leseggfejezte a bárányainkat - halál rá!
Előzmény: zerosdfd (21)
zerosdfd Creative Commons License 2006.08.24 0 0 21

Itt a lényeg, Colbert egyrészt elnézést kér, röviden bemutatja Mo-ot, másrészt további humorbonbonokat nyomat, aki ezen megsértődik az menjen angoltanárhoz és olvasson mást is mint a Magyar Nemzetet.

 

http://www.comedycentral.com/shows/the_colbert_report/videos/season_2/index.jhtml

Csokis Creative Commons License 2006.08.23 0 0 20
A Szentendrei-Duna feletti híd meg lehetne a Csák Máté-híd. És hogy a Chuck-ellenes Liga se elégedetklenkedjen, az ártéri híd lehetne a Nemcsák Károly-híd.

Egyébként nem értem, mi a baj a Pathó Pál-híd névvel? Ismert is, történelmi is, pártsemleges is, és hű lenyomata az elmúlt 60 évnek. Ezügyben még Thürmer Gyuszkó sem teheti fel a kérdést: "Mikor volt jobb hídnak lenni?"
Előzmény: csiga papa (18)
Csokis Creative Commons License 2006.08.23 0 0 19
gondolom a Zrínyi-híd lesz. Jó név, de jobban örülnék neki, ha Eszéken neveznének el róla egy fahidat...:))
És akkor az lehetne a Zrínyi (II) Miklós-híd. Ha meg a következő délszláv háborúban véletlenül leégne egy párszor, nem kéne sokat szarozni, lehetne folyamatosan újjáépíteni, egészen Zrínyi (MDCLXIV) Miklós-hídig.
Előzmény: horst_fuchs (13)
csiga papa Creative Commons License 2006.08.23 0 0 18
1) Micsoda gagyi felület az, ahol akárki, akárhányszor szavazhat!

2) A Chuck Norris híd szerintem óriási poén lenne. A hídfőkön (oroszlánok helyett) körívesrúgó csaknorisz szobrokkal. Milliószám özönlenének a turisták fényképezkedni. És lehetne venni kis műanyag csaknoriszt, csaknorisz pálinkát, csaknorisz kalapot, miegymást. A híd pár év alatt megkeresné az árát. Nodehát a nemzeti büszkeség, miegymás! Nehogymá' rajtunk röhögjön a világ! (Szerintem jó pénzért hadd röhögjön :-)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.23 0 0 17
Jogos...
Előzmény: H_G (16)
H_G Creative Commons License 2006.08.23 0 0 16
A magyar nevek is szánalmasak... Csupa történelmi név, de olyanoké, akiknek az égvilágon semmi közük a hídnak még a helyéhez sem. (Hadrianus már kikopott.) Az egyetlen nem ilyen, de mégis komolynak szánt az Agglomeráció-híd. (De az már mégis hogy hangzik.)
Előzmény: Entwined (15)
Entwined Creative Commons License 2006.08.23 0 0 15
Jelenleg az első három helyezett:
1. Stephen Colbert híd
2. Jon Stewart híd
3. Chuck Norris híd

Elég szánalmas lenne, ha ezek valamelyike is nyerne... véleményem szerint újra kellene indítani a szavazást, és a nem magyar IP-ket letiltani.
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.23 0 0 14
A legjobb huszonötre megint lehet szavazni, de már csak regisztráció után (amikor tegnap néztem, Colbert azért megint vezetett :)), és a legtöbb szavazatot elérő háromból a földrajzinév-bizottság választja ki a végső győztest. Amikor leszavaztam (Colbertre, természetesen), még Zrínyi és Pató Pál állt a második-harmadik helyen.
Előzmény: horst_fuchs (13)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.23 0 0 13

gondolom a Zrínyi-híd lesz. Jó név, de jobban örülnék neki, ha Eszéken neveznének el róla egy fahidat...:))

 

úgy kéne tenni, mintha ez a Colbert-srác nyerné meg, aztán mikor itt van "te azt hitted, táényleg azt hitted, jajj, de édi..." :DD

 

egyébként a névválasztás a megbízó(talán gkm) joga, a szavazástól független

Előzmény: tejbegrrr!!! (12)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.23 0 0 12
Az már bennem is felmerült, hogy bármi is lesz a híd neve (és nyilván nem Stephen Colbert-híd :)), azért az átadó/keresztelőünnepségre meghívhatnánk a fószert, mondhatna egy beszédet is, mondjuk a lentebb megídézett stílben... :)
Előzmény: horst_fuchs (11)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.23 0 0 11
tényleg, mekkora lenne már... Jól leégetni a srácot.(persze ez ne,ki is reklám lenne.) :)))
Előzmény: zerosdfd (9)
zerosdfd Creative Commons License 2006.08.23 0 0 10

Íme a bizonyíték, hogy tévedsz:

 

http://www.google.co.hu/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=RNWE,RNWE:2005-27,RNWE:en&q=chuck+norris+jokes

Vagyis a csáknorisz vicceket nem egyáltalán nem a magyarok találták ki. Ebből következik, hogy.......Colbert pontosan tudja mi történhetett a névadás során!

Előzmény: hgb25 (2)
zerosdfd Creative Commons License 2006.08.23 0 0 9

Teljesen egyetértek! Sőt, az lenne a legjobb ha képesek lennénk humorosan  reagálni Mr Colbert "támadására" pl meghívnánk egy "meghallgatásra" (végsősoron élő személy tehát modjuk be kéne bizonyítani, hogy alkalmas a keresztapaságra). Teszteket lehetne kitalálni neki vagy mittudomén csak nehogymár ez a búvalbaszott humortalan faszomkodás legyen megint a válasz.

Amúgy a torrentspyról szépen letöltehetők a legfrissebb adások including Jon Stewart..

Előzmény: tejbegrrr!!! (8)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.22 0 0 8
Ha valaki meg akar sértődni rajta, hát lelke rajta, találhat is ebben okot rá, de én inkább a hirszerzo.hu újságírójának értelmezése felé hajlok, aki minden idők legolcsóbb és mégis legnagyobb hatású országimázs-kampányaként értelmezte ezt a geget... :)
Előzmény: horst_fuchs (7)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.22 0 0 7

persze, így van ez, minden relatív. Szeretjük a köztéri kivégzést addig, amíg nem minket akarnak kivégezni.

 

Kivégzés persze jelképes, nem szószerinti... :))

Előzmény: tejbegrrr!!! (6)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.22 0 0 6
Szerintem ez csak vicc. És ha nem esik jól, hogy és ahogy "rajtunk" élcelődik, nézzétek meg ezt!
Előzmény: huzat (4)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.22 0 0 5

főleg, mert azt se tudja ki volt...

majd megtudta volna, ha nem gáncsoljuk el a törököt egyszer-kétszer és elfoglalta volna Európát a török...

Előzmény: huzat (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!